Jump to content

Kan grubunuz nedir?

Kan grubunuz nedir?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 07.07.2020 at 15:10, Türk Ateist yazdı:

A RH -

Bizim aile babam hariç A, B ve AB RH -.

Kan mı lazım?

Veya etnik kökenimizi mi tahmin edeceksin? Atsızcılar yapıyordu bunu, ciddiyetlerini görünce epeyi korkmuştum...

ne güzel aile gökkuşağı gibi rengarenk. :)

Birbirinize kan veremiyorsunuz.

Birinci derece akrabalardan kan almak zaten yasak.

japonyada israilde  akraba olmasalar  bile  birbirlerine kan verince  graft versus hastalığı ortaya çıkma ihtimali varmış. Büyük olasılıkla alevilerde birbilerine kan veremezler bu durumda.:)

https://en.wikipedia.org/wiki/Graft-versus-host_disease

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 saat önce, Smile Buddha yazdı:

ne güzel aile gökkuşağı gibi rengarenk. :)

Birbirinize kan veremiyorsunuz.

Birinci derece akrabalardan kan almak zaten yasak.

japonyada israilde  akraba olmasalar  bile  birbirlerine kan verince  graft versus hastalığı ortaya çıkma ihtimali varmış. Büyük olasılıkla alevilerde birbilerine kan veremezler bu durumda.:)

https://en.wikipedia.org/wiki/Graft-versus-host_disease

Evet, birinci derecede akrabalardan kan transferi yapılmadığını ben de bu linkini verdiğin başlıktan öğrenmiştim. Hacı ayrıntısıyla açıklamıştı.

Ama Alevilerde birbirine kan vermemek gibi bir gelenek olduğunu hiç duymadım, olduğunu sanmıyorum da. Bilimsel bir gerekçeye dayanan bir kaçınma var ise de mantıklıdır zaten ama hiç duymadım.

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, John_Ahmet yazdı:

Birincisi yobazları hiç sevmem ikincisi AKP'yi ve milletvekillerinin hemen hemen tümünü de sevmem. Benimle ilgili çok yanlış bilgileriniz var. Yalnızca RTE'nin yaptığı çalışmaları o döneme kadar yapılanlarla objektif olarak kıyasladığımda bu zatın aşırı derecedeki pozitif farkını itiraf edebilecek kadar erdemliyim hepsi bu!

Dahası ben Türkiye'yeyi sağ ve sol görüşler olarak ayırdığımda görüyorum ki sizden çok daha farklı tespitlerim var. Sol görüş daha esmer, teni esmer olmasa bile daha koyu saçlıdır. Dolayısıyla sağ görüş de nispeten bunun tersidir ve daha açık tenli insanlardan oluşur. Sen teolojik görüşüne bakarak sol görüşün Kuzey Avrupa'ya daha yakın olduğunu savunabilirsin ancak genetik yakınlık incelenirse sağ görüşlüler özellikle de onların içerisindeki yörükler, bulgar göçmenleri ve çerkesler ki büyük çoğunluğu sağ görüşlüdür ve genetik olarak Kuzey Avrupa'ya daha yakındır. Sizin sandığınız gibi sağ görüş Araplara benzemez aksine sol görüş genetik olarak daha çok benzer. Bunu anlamak için bir CHP toplantısına ya da yemeğine katılın, katılımcıları yüzleri görünecek şekilde fotoğraflayın yine aynını AKP için de yapın ve inceleyin. Hatta bundan sonra TV ekranlarına daha dikkatli bakıp bunu yakalamaya çalışın. Göreceksiniz ki sağ görüşün görünüşü, yaşam biçimi ve genetiği sol görüşlülere nazaran Kuzey Avrupa'ya daha çok benzerdir.

Örneğin sen muhtemelen esmersin tenini kastetmiyorum saç rengin alabildiğine siyah renkli. Sıradan teist bir yörük kızı senden misliyle daha fazla Kuzey Avrupalıya benzer.

AKP'nin kitlesindeki o ışıl ışıllık, zerafet, iç açılık, kültür, medeniyet ve hatta elitlik kimde var? 

Çok haklısın... Hepsi birer Kuzey Avrupalı gerçekten. Asalet akıyor hepsinden... Sen de aynı kitleden olduğun için Tayyip'teki o asil özellikleri ayırt edebilecek erdeme sahip oluyorsun otomatikman.

Erdemine tükürdüğümün manyağı...

Al sana İsveç'li...

Bu arada, Ayasofya'yı açtınız da öğrendik ki müzenin gişeleri İsveçli bir şirkete verilmiş ihalede, bütün gelir onların olacakmış. Şimdi bir de bu borç kaldı başımıza. Acaba diyorum, senin Tayyip ihaleyi senin gibi düşündüğü ve şimdiden ilişki kuralım, dost olalım dediği için mi İsveç'e verdi?

Sen açıkça suç ortağısın. Ülkenin tepesine çöreklenmiş korkunç bir hırsızlık/yolsuzluk şebekesinin açık suç ortağısın. AKP'ye oy veren her bir kişi için geçerli bu.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Al sana İsveç'li...

Bu arada, Ayasofya'yı açtınız da öğrendik ki müzenin gişeleri İsveçli bir şirkete verilmiş ihalede, bütün gelir onların olacakmış. Şimdi bir de bu borç kaldı başımıza. Acaba diyorum, senin Tayyip ihaleyi senin gibi düşündüğü ve şimdiden ilişki kuralım, dost olalım dediği için mi İsveç'e verdi?

Sen açıkça suç ortağısın. Ülkenin tepesine çöreklenmiş korkunç bir hırsızlık/yolsuzluk şebekesinin açık suç ortağısın. AKP'ye oy veren her bir kişi için geçerli bu.

Diğer küfür içeren mesajlarını bayan olduğun için şimdilik es geçiyorum. Bayan diyorum çünkü kadın kelimesine göre daha az cinsiyet vurgusu içeriyor. "Bayan" kelimesine ve "abla" hitabına hırt oluyorsan bu benim umurumda değil, bayanların cinsel beklentilerini ve arzu ettikleri hitap şekillerini umursamıyorum.

Evet neden olmasın? RTE Ayasofya'da tüm dinlerin kardeşçe birbirleriyle ilişki kurduğu huzurlu bir atmosfer istiyor. İsveç gibi Kuzey Avrupa ülkelerinin de bu konudaki başarısı ortadadır. Bu sebeple bunu garanti altına almak için onlarlarla iş birliği içinde olabilir. RTE, sandığınızdan daha fazla her hangi bir kişinin, kurumun, toplumun pozitif olarak değerlendirelecek bir yönü varsa bunu heba etmeyecek erdemlere sahiptir.

Benim gördüğüm ne kadar vatan haini, bencil, sırf biraz cahil(** tartışılır) oldukları için anadolu insanını hor gören, cebi biraz para gördüğü için hükümeti arsızca eleştiren, riyakar, sinsi, kibirli insan varsa hepsi sol görüşte toplanmış.

Paylaştığın vidodaki kadın ne kadar sevimli, sizin haince saldırılarınıza karşı değerli olanı koruma güdüsü taşıyan ve kimin kendi hakkını savunacağını bildiği için doğru yolda olan masum bir insanın ve benzer aktivistlerin videolarını pek bir meziyet gibi paylaşıyorsunuz ama biz ne görüyorsak onu anlıyoruz. Manupülasyon yapamıyorsunuz.

Nihayetinde kanı bozuk olan sol görüştür. (Böyle söyleyeyim de arkadaşın konusunu sabote etmiş omayayım. :) Mazur görün yine damar konuları açtılar dayanamadım. :()

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, John_Ahmet yazdı:

Diğer küfür içeren mesajlarını bayan olduğun için şimdilik es geçiyorum. Bayan diyorum çünkü kadın kelimesine göre daha az cinsiyet vurgusu içeriyor. "Bayan" kelimesine ve "abla" hitabına hırt oluyorsan bu benim umurumda değil, bayanların cinsel beklentilerini ve arzu ettikleri hitap şekillerini umursamıyorum.

Evet neden olmasın? RTE Ayasofya'da tüm dinlerin kardeşçe birbirleriyle ilişki kurduğu huzurlu bir atmosfer istiyor. İsveç gibi Kuzey Avrupa ülkelerinin de bu konudaki başarısı ortadadır. Bu sebeple bunu garanti altına almak için onlarlarla iş birliği içinde olabilir. RTE, sandığınızdan daha fazla her hangi bir kişinin, kurumun, toplumun pozitif olarak değerlendirelecek bir yönü varsa bunu heba etmeyecek erdemlere sahiptir.

Benim gördüğüm ne kadar vatan haini, bencil, sırf biraz cahil(** tartışılır) oldukları için anadolu insanını hor gören, cebi biraz para gördüğü için hükümeti arsızca eleştiren, riyakar, sinsi, kibirli insan varsa hepsi sol görüşte toplanmış.

Paylaştığın vidodaki kadın ne kadar sevimli, sizin haince saldırılarınıza karşı değerli olanı koruma güdüsü taşıyan ve kimin kendi hakkını savunacağını bildiği için doğru yolda olan masum bir insanın ve benzer aktivistlerin videolarını pek bir meziyet gibi paylaşıyorsunuz ama biz ne görüyorsak onu anlıyoruz. Manupülasyon yapamıyorsunuz.

Nihayetinde kanı bozuk olan sol görüştür. (Böyle söyleyeyim de arkadaşın konusunu sabote etmiş omayayım. :) Mazur görün yine damar konuları açtılar dayanamadım. :()

Konuşmaya devam et, biraz daha açıkla. Çünkü senin gibi beyni yerinde sünger olanlar konuştukça insanlar daha net görecek herşeyi. Konuş ki insanlar sana bakıp ta ; ama biz demi böyle gerizekaliyiz acaba diye kendilerine sorsunlar. Sorsunlar ki kendilerini senin gibi gerizekalılardan ayrı tutmayı başarabilsinler.

tarihinde Teşup'unOğlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, John_Ahmet yazdı:

"Manyak" diyerek mi küfür etmişim sana? 

Senin gibi "bayan" diyen bir minibüs şoförü tadındaki adamın manyak sözcüğünü küfür olarak tanımlaması biraz uyumsuz oldu. Kaldı ki sana oturup da bayan değil kadın falan diyemeyeceğim, konu bu değil.

Sen, yukarıda da söylediğim gibi alabildiğine ahlaksız, yüzsüz, hırsızlığa ve ülkenin talanına ortak birisin. AKP'ye oy vermek budur, AKP'ye oy veren her insan artık bu suça direkt ve de bile isteye ortak demektir. 

AKP, başta Tayyip, çaldığı, sattığı, peşkeş çektiği her kurum, toprak parçası, kuruluş, fabrika vb her şeyin hesabını verecek. O zaman sizler, bugün onun ikide bir dediği gibi "kandırıldık, aldatıldık" mı dersiniz ne dersiniz bilemem. İnsan içine çıkacak yüzünüz kalmayacak diyeceğim ama sizde bu tip duygular olmadığı için çıkarsınız da. 

Senin bu manyak kan fetişin, ırkçılığın bile AKP/Tayyip ortaklığından daha masum. Onlara hastalık, delilik demek mümkün. Ama AKP'li olmak, Tayyip'i bu denli savunmak delilik, hastalık değil. Direkt suç. Ahlaksızlık ayrıca tabii de senin o tip kaygıların olmadığı için onu demeye de gerek yok.

Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

"Manyak" diyerek mi küfür etmişim sana? 

Senin gibi "bayan" diyen bir minibüs şoförü tadındaki adamın manyak sözcüğünü küfür olarak tanımlaması biraz uyumsuz oldu. Kaldı ki sana oturup da bayan değil kadın falan diyemeyeceğim, konu bu değil.

Sen o minübüs şöförünün ayaklarının altını öp! "Bayan" kelimesinin esasında cinsiyet vurgusu içermeyen ve daha eşitlikçi bir anlayışa sahip erkeklerin dilinden dökülen çok daha kaliteli bir kelime olduğunu henüz kavrayamamış olabilirsin. Zaten senin gibi çirkef ve ağzı bozuk bir bayanın cinsel beklenti içerisinde kendisine kadın diye hitap edildiğinde onure edildiğini sanması senin gibi eziklere mahsus bir itiraz.

Bak şunu iyi anla! Tüm kriminolojik raporları ve istatistikleri incelersen. Gerçek pedofiller, çocuk ve kadın istismarcıları, kadın ticaretinin sorumluları, uyuşturucu ticareti yapanlar, gasp, cinayet, ve bilumum psikoljik şiddet suçu işleyenler senin sandığın gibi bazı vakıflara üye, ince bıyıklı, hükümet yanlısı kişiler değil, bilakis sol görüşlü kürtler, radikal ya da radikal olmayan sol görüşlüler ve non-teistlerdir. Bunu gerçek bir inceleme yaparsan çarpıcı şekilde fark edeceksin.

Buralarda durma acaba kim satıyor bu kadınları diye hicap duyup, bu rezaletin yaşandığı yerleri gez, bak, araştır, sor, soruştur bakalım karşına kimler çıkacak? Sandığın gibi ince bıyıklı hükümet yanlısı adamlar mı? Öyleyse tüm dişlerimi kırar, harakiri yapar ve canıma kıyarım. 

Diğer bütün underground işleri kimler yapıyor diye gerçek bir araştırma yap karşına kürt ya da türk sol görüşlü insanlar çıkacak. Ezelden hükümet düşmanı insanlar bunlar. Devlet düşmanı çünkü suç işliyor. Muhalefet olmanın ve hükümete karşı olmanın çok farklı psikolojik dinamikleri var ve en önemlisi suç işleyen ve bundan pişman olmayan bir anlayıştır.

Size bazı haberler ulaşıyor ve kırk yılda bir o da bazı itiraflar ve çarpıtmalarla bu kişilerin genelikle teist oldukları konusunda yanlı ve yanlış bilgilere sahipsiniz. Çünkü bunun nedeni bir haberin haber değeri taşıması için olay sıklığının çok düşük olması beklenir. İşte 100 kişi içerisinden biri teist çıkıyor diye 99'u da öyle sanıyorsunuz. Gerçek suçlar haber olamayacak kadar çok sayıdadır ve failleri kesinlikle teist değildir. Sağ görüşlü hiç değildir.

Bu sebeplerle bırakın aşırı sağ biraz gelişsin ve bu pislikler otomatikman temizlensin. Benim bakışım çok radikal fakat kesinlikle gerçek suç ve faillerin radikal sol görüşlü olduğunu anlayacak kadar bunun peşinden gitmiş insanların anlayabileceği bir konudur. Bunu bir kez anladıktan sonra tüm değer yargılarınızda değişiklik meydana gelir. Artık size ulaşan haberlerin haber değeri taşıması açısından olay sıklığı çok düşük vakalardan seçildiğini büyük bir duyarlılıkla bilip gerçeklerin bunun tersi olabileceğine daha çok ihtimal verirsiniz. Zaten istatistiksel olarak suç konusunu teolojik ve siyasi görüşler açısından ve etnik köken bakımından bir demografisini incelediğinizde bunu çarpıcı şekilde anlarsınız.

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 10.07.2020 at 21:33, John_Ahmet yazdı:

Hepsi negatif bunların! Kan grubu negatif olanlar üzerine bir çalışma yaparsanız %99 örtüşür. Seküler camianın, sol cenahın ve non-teistlerin kan grubu daima negatif çıkar. Zaten gördüğün gibi hepsi pesimist ve çok negatif insanlar. Bunlardan kurtulursak kısa zaman içerisinde Kuzey Avrupa ülkeleri kadar huzurlu olmamız mümkündür.

senin zekana hayranım çünkü gereklisin ve neden gereklisin?( biraz felsefik olacak) cennete gidecek olanların cehenneme gidecek olanlar sayesinde cennete gidecekleri konusunu anlamadan uzak oluşlarına bir örneksin çünkü... :)

tarihinde TanrıBeniNiyeKorudu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
20 saat önce, John_Ahmet yazdı:

Sen o minübüs şöförünün ayaklarının altını öp! "Bayan" kelimesinin esasında cinsiyet vurgusu içermeyen ve daha eşitlikçi bir anlayışa sahip erkeklerin dilinden dökülen çok daha kaliteli bir kelime olduğunu henüz kavrayamamış olabilirsin. Zaten senin gibi çirkef ve ağzı bozuk bir bayanın cinsel beklenti içerisinde kendisine kadın diye hitap edildiğinde onure edildiğini sanması senin gibi eziklere mahsus bir itiraz.

Bak şunu iyi anla! Tüm kriminolojik raporları ve istatistikleri incelersen. Gerçek pedofiller, çocuk ve kadın istismarcıları, kadın ticaretinin sorumluları, uyuşturucu ticareti yapanlar, gasp, cinayet, ve bilumum psikoljik şiddet suçu işleyenler senin sandığın gibi bazı vakıflara üye, ince bıyıklı, hükümet yanlısı kişiler değil, bilakis sol görüşlü kürtler, radikal ya da radikal olmayan sol görüşlüler ve non-teistlerdir. Bunu gerçek bir inceleme yaparsan çarpıcı şekilde fark edeceksin.

Buralarda durma acaba kim satıyor bu kadınları diye hicap duyup, bu rezaletin yaşandığı yerleri gez, bak, araştır, sor, soruştur bakalım karşına kimler çıkacak? Sandığın gibi ince bıyıklı hükümet yanlısı adamlar mı? Öyleyse tüm dişlerimi kırar, harakiri yapar ve canıma kıyarım. 

Diğer bütün underground işleri kimler yapıyor diye gerçek bir araştırma yap karşına kürt ya da türk sol görüşlü insanlar çıkacak. Ezelden hükümet düşmanı insanlar bunlar. Devlet düşmanı çünkü suç işliyor. Muhalefet olmanın ve hükümete karşı olmanın çok farklı psikolojik dinamikleri var ve en önemlisi suç işleyen ve bundan pişman olmayan bir anlayıştır.

Size bazı haberler ulaşıyor ve kırk yılda bir o da bazı itiraflar ve çarpıtmalarla bu kişilerin genelikle teist oldukları konusunda yanlı ve yanlış bilgilere sahipsiniz. Çünkü bunun nedeni bir haberin haber değeri taşıması için olay sıklığının çok düşük olması beklenir. İşte 100 kişi içerisinden biri teist çıkıyor diye 99'u da öyle sanıyorsunuz. Gerçek suçlar haber olamayacak kadar çok sayıdadır ve failleri kesinlikle teist değildir. Sağ görüşlü hiç değildir.

Bu sebeplerle bırakın aşırı sağ biraz gelişsin ve bu pislikler otomatikman temizlensin. Benim bakışım çok radikal fakat kesinlikle gerçek suç ve faillerin radikal sol görüşlü olduğunu anlayacak kadar bunun peşinden gitmiş insanların anlayabileceği bir konudur. Bunu bir kez anladıktan sonra tüm değer yargılarınızda değişiklik meydana gelir. Artık size ulaşan haberlerin haber değeri taşıması açısından olay sıklığı çok düşük vakalardan seçildiğini büyük bir duyarlılıkla bilip gerçeklerin bunun tersi olabileceğine daha çok ihtimal verirsiniz. Zaten istatistiksel olarak suç konusunu teolojik ve siyasi görüşler açısından ve etnik köken bakımından bir demografisini incelediğinizde bunu çarpıcı şekilde anlarsınız.

Bana bak sapık pislik...

Birinci iletinde o "cinsel beklenti" vurgunu görmezden geldim, pisliğini yüzüne vurmayayım, yanıtlamazsam belki utanır de düzelir dedim ama ısrar ettin. Belli ki bile isteye, özellikle, gayet hedefe yönelik yazıyorsun.

Şimdi sana çok şey söylerim, yazar çizerim ama hakikaten bu tür kavgalara tenezzül etmeyen biri olduğumdan yapmıyorum. Senin gibi akıl sağlığı bozuk birine laf anlatmaya çalışmak sağlıklı bir şey olmadığı için sana ciddi ciddi yazmıyorum, yazmıyoruz, sen de bu yüzden ille de ilgimizi çekmek ve kavgaya sürüklemek için böyle ahlaksızca yöntemlere başvuruyorsun. Ben küfür etmem; kadın olduğum için değil yalnızca, küfürden nefret eden ve hayatında hiçbir zaman kullanmamış biri olduğum için etmem.

Ama sana yapılabilecek, daha doğrusu yapılması gereken tek şey küfretmek. Bunu yapamayacağımı bildiğin için böyle beş para etmez sümsük halinle cinsiyet kimliğime oynuyorsun.

Ben şimdi seni atsam bir dert... Aman da laf yetiştiremediler, Türk Ateist nickli "Bayan" kendisine azıcık dokundum diye kişiselleştirip attı... ...deyip duracaksın.

Ama hani atmasam da bu lafları söyleyebileceğin, buna hak bulabileceğin şeklinde bir inanç doğacak sende, ne söylersem geçiyor diyeceksin.

Kişisel mişisel... İtin teki karşıma geçecek de böyle aşağılık aşağılık konuşacak, ben de yetkimi kullanmaktan çekinip alttan alacağım, öyle mi?

Atıldın. 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Atıldın. 

Elinize sağlık.
Bu saçma başlığı tavanarasına atıp yok ederseniz sevinirim. Kan grubunuz nedir? diye başlık mı olur? Ne olursa olur! Sana ne? Amaç ne? Pezevenk herif sanki kan ihtiyacı olunca kanını verecek!

Sitelerde Paylaş

John, insan olarak tam bir hayal kırıklığısın.

Aslında bir insanın bu hale nasıl gelebildiğini de merak etmiyor değilim. Yazdığın bu şeylerin yanlışlığı o kadar bariz ama sen bu yanlışlıklar konusunda yine  o kadar kendine inançlısın. 

Bir John nasıl yapılır ? 

Senin gibi insanlar üretebilmek insanlara koca ülkelerin sınırsız kontrollerini veriyor. Zira toplum içinde çok önemli rolleriniz var. 

Sizin nasıl yapıldığınızı, dahası sizin nasıl bu halde, bu bilgiyle tutulduğunuzu anlayamıyorum. 

Sitelerde Paylaş
On 15.07.2020 at 22:18, Abdülmalik yazdı:

Elinize sağlık.
Bu saçma başlığı tavanarasına atıp yok ederseniz sevinirim. Kan grubunuz nedir? diye başlık mı olur? Ne olursa olur! Sana ne? Amaç ne? Pezevenk herif sanki kan ihtiyacı olunca kanını verecek!

Alıntı

ATEİSTCAFE

Sohbet, eğlence, şiir, politika, vs. gibi Ateistforum'un ana konularından farklı yazışmalar için.

amacım milliyetçiliği ırkçılığa indirgeyenler(naziler,aleviler, yahudiler, vb ) ile eğlenmek. :)

Sitelerde Paylaş
On 16.07.2020 at 12:52, Sütlü Kase said:

John, insan olarak tam bir hayal kırıklığısın.

Aslında bir insanın bu hale nasıl gelebildiğini de merak etmiyor değilim. Yazdığın bu şeylerin yanlışlığı o kadar bariz ama sen bu yanlışlıklar konusunda yine  o kadar kendine inançlısın. 

Bir John nasıl yapılır ? 

Senin gibi insanlar üretebilmek insanlara koca ülkelerin sınırsız kontrollerini veriyor. Zira toplum içinde çok önemli rolleriniz var. 

Sizin nasıl yapıldığınızı, dahası sizin nasıl bu halde, bu bilgiyle tutulduğunuzu anlayamıyorum. 

Arkadaş önce erke dönergeci icat ettiği için topluma sınırsız kaynak sağladı, ardından mevcut bir algoritmayı sadece tek sayıları sıkıştırabilecek hale getirip yepyeni bir sıkıştırma algoritması icat etme suretiyle bilgisayar biliminde çığır açtı. Tam ateizmin kan grubunu bulacaktı ki başarılarını kıskanıp forumdan attılar. Unutmayacağız, unutturmayacağız. Ayaklı dunning-kruger efekti ismiyle foruma tekrar dönerse şaşırmayın. 

tarihinde bayşapka tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

iste böyleee,

Ülkelerinde güneşin batmadıgı KÖKÜNE alabildigine baglı bir ülke var,bunun adını bilebilenler varmı?

En gelismiş ülkeler, herseyin KÖKÜNÜ,DİBİNİ,BAŞINI araştıran ülkelerdir.Bildigim kadarıyla KÖKÜNÜ,DİBİNİ,BAŞINI araştırmadan kacanlar,KÖKLERİ pek saglam olmayanlardır.Almanyada kökleri saglam olmayan

agacların nerdeyse yarıdannda fazları siddetli rüzgarlarla devrilmislerdir.Bunları görmek icin ormanın icinede girmeye gerek yoktur.Yol kenarları bunlarla doludur.Ülkelerde böyledir,saglam ınsanları olmayanlar ülke sıkıntıya düşünce,bu yamuklar ülkeyi bırakıp kacarlar.Korkaktırlar,ürkektirler,emeksiz yemek pesindedirler.Bu götle ülkelerini son ferdine kadar savunanlara FAŞİST iftirası yaparlar.Türkiyeye 7 ülke saldırdı.Hic duydunuzmu ülkelerini bırakıpda kaçan TÜRKLERi?

Hintli bir bir general söyle demistir.Ben 100,000 hintli eskerin yerine 10,000 TÜRK eskerini yeylerim.

Türkiyedeki IRK düşmanları ülkelerı sıkısınca üllkelerını terk edııp TÜRKıYEDE hazıra konanlardır.IRK nediir ULAN.ANADIR,BABADIR,KARDESTİR.Ulan bunları sevmeyenlere ben insan bile deyemem.

ATATÜRK 3 arkadasıyla bir arada konusurkan ismete derki,osmanlı bugün yarın çökecektir.Sen bu konuda ne düşünüyorsun?İsmet sağırı şöyle der.Bence İNGİLİZMANDASINI kabul en çıkar yoldur.

FEVZi CAKMAGA  sorar sen ne düşünüyorsun bu konuda?ÇAKMAK derki ,ülkemin sağlığı icin bir dağbası bana MEZER olana kadar SAVASACAM.ATATÜRK derki bende senin kafandayım CAKMAK.

FAŞİST sözünü ağzına alanlar KORKAKLARDIR.GÖTLERi yemedigi icin KACMAYI  seçmişlerdir,SEÇERLER.

Kendi IRKINI sevemeyenler baska IRKLARI nasıl sevebilirlerki.SEVSELER ne yazarkı,GÖTLERi sıkışınca ordanda kacıp baska ülkelere sığınırlar.Bunlardan Türkiyede çok boldur,hepsi KACAKTIRLAR.

Mısır ordusu komsu bir ülkeyle savasa girer.Askerler savasa ciddi sarılmadıklarından ordu yenilir.General orduyu alıp KAHİRE yakınlarında bir yerde orduyu konaklar.Eskerlere bır konusma yapar,sizi gidi korkaklar sizi der.Sizin Allahınız ayaklarımın altındadır der.Eskerler Allahımıza hakarat etti deye generali ÖLDÜRÜRLER.

Yavuz sultan selim.Mısırı işgal edince KAHİRE valisine sorar.Eskerleri tarafından öldürülen bu generel nerde ayağını yere vurup  sizin Allahınız ayaklarım altınddadır dedi.Vali falan yerde deyince Yavuz KAZMALARI,KÜREKLERİ alınn oraya gıdelim der.Ve gıderler.Generelın ayagını vurduğu yeri kazın der.Kazarlarki denilen yerde küplerle altınlar çıkar.Yavuz valiye derki simdi anladınızmı generel niye sizin ALLAHINIZ ayaklarımın altıındadır dedigini?Nerden anlasın bicere kafalılar.Kafa kafa degill SAMAN ÇUVALI.

Kuranda bir ayat şöyle der.Eyyyyyyyyy,İsreiloğullarıı sizi diger milletlerden üstün yarattım.Demekki bu nedenle 8 milzonluk İsreil,520 milyon ortadogu müslüman ülkesini SOPADAN geciriyor.İsreil kurulalı daha 100  yıl bile olmadı.Hani 1 müslüman 20 GAĞURA bedeldi kuranın dedigine göre.İşte ırkcı olmayan müslüman araplar vede ARAPLAŞANLAR.Sizi gidi KORKAKLAR.

Hadiiiiiiii AFİYET  ŞEKER olsun.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...

Çok garip bir şekilde ilk kan vermeye gittiğimde elime bir broşür almıştım Kızılay'dan. Burada yazan bilgilerde şaşırtıcı nokta ise şu: Hepimiz yanlış biliyormuşuz. 

Türkiye'de en nadir bulunan grup 0 değilmiş. Tabi bu pozitif ve negatif olmasına göre değişiyor. Özellikle sanılan bir diğer yanılgı da şu ki AB+ da çok yaygın değil.

Sıralama şöyle:  https://www.haber46.com.tr/kendi-dusen-aglamaz/dunya-genelinde-en-yaygin-kan-grubu-hangisidir-h244068.html#:~:text=Türkiye'de kan gruplarının görülme,AB Rh negatif kan taşıyor. 

AB+ nın bu kadar çok olduğunun düşünülmesi, tüm kan gruplarından alabiliyor olması. Çok ekstrem durum olursa alabilir tabi, kafasına göre değil. 

Benimki mi ne? AB+. 

Kabul etmeliyim ki en az bulunan ikinci kan grubu olduğunu öğrenince şoka uğramıştım. 

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, pica pica yazdı:

Çok garip bir şekilde ilk kan vermeye gittiğimde elime bir broşür almıştım Kızılay'dan. Burada yazan bilgilerde şaşırtıcı nokta ise şu: Hepimiz yanlış biliyormuşuz. 

Türkiye'de en nadir bulunan grup 0 değilmiş. Tabi bu pozitif ve negatif olmasına göre değişiyor. Özellikle sanılan bir diğer yanılgı da şu ki AB+ da çok yaygın değil.

Sıralama şöyle:  https://www.haber46.com.tr/kendi-dusen-aglamaz/dunya-genelinde-en-yaygin-kan-grubu-hangisidir-h244068.html#:~:text=Türkiye'de kan gruplarının görülme,AB Rh negatif kan taşıyor. 

AB+ nın bu kadar çok olduğunun düşünülmesi, tüm kan gruplarından alabiliyor olması. Çok ekstrem durum olursa alabilir tabi, kafasına göre değil. 

Benimki mi ne? AB+. 

Kabul etmeliyim ki en az bulunan ikinci kan grubu olduğunu öğrenince şoka uğramıştım. 

Okullarda herkesden kan alabilir diye öğretiyorlar.Ama ameliyat olmaya kalkınca illa AB RH(+) olacak diyorlar.  :)

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, husnu yazdı:

Okullarda herkesden kan alabilir diye öğretiyorlar.Ama ameliyat olmaya kalkınca illa AB RH(+) olacak diyorlar.  :)

Kesinlikle öyle. Yani okullarda doğru öğretilen bir şey var mı merak ediyorum. Hani ben öğrenceksem liseden itibaren okulu sadece dil eğitimi üzerine kursunlar da bir işe yarasın bari. Gerçekten okuldan öğrendiklerimin yetmediğini daha iyi anlıyorum her seferinde. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...