Jump to content

Hacı'yı Kaybettik

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • İleti 94
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Uzun zamandır buraya girmiyordum. Şu an girdim ve Hacı'nın öldüğünü öğrendim. Kendisi ile bir defa telefonda konuşmuştuk sanırım. Birçok yazışmalarımız olmuştu. Ama daha çok yapılan tartışmalarda beni savunurdu. 

"CharlesDarwin geri döndü" başlığını attığında çok gururlanmıştım. Bunu asla unutmayacağım. "Müslüman ateistler" sözünü de asla unutmayacağım. Hep kitap yazmak istemişti. Yazamadı sanırım.

Seni tanımak bir onurdu Hacı.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
On 31.05.2021 at 07:06, CharlesDarwin yazdı:

Hep kitap yazmak istemişti. Yazamadı sanırım.

Seni tanımak bir onurdu Hacı.

Yazdı. Basılı kitap olmasını istemişti, epeyce bir yayım ve basım eviyle görüştük ama sonunda sinirlendi ve vazgeçti. Çabuk olur sanmıştı. Biri bilim içerikli diğeri şiirlerinin bir kısmından oluşan iki kitabı var. Bir de çok daha önce yalnız tıp öğrencileri için yazdığı bir tiroid kitabı var, son birkaç yıldır iki bine yakın sayıda indirilmişti, çok seviniyordu.

Kitaplarının linkleri:

https://haci-haci.typepad.com/maddenin_canli_davrani_se/

https://haci-haci.typepad.com/ozgur_olum/

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Uzun seneler önce daha kafam karmakarışıkken bütün huysuzluğunu bir kenara bırakıp çocukça sorularıma sabırla, sayfalarca yanıtlar vermişti. 

Seneler sonra foruma girdiğimde gözüm hemen nickini aradı, meğer görebileceğim son yer bu başlıkmış. 

Bu dünyadan güzel bir adam geçti,

saygıyla anıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
On 13.06.2021 at 21:47, Türk Ateist said:

Yazdı. Basılı kitap olmasını istemişti, epeyce bir yayım ve basım eviyle görüştük ama sonunda sinirlendi ve vazgeçti. Çabuk olur sanmıştı. Biri bilim içerikli diğeri şiirlerinin bir kısmından oluşan iki kitabı var. Bir de çok daha önce yalnız tıp öğrencileri için yazdığı bir tiroid kitabı var, son birkaç yıldır iki bine yakın sayıda indirilmişti, çok seviniyordu.

Kitaplarının linkleri:

https://haci-haci.typepad.com/maddenin_canli_davrani_se/

https://haci-haci.typepad.com/ozgur_olum/

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Hacının kitaplarını indireceğim. Umarım bir gün bizler ya da başkaları bunları basılı kitaplar olarak yayınlatabilir.

Sitelerde Paylaş
On 29.07.2021 at 17:01, afyon123 yazdı:

merhaba

Sırf 20 mesaj doldurmak için şu yaptığın ahlaksızlığa bakar mısın?

Bu başlık bu forumun değer verilen kurucularından birisinin ölümünü bildirmek için açılan bir hatıra defteri gibiyken

İçine ediyorsun lan

İleti sayını 20 yapacaksın diye şu kepazeliğe bak.

Adi herif.

Sitelerde Paylaş

afyon123 nickli kullanıcının bütün iletileri silinmiş ve ileti sayacı sıfırlanmıştır.

@afyon123

Başlık açabilmek için fake ileti girmek, flood yapmak gibi istenmeyen yöntemlere başvurma uyanıklığını göstermeden kurallara uygun 20 adet ileti girin ve istediğiniz başlığı yine kurallara uygun biçimde açın lütfen.

Sitelerde Paylaş

Merhaba, 

İş güç arasında sürekli mailleşiyorduk. Sonra mailler bir anda bitti hatta acaba okumuyor mu? diye homurdanmıştım.Uzun süre haber alamayınca forumdadır diye girip bir bakmak istedim. Meğer kaybetmişiz. Bilgisi, okuması kalemi değerli bir insandı.

Not:Forumda adminler yardımcı olursa giriş mailimi kaybetmiş bulunmaktayım nickim: Abdul Alhazred. Bana hangi maille üye olduğumu iletirlerse sevinirim. Sağlıcakla.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
10 saat önce, serkan1985 yazdı:

Merhaba, uzun yıllardır forumda yokum. Eski nickim antiateist. 

Haberi yeni duydum, hacıyla vakit geçiren eski bir üye olarak burada mesajımın bulunmasını istedim.  

Aradan bir sene geçmiş, zaman acıları unutturacaktır. Başınız sağ olsun. 

Hoşgeldin @ANTİATEİST ben @cebbar ?.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...