Jump to content
Ateistforum

Milliyetçi Hareket Partisi=Mafya hareket partisi


Recommended Posts

https://www.demokrathaber.org/siyaset/bahceli-cakiciya-mafya-bozuntusu-demek-rezilliktir-h136546.html

https://www.demokrathaber.org/guncel/alaattin-cakici-dan-chp-lideri-kemal-kilicdaroglu-na-h136498.html

 

Devlet Bahçeli = mafya 


Bu mafya bozuntuları eğer mit elemanları ise ise Mitin kendiside mafyadır.

 

mafya

(ma'fya), İtalyanca mafia

1. isim Yasa dışı işlerle uğraşan, zor kullanarak birtakım gizli çıkarlar sağlayan örgüt.

2. isim Bu örgüte mensup olan kimse.

 

 

 

 

Link to post
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

                     İtalyan iş arkadaşımm bana dediki mustafa artık yaşlandım,bir TIR KAMYONU  alıp italyaya gidip şehirler arası taşıyıcılık yapacam.

Dedimki ANTONİYO aman dikkatlı ol.Sen senin ülkeyi benden iyi tanırsın.

Dediki artık şimdi öylebişiler olmaz.

Beende dedimki hadi gülegüle.

Ve ANTONİYO tırı alıp gitti.

İki yıl sonra birgün baktımki ANTONİYO benim yaptığım işte bana ortak olmaya gelmezmi.

Hayırdır dedim.

Sen burda ne arıyorsun?

Dediki hiç sorma.

Malzeme taşırkan mola yaptığım yerlerde mafiya gelip benden zorla para alıyorlardı.Vermezsen arabanı yakarızz diyorlardı.Buna amcak iki yıl dayanabildim.

Arabayı satıp gene çalışmaya geldim.

Ben dedim sana sen sandınkı aradan bukadar yıl geçti belki düzelmiştir.

İtalyanlarda bizim müslümanlardan az degil çoh çohdur vallaaa.

-

                  İtalyan kadına dedimki sizin italyada çok kerhana var.Dediki isteriz daha çok olsun.Peki ama niye?

                   Dediki bukadar kerhana varken caddede korkuyoruz yürümeye.Kerhana az olsa veya olmasa,caddede yürüyemeyiz hemen tutarlar yatırırlar daha yolda şey ederlerler bizi..Bizim italyan erkekler çok azgındır.

              Dedimki ANTONİYETTA doğru söyle siz İtalyan kadınlarıda az azgın degilsiniz degilmi deyince başladı katıla katıla gülmeye,benide onlardanmı sanıyorsun dedi?

Dedimki çok ŞEN ve ŞAKRAKSIN,evet dedi biraz öyleyimdir.

              İsviçrede BASEL kentinde benimle otelde çalışan bir İtalyan genç kadın vardı.Ben otelin mektuplarını postaya atmaya giderken,baktım biri sesleniyor bana.Baktımki benimle çalışan İtalyan genç kadın,mustafaaaaaaa diye bağırıp birde öpücük yolluyor.Adamı ikide bir kolundan çekmesine rağmen o boyuna mustafa deyip bana el sallayıp gülüyordu.Hemide kocası yanında.

                  İtalyanlar Almanlardan çok ilgi duyarlar TÜRKLERE.

Birgün işyerinde antoniyoyu kızdırdım.Oda bana şöyledi,bu almanlarda ne buldun.Bak kaçtane italyan arkadaşın var.bir alman arkadaşın varmı bizim gibi samımı olduğun.

Gerçektende öyle.

Gerçekten hırsız ve azgınlar ama çok ınsana yakınlar.

Bir yerde okumuştum  italyan tohumunun % 20 si TÜRK tohumundanmış.

Yahu bizim TÜRKLERİNDE burunlarını dokmadığı DELÜK yoh vallaaaa:-))))

                  Almanyada hastane deyım.Bir italyan genç hemşire gelmiş yatağımın üstüne oturmuş cılveleşiyoruz.Doktor geçerken bizi gördü ve MARİYA diye bağırdı.Marıya kapının arkasında dikilip kaldı.Kız çıksana dışarı yoksa doktor içeri gelecek ve kız çıktı ve doktorla gittiler.Ertesi günü doktor beni baska servise attı.

 Artık marıya beni salonlardada görse görmemezlitten geliyordu.Neden böyle yapıyorsun deyince doktor bana çok kızdı hastaları rahatsıt ediyorsun dedi.

Bende dedimki mustafa rahatsız olmuyor aslında çokda memnun oluyor de.Hadi doktor görmesin arrivederçi dedi italyanca.Arrividerçi demek italyanca HOŞCA KAL  demektir.

İtalyanların dilleride kendileri gibi CİLVELİ.

Dedeniz

 

Link to post
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

                       Milliyetci kişi DÜRÜST diger ırklara düşmanlık düşünmeyen ama Türklük düşmanlarına aynı düşmanlığı duyan kişidir.Bahçalınsa milliyetcilikle bir bağı yoktur.Bahçalı birileri tarafından milliyetci partiyi mİLLİYETSİZ yaptırmak için onu AJAN olarak patiye sokmuşlardır.

Gerçi Türkeşte AMARİKAN üşağıydı ama BAHÇALININ türünden degildi.Şuanda hala o partide duranlar milliyetci degil tam yol batılılara UŞAKLIK yapanlardırlar..

Yani milliyetsizler.

Reis ne demişti,MİLLİYETCİLİGİ ayaklarımla ÇIIĞNIYORUM.Eeeeeeeee bu adama koltuk deyneyi olan ancak milliyetsiz olabilir.Sonra internette araştırdım.Soyunun ermeniye çıktığı iddia ediliyordu yazıda.

Dedeniz

Link to post
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

                       İşteeeee,çoh sayın Bahçalı hakkındakı internette belgelerle yapılan iddia.

Ben demirem Nufusda araştırma yapan nufus memuru belgelerle iddia ediyor.

Ben yalnızz bu yazıyı ordan aldım buraya getirdimki yanlışları varsa burda bilen varsa bu konuda bişi ,O BİLDİKLERİNİ  yazsın diye bu konuyu astım amburıya.

                     Bazan ağzım kayıyor diger LAHÇELERE.

-

Beni ALMAN,ERMENİ,YUNAN,İTALYAN,İSPANYOL vs.ire düşmanı sanmayın ,çünkü gayrımüslümlerden çok dostum vardır.

                      Almanyada aile dostumuz olan bir ermeni aileyi kiralık bir ev bulana kadar evimizde bir ay KONUK etmiştik.

Milliyet önemli degil,TÜRKE düşmanlık yapmayan hiçkimdeye düşman deyiliz.           İşyeri degişikligi dolayısıyla ilçeyide degiştirmek zorunda kalmıştık.Hanımın iş arkadaşı alman kadın dediki çocugu götürmeyin belki yeni okula uyum sağlayamaz bizde kalsın.Nasıl olsa bizim çocuklarla arkadaş,daha iyi olur.Ben bakarın çocuğunuza dedi.Ve baktıda çok az bir bakım parasına.

                        Okul sonu sordum ne ödiyecegim diye ,ayda 96 alman markı demezmiki.Bu para çok az bir paraydı.Şukadar para versem nasıl olur deyince,kadın o çok fazla ben yaptığım massraı söyledim dedi.

                        Yani bir milleti tümden kötülemek USA uygun degildir.İstanbulda bir ERMENİ  adam eRMENİ  teröristlerini protesto etmek için kendini YAKMIŞTI.

                         Şimdiiiii,Bahçalının internette birileri tarafında NUFUSDAN çıkarılan soy kütügüne bakalım.

 

Kategoriler

Devlet Bahçeli’nin kütüğüne bakıldı, soyundaki Ermenilere ulaşıldı

Kendi milletvekilinin Cumhurbaşkanlığına aday olmasını kuvvet/şiddet kullanarak, mecliste eşkiyalık yaptırarak engelleyen… Kendi partisindeki Müslüman milliyetçileri saf dışı edip eleyen ve Alevileri de “Aleviyim!” diyerek kandırıp oylarını alan Devlet Bahçeli’nin gerçek kimliği artık ispat edildi… O bir Ermeni ajanı…

bahceli3.jpg

Devlet bahçeli iktidar olmak için değil MHP’yi kontrol altında tutmak için var.

Sevgili Ülküdaşlarım.. Şimdi yazacaklarıma eminim inanamayacaksınız. Çünkü ben de ilk duyduğumda inanamamıştım. Adana Nüfus Müdürlüğü’nden emekli olan bir uzak akrabamı yaptığım ziyarette, Devlet BAHÇELİ ve ailesi hakkında inanılmaz şeyler söylemişti. O zaman son derece safkan bir ülkücü olan ben, bütün bunları peşinen reddetmiş ve o nüfus memuruna, -bir şey yapamazdım çünkü yaşını başını almış olgun biriydi- sert çıkıp, ülkücü harekete düşman olduğunu, bu tür uydurma şeyleri ulu orta yerde söylememesi gerektiğini ifade etmiştim.

-

Adamın dedikleri yenilir yutulur şeyler değildi. Ancak bir süre sonra tekrar karşılaştığımızda, ileri sürdüğü iddaaların kanıtlarının artık elinde olduğunu eğer onunla beraber evlerine gidersem bana teker teker kanıtlayacağını söylemişti. Adamın iddiasına göre BAHÇELİ ailesi çok karışık bir nesebe sahipti.

-

Ailesinden ERMENİ’den YAHUDİ’ye kadar bir çok soy karışımı olmuştu… Merakımı yenemedim ve adamla beraber evlerine gittim.

Sonra gördüklerime inanamadım. Eminim siz de inamamayacaksınız.

‘Şimdi okuyacaklarımı inanılmaz bulacaksını ama dediklerimde haklı olduğumu anlayacaksın’ dedi yaşlı nüfus memuru.

-

Yüzüne anlamsız ifadelerle baktım. Hala bu herifin Ülkücü Harekete bir kastının olduğuna inanıyor ve attığı iftiraya karşı doyurucu açıklama yapamazsa bizzat cezasını ben kendi elimle orada verecektim.

Bir tomar silik fotokopi kağıdı çıkardı adam. Masaya geçip yanına oturmamı söyledi… Eline aldığı belgeleri sakin sakin inceleyip mırıldanarak konuştuktan sonra hepsini kendince alt alta sıraladı. Ve hazır olduğunu ifade eden bir işaret yaptı. Başlıyordu anlatmaya.

 

DUYDUKLARIMA İNANAMIYORUM

‘Bak evlat’ dedi, “Devlet BAHÇELİ; Salih ve Samiye oğlu 1948 Osmaniye-Hasanbeyli nüfusuna kayıtlı.”

Bunda şaşıracak bir şey yoktu, genel başkanımızın doğum bilgilerini MHP’nin tüm arşivlerinde bulmak mümkündü. Tatmin olmayan gözlerle baktım adama. Devam etti:

“Anne Samiye BAHÇELİ… Ökkeş ve Melek kızı. 1341 Osmaniye-Hasanbeyli nüfusuna kayıtlı. Samiye hanımın kızlık Soyadı KIRIKKANAT… Osmaniye Merkez nüfusuna kayıtlıymış. Annesi Melek Hanım: Melek KIRIKKANAT: Hacı Hüseyin ve Melek kızı. 1318 Osmaniye – Merkez nüfusuna kayıtlı.”

Sabrım tükeniyordu. Bu rakamlar ve yıllar hiç bir anlam ifade etmiyordu. Yani, annesinin ve anne annesinin kızlık soyadlarını bilmek marifet değildi ki?

Yaşlı adamın susacağı yoktu.

“Şimdi dedesine bakalım” dedi yaşlı adam:

“Ökkeş KIRIKKANAT: Halil-Emiş’ten olma Osmaniye Merkez kayıtlı.”

“Ve bu kısım tamam, acele etme evlat sakin ol ve dikkatini dağıtmadan beni dinle”

Ama benim sabrım kalmamıştı:

“Şimdi sıra babasının soy kütüğünü takip etmekte” diyerek alttaki kağıdı çekti ve okumaya başladı:

“Baba Salih BAHÇELİ: Turan ve Ayşe’den olma. 1320 Osmaniye-Hasanbeyli nüfusu.

Dikkatini şimdi çekerim, dedesinin soy ismine dikkat et:

Yani babaennesinin babasının soyundan Dede Turan SOYLU: Ahmet ve Raziye’den olma 1278 Osmaniye Merkezine kayıtlı. Yani BAHÇELİ ailesinde SOYLU soyismine rastlarsak şaşırmayalım ve devam edelim.

Yeğen Ülker BAHÇELİ: Turan ve Muhterem’den olma. 1958 Osmaniye-Hasanbetli nüfusuna kayıtlı.

Ülker hanım evlenince soyismi ÇERÇİ oluyor.

Ve karışıklık başlıyor:

Lyudmyla ÇERÇİ: Mikola, Tetyana’dan olma. 1977 Osmaniye Merkez’e kayıtlı.”

İşte buna inanmam mümkün değildi. Ancak ihtiyarın elinde tuttuğu kütük fotokopisinde her şey kayıtlıydı. Devlet BAHÇELİ’nin yeğenleri ERMENİ olamazdı, bunana inanmam çok zordu… Hatta ağırıma gitmişti. Nüfus memurunun yüzüne ters ters baktım ama onun susacağı yoktu.

 

“İstersen Anne tarafını takip edelim biraz da:

Nezihat SOYLU: Süleyman ve Fatma’dan olma, 1941 Osmaniye Merkez kayıt.

Nezihat hanım evlenince soy ismi ne oluyor dersin:?”

Yaşlı adamın suratına “nerden bileceğim” sorusunu sorarmış gibi baktım. Cevabı hazırdı:

“BOZDUĞAN… bak Nezihat BOZDUĞAN’ın kaydı işte burada:

-

Nezihat BOZDUĞAN: Anne adı: Fatma, baba adı: Süleyman. Doğum tarihi: 1941… İşte Osmaniye Merkez’deki nüfus kaydı.” Sustu yaşlı adam, bir sigara yaktı. Sanki çok önemli bir şey açıklar gibi canımı yakan cümleleri kullanmaya başladı:

“Coron Catherine BOZDUĞAN kimdir dersin? Robert ve Hilda’dan olma 1969 doğumlu Osmaniye Merkez nüfusuna kayıtlı?…”

Cevabını bilmediğim bir soruydu. Robert, Hilda, Catherine… Bunlar ancak Kemal DERVİŞ’in soy kütüğü olabilirdi. Liderimle ne ilgisi vardı ki?

-

“Moda tabirle Devlet Bahçeli’nin kuzen çocukları bunlar delikanlı. Dikkatini çekerim, kuzenleri büyük ülkücü, Türkçü liderinin!”

susmak bilmiyordu adam:

“Bu Catharine hanım sonra Ufuk Beyle evlendi. Ve Cem isminde bir çocukları oldu. 2001 yılında hem de.” Altlardan bir kağıt çekti.

“İşte bak onun kaydını da buldurdum bizim emektar dostlardan.

-

O günün doğum tutanaklarında bir BOZDUĞAN daha vardı delikanlı. Sıla BOZDUĞAN., Ama ilk adı ELVİN konulmuştu çocuğun. O da 2001 doğumlu ve Osmaniye Merkez kayıtlı.”

Nefesim tıkanmış, sesim kısılmıştı sanki. Neler saçmalıyordu bu adam. Ama ben istemiştim ve o da susmak bilmiyordu:

-

“Hadi anne tarafının izini sürmeye devam edelim. Biliyorsun Devlet bahçeli’nin annesinin kızlık soyadı KIRIKKANAT. İstersen Osmaniye Merkez’deki akrabalarına bir bakalım.

İşte bak Süheyla hanım Mesela. Süheyla KIRIKKANAT; İsmail ve Cemile’den olma 1949 doğumlu Süheyla Hanımdan. Süheyla Hanım sonra Hatay’a aktarmış kaydı.

-

Reyhanlı Nüfus memurluğunu araştırırsan, Süheyla Hanım’ın gerçek soy isminin HIZAL olduğunu göreceksin. Ve bu ailenin çocuklarına koydukları isimlere bakalım:

Guse Selis HIZALl; Mehmet Fırat ve Seyhan Sönmez görünüyor ebeveyn.

Enver Jan HIZAL. Nadiye ve Fırat’ın iki yaşındaki oğulları. Yine Hatay Reyhanlı nüfusuna kayıt ettirmişler.”

-

Beynim kitlenmişti artık. Yaşlı adama durmasını söyledim. Bana bakıp gülümsedi, ‘İnanmıyordun ama bak görüyorsun’ dedi. Kağıtları bir tarafa bırakıp bana çay getirdi. Sonra oturup devam etti.

“Bu HIZAL ailesinde Sabiha hanım önemli bir isim. 1941 doğumlu, İslam bey ve Hava Hanımdan olma. Ne güzel isimler değil mi? tam müslüman gibi. Bak bakalım Sabiha Hanım’ın soy ismi neye dönüşüyor: Sabiha APİŞ!!!

-

Hadi şimdi bu Apiş’lerin peşine düşelim bakalım bizi nereye çıkaracak…

Meryem APİŞ; Ahmet Bekir, Faize, 1949, Hatay-Reyhanlı..

Meryem Hanım’ın da soy ismi değişiyor, ŞAPSO oluyor.

MERYEM ŞAPSO: Ahmet Bekir, Faize, 1949, Hatay-Reyhanlı..

Bak şimdi bu ŞAPSO ailesi nasıl dönüp dolaşıp bahçeli’nin anne tarafının bir kolu olan BOZDUĞAN’lar ile birleşecek. Dümdüz okuyorum dikkatle dinle:

Aysun ŞAPSO: Ali Hikmet ve Elmas’tan olma, 1960 doğumlu, Hatay-merkez

Aysun SAVAŞ: Ali Hikmet ve Elmas’tan olma, 1960 doğumlu, ama kütük değişiyor bu sefer; Balıkesir-Manyas nüfus Müdürlüğü’ne kayıtlı.

-

Evlilik filan değixl üstelik. İçinden çıkılmaz bir durum, çünkü Aysun hanımın ablası Hülya hanımın soy ismi evlenene kadar SAVAŞ, sonra ALTUNDAĞ oluyor.

Bak sen de gör:

Hülya SAVAŞ: Ali Hikmet, Elmas, 1955 Balıkesir-Manyas.

Hülya ALTUNDAĞ: Ali Hikmet, Elmas, 1955, Mardin Ömerli’ye kayıtlı.

-

İstersen burada kütük bilgilerini detaylandırayım. Çünkü şimdi lazım olacak. Hülya Hanım’ın cilt no’su: 2, Hane No’su: 81.

Aynı cilt ve hane numarasında bir başka isim söyliyeceğim sana, yine Mardin Ömerli’den…

Hikmet ALTUNDAĞ: Hıdır, Sabiha, 1952, Mardin Ömerli kayıtlı.

-

Bu Hikmet ALTUNDAĞ soy isminde küçük bir değişiklik yapıyor sonra: ALTUNDAĞ iken ALTINDAĞ oluyor. Ve bu iki soy isim sonra birleşiyor BAHÇELİ VE ALTINDAĞ’lar yani..

İşte böyle ilginç bir çember üzerinde geziniyor Devlet BAHÇELİ’nin kökeni evlat!”

-

Yorulmuştum ve kafam karışmıştı. Açıkçası daha dinlediklerimi tam sindirmeden yeni isimlere hazmedemezdim. İzin istedim, bana nereye gittiğimi sordu, daha anlatacakları varmış. Ertesi gün geleceğime söz verip ayrıldım. Sizi bilmem ama ben şok olmuştum, gece boyu böylesi bir mutlak davanın liderinin bu kadar karışık bir aileden gelmesini içime sindirememeye başlamıştım. Nasıl olur Devlet BAHÇELİ’NİN YEĞENLERİ DENEBİLECEK İNSANLARIN NEREDEYSE TAMAMI Ermeni ya da Hıristiyan isimleri alabiliyordu.???

ERTESİ GÜN YAŞADIĞIM ŞOK DAHA DA BÜYÜDÜ!

Yine emekli nüfus memurunun gecekondu mahallesindeki evinin kapısındaydım. Dünkü gerilimli saatlerden sonra bu sefer beni güleryüzle karşıladı. Belli ki hazırlık yapmıştı. Hemen masaya geçtik ve anlatmaya başladı:

“Bugünkülere hiç inanmayacaksın belki ama madem başladık anlatıp bitireyim. Amca kızına bakalım:

-

SERPİL BAHÇELİ: Salih; Saniye’den olma 1946 Osmaniye-Hasanbeyli’ye kayıtlı.

Serpil hanım’ın yeri soy ismi nedir biliyor musun: FETTAHOĞLU!

Bu FETTAHOĞLU ailesinde AKSAY VE ÇANGA soyadları önemli. Bak şimdi bu zincir bizi nereye çıkaracak:

-

AYŞE NEZİHE ÇANGA: Mustafa ve Fatma’dan olma, 1936 Adano-kozan nüfusuna kayıtlı. Nezihe hanım’ın esas soy ismi ÇAMURDANOĞLU. Hatta sonra OĞLU kısmın çıkartıyorlar sadece ÇAMURDAN kalıyor. Al bakalım sana bir kaç tane aynı kütüğe kayıtlı ÇAMURDAN soy isimli kişi:

DERYA ERİKE ÇAMURDANOĞLU: Mustafa Ökkeş ve Ayşe Aysel’den olma 1957 doğumlu. Adana-kozan nüfusu.

-

ANİTA Deniz ÇAMURDANOĞLU: Gürkaynak ve ERİKA’dan olma. 1959. yine Adana-Kozan.

AGNES MARİA MAGDELENE ÇAMURDAN: FRANCOUİS JEAN PİERRE VE MARİE LOUİSSE CHARLOTTE ADREA’dan olma, Adana-Kozan nüfusuna kayıtlı.

-

Selçuk Emre ÇAMURDAN: Mehmet Cihan ve AGNES MARİE MADELEİNE’den olma 1985 doğumlu Adana-Kozan nüfusuna kayıt ettirilmiş.”

Yine beynim uyuşmuştu. Türçülük, Ülkücülüğün sembol isminin aile kökenindeki isimler içimi ‘cız’ ettirmişti. Boğazıma bir yumruk tıkanmıştı sanki. Yutkunamıyordum. İhtiyar adam anladı. Gözlüklerinin üstünden bana baktı ve ‘Bunlar daha ne ki hele bir dinle’ dedi.

Devam etti:

“Aynı ailenin çocuklarının isimleri. Artık gizlenmeye bile gerek duymuyorlar:

SÜREYYA ELSA MİLLER: SAMUEL BERT, Sakine Sema’dan olma. 1986, Adana-Kozan..

RİFAT ORHAN ÇAMURDAN: Mehmet Cihan, AGNES MARİE MADELEİNE’nin çocuğu. Adana-Kozan doğumlu 1980.

-

SELİNA SAKİNE MİLLER: B una annesinin ismi de konmuş: SAMUEL BERT, Sakine Sema’dan olma. 1992, Adana-Kozan.

SERPİL FETTAHOĞLU’nun ailesindeki Öznur Hanım’a dikkatlice bakarsak bizi çok daha ilginç bir noktaya götürecek.

ÖZNUR FETTAHOĞLU: Mahmut nedim, Emine kızı, 1948, Osmaniye-Hasanbeyli.

Sonra küçük bir kayıt değişikliğini iyi farketmek lazım:

ÖZNUR FETTAHOĞLU: Mahmut nedim, Emine kızı, 1948, Osmaniye-Düziçi!!!

Neden düziçi? Diye soracak olursan, şimdi söyleyeceğim isim bunun cevabı olacak sanırım:

Düziçi Nufus memurluundaki FETTAHOĞLU kayıtlarında Algan soy ismi kimsenin dikkatini çekmez. BAHÇELİ’NİN annesinin yakın akrabası olan bu aileden bir isim yakında yapılacak seçimlerin kaderini belirleyen bir isimdir desem şaşırırmısın…

Şaşır o zaman bak bu kim?

TUFAN ALGAN: Ahmet ve Sultan’dan olma, 1939 Osmaniye Düziçi Nüfus müdürlüğüne kayıtlı.”

Bu tam bir şoktu. Demek TUFAN ALGAN ile DEVLET BAHÇELİ akraba idi. Hem de hiç de uzak olmayan akraba!

İhtiyar durdu, gözlüğünü çıkarıp masaya koydu, elleriyle gözünü oğuşturup:

“Şimdi söyle bakalım başka hangi ülkede, birisi siyasi parti lideri, diğeri Seçim kurulu Başkanı olan iki akraba olabilir. Üstelik bunlardan biri, Yani TUFAN ALGAN, akrabası BAHÇELİ’nin rakiplerini ekarte etti. RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE NECMETTİN ERBAKAN’IN seçim yasağı almasında akrabalık bağının hiç etkisi olmadığını kim söyleyebilir. Üstelik karar bir oy fazlasıyla alınmışken ve o fazlalık oy TUFAN ALGAN’a aitken!! Bu seçim dürüst ve namusludur denilebilir mi?”

Artık kafam karman çorman olmuştu. Duyduklarıma inanamıyordum. Allah’tan bunu kimse bilmiyor diye sevindim ilk başta.b Ama bu dürüstçe bir davranış değildi. Hem ailesindeki Ermeniler, Hıristiyanları bilmeyen biz Ülkücü Gençlik bu adamın ardından nasıl hala gidebilirdik ki?

-

Yaşlı adam devam etmek istedi:

“Biliyorsun Devlet BAHÇELİ’nin annesi, ÖKKEŞ ALP KIRIKKANAT’IN HALASIDIR. Bunu dün sana ayrıntılarıyla anlattım. Hadi şimdi KIRAKKANAT ailesine bir göz atalım.

SANEM KIRIKKANAT: Remzi, İlkin’den olma, 1974, Osmaniye merkez kayıtlı.

Sanem hanımı takip edelim:

SANEM GEÇER: : Remzi, İlkin’den olma, 1974, Osmaniye Merkez kayıtlı.”

-

“Sus artık, tek kelime duymak istemiyorum!!”

Bağırmıştım… Yaşlı adam tedirgin oldu. Bir an için ona zarar verebileceğimi düşünmüş olacak ki, sandalyeden kalkacakmış gibi doğruldu. Öyle bir niyetim olmadığını belli ettim.

“Çok sağolasın iki gündür anlattıklarında kafamdaki sisleri dağıttın” dedim emekli memura.

-

Beni kapıdan uğurlarken gülümseyerek:

“Tekrar gel delikanlı. Bu sefer sana DEVLET BAHÇELİ’nin annesi ile AHMET NECDET SEZER’İN karısı arasındaki ilginç zinciri anlatırım. Ermenilerin, Yadudi halkaların bulunduğu zinciri. Kimbilir Belki SEMRA SEZER KÜRÜMOĞLU’nun Ermeni olduğunu ispatlarım sana!”Yine ne saçmalıyordu bu adam, Cumhurbaşkanı’nın karısı Ermeni miydi?

Dönüp tekrar dinleyecektim ama liderimin yıkılan kişiliğinin enkazı altında ezilmişti ruhum. Soruyorum şimdi size, Ermeni dölü bebek katili terörist başı Apo ile Benim Liderim arasında nasıl bir zincir vardı ve ben ne yapmalıyım!!!

aynı soruyu yusuf halaçoğluna ve erdal sarızeybeğe de sordum.. geri bildirim yaparsanız sevinirim..

 
 
 

Ana sayfa » Haberler » Politika » Devlet Bahçeli’nin kütüğüne bakıldı, soyundaki Ermenilere ulaşıldı

“Devlet Bahçeli’nin kütüğüne bakıldı, soyundaki Ermenilere ulaşıldı” için 35 yanıt

Anonim dedi ki:

Allah belasını versin Yahudi herif

Tüli tuncer dedi ki:

Algı yönetimi yapıp durmayın sizin kim olduğunuzda biliyoruz. Bunu yazanlar kimin tarafında ve kimin emri altında salakça el pençe divan duranlardır. Keşke herkes onun kadar Milliyetçi olsa…..

mhmut demirkoll dedi ki:

insanın geçmişi farklı oablr. sn bahçali devlet adamıdır.blgedir asldiratatrkç vatan severdir.gersi masl hikayedir.çamur atmayn ayıp

Kemal Karabüber dedi ki:

😀 ulan ne güldüm baya sağlam saçmalamssınız 😀

Memleket dedi ki:

Bunu yazan vatandaşa sormak lazım hiç aynaya baktınmı. Baktığın da 1.65 boy çekik gözlü birini görüyor musun ,yok demi normal …. çünkü bizim türk ırkımız batıya geldikçe bu bölgenin insanlarıyla yani kürt arap ermeni ve hatta yahudi lerle evlenmiş veya ganimet olarak es almış sonuç işte o aynada gördüğün adam. Hallacoglu zamanında ne dedi kimse kütüğünü fazla kurcalamasın hüsrana uğrar. Benim kökenim türk soyumda karışma olmuş olmamış bir şey yapamam ama özüm de türk .nokta….

Ern.bkr dedi ki:

Bana asli gibidir olan beldeleri gonderirsen sevinirim.varsa ..

Anonim dedi ki:

Öyle saçmalamışsınızki çok güldüm biran kendi ailemi tanımayacaktım

Anonim dedi ki:

fettahoğulları o yörenin en milliyetçi türkmen aşireti kız alıp vermede ne olmuş bilemem gönül işi bu sever alırlar ama adamları ermeni yahudi ettiniz ayıp hırsınız bu kadar kör etmesin sizi Türkiye’de kim saf TÜRK ? bunu yazan benim bile annem kürt babam türk.

Anonim dedi ki:

İnanmasanız da bu bir gerçek, esas siz karalamayın yazarı. Adam kütükten incelemiş bütün ayrıntıları yazmış. Gidin siz de araştırın.

Anonim dedi ki:

Siyasetinden dolayı, Bahçeli’yi zerre kadar sevmem! Ancak, bu yazıların elle tutulur hale gelmesi için, bu belgeleri veya en azından o yaşlı adamın elinde olduğu söylenen fotokopi nüfus kayıtlarını koysaydınız ya !…

AZERBAYCAN dedi ki:

Kimse kusura bakmasın ben içimden geleni söyleyecem ve buna hakkım da var ermeniler ekmek veren eli ısıran bir köpekler onlar ekmek yedikleri sofraya tupurerler neden bunu söyledim deye sorarsizsa Azerbaycan’da Hocalı soyqirimina baksaz anlarsiz siz siz olun Ermenilere guvenibde sırtınızı cevirmeyin cunki her zaman arkadan vurarlar werefsizler

Rukiye dedi ki:

Yahu bakım Osmanlı padisahlarina hemen hemen hepsi ermedi Rum kızı almış bahcelimi battı size keşke her Ermeni böyle vatan sever olsa bu arada kendi kökenini de arstirsaydin elin degmisken ayrıca adam evini arşiv gibi kullanmış neye dayanarak bu bilgileri evine getirmiş suç bu suc hadi kalitesiz ve ucuz bir iftira

el Türki dedi ki:

Ermeni diye iftira atacaksınız ama bütün isimler Fransızca. Osmaniye’deki ermeniler Fransızca mı konuşuyormuş? Sizinki çamur at izi kalsın inanmasalarda şüphe içinde kalsınlar olmuş. Ayrıca Ermeni olsa ne olur. Ne mutlu Türküm diyene. Bu adam Türklüğe hizmet etmiş yıllarını adamış adamdır. Dedesi Türktür iftarlarınız gerçek bile olsa idi yaptığı işlerle bu milletin bir oğlu olduğunu kanıtlamıştır zaten.. Koskoca Orhan’ın hanımı Rum diye evlatlarının Türklüğüne laf edemezsiniz. İnsanın aynası yaptığı işidir. Türklük sade kanda değil kalptedir. Ne mutlu Türküm diyene. Bu kadar basit…

Adali murat dedi ki:

Rahmetli turkes bile bu adaminmit casusu oldugunu ,buna fazla guvenilmemesi gerektigini soylemis.

Fake dedi ki:

Vay be kardes sendede bilgisayar hafızası varmış bütün isimleri aklında tutmussin tek seferde. Yada 50 60 kere aynı muhabbeti yaptınız yada sen bunları gotunden uydurdum bi yerden sonra bence son söylediğim.

Mehmet dedi ki:

İşte insan cahil olunca aldığını iddia ettiği bilgileri de böyle yorumlar. Bir kere o saydığı isimler arasında ermeni ismi yok. İlk gün yapıldığı söylenen görüşmede geçen ve yabancı gibi gelen isimler Çerkes isimleri ve verdiği yer bağlantıları da bunu destekliyor…

Ziya EFE dedi ki:

Nakadar akıldan izandan vicdandan uzak insanlarımız daha fazla yazacam ağzımı bozmak istemiyorum allah doğrularla beraberdir

ali dedi ki:

Bu yalani hangi dis gucun emriyle yazdin…???

İhsan dedi ki:

Bahceliyi hic sevmem bu kadarda sallama olmaz ben adama bakarım yaptığına bakarım bahçeli yalakami yalaka sayın reis vermiş ağzına yalayıp duruyor

Tuna dedi ki:

Inanmayan arkadaşlar inanmayın ama kimler kimlerle bağlantılı ülkenin 1938 den sonraki geriye gidişi anlatıyor Atatürkün tam bağımsızlığı yarim kaldı ismet den tayyipe kadar süren siyasi silsile adım adım Türkiye yi bitirme osmanlıdaki Türk ırkını sömürmeye doğru gitmiştir adamlar sabetay dönme ermeni olarak görevlerini sürdürmüş sabetay levi nin osmanlı zamanında müslüman oldum takiyesiyle Türk müslüman ismi alıp gizli gizli yahudi olarak devam etmişlerdir alevi kürt ün diyerek burada kalan ermeniler de başka mevzu tabi biz salAK salAK bunları başımıza seçiyoruz ne yazık ki

cemal dedi ki:

o nüfus memuru her kimse sana neden anlatıyor ıksın kamuoyuna anlatsın
ulan tosun sen sen adisin sen
ulan bu memleket hepimizin birlikte yaşıyoruz
dana sen sen neyin peşindesim
aslında bu it için bir şeyler yazacam da itle muhatap olmaya ona cevap vermeye değmez

Nazım cam dedi ki:

İşin en kolay tarafı karalamak bunlar bir yerlerden atılmış iftiralar olsa gerek hepisi Ermeni Rum yahidi bunların hiç biri Türk kökenli değilmi bana saçma geliyor ve bir merkezden yönlendirilir gibi gibime geliyor ????

Anonim dedi ki:

onemli olan hissetmek ve oz duygular

Arslan dedi ki:

Söylediklerinize inanmıyorum.
Bir insanın anası, atası her şey olabilir. Önemli olan bu değil. Atatürk için bile bilmem ne bilmem ne dediler. Önemli olan Atatürk’ün kişiliği mi, yoksa atası mı?

Ali Kemal Vural dedi ki:

Alpaslan Türkeş’in, Bahçeli hakkında söylediğini, inkar mı edeceksiniz?

Gültekin dedi ki:

Ermeni isimlerini ve soyisimlerini iyi bilirim. Ve sizi temin ederim ki, bu isimlerin hiç biri bana ermeni ismi gibi gelmedi. Hatta değil ermeni, yunan ismi gibi bile gelmedi. İspanyol isimlerine benzetiyordum ki tanıdığım biri geldi aklıma. Bir tanıdığım bana baba tarafının 15 ci yüzyılda İspanyadan geldiklerini ve zaman içerisinde türkleşib türk isimlerine geçildiğini söylemişti. Dikkat ederseniz bu isimler de latinmi desem, ispanyol mu desem, o isimlere benziyor. Türkiye multikültürel bir ülkedir. Bir çok millet ve birçok dinden insan yaşar. Birileri hristiansa illaki ermeni olucak diye bir şey yok ki.

Anonim dedi ki:

Devlet bahceli bilge liderimiz turk ulusunun lideri ve teminatidir herdaimmilletinin yadinda olmus devletimdedihi buyukcorafyaya hakim olan ve herdaim dunyanin gecenedehi ikiliderlerdir davamiz icin canimizi veririz

Irfan dedi ki:

Galiba emekli nüfus memuru nüfusta bütün arşivleri evine taşımış. Bizim sözde genç ülkücü de o kadar isimleri yani soy ağaçlarını öyle detaylı bir şekilde yazmış ki çok şaşırdım doğrusu. Iki defa adamın yanına gidiyor… bilmem kaç saat…. ve bu kadar detay kalıyor aklında.
Ziyaaaaaa…… O kadar da değil artık.
Yuh be, çamur at izi kalsın misali. Ben ne ülkücüyüm ne de Bahçeli destekçisi, ama bu kadar yalana da pes doğrusu.

Anonim dedi ki:

MEKKE MÜFTÜSÜ vardi hatirlayan var mi? 40 YIL SONRA ingiliz ajani oldugu anlasildi ve hemen ingiltere’ye kacti sonra konu kapatildi hemen.

Anonim dedi ki:

Masal filan mı bu

hakan dedi ki:

Devlet bahceli Türk milliyetcısımı?Türk milliyetcısı.Herkezden daha fazla Türkmü.?Türk.nokta

Tarık dedi ki:

Ulan asıl ermeni sen ve senin gibi vatansız ittahatçılardir soysuz köpek.

Anonim dedi ki:

Bre deyyus bir iddaa ortaya atıyorsan onu ıspat etmekle mukellefsin. Çünkü, kişi iddaasını ıspatla mukelleftir.
O bahsettiğin kaynakları paylaşsana adı köpek.

 

Tolonbey:               Adam sana adları,soy adları,doğum tarıhlerini hanki nufusda  kayıtlarının olduklarını tektek anlattı.Napmalıydı adam NUFUS kitaplarını alıp gelip önünemi koymalıydı?

               Habarlarda görmedinmi,ermeni ordusu azarbaycan ordusu önünden kaçarkan ,azeri halkı bombalıyordu.Ama azarbaycan ordusu hiçbir zaman ermeni halkını bombalamadı.

               Buda iki halk arasındaki gösteriyor.

Ermeni arkadaş anlatıyorGittim Ermenistana orta hayat daha güzelse oraya göçecektik aylace.Bir gittimki,Türkiyeden çok daha kötü orası.Halk yolsul.Sonra benim TÜRKİYEDEN geldigimi fark edenler hep bana kötü laflar söylüyorlardı.TÜRK  pici yok,Türk oğlanı 3 ay kalacaktım 15 günde kaçtım ermenistandan.İİstanbula uçaktan inince güzel bir OHHHH çektim.

Hanim sordu adam nasıldı bizim ermenistan,dedimki oturun yerinize TÜRKİYE CENNET dedim.Beyenseydim.Ermenistana göçecektik dedi arkadaşım KİRKOR.

                  Bir gün onlara oturmaya gittik,konnuşmada KİRKORA sordum,KİRKOR  domuz eti yıyormusunuz?O öyle birlaf söylediki nerdeyse gülmekten altıma işiyecektim:-))))) dediki insanda İŞTAHMI bıraktınızkı:-))))Dedimki haklısınız.

                  Domuz dişisini kıskanmazmış.Sanki öküz dişisini kıskanıyor.Efendim,domuz BOK yermiş.Sanki TAVUK BOk yemiyor.Bizde az üşütüklerden degiliz.

                   İstanbulda bir dini dergi de yazar olan hemşerim  şöyle diyor.Domuz eti YASAK degil,Yasak olan kokmuş ettir.

Ahhhh cahallıh ahhhhhhhhh.

Çoh uzun oldu gusura galmayın.

Amaaa bayağı birşeyler ögrenmişinizdir,sanırım.

Dedenüz Tolonbeg.

-

Ddedenüz ,aldı sazı eline

Vurdu sazın teline

Gardaş,VÜRÜSE  yahalanırsın sonraaa

Dikkat eyle BELİNEeeeeeeeee

 

Belle durmadan belleme

Her işveliyyi sakın elleme

Gerçeklere deger ver

Onları SAGGIN  külleme

Şair Temel


 
Link to post
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee

                      Şincik,eccikte size dünyayı KASIP  KAVURAN ALLAHDANDA  hiç korkmayan VÜRÜSÜN düşmanlarını size TANITACAM.Bu dedüklerimi yedinizmi bu ACIMAYAN vürüsle BOKS maçına hiç korkkmadan çıkabülürsünüz.

                       Bunları tanıyalım:

Başta

1-SARMUSAK

2-HAVUÇ

3-ZENCEFİL

4-ZERDEÇAL bu toz halınde satılır,YOĞURTLA karıştırıp kahvaltıda yiyeceksiniz.

5-OKALİPTUS

6-TERE .Bunuda kahvaltıda taza taze çeyneyip yutacanız.

7-KEKİK:Bunuda yogurtla karıştırıp ekmegi banıp yiyeceniz.

8-ENGİNAR

9-EKİNEYA

10 SİYAH  TURP:TURP biraz osuruk yaparda onada katlanacanız

                    Bunları yedinizmi sizin ömrünüzü kimse kısaltamaz.Bunları yedikce ömrünüz uzar.

Ezrail bile SARMUSAĞIN kokusundan yanınıza yaklaşamaz.

                     Bunlar vucuttaki tüm zararlı şeylerı dışarı atıp,eksiklerinizi tamamlar KOCA  YUSUF gibi.Çok güçlü adam olursunuz.

Şaka bir yana bu yazdıklarımın tümü gerçek.

                      Hemşerim TEMEL ezraile derki benim canımı almaya gelmeden bana 3 dafa habar ver.Ondan sonra canımı almaya gel.

Temel birgün incir ağacında incir yerken ,dal kırılır düşer bacağı kırılır.

Birgünde KÖPEK ısırır.

Birgünde mahallenin güzel kızıyla cilveleşirken.kızın ağabeyi bunu şeyınden vurur.

Neyseki hepsini kolayca atlatır.

Benim bu yazdıklarımı TEMEL bilir hep yermiş.

Bir gün EZRAİL temelin kapısını çalar.

TEMEL kapıyı açarki EZRAİL.

TEMEL derki ola hani pağa  3 defa habar verecektun.

ERZAİL derki sana 3 defa habar verdim.

Hemşerim TEMEL derki ola yalan teyusun.Pağa pir defada habar vermedun.

                 ERZAİL derki ola HAMSİ,pir defa incir ağacından düşmedinmi?Birdefada kizla oynaşırken kızın ağbeyi senin şeyınden vurmadımı?

Bir defasindada KÖPEK ısırmadımı?Temel derki  he üçida oldi.

TEMEL açar kapiyi KEL içerde çanimi al der.

Girerler içeri ERZAİL bir TEMELE yaklaşırki temel LEŞ gibi SARMISAK kokuyor.EZRAİL hemen geri çekilir.Bu kokuda senin canını alamam, ne zaman 120 yaşına girersen o zaman gelip canını alırım der.Ve TEMELE yanıma yaklaşma deyip EZRAİL UÇAR gider.TEMEL  sevincinden yerlerde yuvarlanır.Uy der hapu TABİATUN  ilaçlarıni yazan lnşallah  hiç elmez.Elmesunda kardaşimun ECZAHANASİdA  KAPANUR.Oy talayimsağa EZRAİL herkün taha fazla sarmusak yeyecegum.Pu kidişle pizum köye pile kelemeyeceksun kokidan derrrrrrrrrrrrrrr TEMEL:-)))).

-

Temel çok sevinma Ellah sarmusağun kokisini alurda,erzailda gelip senin canını alır.

Ulan bilmiyormusun hocalar ne diyor?ALLAH herşeye kadir diyorlar.Temel pak hapurasini TUŞUNMEDUM.

Temek korma bu dediklerimi yedinmi 120 yıl garanti.

Eeeeeeee,bu durumda 5, 10 garı eskitirsin:-))))

Hadi kolay gelsin.

Hemşerun Dolonpeğ

Link to post
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×
×
  • Yeni Oluştur...