Jump to content

Forum Çok Durgun

Recommended Posts

1 saat önce, AteistBakish yazdı:

﴾81﴿

Elçiler “Ey Lût! Biz rabbinin elçileriyiz. Onlar sana asla dokunamayacaklar. Sen gecenin bir vaktinde ailenle birlikte yola çık. Eşin hariç, sizden hiç kimse geride kalmasın. Çünkü onların başına gelecek olan, şüphesiz onun başına da gelecektir. Onlar için belirlenen zaman, sabah vaktidir. Sabah da yakın, değil mi?” dediler.

﴾82-83﴿

Emrimiz gelince oranın altını üstüne getirdik ve üzerlerine sağanak halinde, rabbin katında işaretlenmiş taşlar yağdırdık. Böyle cezalar zalimlerin başından hiç eksik olmaz.

Gecenin bir vakti Lut gidiyor.

Melekler kalıyor.

Sabah da kavim cezalandırılıyor.

O arada meleklerle kavim okey oynadı değil mi?

:)

Ne biçim kafa bu hocam? Nerede melekler kaldı ve siktiler diyor? Melekler isterse oradan uzaklaşır zaten sabah helak gelmiş ayete göre. Tamam niyetleri vardı akşamdan ama sabah zaten hepsi pert.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 105
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

52 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Ne biçim kafa bu hocam? Nerede melekler kaldı ve siktiler diyor? Melekler isterse oradan uzaklaşır zaten sabah helak gelmiş ayete göre. Tamam niyetleri vardı akşamdan ama sabah zaten hepsi pert.

Disleksik misin?

Onlar sana dokunamayacaklar diyorlar ya?

Sana dokunamayacaklar niye desinler Luta?

Onlar hiç kimseye bir şey yapamayacaklar derdiler.

Bir de küstah küstah karşıdakine anlayışı kıt iması yapıyorsun.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Geta yazdı:

turistlerin içinde olan kişi avrupalıları anlayıp aydınlanıyor he!

sen turistlere bakıp, bunların hepsi ahlaksız, bunlar hep cehennemlik diyen mallardan biri değil misin?

anibal'a, yav sadece müslümanlar mı am satıyor diyen geri zekalı değil misin?

Olum sen mal mısın nesin çözemedim. Aklın fikrin amda olunca hep onun üstüne düşünüyorsun. 

Ahlak başka şey fuhuş başka şey. Git bunları öğren sonra o küçük beyninle gel cevap yaz. 

La beyin yok götünden anla anla cevap yaz. Hanginiz ile uğraşayım. 

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, kavak yazdı:

Adem, Havva, Ibrahim, Musa,  İsa veeeeeee Mohammeeeed!

Bu Arap ithali mălum Tanrı bunlarla haşır neşir olurken, anlamı kalıyor ancak işin içinde bizler olunca....

...anlamı kalmazmış....mış....mışş.

İyiymiş.:D

Herkes görürse dediklerim geçerli zaten. Peygamber görecek tam tatmin olacak ve insanlara öyle tebliğ yapacak. 

Bizler elçilerle bir olamayız. Kaldı ki onlarda görmüyor sadece Cebrail A.s tarafından vahi yolu ile diyaloğa giriyor. 

Ama onların iletişimi ile bizimkisi bir olamaz.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, rahip yazdı:

Herkes görürse dediklerim geçerli zaten. Peygamber görecek tam tatmin olacak ve insanlara öyle tebliğ yapacak. Bizler elçilerle bir olamayız. Kaldı ki onlarda görmüyor sadece Cebrail A.s tarafından vahi yolu ile diyaloğa giriyor.  Ama onların iletişimi ile bizimkisi bir olamaz.

Sizin gibi dindarlar böyle diyorsa, kesin böyledir zaten. Harbiden şimdi merak ettim, şu elçi denilenler bir avuç insandan mı ibaret, yani şimdiye kadar kaç tane gelmiş...miş? 10 bin, 100 bin civarında ise bunların sayısı, bence "herkes"  görmüş gibi olur.:D

Ayrıca herkesin görmesine gerek yok, sadece bana bir uğrasın. Şöyle mălum kitaplarda adı geçen sözde elçilerden herhangi bir eksiğim yok benim. Yani amanda bizler elçi olamayız, onlar özel insanlar iddiaları, boş laftan ibaret bence.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, kavak yazdı:

Sizin gibi dindarlar böyle diyorsa, kesin böyledir zaten. Harbiden şimdi merak ettim, şu elçi denilenler bir avuç insandan mı ibaret, yani şimdiye kadar kaç tane gelmiş...miş? 10 bin, 100 bin civarında ise bunların sayısı, bence "herkes"  görmüş gibi olur.:D

Ayrıca herkesin görmesine gerek yok, sadece bana bir uğrasın. Şöyle mălum kitaplarda adı geçen sözde elçilerden herhangi bir eksiğim yok benim. Yani amanda bizler elçi olamayız, onlar özel insanlar iddiaları, boş laftan ibaret bence.

Senin ne özelliğin var ki hacı. Her şeye zırva demekten başka:d

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...