Jump to content

AKP ve MHP'den Meral Akşener'e çağrı

Recommended Posts

Kaynak atmaya üşendim ama mutlaka herkes duymuştur. 

Devlet Bahçeli Meral'e "yuvana dön" çağrısı yapmış. Tayyip de "İyi Parti gibi yerli ve milli bir partiye HDP ile birlikte olmak yakışmaz" gibisinden bir laf etmiş. 

Peki bu Meral'in aklına gelmiyor mu çıkıp "Ulan daha düne kadar bana Fetöcü diyordunuz şimdi ittifak teklif ediyorsunuz" diye? 

Hakikaten bu nasıl bir omurgasızlık ve dönekliktir böyle? Kadını 3 sene boyunca Fetullahçı olmakla suçladılar, sonra işler kötüye gidince de tükürdüklerini yaladılar. Bu olaya çok sevindim. Çünkü AKP'nin bitişinin resmidir bu.

tarihinde RadikalKemalist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu tür davranışlar, siyaset dünyasında çok doğaldır. Türkiye gibi çağdaşlaşmayı bir türlü yakalayamamış ülkelerde daha da doğaldır, çünkü seçmenler siyasetçilerin bu tür davranışların hesabını ciddi bir şekilde sormuyorlar veya umursamıyorlar. Siyasetçiler de bunun farkındalar.

Yani "dün dündür, bugün bugün" zihniyeti hălă geçerlidir.

Batı ülkelerinde bu şekilde siyaset yapmak olanaksız, çünkü oradaki seçmenler bu tür ucuz siyaseti kolay kolay affetmez.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, kavak yazdı:

Bu tür davranışlar, siyaset dünyasında çok doğaldır. Türkiye gibi çağdaşlaşmayı bir türlü yakalayamamış ülkelerde daha da doğaldır, çünkü seçmenler siyasetçilerin bu tür davranışların hesabını ciddi bir şekilde sormuyorlar veya umursamıyorlar. Siyasetçiler de bunun farkındalar.

Yani "dün dündür, bugün bugün" zihniyeti hălă geçerlidir.

Batı ülkelerinde bu şekilde siyaset yapmak olanaksız, çünkü oradaki seçmenler bu tür ucuz siyaseti kolay kolay affetmez.

Evet ama Meral Akşener neden çıkıp bu soruyu sormuyor? Sorsa çok fena rezil edecek ama yapmıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...