Jump to content

Yeni Yıl Kutlaması

Recommended Posts

Yeni yıl kutlaması için başlık açan olmamış. Ben açayım bari derken yine aklıma Ateistforumun gün sayımı geldi. :)

Ateistforumun kaç günden beri yayında olduğu düşüncesi aklıma gelirse, her seferinde Ateistforum mucizeleri ile karşılaşırım. Örnek linkler:

Happy Birthday Ateistforum

Yeni Yıl ve Ateistforum Mucizeleri

Ateistforumun 4444. Yayın Günü

...

Bu sefer de şaşırtmadı beni.

Ateistforum 28.09.2001'de yayına başlamış.

Bu gün ise 31.12.2020...

Bu güne dek 7034 gün geçmiş...

Bu gün Ateistforumun 7034. yayın günüymüş meğer.

Veeee...

Bu 7034 sayısının da bir Ateistforum mucizesi olduğuna hiç şaşırmıyorum!

7 = 0 + 3 + 4

Sayıların dizilişindeki şu güzelliğe bak yav! Şiir gibi!

Yeni yıl kutlamasından vazgeçtim, ben Ateistforumun 7034. yayın gününü kutlaycağım. :)

Ateistforumun kurucuları, ayakta tutanları, yaşatanları...

İyiki varsınız.

Hepinize teşekürler ve

Sevgiler

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Kutlu yeni yıllar deycem emme bu gidişle YILLAR  KUTLU  degil sanırım KITLI  olacak.

Bu DEAŞCILARIN tanrısı dünyayı KASIP KAVURACAK.

Ben bu gidişi hiç HAYIRLI görmüyorum.

Hadi dinliler bir ........... anlamıyorlar ama..............anlayan modern ülkeler bile  on binlerce insanları öldügü halda onlarda bir .............. yapamadılar.

Demekki FELLAH kıtabında doğru söylüyor.İNSANLAR ACİZ yaratıklardır.Baksanıza nerdeyse bir yıl oldu daha bir basit aşıyı bile bulamadılar ACUZELER.

Ne diyor FELLAHIN  ALLAHI, EŞSİZ kıtabında.Ben çok  ACIRIM vede MERHEMET ederim.

Tolonbey:İyiki öylesin,ya öylee olmasaydın, dünya insanlarını birgünde MEZERE gönderirdin dimi.

Neise TÜM FORUMCULARIN yeni yılını kutlarım.EZİZ vede LEZİZ forumdaşlar.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...