Jump to content

cengiz han da müslüman dı

Recommended Posts

ben ce cengiz han da müslümandı çünkü o kadar yere girdi o kadar yer işgal etti kestiği kafalar stadyum dolduracak kadar vardı neredeyse.

nereden bunu düşündüm çünkü

cengiz = kan = cinayet = islam

1. ve 2. eşitliği önceden de destekliyordum ama 3. eşitliği sizler sayesinde edindim. hani ilerde açılırsa ben peşin peşin yazayım dedim bir de.

başlayın islama hakaretlere ( hep ateistler mi konu açarak genellemeler iftiralar ile sonu islam a hakarete varan kasetleri takarak bunun yolunu açacak bir de müslüman olarak ben yolunu açayım dedim. ) nasıl olsa alışmışsınız.

1.

Cengiz han varken İslamiyet inmiş miydi ? Hayır.

Ama başlık ironi için açıldığından İslamiyet o zaman var mıydı yok muydu diye konuşmak abes olacak :]

Saygılar.

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Cengiz han varken İslamiyet inmiş miydi ? Hayır.

Ama başlık ironi için açıldığından İslamiyet o zaman var mıydı yok muydu diye konuşmak abes olacak :]

Saygılar.

tabiki vardı dostum.

cengiz 12. yüzyılda falan yaşamıştır.

islama çok ciddi zararlar vermiştir.

islam dünyasını iki yüzyıl geriye götürdüğü söylenir.

sevgiler.... ;)

Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...

Cengiz Han bedenindeki her hücreye kadar Türktü. Türkleri tek bir bayrak altında birleştirmek istiyordu yani turancıydı ve en büyük islam düşmanı hükümdardır. katlettiği müslümanların ve arapların sayısı milyonları bulur. Biz ateistler Cengiz Han ı örnek almalıyız. Adı bile alçakların korkmasına yeter.

Bu yazın için teşekkür ederim. Gerekli yerlerde ateistin bilinç altında yatanlar ve egemen olduklarında yapacakları şeyler hakkında söylediklerime delil olarak kullanacağım.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Müslümenlerden daha büyük CANI olamaz.

Ne Cengizhan

Ne Stalın

Ne Hitler

Nede Saddam.

Biliyorsunuz,Saddam damadını öldürmek istedi,ama adam kaçtı.Saddamda tutup iki yaşındakı torununu öldürdü.

Müslüman Arapların Türkitan yamyamlıkları tarıhda eşine zor rastlanır.

Ünlü müslümanların Fatıh sultanları anasının kucağından vezire torununu zorla aldırıp dokuz aylık torunu Orhanı anasının gözünün önünde vezire başının kestirmesi ancak ve ancak müslümanlar becerir bu işleri.

Bizanslı pirensle fatihin sıpası babalarına ısyan ederler.

Ve yakalanırlar.

Müslümanların hatta Muhammedin övdügü Fatih kendi oğlunun gözlerini kızgın demirle kör eder.Bizens kıralınada sende senin oğlunun gözlerini dağlıyacaksın benim gibi der.

Ama İmparator oğluna acıdığı için oglunu kör etmeden hapse atar ve kör ettim deyede Müslümanların ŞAHI ve sevgili padışahına bildirir.

Şimdi,cengizhan ister Türk ve ister moğol olsun müslümen Araplara çok az ceze vermiştir.Aslında topununun kökünü kazıması gerekirdi.

Cengiz olsun

Hulaguhan olsun Araplara öyle bir ders vermişlerdirki bağdad için şöyle der Araplar.

Taş üstünde taş omuz üstünde baş komamışlardır.

Ama bu yapılanlarla Araplar yaptıkları katliemleri yinede ödemiş sayılmazlar.

Müslümenlerin başları neyse kıçlarıda öyledir.

Açın ıslam tarıhını okuyun.

İşleri güçleri öldürmek.

Cengiz v e Hulaguhan İNTİKAM için yapmışlardır Arab ve müselman ketliemlerini.

İşte size bir Arab ata sözü:Men dekka dukka.

Vurma kapımaki vurmayım kapına.

Müslümanlara kim ne yaparsa haklıdır.

İşte müslümanları yönlendiren kıtabı bakınız ne diyür?

Yunus 44 :Şu bir gerçekki Allah hiçkimseye zulum etmez,.....................................................................

Bakalım gerçekten etmezmiymiş.

Sad 3 :Onlardan önce neçe nesilleri yok ettik.

Feryadu FIGAN ettiler onlar.

Fakat elimizden kurtulamadılar.

Geçmişti zamanı.

Bunların Allahı bir yerde nalına bir yerdede mıhına vurursa onun kullarıda ona benzemezde kime benzeyecek.

İslamın başlarını

(açın Islam tarıhını

Mehemmedi

Ömeri

Aliyi

Ayşeyi

Muavıyeyi

Hasanın garıyı

Yezidi

peygamberin kızı Fedimeyi

Hasanı

Hüseyini

Okuyun.

Birbirlerinin canlarına susamışcasına bir birleriyle boğuşmuş acımasızca birbirlerinin canlarını anmışlar almaya çalışmışlardır.

müslümanların başları böyle yaparsa kıçları neler yapmazkı.

İşi yalnız şoforluk olan Alavı Türk Iraka malzeme götürür.Şoforsunniler tarafından yakalanır Tüm dünyenin gözü önünde başı bıcakla KESİLİR.

Bunlar imken buldukca bu ceniligi her zaman yapacaklardır.

Bu nedenle bunların ipini hiçbir zaman çözmemek gerekir.

Cengiz ve Hulagu han bunlara genede hakkettikleri CAZAYI vermemişlerdir.

Umarım bu kere yazım temiz çıkar.

Yahu şu şekillerin üstünde durunca neyi ifede ettiklerini Türkçe yazsanıza.

Buraya gelenler ingiliz okullarındanmı mazun?

Ben azçok ıngılızce ,Almanca bildigim halda çogunun ne anlam ifede ettigini bilemiyürüm.

Peki zavallı gardaşlarımız ne ifede ettigini nerden anlayacah?

Yahu bırahın şu İngilizce hastalığını.

Bu sizin işeretler Türkiye gazatasının bana gönderdigi bir koca karton hediye kıtaplara benzede.

Kartonu açtım ilk elime geçen çocuklar için yazılmış Mehemmedin kısa hayatı.

Bir göz attım ,cümlelerin yarısı Arapca ve çogu yalan kaldırdım attım çöpe.

Digerini,digerini aldım hepsi aynı.

Topladım doldurdum kartona içine uzuncada bir mektup yazıp geri gönderdim.

Cengiz ve Hulagu han Araplara ne yaptıysalar haklı yaptılar.

Ama bu arada zorla müslümanlaştırılan Türklere yazık oldu.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Bu başlık 4,5 sene önce o zamanlar müslümanmışım. Vay be

Cengizhan ın müslüman olmadığını biliyoruz net olarak ve kinaye olarak açmışım artık kim kızdırdıysa beni. Ayrıca tarih konusunda epey eksikliği var müslüman olsun ateist olsun sanırım. Seksihuri biraz detaylı bilgi vermiş ama onun gibi okuyan kendini geliştiren adamlarda forumu terk ettiler. Hatta bir ara geldiğinde eskisi gibi araştırmıyorum performanstan düştüm tarzında konuşmuştu.

Cengizin harzemşahlar gibi müslüman devleti yıktığı kendisi ve daha sonra oğulları semerkant, bağdat gibi yerlere girip şehirleri talan edip ktüphaneleri yaktığı vs vs bilinmektedir. Cengiz han islama zararlı olmuş birisidir.

Sitelerde Paylaş

Cengizhan Türk ise, Melikşah falanda moğoldu mu demeliyiz, nereye varacakki bunun sonu yukarıdaki bir genbilimci olduğunu sanan bir şahıs diyor ki ,hücrelerine kanına kadar Türk'tü :) işte bunlarıda tokatlıyacaksın hocam, Türktü veya moğoldu, amacın nedir ne olduğu belli aklınca Cengizhanın yiğitliğinden ve katliamlarından övünç payı çıkaracak, işte kimisi utanır kimiside guru duyar nasıl doğradı diye, kendilerine gelincede tokatı yer oturular aşağı :) önce bir kendinle gurur duy bakalım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...