Jump to content

Ahmedinejad: İsrail yakın bir gelecekte yok olacak..

Recommended Posts

İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, İsrail’in yakın bir gelecekte yok olacağını savundu.

Mahmud Ahmedinejad, İslam devrimi lideri Ayetullah Humeyni’nin ölümünün 19. yıldönümünde, mezarının başında düzenlenen anma töreninde yaptığı konuşmada, "zalimlerin egemen olduğu dönemin sona erdiğini, artık ABD gibi şeytani güçlerin ortadan kalkacağını, dünyaya adalet ve huzurun egemen olacağını" ileri sürdü.

"Zorba güçler, ABD ve siyonist rejimin yok olmasının geri sayım zili çaldı" diyen Ahmedinejad, "Artık siyonist rejim, kendi varlık felsefesini yitirmiştir. 60 yıldır cinayet ve işgal üzerine kurulan bu siyonist rejim yeryüzünden silinecek. Çok yakın bir gelecekte İmam Humeyni’nin dileği erçekleşecek ve bu fesat kaynağı rejim yok olacak" diye konuştu.

Büyük güçlerin, sözlerini dinlemediği için İran’a öfke duyduklarını belirten Ahmedenijad, "Öfkenizden ölün ve cehenneme gidin" dedi. Ahmedinejad, iktidara geldiğinden beri ABD ve İsrail karşıtı açıklamalarıyla dikkati çekiyor.

İslam devrimi lideri Ayetullah Humeyni’nin "İsrail haritadan silinmelidir" sözünü hatırlatan Ahmedinejad, Yahudi soykırımının "efsane" olduğunu söylemiş ve İsrail’i de "kanserli bir ura" benzetmişti.

Ahmedinejad, İsrail’in, işgal ettiği Filistin topraklarından, Avrupa, Amerika, Kadana veya Alaska’ya taşınmasını da önermişti.

TAHRAN (A.A)

Sitelerde Paylaş

israil denen şeytanın yok olmasını gönülden istiyorum..sanırım yakın bi gelecekte haritadan silinecektir..ama kimin sileceği belli olmaz. büyük ihitmal İran siler gibime geliyor.iran ın her geçen gün gücü artıyor çünkü..

ha israil Türkiye içinde bi tehtit unsuru.şayet dişini gösterirse Türkiye ve İran birleşip israili silebilir.

Sitelerde Paylaş

Ahmedinejad hiç bir şey yapamaz şov amaçlı konşuyor sadece nasıl silecek? İsrailin içinde bile bir çok Arab yaşıyor Saldırısada sadece İsrail değil Filistin Lübnan gibi o bölgelerde Ülkeler yok olur kısaca böyle bir şey yapamaz yapmaya kalkarsada Amerika İranı haritadan silmeye kalkar.

tarihinde Presc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ahmedinejad hiç bir şey yapamaz şov amaçlı konşuyor sadece nasıl silecek? Saldırısa sadece İsrail değil Filistin Lübnan gibi o bölgelerde Ülklerde yok olur kısaca böyle bir şey yapamaz yapmaya kalkarsada Amerika İranı haritadan silmeye kalkar.

amerika kendisi silinmek üzere ya..

amerikanın gücümü kaldı daha.amerikanın iran a saldıracak cesareti yok..

Sitelerde Paylaş

Nejat dönsünde kicini silsin, Arap israil savasinda Israil kendisinden kat kat üstün olan yalalelli ordularini perisan ettiki bugün o zamandan cok daha güclü ve atom bombasi kullanmayada hic cekinmez.

Kayıplar

6 gün süren savasin bilancosu

Israil 779 ölü, 2,563 yaralı, 15 esir

Araplar

21,000 ölü, 45,000 yaralı, 6,000 esir

Sitelerde Paylaş
Ahmedinejadın dediği gibi dünyaya huzur ve adaletin egemen olması için öncelikle islam denen büyük engelin ortadan kalkması gerekir..

sanırım eylem yapmaktasınız şuan.sanki elinizde pankart var? yanlışmı görüyorum :o

Sitelerde Paylaş

hayır eylem yapmıyorum, burası özgür bir forumsa fikirlerimi ifade ediyorum

huzur ve adaletten bahsediyor Ahmedinejad, o yüzden mi İranda her gun kadınlar toplumda en alt tabakada bulunarak yaşıyor, o yüzden mi yok saçları görünecek yok elleri görünecek diye bir korkuyla dışarı çıkıyorlar, bu mudur ona göre adalet ?? İranda kadın ve erkeğin arasındaki derin uçurum adalet ve huzur olarak gösteriliyorsa ben bu adaleti istemiyorum!

Sitelerde Paylaş
hayır eylem yapmıyorum, burası özgür bir forumsa fikirlerimi ifade ediyorum

huzur ve adaletten bahsediyor Ahmedinejad, o yüzden mi İranda her gun kadınlar toplumda en alt tabakada bulunarak yaşıyor, o yüzden mi yok saçları görünecek yok elleri görünecek diye bir korkuyla dışarı çıkıyorlar, bu mudur ona göre adalet ?? İranda kadın ve erkeğin arasındaki derin uçurum adalet ve huzur olarak gösteriliyorsa ben bu adaleti istemiyorum!

kadınları elleri bilmem nerelerimi çok önemli yoksa milyoınlarca insanın canımı?

amerika ve isralin yaptığı katliamlardan haberiniz yok galiba

Sitelerde Paylaş
kadınları elleri bilmem nerelerimi çok önemli yoksa milyoınlarca insanın canımı?

amerika ve isralin yaptığı katliamlardan haberiniz yok galiba

Ben asla İranı amerika ve israille kıyaslamıyorum onlrda pek masum değil bunu biliyorum..

ancak

Ahmedinejadın ülkesindeki derin uçurumu huzur ve adalet olarak göstermesinin yanlıs oldugunu düşünüyorum..

Sitelerde Paylaş

Ahmedinejad dümbüğü, İranın dış politikasını, Şiilerin Mesihi olan "Gizli İmam" ın gelişine ve hemen akabinde ortaya çıkacak kıyamete göre ayarlıyor. Bu hayvanlar nükleer savaş çıkartmaya hazır çünkü bunun Mehdilerinin gelişini hızlandıracağını düşünüyorlar. Şu anda nükleer projelerinin tamamen barışcıl ve elektrik üretmek için olduğunu söylüyorlar ama yalan. Asıl amaçları başka.

Sitelerde Paylaş
Ahmedinejadın dediği gibi dünyaya huzur ve adaletin egemen olması için öncelikle islam denen büyük engelin ortadan kalkması gerekir..

pek bu içten temenninizi amerika vede israil içinde yapsanız?

onların öldürdükleri masumlar gözünüzün önüne geliyormu?

hiç vicdan azabı çekiyormusunuz bazen?

kolu bacağı kopan çocuklar,tecavüze uğrayan kadınlar vs vs..

neden bunlara beddua etmek yerine islam dinine bedduda ediyorsunuz?

hangi islam devleti diğer ülkede katliam yapmaktadır gösterebilirmisiniz birtane? :angry:

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
pek bu içten temenninizi amerika vede israil içinde yapsanız?

onların öldürdükleri masumlar gözünüzün önüne geliyormu?

hiç vicdan azabı çekiyormusunuz bazen?

kolu bacağı kopan çocuklar,tecavüze uğrayan kadınlar vs vs..

neden bunlara beddua etmek yerine islam dinine bedduda ediyorsunuz?

hangi islam devleti diğer ülkede katliam yapmaktadır gösterebilirmisiniz birtane? :angry:

sudanda müslümanlar hristiyan ve animistlere katliam yapmaktadırlar. ;)

Sitelerde Paylaş
Ahmedinejad dümbüğü, İranın dış politikasını, Şiilerin Mesihi olan "Gizli İmam" ın gelişine ve hemen akabinde ortaya çıkacak kıyamete göre ayarlıyor. Bu hayvanlar nükleer savaş çıkartmaya hazır çünkü bunun Mehdilerinin gelişini hızlandıracağını düşünüyorlar. Şu anda nükleer projelerinin tamamen barışcıl ve elektrik üretmek için olduğunu söylüyorlar ama yalan. Asıl amaçları başka.

amerikan dallamaları çok mu farklı?

onların derdi de armegeddon. ;)

Sitelerde Paylaş
sudanda müslümanlar hristiyan ve animistlere katliam yapmaktadırlar. ;)

farzedelim doğru..

bu amerika , israilin vede sırbistanın yaptığı pislikleri örtermi?

dünyada şuanki katliamların yüzde 95 ini yahudi ve hristiyanlar yapmaktadırlar.

ama buna rağmen bazıları buraya çıkıp islam en büyük tehlike diye zırlayabiliyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...