Jump to content

evrimcilere 3 soru

Recommended Posts

şu ortak atanın adını bi öğrenebilsek? :lol:

bu zatımuhteremle daha tanışamadık.

bakalım hele.belki 700 000 yıl sonra tanışırız

bizde şu meşhur yaratanı bir görsek

bizim buralarda baya bi ünlü ama hala görmedik kendisini :rolleyes:

belki bizde onunla ahirette tanışırız ne dersiniz

tabii ahiret, kıyamet fln filan varsa...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 153
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hayır demek istediğim siz ateizmin evrime muhtaç oldugunu söylüyorsunuz bkz: ateizm evrime tutunur.

ancak ben ateizmin evrim teorisine değil bilime tutundugunu söylüyorum.

bilim=ateizm demiyorum

sadece bilim ateizmin destekçisidir diyorum..

güzel bi tartışmaydı berna hanım.teşekkürler..

tartışmayı uzatmak istemiyorum o bakımdan kısa kestim....

saygılı ve seviyeli bi insansınız.kalbinizi kırmak istemem.

Sitelerde Paylaş
siz bilirsiniz ama bn zaten bu tartışmaya gelecek cevapları düşünerek giriyorum ancak hala tartışmanın ilerlemesini istemiyorsanız size illa savunucak birseyler bulun demeyeceğim..

ama bu bidaha tartışmicaz anlamına gelmiyor tabi.sizin gibi insanlar lazım burda bana.saygılı vede seviyeli.

Sitelerde Paylaş
ama bu bidaha tartışmicaz anlamına gelmiyor tabi.sizin gibi insanlar lazım burda bana.saygılı vede seviyeli.

harun bayanlara karşı hep nazik ve inceyken

nedense bize aynı tavrı göstermiyorsun...

oldu mu şimdi? :lol:

Sitelerde Paylaş
harun bayanlara karşı hep nazik ve inceyken

nedense bize aynı tavrı göstermiyorsun...

oldu mu şimdi? :lol:

dur yav karizmamızı çizdirdin :lol:

görende ayı sanacak :lol:

aman evrimciler bu ayı lafını duymasınlar şimdi kanıt diye sunarlar önümüze :lol:

Sitelerde Paylaş
maymun ırkından gelmektense

üstün yaratıcı olan Allah ü tealanın kulu olmayı tercih ederim..

Bense

Bir hayale tapan, kendini kul zanneden biri olmaktansa,

senin tabirinle "maymun ırkından gelmeyi" tercih ederim.

Geldiğim ırk ne olursa olsun, şu anki niteliklerimden bir şey eksiltmez.

Sitelerde Paylaş
Bense

Bir hayale tapan, kendini kul zanneden biri olmaktansa,

senin tabirinle "maymun ırkından gelmeyi" tercih ederim.

Geldiğim ırk ne olursa olsun, şu anki niteliklerimden bir şey eksiltmez.

hayalmi? ille birşeye inanmanız için görmenizmi gerekiyor?

ozaman sizin aklınızda yok.nedersiniz?

ben şuan sizin aklınız olduğuna inanmıyorum.gösterin bana aklınızı?

Sitelerde Paylaş
kıvırma harun sotuya cevpa ver

neden erkeklerin memeleri var allah senin travesti olabilme ihtimalini düşünüp rahmet sahibi olduğu içinmi meme verdi erkeklere?

erkeğin memesinin olması evrime kanıt değildir.erkekle kadının benzer yönlerinin olması Allah ın yaratması ile ilgil olan birşey.havva,ademin bi parçasıdır unutma bunu.

ozaman kadınında iki gözü var erkeğinde.bu şimdi evrime kanıtmı?

Sitelerde Paylaş
erkeğin memesinin olması evrime kanıt değildir.erkekle kadının benzer yönlerinin olması Allah ın yaratması ile ilgil olan birşey.havva,ademin bi parçasıdır unutma bunu.

ozaman kadınında iki gözü var erkeğinde.bu şimdi evrime kanıtmı?

memenin işlevi var ama yavruları emzirmek ayrıca bende çok severim off kötü oldum neyse meme memedir işte.

ayrıca travestiler hormon aldıklarında neden göğüsleri büyüyor?

bu bile evrime kesin kanıt ve sizin namazı niyazı terketmenize yeterlidir bence.

tarihinde Ebu Cehil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
memenin işlevi var ama yavruları emzirmek ayrıca bende çok severim off kötü oldum neyse meme memedir işte.

ayrıca travestiler hormon aldıklarında neden göğüsleri büyüyor?

bu bile evrime kesin kanıt ve sizin namazı niyazı terketmenize yeterlidir bence.

tabi tabi.bizamanlar sende şu lafı diyordun burda:kedi ekmek yiyor evrim doğrudur.<evrime kanıt>

:lol: .gelde gülme ya :lol::lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş
tabi tabi.bizamanlar sende şu lafı diyordun burda:kedi ekmek yiyor evrim doğrudur.<evrime kanıt>

:lol: .gelde gülme ya :lol::lol::lol::lol:

komik şey seni

sana bilimsel güzel bi cevapda vermişti bir arkadaş kedinin yoğurt ekmek peynir yemesile ilgili hala ötüyon.

Sitelerde Paylaş

Kosovali evrim sana zor gelir. Senin daha temel konularda bilgin eksik evrim'in ne oldugunu nasıl kavrayacaksın. Sana aşağıda bir soru sorayım onu çöz.

2 işçi gunde 8 saat çalışarak 16 çift ayakkabı yapabiliyor.

4 işçi gunde 8 saat çalışarak 40 çift ayakkabı yapabiliyor.

Işçilere gunluk 50 liradan haftalık ödeme yapılıyor. Yani işe aldın mı 1 haftalık çalışmasının karsılığını vereceksin. Haftalık çalışma suresi gunde 8 saatten 40 saat cumartesi gunu de yarım gun yani 5 saat çalışma var. (Haftalık 275 YTL yani) Işçilere saat 10:00 da cay molası, 12:00 de yemek molası ve 16:00 da da çay molası verıyorsun ve çay molalarında simit, meyve, kek gibi şeyler de ikram ediyorsun.

Molaların maliyeti 1 YTL, Ogle yemeği 6 YTL, işe geliş gidişlerde servis maliyeti 5 YTL ise, 1100 çift ayakkabıyı en düşük maliyetle naqsıl ürettirirsin.

Sen bu soruyu bir cevaplandır hele. Ondan sonra konusalım.

Sitelerde Paylaş

sen komikmisin arkadaşım.....ben matematikçi değilim..git matematikçilere sor.ha bu soruyu çözerim her türlü.ama kafa patlatmam lazım.

alt katta matematik öğretmeni var ona sorabilir buraya cevap yazabilirdim ama bu dürüstlüğe sığmaz tabi..

Sitelerde Paylaş

ben de onu diyorum kosovalı. Bu basit soruda bile senin kafa patlatman lazım ama daha once hiç patlatmadığın için patlayıp patlamayacağı mechul :lol:

Bu kadar basit soruya bile cevap veremiyorsun evrim'i nasıl anlayacaksın.

Sorduğum soru ile evrim arasında nasıl bir ilişki var diye düşünüyrsundur. Var elbette. Canlıların da karşısına matematik sorusu olmasa da çeşitli sorunlar çıkıyor. Sorunlara çözüm üretebilenler yaşıyor üretemeyenler yok olup gidiyor.

Şimdi sen probleme yanıt bulamadın ya, kendini bok yoluna gidenlerin safında hissediyorsun ya, içten içe bu açıklamaya tepki duyuyorsun. Onun için iyisi mi sen akıllı ol, soruyu çöz sonra devam edersin.

Sitelerde Paylaş

ilk soruyu ben sordum.sen yukardaki sorularıma cevap ver sonra gel yanıma..

belliki mat olmuşsun.soruyu soruyla geçiştirmek istiyorsun..

senin bu tür hareketlerini aşırı duygu patlamasına bağlıyor

gözlerinden öpüyorum

Sitelerde Paylaş
sen komikmisin arkadaşım.....ben matematikçi değilim..git matematikçilere sor.ha bu soruyu çözerim her türlü.ama kafa patlatmam lazım.

alt katta matematik öğretmeni var ona sorabilir buraya cevap yazabilirdim ama bu dürüstlüğe sığmaz tabi..

Hahaha... Ne matematikçisi len? Liseye hazırlanan bebelere soruyorlar bu soruları.

Sitelerde Paylaş
Hahaha... Ne matematikçisi len? Liseye hazırlanan bebelere soruyorlar bu soruları.

çok biliyorsan sen çöz bu soruyu.heryerde zırlamayı biliyorsun.

sen 15 yaşında değilmisin.tam senlik soru. :lol:

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...