Jump to content

cengiz han da müslüman dı

Recommended Posts

ben ce cengiz han da müslümandı çünkü o kadar yere girdi o kadar yer işgal etti kestiği kafalar stadyum dolduracak kadar vardı neredeyse.

nereden bunu düşündüm çünkü

cengiz = kan = cinayet = islam

1. ve 2. eşitliği önceden de destekliyordum ama 3. eşitliği sizler sayesinde edindim. hani ilerde açılırsa ben peşin peşin yazayım dedim bir de.

başlayın islama hakaretlere ( hep ateistler mi konu açarak genellemeler iftiralar ile sonu islam a hakarete varan kasetleri takarak bunun yolunu açacak bir de müslüman olarak ben yolunu açayım dedim. ) nasıl olsa alışmışsınız.

1.

tarihinde swqazxsa2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
cengiz müslüman değildi sanırım.

üstelik türk de değildi.

hangisi hangi eşitlik onu anlamadım.

alt alat yazsana. ;)

moğoldu moğalların kendilerini Türklerden ayrı görmesi sadece kibir Türklerin alt kolu hepsi

9 oğuz boyu altarlar ve diğerleri nasıl Türklerin alt kolu olduklarını biliyorlardısa moğallarda bilmeleri lazım

evet müslüman değildi şaman dı ve Türkleri tengriye ihanet edip arabın allahına inandılar diye öldürdü.

Sitelerde Paylaş

Cengiz Han bedenindeki her hücreye kadar Türktü. Türkleri tek bir bayrak altında birleştirmek istiyordu yani turancıydı ve en büyük islam düşmanı hükümdardır. katlettiği müslümanların ve arapların sayısı milyonları bulur. Biz ateistler Cengiz Han ı örnek almalıyız. Adı bile alçakların korkmasına yeter.

Sitelerde Paylaş

bi saniye,şimdi moğollar ayrı bi dil konuşmuyorlar mıydı?

türk kökenli bile olsalar,

türkçe konuşmadıkları için herhalde türklüklerinden bahsedilemez.

bulgarlar,macarlar gibi.

peki cengizi harekete geçiren şey nedir?

ordusunun büyük kısmının türklerden oluştuğunu biliyoruz.

turan mı? :blink:

Sitelerde Paylaş
bi saniye,şimdi moğollar ayrı bi dil konuşmuyorlar mıydı?

türk kökenli bile olsalar,

türkçe konuşmadıkları için herhalde türklüklerinden bahsedilemez.

bulgarlar,macarlar gibi.

peki cengizi harekete geçiren şey nedir?

ordusunun büyük kısmının türklerden oluştuğunu biliyoruz.

turan mı? :blink:

Moğolca ural-altay dil ailesindendir ve Türkçe kökenlidir. Moğollar Türktür ve birleşmelidirler. Bulgarlarda slav kanı ağırlıklıdır ve Türk değillerdir. Ama macarlar Türktür.

Cengiz Han'ın amacı dünyayı fethetmek ve Türkleri birleştirmektir. Tabi islam denen mikrobu da yok etmek istiyordu.

Sitelerde Paylaş
Cengiz Han müslüman değildi. Böyle bir cani müslüman olamaz.

hah işte günün focus u :lol: bu laftan sonra tartışmaya konuşmaya gerek yok, olay kapandı.

ya focus kardeşim hiç mi okumuyorsun ya? böyle bir cani müslüman olamazmış, pehh...

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
hah işte günün focus u :lol: bu laftan sonra tartışmaya konuşmaya gerek yok, olay kapandı.

ya focus kardeşim hiç mi okumuyorsun ya? böyle bir cani müslüman olamazmış, pehh...

Buna focus değil ; günün bonusu derler...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...