Jump to content

Emekli Yarbay'dan diyanet başkanı ali erbaşa kılıçlı düello

Recommended Posts

Komutanımız_çekmiş_kılıcı!!_lağım_farelerine gel_vs_atalım_diyor.avi

KILICINI OKUSUN ÜFLESİN

* Ali Erbaş’ın kılıcının sağ kısmı haç işaretini andırıyor. Erbaş kılıcını kınından çıkarsın, okusun-üflesin Ayasofya’nın önüne gelsin. Ben bu kılıçtan etkilendim. Türk Silahlı Kuvvetleri’nde subay olduğum için bana da bir kılıç ve tabanca verildi. Ben de kılıcımla gideyim, dövüşelim.

Kaynak

www.sozcu.com.tr/2020/gundem/eski-milletvekili-dikerden-diyanet-isleri-baskani-erbasa-duello-teklifi-5954613/amp/

tarihinde Teşup'unOğlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Teşup'unOğlu yazdı:

Komutanımız_çekmiş_kılıcı!!_lağım_farelerine gel_vs_atalım_diyor.avi

KILICINI OKUSUN ÜFLESİN

* Ali Erbaş’ın kılıcının sağ kısmı haç işaretini andırıyor. Erbaş kılıcını kınından çıkarsın, okusun-üflesin Ayasofya’nın önüne gelsin. Ben bu kılıçtan etkilendim. Türk Silahlı Kuvvetleri’nde subay olduğum için bana da bir kılıç ve tabanca verildi. Ben de kılıcımla gideyim, dövüşelim.

Kaynak

www.sozcu.com.tr/2020/gundem/eski-milletvekili-dikerden-diyanet-isleri-baskani-erbasa-duello-teklifi-5954613/amp/

merasim kılıcı ile düelloya davet çok komik. :)

tarihinde Smile Buddha tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Teşup'unOğlu yazdı:

E ne güzel, avantaj dincide demek. Komutanımızın elinde meyve bıçağı olsa bile karşısında duracak şeriatçi yoktur. Varsa ciksin, çıkıp benim desin aq.

Neden karşısına çıksın ki?

A konusunun B konusuna göre üstünlüğünü savunmak  için C konusunda yetenek  üstünlüğüne başvurmak  daha da komik oluyor.

yarbayımız kılıç düellosunda yendiği zaman A konusu üstün, yenildiği zaman B konusumu üstün mü olacak?:)

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Smile Buddha yazdı:

Neden karşısına çıksın ki?

A konusunun B konusuna göre üstünlüğünü savunmak  için C konusunda yetenek  üstünlüğüne başvurmak  daha da komik oluyor.

yarbayımız kılıç düellosunda yendiği zaman A konusu üstün, yenildiği zaman B konusumu üstün mü olacak?:)

Açıklamayı okumadınız galiba , istediği duayı okusun da öyle gelsin diyor, ? komutanımızın karşısında Allah putu kurtaramaz onu. Komutanımız hem fareye hem Allah putuna vs atiyor. 1 vs 2 ????

tarihinde Teşup'unOğlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Teşup'unOğlu yazdı:

Açıklamayı okumadınız galiba , istediği duayı okusun da öyle gelsin diyor, ? komutanımızın karşısında Allah putu kurtaramaz onu. Komutanımız hem fareye hem Allah putuna vs atiyor. 1 vs 2 ????

Ali erbaş    istediği duayı okudu  kazandı diyelim.

Komutanın Atatürkçü ruhu ne olacak yazar mısın?:) :)

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Teşup'unOğlu yazdı:

Kazansın da o zan görelim ?

ben ne soruyorum sen ne cevap veriyorsun.

kazanırsa ne olacak?

sas sat komandolarından bile sokak serserileri tarafında öldürülen çok var.

bunlar sözde tek başına gemiyi ele geçiren kişiler.

bu yarbay hem yaşlı hemde çelimsizin teki. :)

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Smile Buddha yazdı:

ben ne soruyorum sen ne cevap veriyorsun.

kazanırsa ne olacak?

sas sat komandolarından bile sokak serserileri tarafında öldürülen çok var.

bunlar sözde tek başına gemiyi ele geçiren kişiler.

bu yarbay hem yaşlı hemde çelimsizin teki. :)

İşte avantajlar Allah putunun tarafindayken g*tü yiyorsa çıksın karşısına. Öyle şov yapmaya benzemez bu işler. 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Teşup'unOğlu yazdı:

İşte avantajlar Allah putunun tarafindayken g*tü yiyorsa çıksın karşısına. Öyle şov yapmaya benzemez bu işler. 

O zaman forumu kapatıp  yerine eskrim salonu açalım ateist teist karşılaşması düzenleyelim. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...