Jump to content

Erdoğan 2023 yılında Halife İlan Edilecek.

Recommended Posts

4 saat önce, anibal yazdı:

Bu islamcılar, salaktır. Tarihten ders almayacak kadar salak. Hatta, daha onlar sağken yaşanan tarihten bile ders almayacak kadar salak.

En son, amanda hilafeti getirecem ben diyenin hali ne oldu, bunu bile görmek istemeyecek kadar salak.

Related image

Resimdeki sahis kim? Bu olay hakkında hiçbir bilgim yok. Bir isim yazarsanız detaylı bir şekilde araştıracağım.

tarihinde Teşup'unOğlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
10 minutes ago, Teşup'unOğlu said:

Resimdeki sahis kim? Bu olay hakkında hiçbir bilgim yok. Bir isim yazarsanız detaylı bir şekilde araştıracağım.

Gaddafi Sodomized

https://www.pri.org/stories/2011-10-24/gaddafi-sodomized-video-shows-abuse-frame-frame-graphic

Evet, yanlış görmüyorsun, götüne kazık sokuyorlar..

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 saat önce, anibal yazdı:

Şeriat, halifelik falan ilan edebilmek için, en az bir %70 oy desteği gerek. Olay kanunla falan alakalı değil. Şöyle ki, ne oluyor diyen herkesin başına en az iki kişi çullanabilmeli. Bu olmazsa, bu iş başarılamaz, tipik bir devrim kaidesidir, bkz: Bolşevik devrimi öncesi yapılan tatbikatlar falan. 

Bunlar, belki katakülleye getirip bunu seçimle falan yapmaya çıkabilirlerdi. Ama o devirde geçti, artık öyle kafalarına göre anayasa değiştirtecek çoğunlukları yok. 

En komik olanı ise şu. Bu angutlar, en zayıf dönemlerinde, en güçlü iken yapmaları gereken hamleleri yapmaya çıkıyorlar. Gerçi bu, Hitlerin ruslara savaş ilan etmesine benziyor. Aa yanlış zamandı, yanlış karardı falan filan bir sürü şey denebilir rusya saldırısı için; ama Hitlerin yapabileceği başka bir şeyde yoktu. Bu da öyle bir şey. AKP, ekonomik falan flan olarak sıçtığının farkında. En bir göğe çıkardıkları sağlık reformu falanda patlamış halde, yakında sonuçları görmeye başlarsınız. Elinde sadece böyle goygoysal mevzular kalıyor, fakat bunların tabanda karşılık bulması mümkün değil. Sonuç olarak, çırpınığ boğuluyor AKP ve siyasal islam işte.

Düşünün bakalım, hadi hilafet ilan ettiniz, dediniz Tayyip halife.. Kim kazır, kim şeyinin kılına takar? Irak'mı, Pakistan mı? Araplar hemen gelip tilavet ederek biat mı ediverecekler? Kim kazıyacak, kim takacak senin hilafetini? IŞİD'de hilafet, liderleri de kendini halife ilan etmişti, eeee, ne oldu sonra? 

size katılıyorum ben de lafın gelişi yazdım yazdıklarımı, en oy kaybettikleri dönemde en güçlüyken yapmaları gerektiklerini yapıyorlar ama sonuçta güç için iktidar olmak yetiyor. Ekonomi düşerse iktidarlar sallanır her ne kadar manevi unsurlarla üstü kapatılmaya çalışılsa da, ayasofya da yarattıkları kalabalıkla biz hala güçlüyüz demeye çalışıyorlar bu bir gövde gösterisiydi.

Sitelerde Paylaş
  • 6 months later...
On 26.07.2020 at 12:42, nogodbutAllah yazdı:

99 isim uydurma filan değildir

arapçanız varsa Açın Kur'anı o isimlerin ekseriyeti zaten Kur'an dan alınmadır

Rahman Rahim isimleri zaten her sure başında besmelede mevcut

ha besmele ayet mi değilmi  tartışmasına girenlerde olmuş bunların hatırına

ayet saymayalım yine çok ayette Rahman Gaffur Rahim geçer 

bir çok ayet sonunda Hakim Kerim Kadir Basir Rezzak Aziz zaten geçer

ha bunların belli sayıda okunması şuna iyi gelir gibi uygulamalar belki tarikat tasavvufta sonra dan girmiş o başka

ancak zikir olarak  zaten Kur'anı okuyan bu isimleride okumuş olur

bu kadar kolay fikir beyanı beni korkutuyor

Bence bu kadar kolay kabul korkutmalı daha çok. Zira Hristiyanlığın başına gelen Müslümanlığın başına da geldi ve tek neden buydu bana kalırsa.

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Bu konu da daha önceden "24 Temmuz'da Ayasofya'da Cumhuriyet'in cenaze namazını kıldılar" ifadesini kullanmıştım ve bununla birlikte İslamcı kesimin çok cesaretlendiğini söylemiştim. Bugün de başka şeyleri bahane ederek Alkol yasağını getirdiler. Yarın da bir bakmışsınız Başörtüsü takma zorunluluğu gelmiş. Alıştıra, alıştıra Şeriatı getiriyorlar ama bu millet ne yazık ki hala ölüm uykusunda.

tarihinde 322 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...