Jump to content

Tayyip'in 1989'da Bulgaristan göçmenleri için yaptığı skandal konuşma

Recommended Posts

Bir saat önce, RadikalKemalist yazdı:

Milyonlarca Suriyeliyi ülkeye alıp bunlara 40 milyar dolar harcamaya gelince evet, ama Bulgaristan göçmeni Türklere gelince hayır. 

İşte ümmetçi ve İslamcı zihniyetin Türk düşmanı olduğunun en net kanıtlarından birisi...

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bugün ayle doktoruna gittim.

Dedimki doktor bey,gırip aşısı olmak istiyorum.

Hanımda istiyor.

Bilgisayarda sayfamıza baktı ve dediki ikinizede ası yok.

Dedimki parayla aşı olabilirmiyiz.Dediki AŞI yok.

Paraylanda aşı olamazsınız.Çünkü AŞI yok.

Dedimki ben 83 yaşındayım hanımda 77 yaşına.Nasıl olur doktor bey?

Doktor ,kadeşim aşı yok diyorum sana.

Eeeeeeee,SULTANIN karısının soyu araplara 40 milyarlarca dolarlar harcanııyorda bize sıra gelince para yok.

Eeeeeeeeeee,övünmeye geldimi,sallamaya geldimi herşey varda 80 yaşlarında biz karıkocaya 3 kuruşluk AŞI yok.

SEÇİMDE  görüşmek üzere.

Bulgaristandaki TÜRKLER gördükleri ZULUMDAN dolayı TÜRKİYEYE gelmelerini istemeyen RECEP araplara sıra gelince bütün kapılar devletin KESELERİ açılıyor,dış ülkelerdeki TÜRKLEREYSEE KAPILAR hepten KAPANIYOR.

SEÇİMDE  görüşmek üzere.

Bakalım araplar seni kurtaracakmı?

PKK yı besleyen büyüten FİLİSTİNEYSE KESENİN ağzı açılıyor.

Filistine yarım götüren MAVİMARMARA gemisine isreil helikopterleri saldırıyor 10 vatandaşımızıda öldürüyorlar.Gemiyide İsreile götürüyorlar.Peki soruyoum sana, sen ne yaptın isreile?

İsreil dedi sana FİLİSTİNE yardım gönderme,yakarım çıranı ,sen buna rağmen dinlemedin.İsreilde yaktı 10 vatandaşımızın çırasını.

Soruyorum sana KUZEY  KIBRIS TÜRK  CUMHURİYETİNİ hanki FELLAH ülkesi tanıdı.Senin bu fellah aşkın nerden kaynaklanıyor?

Yazda bizde bilelim.

Belki bizde FELLAH mar...........nı tercıh ederiz.

83 yaşındaki Tolonbey vede hanımı tavan yapmış kalkınmıs TÜRKİYEDE GIRİP aşısı olamadı.Çünkü ülkede GIRİP aşısı yokmuş.

Ama fellaha 40 milyarlarca dolarlar masraf edilebiliniyor.

SEÇİMDE  GÖRÜŞMEK  üzere.

Böyle bir yazı yazmak istemezdim ama duygularım beni zorladı.

83 lük dede

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...