Jump to content

merhaba, aynı rüyayı en az 2,3 kez gördüm diyen birileri var mı?

Recommended Posts

50 dakika önce, acizlerdenbiri yazdı:

merhaba, aynı rüyayı en az 2,3 kez gördüm diyen birileri var mı? varsa rüyayı yazarlar mı? sadece doğruları yazacak olan arkadaşlar yazsın lütfen.

Birebir aynı değil ama.
yaşadığım yerde bir tepe var.

o tepeden aşağı  uçarak iniyorum.Skydiving ustası oldum. :)

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, acizlerdenbiri yazdı:

aynı olmasa da birden çok kez, hoş bir rüyaymış.. güzel ve sorunsuz bir uçuş değil mi? korkuyor musun yoksa korkmuyor musun o sırada, ve rüyada gece mi yoksa gündüz mü?

Gündüz uçuyorum rüyamda.

En çok uçarken yüksek  gerilim hattına takılmaktan korkuyorum. :)

İşin ilginç yanı bende yükseklik korkusu var.3 metreden  yüksek  olan yerlerde korkuyorum.
Ama rüyamda hiç korkmuyorum.

tarihinde Smile Buddha tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tıpatıp aynısı diyemem ama mesela ilkokuldayken yaz tatillerinde hala okulun devam ettiğini görürdüm. Lisedeyken hala ilkokula gittiğimi görürdüm. Liseyi bitirdikten sonra da hala liseye devam ettiğimi görmeye başladım. Daha askerlik yapmadım, üniversiteyi de bitirmedim ama muhtemelen onları tamamladıktan sonra da hala tamamlamadığımı göreceğim. 

Sitelerde Paylaş
44 dakika önce, RadikalKemalist yazdı:

Tıpatıp aynısı diyemem ama mesela ilkokuldayken yaz tatillerinde hala okulun devam ettiğini görürdüm. Lisedeyken hala ilkokula gittiğimi görürdüm. Liseyi bitirdikten sonra da hala liseye devam ettiğimi görmeye başladım. Daha askerlik yapmadım, üniversiteyi de bitirmedim ama muhtemelen onları tamamladıktan sonra da hala tamamlamadığımı göreceğim. 

Bu sende yüksek bir sorumluluk duygusu olduğunu gösteriyor.

Bazı yavşaklar senin trol olduğunu iddia etse de ben sana inanıyorum

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, RadikalKemalist yazdı:

ben askerliği bitireli 18 sene oldu hala ara ara askerde olduğumu görüyorum, hatta ben askere gitmiştim neden beni 2. kez aldılar diyorum içimden, üstelik zor bir askerlik de yapmamıştım ama bilinçaltı böyle bir şey galiba

Sitelerde Paylaş
On 23.09.2020 at 09:03, Googler yazdı:

Bu sende yüksek bir sorumluluk duygusu olduğunu gösteriyor.

Bazı yavşaklar senin trol olduğunu iddia etse de ben sana inanıyorum

Teşekkürler. Türk Torunu nickimle yazdıklarım olduğu gibi duruyor zaten. Onları biraz okuyan birisi gayet muhalif birisi olduğumu görür. Sosyal medyadaki hükümet karşıtı paylaşımlarından dolayı da çevremden çok uyarı ve tepki alışmışlığım oldu.

Bakma muhalefeti eleştirdiğime sandığa gidince yine muhalefete oy basarım ben. Sadece son seçimlerde ilk kez bir değişiklik yapıp az daha DSP'ye oy verecektim ama son anda vazgeçip İmamoğlu'na verdim. 

tarihinde RadikalKemalist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...