Jump to content

Kan grubunuz nedir?

Kan grubunuz nedir?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

7 saat önce, Türk Ateist yazdı:

A RH -

Bizim aile babam hariç A, B ve AB RH -.

Kan mı lazım?

Veya etnik kökenimizi mi tahmin edeceksin? Atsızcılar yapıyordu bunu, ciddiyetlerini görünce epeyi korkmuştum...

kan grubu bilgilerinizi satacağım. 

Ateizmi yok etmek için ilaç geliştiriyoruz. :)

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, Smile Buddha yazdı:

ehliyetin yok mu?

orada yazmıyor mu? :)

Ehliyetim 1983 tarihli ve halen kullanıyorum.:D

Ve bu tür veriler orada yazmıyor.

Yeni ehliyetlerin durumu nedir, onu da bilmiyorum.

Ancak 2021´den itibaren eski ehliyetlere yenilenme zorunluluğu getiriliyor, belki o vakit öğrenirim.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, deadanddark yazdı:

0 +

https://en.wikipedia.org/wiki/Blood_type_personality_theory

O Türü
En iyi özellikler Kendine güvenen, kararlı, iddialı, güçlü iradeli, sezgisel, hoş, rekabetçi ve atletik.
En kötü özellikler Öngörülemeyen, kindar, kendinden merkezli, soğuk, agresif, kibirli, kıskanç ve acımasız.

google translate ile çevirdim. :)

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, Smile Buddha yazdı:

O Türü
En iyi özellikler Kendine güvenen, kararlı, iddialı, güçlü iradeli, sezgisel, hoş, rekabetçi ve atletik.
En kötü özellikler Öngörülemeyen, kindar, kendinden merkezli, soğuk, agresif, kibirli, kıskanç ve acımasız.

Her şeyi sıralamışsın zaten, ne anladık bu işten? 

Sitelerde Paylaş
On 07.07.2020 at 22:45, Smile Buddha yazdı:

kan grubu bilgilerinizi satacağım. 

Ateizmi yok etmek için ilaç geliştiriyoruz. :)

Hepsi negatif bunların! Kan grubu negatif olanlar üzerine bir çalışma yaparsanız %99 örtüşür. Seküler camianın, sol cenahın ve non-teistlerin kan grubu daima negatif çıkar. Zaten gördüğün gibi hepsi pesimist ve çok negatif insanlar. Bunlardan kurtulursak kısa zaman içerisinde Kuzey Avrupa ülkeleri kadar huzurlu olmamız mümkündür.

Sitelerde Paylaş
On 07.07.2020 at 15:10, Türk Ateist yazdı:

A RH -

Bizim aile babam hariç A, B ve AB RH -.

Kan mı lazım?

Veya etnik kökenimizi mi tahmin edeceksin? Atsızcılar yapıyordu bunu, ciddiyetlerini görünce epeyi korkmuştum...

47 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Hepsi negatif bunların! Kan grubu negatif olanlar üzerine bir çalışma yaparsanız %99 örtüşür. Seküler camianın, sol cenahın ve non-teistlerin kan grubu daima negatif çıkar. Zaten gördüğün gibi hepsi pesimist ve çok negatif insanlar. Bunlardan kurtulursak kısa zaman içerisinde Kuzey Avrupa ülkeleri kadar huzurlu olmamız mümkündür.

https://inovatifkimyadergisi.com/arastirmalar-rh-negatif-kan-grubuna-sahip-insanlarin-dunyadan-olmadigini-gosteriyor

rh negatif olanlar uzaylıymış. :)

Sitelerde Paylaş
On 07.07.2020 at 22:55, Smile Buddha yazdı:

O Türü

google translate ile çevirdim. :)

Kötü özellikler iyi özellikleri götürünce adi gibi "0" oldu.

Sitelerde Paylaş
On 10.07.2020 at 21:33, John_Ahmet yazdı:

İyi ya işte, sen ve senin gibi yobazsever AKP'liler hep birlikte ülkeye çağ atlatıyorsunuz, Kuzey Avrupa ülkeleri kadar huzurlu olacaksınız işşallah.

Kuzey Avrupa demiş bir de. Nüfusun neredeyse %90'ının ateist, nontheist olduğu ülkeler bunlar. 

Çelişkinde boğul, AKP'li manyak...

Sitelerde Paylaş
55 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

İyi ya işte, sen ve senin gibi yobazsever AKP'liler hep birlikte ülkeye çağ atlatıyorsunuz, Kuzey Avrupa ülkeleri kadar huzurlu olacaksınız işşallah.

Kuzey Avrupa demiş bir de. Nüfusun neredeyse %90'ının ateist, nontheist olduğu ülkeler bunlar. 

Çelişkinde boğul, AKP'li manyak...

Birincisi yobazları hiç sevmem ikincisi AKP'yi ve milletvekillerinin hemen hemen tümünü de sevmem. Benimle ilgili çok yanlış bilgileriniz var. Yalnızca RTE'nin yaptığı çalışmaları o döneme kadar yapılanlarla objektif olarak kıyasladığımda bu zatın aşırı derecedeki pozitif farkını itiraf edebilecek kadar erdemliyim hepsi bu!

Dahası ben Türkiye'yeyi sağ ve sol görüşler olarak ayırdığımda görüyorum ki sizden çok daha farklı tespitlerim var. Sol görüş daha esmer, teni esmer olmasa bile daha koyu saçlıdır. Dolayısıyla sağ görüş de nispeten bunun tersidir ve daha açık tenli insanlardan oluşur. Sen teolojik görüşüne bakarak sol görüşün Kuzey Avrupa'ya daha yakın olduğunu savunabilirsin ancak genetik yakınlık incelenirse sağ görüşlüler özellikle de onların içerisindeki yörükler, bulgar göçmenleri ve çerkesler ki büyük çoğunluğu sağ görüşlüdür ve genetik olarak Kuzey Avrupa'ya daha yakındır. Sizin sandığınız gibi sağ görüş Araplara benzemez aksine sol görüş genetik olarak daha çok benzer. Bunu anlamak için bir CHP toplantısına ya da yemeğine katılın, katılımcıları yüzleri görünecek şekilde fotoğraflayın yine aynını AKP için de yapın ve inceleyin. Hatta bundan sonra TV ekranlarına daha dikkatli bakıp bunu yakalamaya çalışın. Göreceksiniz ki sağ görüşün görünüşü, yaşam biçimi ve genetiği sol görüşlülere nazaran Kuzey Avrupa'ya daha çok benzerdir.

Örneğin sen muhtemelen esmersin tenini kastetmiyorum saç rengin alabildiğine siyah renkli. Sıradan teist bir yörük kızı senden misliyle daha fazla Kuzey Avrupalıya benzer.

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, John_Ahmet said:

Birincisi yobazları hiç sevmem ikincisi AKP'yi ve milletvekillerinin hemen hemen tümünü de sevmem. Benimle ilgili çok yanlış bilgileriniz var. Yalnızca RTE'nin yaptığı çalışmaları o döneme kadar yapılanlarla objektif olarak kıyasladığımda bu zatın aşırı derecedeki pozitif farkını itiraf edebilecek kadar erdemliyim hepsi bu!

Dahası ben Türkiye'yeyi sağ ve sol görüşler olarak ayırdığımda görüyorum ki sizden çok daha farklı tespitlerim var. Sol görüş daha esmer, teni esmer olmasa bile daha koyu saçlıdır. Dolayısıyla sağ görüş de nispeten bunun tersidir ve daha açık tenli insanlardan oluşur. Sen teolojik görüşüne bakarak sol görüşün Kuzey Avrupa'ya daha yakın olduğunu savunabilirsin ancak genetik yakınlık incelenirse sağ görüşlüler özellikle de onların içerisindeki yörükler, bulgar göçmenleri ve çerkesler ki büyük çoğunluğu sağ görüşlüdür ve genetik olarak Kuzey Avrupa'ya daha yakındır. Sizin sandığınız gibi sağ görüş Araplara benzemez aksine sol görüş genetik olarak daha çok benzer. Bunu anlamak için bir CHP toplantısına ya da yemeğine katılın, katılımcıları yüzleri görünecek şekilde fotoğraflayın yine aynını AKP için de yapın ve inceleyin. Hatta bundan sonra TV ekranlarına daha dikkatli bakıp bunu yakalamaya çalışın. Göreceksiniz ki sağ görüşün görünüşü, yaşam biçimi ve genetiği sol görüşlülere nazaran Kuzey Avrupa'ya daha çok benzerdir.

Örneğin sen muhtemelen esmersin tenini kastetmiyorum saç rengin alabildiğine siyah renkli. Sıradan teist bir yörük kızı senden misliyle daha fazla Kuzey Avrupalıya benzer.

Zırvalamaktan başka, işin gücün yok mu senin? Tama, biliyoruz, sağlam kıç var sende, herşeyi böyle zortlayabiliyorsun oradan, anladık. Ama git bir devridaim falan yap, paranın dibine vur, ne bu boş işlerle uğraşıp o güzel kıçını israf ediyorsun buralarda?

Sitelerde Paylaş
On 07.07.2020 at 23:12, kavak yazdı:

Ehliyetim 1983 tarihli ve halen kullanıyorum.:D

Ve bu tür veriler orada yazmıyor.

Yeni ehliyetlerin durumu nedir, onu da bilmiyorum.

Ancak 2021´den itibaren eski ehliyetlere yenilenme zorunluluğu getiriliyor, belki o vakit öğrenirim.

Benim kan grubu dört beş defa değişti.Hep yanlış ölçüyorlar. :)

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, John_Ahmet yazdı:

Sizin sandığınız gibi sağ görüş Araplara benzemez aksine sol görüş genetik olarak daha çok benzer. Bunu anlamak için bir CHP toplantısına ya da yemeğine katılın, katılımcıları yüzleri görünecek şekilde fotoğraflayın yine aynını AKP için de yapın ve inceleyin. Hatta bundan sonra TV ekranlarına daha dikkatli bakıp bunu yakalamaya çalışın. Göreceksiniz ki sağ görüşün görünüşü, yaşam biçimi ve genetiği sol görüşlülere nazaran Kuzey Avrupa'ya daha çok benzerdir.

Sittir git dangalak. Sen AKP mitingine gittin mi hiç? Hayatında göremeyeceğin en avel tipleri orada bulabilirsin!
AKP’li kodamanların hepsi  Türk düşmanı, Arap yalaması, şeytan tipli, soyu bozuk, suratsız, disiplinsiz, çıkarcı, satıcı  tiplerdir. Hepsi Atatürk düşmanıdır. Çünkü  Atatürk zamanında bunların dedelerini iyi sikmiştir. Köklerini araştır bulursun.
Kendi kökünü de araştır. Sikilmiş bir deden var muhtemelen!

Al sana Norveç tipli sağcı AKP’li.

E7969C85-342A-4E90-BBDC-3A2A3F0A099A.jpeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...