Jump to content

İslamın 3 büyük aliminden biri olan GAZALİ(ördekali)bakın kadınlar için ne DİYOR?

Recommended Posts

İste ambeleee,

ÖRDEKALİde dini gibi,KADINLARA büyük önem veriyor.GAZ ALİ diyorki ,ben ve benim dinim islam, kadınlara çohmu çoh önem veririz.Aksini söyliyenler YALANCIDIR,DÖRT kagıtcıdır,N...............duur,Ş............dir.

İşte ÖRDEKALİNİN ve dininin kadınlara verdigii ÖNEM.

1-Giyim,kuşam hevesinden dolayı KADINLAR maymuna benzerler.

2-YOKSUL düşmeyi kabul etmediginden KÖPEGE

3-kocasına ve diger insanlara KİBRİNDEN dolayı YILANA

4-Gece,gündüz DEDİKODU yaptığından AKREBE(demek akrepler gece gündüz dedıkodu yapıyorlarmıs.Gelde deme YALANCININ..................................................................................................................................................................)

5-Evden eşya calıp sattığından SIÇANA yani FAREYE(demekki sıçanlarda evden eşya çalıp satıyorlarmıs.Bu iftirayı atanada basın kalayı............................................................................................)

6-Erkeklere HİLE kkurduğundan TİLKİYE

7-Kocasına itaat ettiginden KOYUNA benzer  KADINLAR diyor İSLAMIN enbüyük aliminden biri olan GAZALİ yani ÖRDEKALİ.

KAYNAK KAZALİ.

İHYAUDDİN adlı eserinden alınmıştır.

ÖRDEKALİYE göre en arzu edilen KADIN KOYUNA benzeyen kadındır İSLAMDA.

ERKEKMİ,erkekde istenilen bunun tam tersi olandır.

Yaniiiiiiii vurduğunu OSSURTANerkek tercih edilirmiş ................................

Cübbeli hanımıyla İTALYANIN akdenizdeki bir adasında tatile gitmiş.Cübbeli herşeyini cıkarmış bir donu kalmıs kıçında.Hanımıysa çarşafda,gözlerine gocaman güneş gözlükleri yüzü bile görünmüyür.Cübbeli cıbıldah gavır garılarını seyrederken  birde bir TÜRK gazatacı gelmezmi CÜBBELİNİN yanına.Gazatacı Cübbeliye sorar hocam hani cıplah gadınları seyretmek günahdı?Cübbeli şöyle bir YALLAN kıvırır.Gözlerimden rahatsızım,kadınları NET görmüyorumm demezmı?Gelde deme YALANCININ................................................................................................................................................Amaaaaaaa islam için söylenen YALANLARIN gunahı yok.SAVABIYSA  COKMUŞ.En böyyük adamın biri öyle dediydi.

Ben, islamı BOSAYALI çok oldu.Bir huzurluyumku sormayın gitsin.

Artık işim gücüm TANRIYA yapılan İFTİRALARI ınsanlarımıza anlatmak.Tabiiki bildigim kadar.

İftiranın biri şu.Tanrı diyorki kuranda ayat olarak.İLAHİ  DİN,KURALLARINI  BENİM  eKOYDUGUM  DiNDİR.Ama DİNE KURAL  KOYANLAR milyonları cok gecmiştir.Basta mezhep imamları.İlahiyatcı profesör HÜSEYİN ATAY yazdıgı islamın el kitabında şöyle diyor.Peygamber bile İSLAMA kural koyamaz.Bırakalım kural koymayı,peygamber bile diyemez,gidiyim bakıyım müslümanlar namaz kılıyormudiye.

İslama kural koyanların ne haddi var nede hesabı.Basta peygamberler,ashaplar, vel

iler,Aliler vede mezhep imamları.Ondan sonra AC AYASOFYAYI vede UÇ öte güneş sistemlerine.

Konuştuğum din adamının biri şöyle demişti,İSLAM bir KEÇİ kadar hafifdi onu FİLE dönüştüren müslümanlardır.Her önüne gelen birşey eklemiştir islama.50 kg ağır iken İSLAMI  5,000kg yapmışlardır.Bu konuda Eip hocanındaa cok yazıları vardır.

Ölen YAŞAR NURi ÖZTÜRKTE şöyle demistir kıtabında,iki türlü din vardır,biri İNDİRİLEN ötekiside UYDURULAN DİNDiR .

Almanyada kulaklıgıma aldıgım pil bitince Türkiyede TIBBI malzeme satan yere pil almaya gittim ve kulaklıgıma pil istedim.Aldığım pil almanyada aldıgım pilin aynısıı.Yani onu bile üretemiyoruz.Amaaaaaa DİN üretmeye geldimi ne MEZHEPLER ne TARiKATLAR üretiyoruz.HATTA ALLAHLA  güreşen PEYGAMBER bile bulup cıkarmışız ortaya.N e KAFA varmış bu bizim MÜSÜLÜMANLARDA?

TANRIM bunlara niye bukadar cok US verdinki?

Dedeniz Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...