Jump to content

Korkutan HABARLAR peşpeşe geliyor

Recommended Posts

İşte böyleee,

ALLAHI biz kulları çok kızdırdikki bu hastalığı başımıza sardı.Din ULEMALARINA  sesleniyorum .Hanki duayı kaç kere okuyalımki bu dertten kurtulalım.Çabuk arayında bulun bu  DUAYI.Yoksa insanlığı bitirecek bu EL-İLAH,ELLAH,ALLAH.

Yeni çıkan habarlar.

Gelin hep barabar okuyalımda ne gerekiyorsa onu yapalımda  ALLAHI  sakinleştirelim yoksa dünyada insan kalmayacak bu gidişle.

KESTANE  KEBAB, ECELE  CUĞAP  bekliyorum.

GAĞURLAR müslümanlardan önce bu DERDE  derman bulursa müslümanlığımız AYVAYI  yer.Yaniiiiii çok ZEHILI HAPI  YUTAR.

CENNETE  degil toptan CEHENNEMİ  boylarız.

Cennetdeki HURİLERDE  adamsız kalırlar.Yazık olır tırılyonlarca HURİYE.Gağurlarla altın garyolalarda bizim yerimize oynaşmak zorunda galırlar.

DUAYI bulmahda çoh ecele edin.

KAFİR  RUSLAR bu derdin çarasını habuldu ha bulacaklar.

Elimizi çabuh tutalım.

Heç ümidim yoh ama.

Hadi görem sizi.

İşte yeni HABARLAR:

Tümü 

Başlıca haberler

Web sonuçları

1 saat önce - Son dakika haber; Corona virüse dair dünyadan ürküten haberler peş peşegelmeye devam ediyor. İtalya, yeni tip corona virüs salgınında son ...
1 saat önce - Korkutan haberler peş peşe geliyor! Corona vaka sayıları artmaya devam ediyor. Son dakika haber; Corona virüse dair dünyadan ürküten ...
10 saat önce - Son dakika: Korkutan haberler peş peşe geldi! Vaka sayıları artmaya devam ediyor. Corona virüse dair dünyadan haberler peş peşe gelmeye ...
13 saat önce - Corona virüse dair dünyadan haberler peş peşe gelmeye devam ediyor. İtalya, yeni tip corona virüs salgınında son 24 saatte 1640 yeni vaka 

Dedenizz.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Müslümanlar camılarda Allaha NOLUR ŞU  VİRÜSÜ BAŞIMIZDAN  DEFET  deye yalvara dura gağsunlar,çohmu çoh GAVUR  ÇİNLİLER DÜNYAYI  KORKUDAN  ALTINA  YAPTIRAN CRONA VİRUS 19 un İLACINI bulduğunu ÇİNİN  baş konsolosluğu nasıl AÇIKLADI.Müslümanlar kendilerine sorsunlar,acaba GAVIROĞLU  GAVIR  olan ÇİNLİLERE ALLAH  bu USU(aklı)neden verdide müslümanlara vermedi.Demekki Allahın en sevgili kulu müslümanlar degilmiş.

Gelinn bakalım GAVIR ÇİNLİ  baş konsolos bu HASDELÜGE buldukları İLAC hakkında  neler demiş?

25 Şub 2020 - TÜM VİRÜS KURBANLARINI HEYECANLANDIRAN HABER AKŞAMÜSTÜ GELDİ. ÇİN'İN RUSYA BÜYÜKELÇİSİ BEKLENEN AŞININ ...
Eksik: GAVUE ‎| Şunları içermelidir: GAVUE
20 Mar 2020 - ÇİN CORONA VİRÜSÜ AŞISININ BULDU MU? "Şimdi aralıkta Çin'in orta şehri Wuhan'da bazı sebebi belirlenmeyen zatürre vakaları ortaları ...
Eksik: GAVUE ‎| Şunları içermelidir: GAVUE
                     Şuan GÖBEK atarahdan bu yazıyı yazıyorum:-)))))))) ))-Dedenüz.
Sitelerde Paylaş

İşte ambeleee,

Uzmanlar deyiyki,İstanbulu çok büyük DEPREM bekliyor.Ha bugün ha yarın hada yarındanda yakın.Son deprem habar veriyormuş,BÜYÜK  DEPREM  geliyor deye. 

Bu KİN bu GEREZ,bu DÜŞMENLİK neden olaki.Müslümanlar senin gönlünü yapsınlar deye SENİN için atmadıkları TAKLA  kalmadı.Daha ne istersin bu cenneetliklerden.Yohsaaaa sözverdigin  hurileri ,gılmanları daha hazırlayamadınmı?

Kimi diyor Allah her cennetlik müslümana 2 huri 2 gılman verecek ALLAH.Kimide diyorki adam başı 72 HÖRÜ 72 de TUYSÜZ GILMAN yani OĞLAN  verecek ALLAH.Din adamının biride diyorki(adını unuttum TERRESİN) adambaşı Allah öte dünyada 450,000 HÖRÜ 450,000 de GILMAN yani TÜYÜ bitmemiş oğlan verecek.Bizim kimin yaşlılarada 8500 kızlıgı olmayan HÖRÜ ve 8500 denede  gızlar kimin seyleri olmayan GİLMAN verecekmiş,Hadi adam başı 2 höru ne isede bu 2 gılmanda neden veriliyor?.72 hörüyle 72 gılmanda ne diyekde  bir din adamı bu 450,000 hörüyle 450,000gılmanı nerden çıhardı bu TERES.Dünyanın bütün fabrikakarı HÖRÜYLE GILMANI üretmeye başlasa bukadar HÖRÜYLE .GILMANI 1000 yılda üretemezler.Eger bu denülenler dogruysa ALLAHIN  işi gerçekten çok zor.Sonra 917,000 HÖRÜYLE,GILMANI bu cennetlıkler nasıl memnun edebilirlerki.ALLAH kendini bu iftiralardan GORUMAYA  çalışıyor.Bu nedenle DEPRENLER,HASDELÜKLER,SELLER,FIRTINALAR,KITLIKLAR daha bilmem neleri karşılıh olarah veriyorsada bunlar neden başlarına geldıklerini anlayamıyorlar.Bu nedenle hem ALLAHIN  hemide AHILLI  ALLAHIN kullarının işi ne yazuhki çoh zor.ALLAH bu İFTİRALARDAN kendini koruyabilmek için her ÇARAYA baş vuruyor ama genede başarılı olamıyor deye düşünüyorum.Siz ne dersiniz?

Dedenüz.

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...