Jump to content

Nuh Tufanının kaynağı Sümerler değildir. (Kur'an'dan deliller)

Recommended Posts

1 dakika önce, Tikky yazdı:

Hep Böyle Gül İnşaAllah :)

Lakin İslamın Nerede Suçu Var Peki?

DEKİ KARDEŞİM İSLAM ŞUNU YAPTI SUÇUDA BU!

Ama Konu İle Alakalı Olsun Çok Dallandı Budaklandı .Ok 

İslam yayılmacı bir dindir. Milleti rahat bırakmaz. Elinden gelse, teee Aborjinleri ve Inuitleri bile müslüman yapmaya yeltenir.

Bu nedenle İslam´dan pek hazzetmem. Başka nedenleri de var tabiii.:D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

@Tikky

Küfür Ve Hakaret İşittiğinizde Elbette Raporlayın, Temizleyelim Ama "Değerlere Küfür Ve Hakaret Ediliyor" Gerekçesi Burada Geçerli Değil. Sizin "Değer" Dediğiniz O Kavramlar Bizim İçin Küfrün, Aşağılamanın, Hakaretin Ağababası Zira. Hep Söylediğim Gibi, Bu Forumun Tabelası Bile Sizin O Değer Dediğiniz Dini İnancın Varlığına Küfür. Siz İse O Tabelayı Göre Göre, Bile İsteye Bu Foruma Geldiniz, Kendiliğinizde.

O Halde Dini Değerlerinize Saldırı, Küfür Vb Şeklinde Tanımladığınız Yazılara Göğüs Gerecek Ve Şikayet Etmeyeceksiniz.

Ama Kişisel Olarak Kimse Size Küfür Hakaret Vb Edemez, Bütün Bunların Ölçüsünü Sizin Tolerans Seviyeniz Belirler. Biz De Onu Ciddiye Alır Temizleriz.

O Zaman Tamam Ateizme Ve Deizme Ve Fikriyatına Küfür Mefhumu Muhalifi İle Serbest mi?

Bi de Şimdi Bu Kişilerin Yazılarını Silmekle Şahısların Bu Ahlaksızlığı Engellenmiş Olmuyor. Biraz Sonra Yeni Bir Küfür Daha Edecek. O Halde 2 Ve 3. Kuralları Kendiniz Çiğniyorsunuz

tarihinde Tikky tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, kavak yazdı:

İslam Yayılmacı Bir Dindir. Milleti Rahat Bırakmaz. Elinden Gelse, Teee Aborjinleri Ve Inuitleri Bile Müslüman Yapmaya Yeltenir. Bu Nedenle İslam´Dan Pek Hazzetmem. Başka Nedenleri De Var Tabiii. :D

Mübarek Cidden Bu mu?

Yoksa Şakasına mı  Yazıyorsun

Muhtemelen Çok Genç Bir Kardeşimsin Benim :)

Y-Z Kuşağı mı ? :D 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Tikky yazdı:

Mübarek Cidden Bu mu?

Yoksa Şakasına mı  Yazıyorsun

Muhtemelen Çok Genç Bir Kardeşimsin Benim :)

Y-Z Kuşağı mı ? :D 

Ne y´si ne z´si?

Sen kendini bilinmez hint kumaşı zannediyorsun herhalde.:D

Şaka falan değil. Hem Hrıstiyanlık hem de İslam yayılmacı dinlerdir.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Ne Y´Si Ne Z´Si?

Sen Kendini Bilinmez Hint Kumaşı Zannediyorsun Herhalde.

Şaka Falan Değil. Hem Hrıstiyanlık Hem De İslam Yayılmacı Dinlerdir.

Hayır Şunu Soruyorum

Yayılmacı Olması mı İslamı İnkara Sebep ?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Dedik ya beni rahat bırakmayan şeyleri pek sevmem. Hele dinleri hiç sevmem.:D

İyi de İslam Leküm Diniküm Veliyedin Demiş

SENİN DİNİN SANA BENİM DİNİM BANA

Biz Kimseyi Rahatsız Etmeyiz. Sadece Anlatır Tebliğ Yaparız. İstememesi Durumunda Cebir Zaten Olmaz . İslam Akıl Muhakeme Ve İlim Ve Gönül İşidir.

TAMAM KONU DAĞILMASIN.

SÜMERLERE DÖNMEK İSTİYORUM BEN.

BU BAŞLIKLA BU VARTAYA CEVAP VERELİM.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Tikky yazdı:

O Zaman Tamam Ateizme Ve Deizme Ve Fikriyatına Küfür Mefhumu Muhalifi İle Serbest mi?

Bi de Şimdi Bu Kişilerin Yazılarını Silmekle Şahısların Bu Ahlaksızlığı Engellenmiş Olmuyor. Biraz Sonra Yeni Bir Küfür Daha Edecek. O Halde 2 Ve 3. Kuralları Kendiniz Çiğniyorsunuz

Nerede hatırlamıyorum ama az evvel ateistlere ettiğiniz hakaret ve aşağılamaları okudum. O kadar tipik dincisiniz ki...

İlk şikayet eden haklı olmuş olmuyor yani. Ben yine de rahatsız olmamanız için iletileri temizledim, yukarıda da söylediğim gibi size edilen küfür ve hakaretleri sonuna kadar şikayet etme hakkınız var, edin de. Ama "Aman da dini değerlerime saldırı ve küfür var" derseniz parmağımız kıpırdamaz. Dedim ya, forumun adı belli, üye olmadan önce foruma gözattığınız belli vs. Buraya gelmek ve ateistlerle tartışmak sizin seçiminiz. Dini duygularınız bu kadar kolay inciniyorsa, burası size uygun bir yer olmayabilir.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Nerede Hatırlamıyorum Ama Az Evvel Ateistlere Ettiğiniz Hakaret Ve Aşağılamaları Okudum. O Kadar Tipik Dincisiniz Ki...

İlk Şikayet Eden Haklı Olmuş Olmuyor Yani. Ben Yine De Rahatsız Olmamanız İçin İletileri Temizledim, Yukarıda Da Söylediğim Gibi Size Edilen Küfür Ve Hakaretleri Sonuna Kadar Şikayet Etme Hakkınız Var, Edin De. Ama "Aman Da Dini Değerlerime Saldırı Ve Küfür Var" Derseniz Parmağımız Kıpırdamaz. Dedim Ya, Forumun Adı Belli, Üye Olmadan Önce Foruma Gözattığınız Belli Vs. Buraya Gelmek Ve Ateistlerle Tartışmak Sizin Seçiminiz. Dini Duygularınız Bu Kadar Kolay İnciniyorsa, Burası Size Uygun Bir Yer Olmayabilir.

Nerede Etmişim Küfür?

BİR TANE ÖRNEK GÖSTERSENE?

A.salak Ben mi Dedim

G.dos Benmi Dedim

Sen Skky Sikky Ben mi Dedim

SAYFANIN ADMİNİSİN AYIP.MODERATÖRLÜK YAPMALISIN ! BURADA BİZ İSLAMI ATEİZMİ KONUŞMUYORUZ. KENDİ SAYFANIZIN ETİK DEĞERLERİNİ KONUŞUYORUZ. Bu Bambaşka Bir Konu

BenMadem Hakaret Ettim Buyur Alıntı Yapın?

Sonra Neden Sayfalarımızı İnsanlarınGösmerine Kapattınız?

Kimlerin Yazdığı Gözükmüyor? Benim Yazdığım Tüm KONU Başlıklarını Taşımızsınız.

Amacınız Nedir?

KONULARIN AİT OLDUĞU BU FORUMA TAŞINMASINI TALEP EDİYORUM.

Not: Resim Uploadınızda Sorun Var. Limit Koymuşsunuz. O Zaman Müsaade Edin Bari Link Koyarak Foto Paylaşalım. O Zaman Databasede Yer Kaplamaz. Yardımcı Olabilirim Yazılımcınız Yoksa. Web Sitesi Tasarımından da Anlarım Biraz

Saygılar.

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, Tikky yazdı:

İyi de İslam Leküm Diniküm Veliyedin Demiş

SENİN DİNİN SANA BENİM DİNİM BANA

Biz Kimseyi Rahatsız Etmeyiz. Sadece Anlatır Tebliğ Yaparız. İstememesi Durumunda Cebir Zaten Olmaz . İslam Akıl Muhakeme Ve İlim Ve Gönül İşidir.

TAMAM KONU DAĞILMASIN.

SÜMERLERE DÖNMEK İSTİYORUM BEN.

BU BAŞLIKLA BU VARTAYA CEVAP VERELİM.

BU leküm diniküm olayını Muhammed Kafirlere diyor.

Müslümanlar Kabe'ye saldırır.

Orada rakip tanrı heykellerini kırarlar...

Kafirler burunlarından soluyarak Muhammedi çağırır

Muhammedin amcası araya girer kafirlerin Müslümanlarla diyalog yapması sağlanır.

Muhammed de "yahu ne siz bizim heykele taparsınız ne de biz sizinkilere, gül gibi geçinip gideriz, sizinki size bizimki bize diye bir konuşma yapar"

Hikayenin kronolojideki karşılığı bu.

Yani Kafirun suresinde Allah sizle konuşmuyor.

Muhammed kafirlerle konuşuyor :) 

Bak 

Kuranda Allahın sözünden başka sözler de varmış gördün mü?

Alak suresinde oku diyen de Allah değil :)
Cebrail Muhammed'e diyor onu

Aaaaaa

Yine Allaha ait olmayan sözler mi varmış? 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Tikky yazdı:

Nerede Etmişim Küfür?

BİR TANE ÖRNEK GÖSTERSENE?

A.salak Ben mi Dedim

G.dos Benmi Dedim

Sen Skky Sikky Ben mi Dedim

SAYFANIN ADMİNİSİN AYIP.MODERATÖRLÜK YAPMALISIN ! BURADA BİZ İSLAMI ATEİZMİ KONUŞMUYORUZ. KENDİ SAYFANIZIN ETİK DEĞERLERİNİ KONUŞUYORUZ. Bu Bambaşka Bir Konu

BenMadem Hakaret Ettim Buyur Alıntı Yapın?

Sonra Neden Sayfalarımızı İnsanlarınGösmerine Kapattınız?

Kimlerin Yazdığı Gözükmüyor? Benim Yazdığım Tüm KONU Başlıklarını Taşımızsınız.

Amacınız Nedir?

KONULARIN AİT OLDUĞU BU FORUMA TAŞINMASINI TALEP EDİYORUM.

Not: Resim Uploadınızda Sorun Var. Limit Koymuşsunuz. O Zaman Müsaade Edin Bari Link Koyarak Foto Paylaşalım. O Zaman Databasede Yer Kaplamaz. Yardımcı Olabilirim Yazılımcınız Yoksa. Web Sitesi Tasarımından da Anlarım Biraz

Saygılar.

Bizim etik değerlerimizi konuşmuyoruz. Sizin okuma, öğrenme kıtlığınız var ve benim şu anda sorunum bu.

Konuları ana foruma taşıyarak size iyilik etmiş oldum ama siz Erken İslam forumunun işlevini bilmediğiniz için anlamıyorsunuz. Açtığınız, tartıştığınız türdeki konular ana din forumunda konuşulur. Diğer forum başka konular için. Muhammed yaşamadı, Erken İslam tarihi de (hatta bütün İslam tarihi) bize yaklaşık 1500 yıldır kakalanandan çok farklı desem neyi tartışacaksınız? Bu konulara daha objektif, daha bilimsel, tümüyle tarihsel bir mesele gibi bakıp değerlendirebilecek misiniz? O forum bu konular için.

Şimdi kişisel olarak yazıyorum. Admin olarak değil.

Ben Müslümanlarla tartışmayı bırakalı çok oldu. Çünkü artık tolere edemiyorum, şu çağda deli saçması şeyleri tartışıp çürütmeyi bile zul görüyorum. Ayrıca sizin rezil bir AKP'li olduğunuzu da gördüm ki tartışmaya başlarsam hiç tolere etmem, Müslüman inancı iğrençliğine bir de AKP yandaşlığını ekleyince hiç şans tanımam.

Buna rağmen şu dakikaya kadar raporladığınız iletileri ciddiye alıp tek tek işlem yaptım, objektifliğimi korudum ama artık ciddi ciddi sinirlenmeye başlayacağım.

O yüzden ana din forumuna taşıdığım konuşarı, size yanıt vermeye tenezzül eden insanlarla tartışın ve daha fazla yaygara koparmayın.

İstediğiniz linki paylaşabilirsiniz forumda, buna engel bir durum yok.

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Ben Müslümanlarla Tartışmayı Bırakalı Çok Oldu. Çünkü Artık Tolere Edemiyorum, Şu Çağda Deli Saçması Şeyleri Tartışıp Çürütmeyi Bile Zul Görüyorum. Ayrıca Sizin Rezil Bir AKP'li Olduğunuzu Da Gördüm Ki Tartışmaya Başlarsam Hiç Tolere Etmem, Müslüman İnancı İğrençliğine Bir De AKP Yandaşlığını Ekleyince Hiç Şans Tanımam. Buna Rağmen Şu Dakikaya Kadar Raporladığınız İletileri Ciddiye Alıp Tek Tek İşlem Yaptım, Objektifliğimi Korudum Ama Artık Ciddi Ciddi Sinirlenmeye Başlayacağım.

O Yüzden Ana Din Forumuna Taşıdığım Konuları, Size Yanıt Vermeye Tenezzül Eden İnsanlarla Tartışın Ve Daha Fazla Yaygara Koparmayın.

İstediğiniz Linki Paylaşabilirsiniz Forumda, Buna Engel Bir Durum Yok.

İlk Kısma da İtirazım Olsa da Kabul Sıkıntı Yok. Fuzuli Tartışmalarla Ana Mesele Saptırılmamalı. Ok. Fakat Sadece Şı Link Olayını Sanırım Anlatamadım. Benim Dediğim Foto Yükledim Dün +1 Tane Başka Bir Konu İçin Yükleyecekken Hata Verdi. Benim Önerim Url Kodu İle Yükleme İmkanı Verirseniz Dileyen Dilediği Görseli Yükler. Link Uzantılı Olduğu İçinde Sitede Yük Yapmaz. ?

Gelelim Esas Meseleye :

Alıntı

Ben Müslümanlarla Tartışmayı Bırakalı Çok Oldu. Çünkü Artık Tolere Edemiyorum

Azizim Sen (Bilemiyorum Kimlerle Konuştuğunuzu Amma ) Müslümanların Seninle Tartıştığını mı Düşünüyordun Bu Zamana Kadar :) Kamil Bir Müslüman Ehli Sünnet Akaidi Üzerine Düzgün Bir Ayetlerin Kelime Manalarını Yorumlamadan Önce Usul-U Nahiv Ve Sarf Eğitimi Alır, ,Manasını Anlamak İçin Usül-Ü Tefsir Okur , Hadisten Evvel Hadis Usulünü; Fıkıhtan Evvel Fıkıh Usulünü, Ve Kelam İlmi Öğrenmeden Kelam Usulünü Alır Ve Sadece Anlatır.  Biz Zaten Tartışmayız ki !... Biz Münazara Yaparız.  

Tartışma Cahillerin İşidir. Bu Cehalet ; (Bu Ne Yazık ki Her İki Kesimde de Var. Ama Bizim Farkımız Bizim Avamımızda Sizin Hassanızda Alim Sandığınız Adamlarda da Bunun Olması !) Bizde Tartışmanın Dahi Bir Usul-ü Kaidesi Belirlenmiştir ! İslâm Düşünce Tarihi Boyunca Kur’ân-I Kerîm’in Tartışma Yöntemlerini Konu Alan “Cedelü’l-Kur’ân” Adlı Bir İlim Dalı Teşekkül Etmiş Ve Bu Alanda Çeşitli Eserler Kaleme Alınmıştır.

Haliyle Kamil Bir Müslüman Sizinle Tartışmaz. Tartışma Olması İçin Konu Hakkında Öncelikle İki Tarafında Mutahassısı Olması Lazım Gelir. Siz İlamı Değil İslamı Kendi Kafanıza Göre Olan Konuşlarını Yorumlamış , Kafanızda Oluşturduğunuz Kendi Evham Ve Vehimlerinizi Tartışıyor Eleştiriyorsunuz :) Sizin O Eleştirdiğiniz İslam'ı Bizde Eleştiriyoruz. 

Bakın Marks'ın Manifestosunun İnanılmaz Rezil Çevirileri Vardır !.. Kitap Dahi Sayılmayacak Kadar Ufak Bir Risale Hükündeki Kitabın Tam Karşılığı Bugün Hala Adam Akıllı Yoktur (Eleştirilerde Bana Ait Değil Umurumda Değil Çünkü Solcu Arkadaşlarım Bunu Kendileri Söyler.) Bu Kitapçığı Anlamanın En İyi Yöntemi Önce O Dile Hakim Olup Okumaktır (Meseleyi “Kim Söylemiş? Kime Söylemiş? Ne İçin Söylemiş? Ne Makâmda Söylemiş?” Temel Kâidesi Dikkate Alınmalıdır. Evet, Kelâmın Tabakâtının Ulvîyeti, Güzelliği Ve Kuvvetinin Menbâı Şu Dört Şeydir: “Mütekellim, Muhatap, Maksat Ve Makâm. )

HALİYLE SİZİNLE NİYE TARTIŞALIM !

Biz Hakkı Ve Doğruyu Söylüyoruz Siz Karşılık Olarak Küfür Ediyor Veya Ateist Bakış Nickli Arkadaşın Nick'i İle Uyumlu Yaptığı Niyet Okuyuculuğuna Savunuyorsunuz ... Oda Tabi Okursanız :) .. Adam Okumuyor Okuyor ! Daha Forumda 2 Satırı Okumayan Adam  "Boz Okomos Kosomoz" Deyip Ben Çok Araştırdım (!) Eeee Sonra? O Yüzden Müslüman Değilim Ateistim Diyor :) 

Kimi Kandırıyorsunuz Arkadaş Siz?

Ez Cümle 

Alıntı

Şu Çağda Deli Saçması Şeyleri Tartışıp Çürütmeyi Bile Zul Görüyorum.

Dediğin Şeyler 

“Aralarından Biri Olan O Peygamberde...” Şeklindeki “Bi-Sâhibihim” Sözü Müşriklerin (Mekkeli Kafir Ateistlerin Yani Dedenizin ) Resûlullah’ı Çocukluğundan Beri Yakından Tanıdıklarını, Hatta Vaktiyle Onu Sayıp Sevdiklerini, Dolayısıyla Kendisine Delilik İsnat Etmelerinin Haksızlık Olduğunu Çok İyi Bilmeleri Gerektiğini Anlatır. Gerek Burada Gerekse Başka Âyetlerde (Bk. Hicr 15/6; Mü’minûn 23/70; Sebe’ 34/8, 46) Bildirildiği Üzere Mekke Müşriklerinin Hz. Muhammed’e Yönelttikleri En Yaygın İtham Ve İftiralardan Biri De Onda Delilik Bulunduğu İddiası İdi. Eski Dönemlerde Diğer Bazı Peygamberler Hakkında Da Aynı Suçlamanın Yapıldığına Bakılırsa (Meselâ Bk. Mü’minûn 23/25; Şuarâ 26/27; Kamer 54/9) Bunun, Tarihin Çeşitli Dönemlerinde İnkârcıların Allah Yolunun Davetçilerini Susturmak İçin Kullandıkları Müşterek Bir Taktik Ve İftira Şekli Olduğu Anlaşılmaktadır.

Ayette Müşriklerin Bu İddiaları Reddedilirken “Düşünmediler Mi?” Sorusunun Sorulması İlgi Çekicidir. Çünkü Bir İnsanın Akıllı Veya Deli Olduğu, Onun Davranışlarıyla, Ortaya Koyduğu Fikirlerin Doğru Ve Tutarlı Olup Olmadığı İle Ölçülebileceği Gibi Böyle Birinin Düşünce, Görüş Ve İnancını Ölçebilmek İçin De Doğru Ve Tutarlı Düşünebilmek Gerekir. Bir İnsanın Ortaya Koyduğu İnanç Ve Fikirleri (Dolayısıyla Peygamberin Tebliğ Ettiği İlkeleri) Çürütmenin Yolu, O İnsanı (Ve Peygamberi) Deli Diye Suçlamak Olamaz. Çünkü Bu Suçlama Boş, İçeriksiz, Dayanaksız Bir İddiadır.

Gerçekte Onların Bu Tutumlarının Arkasında İnatçılık, Gurur Ve Kibir, Düşmanlık Duyguları, Çıkar Hesapları Gibi Sübjektif Sebepler Vardı. İşin Aslı Şu İdi: Hz. Peygamber Onların Gerek İnançları Gerekse Yaşayışları Bakımından Yanlış Yolda Olduklarını Söylüyor, Zulümlerine Ve Haksızlıklarına Karşı Çıkıyor, Bu Yoldan Dönmemeleri Halinde Dünya Ve Âhirette Başlarına Nelerin Geleceğini Bildirerek Onları Kesin Ve Açık Seçik Beyanlarla İkaz Ediyordu;

Onlar İse Bu Söylenenlerin Doğruluğu Ve Haklılığı Üzerine Düşünüp Taşınacakları Yerde Onu Delilikle İtham Ediyorlar Veya Alay Ediyor Veya Konuyu Çarpıtıyor Değiştiriyorlardı.

AYNISI BU SİTEDE  HATTA HATTA BU BAŞLIK ALTINDA DA VAR!

Örnek Biz Sümerlerle İslam'ın İlişkilendirilmemesi Gerektiği Bunun Tamamen Erken Dönem Kamalistlerin Kendilerine Bir Taban Arayışının Sonucu Siyasi Bir Amaç Ve Zorlama Yorumlar Olduğunu Anlatıyoruz Cevaplar Şu Şekilde :

Alıntı

Yedi Cücelerdeki Altıncı Cücenin Ceketi Yeşilmiş Hikaye Karşıtları Mavi Diyormuş Allah Ekber.

Bir Diğeri Bir Tarafından Element Uydurur Gibi  Formül Uyduruyor :

Alıntı

İnanmak Fiili Bilmek Fiilinin Zıttıdır.Bilmek Olmadığında İnanmak Ortaya Çıkar. Bu Kesin Bir Formüldür.

Bir Diğeri Hakaret Ediyor. Cevap Veremeyince Konuyu Osmanlıya Taşıyor ! Ama Bak Nasıl 

Alıntı

Sayın Sibop, Senin Slogandan Başka Bir Şeyin Var Mı? Pardon Birde Osurukların Var, Uydurup Uydurup Salladıkların Yani. Osmanlı'nın Hangi Feyzi? İşte Senin Feyzi Taşıp Gelen Osmanlın:

Buna da Cevap Veriyorsunuz . Bunun Yalan Olduğunu Hatta Belgeyle İSPAT EDİYORSUNUZ ..

Ama Cevap Yerine Hooop Şeyhlere Uçuyor  "KÜFÜR VE HAKARETLERLE" :) Hala Sümerlerle İlgili Bir Şey Yok

Ve Diyor ki:

Alıntı

Yalancı, Amsatan Gibi Sıfatlarınıza Birde Arsız, Utanmaz Ekleniyor İşte Böyle. 

Sana Soruyorum, Kayseride Yakalanan Üçkağıtçı Şeyh İle, Tipik Bir Müslüman Olan Badeci Şeyh Aynı Kişi Midir? 

Buna da Cevap veriyorsunuz Hemde Tek Tek Hepsine !

Cevap :

Alıntı

Niye Sen Gibi Bir *** Sorularına Cevap Vereyim Ben? Ki, Sen Zaten Cevap Falanda Vermedin. Osurmakla Cevap Veriliyorsa, Dur Bir Kuru Fasulye Yapayım Ha Ne Dersin? Sizin Olayınız Bu Zaten, Osurup *** Sallamakla, Yalanla Dolanla *** Sıvamakla, Cevap Verdiğinizi Sanıyorsunuz.

Bu Şekilde.. O Kadar Küfretmiş ki Sen Sil Sil Bitirememişsin !..

Ama Bakın Hala Bir Cevap Beklersin Diğeri Çıkıp Küfürün Argonun Makul Olduğunu Savuna Biliyor ! Ve Diyor  ki:

Alıntı

Dindarlara Argo Konuşulması Taraftarıyım.

İşte Böyle Gidiyor...  Bu Durumda Zaten Bir Müslüman Sizinle Tartışmaz ki!

Neyi Tartışıcak Küfürü mü? İlim Yok ki  Sizde...

SİZ BUSUNUZ ! 

Not: Devamı Siyaset

Beni Sokma Oraya Ok !

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, Tikky yazdı:

Ben din, Allah, şu bu zırvalarını tartışmıyorum yıllardır, nedenlerinden biri, söylediğim gibi hazret mazret deliliklerini duymaya artık tahammülümün bile kalmaması. İslam savunana tahammülüm yok. Küfür etmeyi becerebilen biri olsam direkt küfür eder geçerim, insan yerine bile koyamıyorum artık bu kişileri. İğrenmenin ötesine geçtim yani, o yüzden bitti.

İkincisi ve daha önemlisi, İslam ve siyasetin birebir aynı şey olması. Gündemimiz İslamcı köpeklerin ülkeyi manevi olarak da maddi olarak baştan sona ateşe vermesi. Artık ülkeyi fiziken de yakma aşamasına geldiler. Ve İslam yağmacılığı, İslamcının akıl almaaz ve dipsiz kötülüğü tüm ülkeyi yaktı yıktı. İslam bir kültürdür aynı zamanda, Arap kültürüdür, direkt yağmacıdır, yıkıcıdır. Biz bunu 20 yıl önce de söylüyorduk, ama artık bilmeyenler de görüyor ve yaşıyor.

Yani benim yaşam hakkım, alanım İslamcılar tarafından kuşatılmayı aşıp yok ediliyorken oturup deli saçması kitabı vs tartışamam. Siyasete girme diyene de "hadi ordan" der çıkarım. Siyasal İslam falan der durur insanlar, hepimiz deriz ama biliriz ki aslında öyle bir şey yoktur. İslam'ın kendisi siyasetin de kendisidir. Mücadelenin de en önemli ve birincil alanı siyasettir.  Ben o İslam denen rezilliği, adiliği, pespayeliği, iğrençliği aldığım solukta zehir olarak da hissediyorsam atık, tükürürüm ilmine de sahte kibarlığına da....

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Tikky yazdı:

Gerçekte Onların Bu Tutumlarının Arkasında İnatçılık, Gurur Ve Kibir, Düşmanlık Duyguları, Çıkar Hesapları Gibi Sübjektif Sebepler Vardı. İşin Aslı Şu İdi: Hz. Peygamber Onların Gerek İnançları Gerekse Yaşayışları Bakımından Yanlış Yolda Olduklarını Söylüyor, Zulümlerine Ve Haksızlıklarına Karşı Çıkıyor, Bu Yoldan Dönmemeleri Halinde Dünya Ve Âhirette Başlarına Nelerin Geleceğini Bildirerek Onları Kesin Ve Açık Seçik Beyanlarla İkaz Ediyordu;

Yarattıklarına eziyet eden, acı çektiren, ol diyerek bunca acıya ve trajediye neden olan, var dediğin şu kibirli el- kebire tapınan, muhtaç edip, aciz bırakıp, şükür bekleyen, yalvarıp, yakartmak için aciz bırakıp, muhtaç eden, siz bana muhtaçsınız acizler diyip, böbürlenen bir anlayışın savunuculuğunu yapan birisin. Gelmişsin zalimlikten, zulümden, kibirden söz ediyorsun. He tabi bu garabet anlayışa, yaratıcı kavramını putlaştıran, eleştirilmemeli, karşı çıkılmamalı, çünkü o yaratıcıdır diyen bu zihin yapısına göre eziyetçi, merhametsiz kibirli el- kebirin eleştirilmesi zalimlik. Madem kibirlenmeye de karşısın, neden kibirli el- kebire tapınıyorsun ki? O nedenle diyorum, kibirlenmeye karşı olan müslüman söylemi oksimoronluktur. Tabi bu anlayışa göre de, muhtaç edip, aciz bırakıp, siz bana muhtaçsınız acizler diyip kibirlenen bir anlayışın eleştirilmesi, bu anlayışa boyun eğmemek kibirdir. O nedenle bir müslümanla bu konuları tartışırken absürt bir ortam oluşur. Çünkü karşımızda bazı kavramların içine eden bir anlayış var.

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eleştirilmemelidir, karşı çıkılmamalıdır, çünkü o yaratıcıdır anlayışında olan, yaratıcı kavramını putlaştıran müslüman, yaratıcı kavramına dayandırılan nefreti hak olarak görür. Yani düşün. Bu dinin içeriğinde müslüman olmayanları yakıp, zakkum yedirip, irin içirecek bir tanrı anlayışı var. Yaratıcı öyle demiş. Yaratıcının buyruğu. Yaratıcının eylemi. Yaratıcının sözü. Al işte. Bu kavrama dayandırılan, kuşaktan kuşağa aktarılan  islam paketi savunuluyor. Yani düşün. Bu paketin içindeki tek bir şey de eleştirilmemeli bu anlayışa göre. Çünkü yaratıcıdan gelmiş. İçindeki yanlış, tutarsızlık, oksimoronluk, yalan olmazmış. Çünkü yaratıcıdan gelmiş. Eeee var. Yanlış da var. Oksimoronluk da var. Tutarsızlık da var. Absürtlük de var. Yalan da var. Bu yaratıcı kavramı illet bir kavramdır. O nedenle yaratıcıysa ne olur yani, ona da karşı çıkarım diyin. Bu mantığı eleştirin.

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Ben Din, Allah, Şu Bu Zırvalarını Tartışmıyorum Yıllardır, Nedenlerinden Biri, Söylediğim Gibi Hazret Mazret Deliliklerini Duymaya Artık Tahammülümün Bile Kalmaması. İslam Savunana Tahammülüm Yok. Küfür Etmeyi Becerebilen Biri Olsam Direkt Küfür Eder Geçerim, İnsan Yerine Bile Koyamıyorum Artık Bu Kişileri. İğrenmenin Ötesine Geçtim Yani, O Yüzden Bitti.  

İyi ki Küfretmeyi Beceremiyorsun ! Bir de Becersen Lağım Ağız Olup Çıkarmışsınız. Klozette Değil ki Kardeşim Kapağını Kapat Sifonu Çek Kurtulasın !.. Neyse İyi İyi Böyle Devam Edin. 

İslam Savunana Tahammülüm Yok

Sizin Neye Tahammülünüz Var ki İslam'a Olsun?  Yarasa Gibisiniz Işığı Görünce Kaçıyorsunuz.  Haa Şu Var @Türk Ateist Şahsi Olarak Tabi ki de  İslam Üzerine Değilim Müslümanları Sevmem Diye Bilir . Biz de Deriz ki Kardeşim İslam'ı Sevmeme Sebebin Nedir? Müslümanların Davranışlarından Ziyade Hanif Olan İslam'ın Neresi Aklınıza Mantığınıza Yatmadı Gibi Kavli Leyin İle Sorarız. Müslümanlar Adına da Ben Şahsım Adına Özür Dilerim. Mesele Sizi Bu Batıl Fikriyattan Kurtarmak. Çünkü :

Bir Müslüman Olarak Bizim Düşmanımız Ve Dahi Tüm İnsanlığın Ve Sizin De Düşmanınız Olan " Cehalet, Cehaletten Doğan İhtilaf Ve Zaruret Tembelliğidir.. Bu Üç Düşmana Karşı Marifet, İttifak, Sanat Ve Uhuvet İle Cihad-ı Fikri Edeceğiz!...

Çünkü Bir Çok Deist Ve Ateist Hem Çok Aldatan Ve Hem de Çok Aldanan Şeytan, Nefis Ve Cismen İnsan Ruhen Şeytanlaşmış İnsaniyetten Çıkıp Esvel-i Safiliyn Kuyularına Düşmüş Kişilerin Aldattığı Kişilerdir  Ve Haliyle Bu Yazılarımızı da Okuyan Hem Aldanmış Hem de Çok Aldatan Ateist Genç Ve İhtiyar Kardeşlerimizin İmanını Kurtarmak Ve Hakkı Anlatmak Bu Fakir Ve Ümmeti Muhammed’in Esaslı Bir Amacı Bir Peygamber Mesleğidir !... Bunu da Yine Kendi Düşmüş Oldukları Gaflet Çukurunda , Boğulmuş Oldukları Batıl Kuyularından Çıkarmak Suretiyle Hakkı Göstermeye Çalışıyoruz.

O Yüzden  Amacımız Kalp Kırmak Ve Kalp Kırıcı Sözler Söylemek Değil. Biz Kalpleri Değil İnsanları Yoldan Çıkaran Nefsi Kırmaya Çalışıyor.  Aklı Gözüne İnmiş Ve Hakkı Hakikati Göremeyen Gözlere “İsmi Harfin Arkasında Ki Mana Harfi İle Bakıp” Kalp Gözüyle Görmeye Bakmaya Davet Ediyoruz.

Yoksa, Zaten Müslüman Ayna Gibidir Ona Bakan Onda Kendini Görür. Nasıl Ki Altın Çamura Düşmekle Değer Kaybetmez Sizin Küfürlerinizle Müslüman Kudsi Makamından Bir Şey Kaybetmez. Ve Aynen Öylede Sizde Ateizm Deizm Gibi İslam Dışındaki Pislik Çukuruna Düşmüşsünüz .Ama Bu Sizin Değerinizi Eksiltmez. O Yüzden Size Baktığımızda Hakaret Veya Küfür Değil Allah'ın Bir Yaratma Sanatı Olan Mücessem Bir Kul Görüyor Muhataplığımızı Lağım Ağızlardan Çıkan Kelimelerle Değil,  Eşrefi Mahlukat Ciheti İle Sizde Gördüğümüz Kendimizle Yapıyoruz.  

LİKİN ŞU İNCE NOKTAYI NAZARINIZA VERMEK İSTERİM:

Nitekim Yüce Allah’ın Dediği Gibi :  Onlar Size Kötülük Yapmaktan Geri Durmazlar, Sıkıntıya Düşmenizi İsterler. Onların Ağızlarından Nefret Taşmaktadır; Kalplerinin Gizlediği İse Daha Büyüktür. Gerçekten Size Delilleri Açıklamışızdır, Eğer Düşünüyorsanız! .. Size Gelince, Bakın Siz Onları Seviyorsunuz, Ama Onlar Sizi Sevmiyorlar.......  Devamen Ayette Size Bir İyilik Gelirse Bu Onları Üzer, Ama Başınıza Bir Kötülük Gelse Buna Sevinirler. Eğer Sabreder Ve Sakınırsanız, Onların Tuzağı Size Hiçbir Zarar Vermez. Allah Onların Yaptıklarını Çepeçevre Kuşatmıştır. (Al-i İmran Suresi )

Gerçekten de Öyle Olmuyor mu? SAMİMİ SORUYORUM ?

• Biz Allah Hidayet Etsin Diye Dua Ederken
  • Siz Gerici Yobaz , Arap Şu Bu Diye Hakaretler Savuruyorsunuz. Madem Biz Batılız o  Halde Sizin, Bizim Size Yaptığımız Gibi Bizi Doğru Yola Ulaştırmak için Küfür Etmeden (İslamcı "Köpekler",Arap ,İğreniyorum Şu Bu Gibi )  Hem Akla Hem Mantığa Hem de Ruha Mutabık Gelecek Bir Şekilde İspat Ve Delillerle Anlatıp Kavli Leyin İle Yaklaşmanız Gerekmez mi ❓Bu Bile Bizim Hak Sizin Batıl Olduğunuzu Ortaya Koymuyor mu Azizim  ❓
  • Bakış Açılarımızdaki Bu Büyük Ulvilik Bile İslamın Hak Olduğunu Arşu Alaya Haykırıyor !!!... 

İkincisi Ve Daha Önemlisi, İslam Ve Siyasetin Birebir Aynı Şey Olması. Gündemimiz İslamcı Köpeklerin Ülkeyi Manevi Olarak Da Maddi Olarak Baştan Sona Ateşe Vermesi. Artık Ülkeyi Fiziken De Yakma Aşamasına Geldiler. Ve İslam Yağmacılığı, İslamcının Akıl Almaaz Ve Dipsiz Kötülüğü Tüm Ülkeyi Yaktı Yıktı

Şimdi İslam'da Tabikide Siyaset Var !... Çünkü Siyasetle İlgilenmeyen Müslümanları, 90 Sene Boyunca Müslümanlarla İlgilenmeyen Siyasiler Yönettiler.  Sizin Dediğinizin İsterseniz Bir de Mefhumu Muhalifi İle Bakalım mı?

90 Küsür Senelik Belki Erbakan Dönemi Hariç 2000 Yılı Öncesindeki  Ateist Deist Faşist Kamalist Laik Yobaz Köpeklerin Ülkeyi  Manevi Olarak (Huzur Bırakmamış) Da Maddi Olarak (90 X Türkiyeyi Bugün Yapılanlara Kıyaslayınca Yuttuklarını Aklı Olan İnsafı Olan Herkes Görebiliyor.) Baştan Sona Ateşe  Veren (Sol Ateist Pkk Terör Örgütünün Ülkemizin Hem Canlarını Hem de Ormanlarını Ateşe )Vermesi('Ni Müslümanların Üzerine Atmak Ne Şeddeli Bir Zulüm Ne Büyük Bir İftiradır ! ). Artık Ülkeyi Fiziken De Yakma Aşamasına Gelen (Ateist Terör Örgütü Pkk'nın Bu Zulümlerini Ancak Gene Müslümanlar Engelleye Bilirdi !). Ve Ateist Yağmacılığı, Ateistlerin Akıl Almaaz Ve Dipsiz Kötülüğü Tüm Ülkeyi Yaktı Yıktı...

Aksini İnkar Eden :

1.jpg.0b0431940f394c904baee56bab07e95f.jpg

2.jpg.5604b445eb97296bfaf68919bbb3b820.jpg

İşte Ezcümle 

ÖNCE  HAYAL ALEMİNİZDE BİR FELSEFE OLUŞTURUYOR

SONRA BU YALANI BÜYÜTÜYOR

SONRA KENDİ YALANINIZA KENDİNİZİ İNANDIYORSUNUZ

SONRA O YALANI ELEŞTİRİYORSUNUZ

Sayfa Admini Dediğin Adam Mesela Ben İslami Bir Sayfanın (Hem Taa mIRC'Den Beri İstanbulu Zurnasına Kadar @p'Ken Dahi İslami Sayfalar Kurardım. Face Twitterda Ve Hatta Kendi Forumumda Bile Yapmış Olduğum İşe Hakim Olmam Lazım ki Liderlik Edip Öncülük Ettiğimiz Meselede İnsanlara Örnek Olayım Derim.)

Kusura Bakam Dostum Ama Sana Bakıyorum :) Diğerlerinde ki Cehalet Sende de  Var

GEL BIRAKIN ŞU CAHİLLİĞİ

BAKIN YA DENİLENLER YAZILANLAR DOĞRU İSE Diye Birisi Düşünse Ve İnkarcılığı İle Ahirete Gitse Perişan Olacağını Daha Dünya'da İken Anlar.. ! Yoksa Zaten Sorun Yok ki!... MÜSLÜMANIM DİYENLER BİLE HARAMA BULAŞMIŞKEN İslam Zaten Sizi Normal Yaşantınızdan Alıkoymuyor ki!. Hatta Helal Daire Daha Geniş! Haramlarında Hepsi Paralı. Hadi Ondan da Geçtim Şirk Koşmak İnkar Etmek Haricinde Tüüüüüm Haramları Gene Yapsan En Sonunda Gene Cennete Girer Ahiretini Kurtarır Saadeti Ebediyeyi Kazanırsınız.

Yalvarırım Bu Ateizm Saçmalığına Bir Son Verin.

Dilimiz Sürçtü İse Affola ... 

ESKİ BİR DEİST BELKİDE ATEİST OLARAK BEN SİZLERİN GEÇTİĞİ BU YOLLARDAN YILLAR ÖNCE GEÇTİM KARDEŞLERİM !..  İNANIN BU HAYAT HAYAT OLSA SİZLERİN BİR ÇOĞUNDAN DAHA İYİ KOŞULLARDA BU HAYATI YAŞIYOR OLURDUM.

Saygılar 

Sitelerde Paylaş

Müslümana göre, allahın açlık, susuzluk yaşayan bir bedeni var edip, sorunu oluşturup, ona ekmek, su vermesi merhamettir. Merhamete bak. O kişi bundan dolayı de şükür etmelidir, ben acizim, muhtacım, beni yediren, içiren sensin diyip. Bana açlık, susuzluk yaşatan o değil mi islama göre, susuzluk yaşatıp, su verdiği için mi bu anlayışa şükür edeceğim, onu öveceğim der, bu kibirli anlayışı eleştirirsen de, bu anlayışa göre bu kibirdir. Yaratıcı yapar, yakar, muhtaç eder, aciz bırakır, ona boyun eğin, ona karşı çıkmayın anlayışı. Bakın zaten bu anlayışla tartışırken karşımızda kibirli, küstah, pişkin bir anlayış oluyor. O nedenle müslüman nasıl kibirlenmeye karşı olabilirsin ki. İster allahın kibri islami deyimle sende tecelli etsin, ister senin kibrin uyduruk allahta kendini göstersin. Sen nasıl kibirlenmeye karşı olabilirsin müslüman?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...