Jump to content

Forum Çok Durgun

Recommended Posts

4 saat önce, rahip yazdı:

Bende onu diyorum varlanmadığı gibi yoklanmadı da o zaman varlanmayan bir şeye var demiyorsan yoklanmayaN bir şeye de yok deme. 

Kaldı ki inançta yaratıcı varlanırsa o inancın zaten bir anlamı kalmaz. 

Tanrı çıksa insanlara dese ben buradayım varım sizi ben yarattım bana ibadet edin. O zaman bir anlamı kalmaz.

O zaman herkes tanrıya inanacak sınav cehennem falan hiçbiri olmayacak.

Herkes iyi olmak zorunda kalacak yaşamın bir anlamı olmayacak herkes robot gibi yaşayacak, kimse günah işlemeyecek, kimse adam öldürmeyecek falan. Yaşadığın dünyada inek gibi yaşayacaksın o zaman. 

Rahip sevgilin var mi?

Var ama daha tanismadik.

Sen varya rahip beyinsizin tekisin.

Sürekli sizinkisi canda benimki patlican mi diyorsun. Yürü git dingil.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

6 saat önce, deadanddark yazdı:

Rahip sevgilin var mi?

Var ama daha tanismadik.

Sen varya rahip beyinsizin tekisin.

Sürekli sizinkisi canda benimki patlican mi diyorsun. Yürü git dingil.

Lan yürü git ezik göt kılı, seni kaile almıyorum. 

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, rahip yazdı:

Bende onu diyorum varlanmadığı gibi yoklanmadı da o zaman varlanmayan bir şeye var demiyorsan yoklanmayaN bir şeye de yok deme. 

Tanrı çıksa insanlara dese ben buradayım varım sizi ben yarattım bana ibadet edin. O zaman bir anlamı kalmaz.

Herkes iyi olmak zorunda kalacak yaşamın bir anlamı olmayacak herkes robot gibi yaşayacak, kimse günah işlemeyecek, kimse adam öldürmeyecek falan. Yaşadığın dünyada inek gibi yaşayacaksın o zaman. 

Varlanmamışsa konu edilemez. Tanrıyı soramazsın yani.

Tanrı kelimesini anlıyor olmam geçmişte onla ilgili tanımları duymuşluğumdandır.

Onun varlanmasından veya gündem olmasından değil.

Yani öküz böğürtüsünü tanıyor olabilirim. Ama öküzce bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, rahip yazdı:

Lan yürü git ezik göt kılı, seni kaile almıyorum. 

Rahibe sormuslar sevgilin var mi?

Demiski var ama henüz tanismadik. O kadar kadin var illaki biri benim sevgilim.

Rahip seni manastira kapatayim mi?

Orada rahibeleri kaile alir, tanrinin toplarini emersin.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, rahip yazdı:

Dostum sen ne anlatıyorsun burada. Bunlar herkesin duyduğu ve sizin kesim tarafından sürekli anlatılan şeylerdir. 

Sen konuyu neden vajinaya getirdin onu anlamadım. Alıntı yapacaksan anibalı alıntıla konuya amsatanlığa falan getiren oydu. Ben onun dediğine karşı avrupalıyı örnek verdim. Onlarda canını istediği zaman istediğine veriyor dedim parasız olarak. Sen ise geçmiş bana avrupalının bildiğim işlerini bana anlatıyorsun. Ben 20 yıldır zaten turistlerin içindeyim senden çok daha iyi biliyorum neye göre nasıl yaşadıklarını. Cinsel yaşamlarını fazla inceleme bırak. 

turistlerin içinde olan kişi avrupalıları anlayıp aydınlanıyor he!

sen turistlere bakıp, bunların hepsi ahlaksız, bunlar hep cehennemlik diyen mallardan biri değil misin?

anibal'a, yav sadece müslümanlar mı am satıyor diyen geri zekalı değil misin?

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, rahip yazdı:

Adem, Havva, Ibrahim, Musa,  İsa veeeeeee Mohammeeeed!

Bu Arap ithali mălum Tanrı bunlarla haşır neşir olurken, anlamı kalıyor ancak işin içinde bizler olunca....

...anlamı kalmazmış....mış....mışş.

İyiymiş.:D

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, kavak yazdı:

Bu Arap ithali mălum Tanrı bunlarla haşır neşir olurken, anlamı kalıyor ancak işin içinde bizler olunca....

Şeytan allahla kapışırkende allahla konuşuyor ama sorun olmuyor. Sonra birileri mucizeler görüyor sorun olmuyor. Birileri helak görüyor toplu olarak sorun olmuyor. Birilerine melekler yardım edip koruyor sorun olmuyor. Birilerinin anne babası ilerde küfre sapar saptirir diye çocuk öldürüyor sorun olmuyor(güya ders vermek amacıyla imiş bu hikaye) sonra bize gelince birden olay görseydik duysaydık imtihan olmazdı oluyor. Başta imtihan diye bir saçmalık mı var ki de imtihan olmazdı amk.

Sitelerde Paylaş

Ben neredeyse 50 seneden beri Avrupa´da yaşıyorum. Yani öyle turistik mekanlara falan takılma gibi değil.  Orası benim vatanım diyebilirim, haliyse Avrupalıların ahlaksız olduğunu iddia edenler,  ahlaksızın önde gidenidir. Ben çok yer gezdim ve Türkiye gibi ülkelerin insanların cinsel açlık çektiklerine hiç saşmamak lazım.

O günah, bu cıız şu ayıp diye diye milletin anasını bellemişler.:D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, kavak yazdı:

Ben neredeyse 50 seneden beri Avrupa´da yaşıyorum. Yani öyle turistik mekanlara falan takılma gibi değil.  Orası benim vatanım diyebilirim, haliyse Avrupalıların ahlaksız olduğunu iddia edenler,  ahlaksızın önde gidenidir. Ben çok yer gezdim ve Türkiye gibi ülkelerin insanların cinsel açlık çektiklerine hiç saşmamak lazım.

O günah, bu cıız şu ayıp diye diye milletin anasını bellemişler.:D

Reis sen bana engel mi attın yoksa yazmıyor musun kasıtlı olarak.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Birileri helak görüyor toplu olarak sorun olmuyor. 

O Lut kavmi :)

Öldürüldüler çünkü Alahın insan (erkek) kılığında Luta gönderdiği melekleri siktiler.

Hud Suresi Ayet 78 ve sonrasını oku.

Lutun kapısına dayanıyorlar, yeni erkekler gelmiş sana onları sikeceğiz diye :D
Abartmıyorum. gerçekten durum böyle.

Kızlarımı alın diyor, biz kızlardan hoşlanmıyoruz diyorlar :)

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, AteistBakish yazdı:

O Lut kavmi :)

Öldürüldüler çünkü Alahın insan (erkek) kılığında Luta gönderdiği melekleri siktiler.

Hud Suresi Ayet 78 ve sonrasını oku.

Lutun kapısına dayanıyorlar, yeni erkekler gelmiş sana onları sikeceğiz diye :D
Abartmıyorum. gerçekten durum böyle.

Kızlarımı alın diyor, biz kızlardan hoşlanmıyoruz diyorlar :)

Ee biliyorum bunu ne var bunda?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Sikilmek yok orda sadece niyet var. Lut halkında.

﴾81﴿

Elçiler “Ey Lût! Biz rabbinin elçileriyiz. Onlar sana asla dokunamayacaklar. Sen gecenin bir vaktinde ailenle birlikte yola çık. Eşin hariç, sizden hiç kimse geride kalmasın. Çünkü onların başına gelecek olan, şüphesiz onun başına da gelecektir. Onlar için belirlenen zaman, sabah vaktidir. Sabah da yakın, değil mi?” dediler.

﴾82-83﴿

Emrimiz gelince oranın altını üstüne getirdik ve üzerlerine sağanak halinde, rabbin katında işaretlenmiş taşlar yağdırdık. Böyle cezalar zalimlerin başından hiç eksik olmaz.

Gecenin bir vakti Lut gidiyor.

Melekler kalıyor.

Sabah da kavim cezalandırılıyor.

O arada meleklerle kavim okey oynadı değil mi?

:)

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, AteistBakish yazdı:

﴾81﴿

Elçiler “Ey Lût! Biz rabbinin elçileriyiz. Onlar sana asla dokunamayacaklar. Sen gecenin bir vaktinde ailenle birlikte yola çık. Eşin hariç, sizden hiç kimse geride kalmasın. Çünkü onların başına gelecek olan, şüphesiz onun başına da gelecektir. Onlar için belirlenen zaman, sabah vaktidir. Sabah da yakın, değil mi?” dediler.

﴾82-83﴿

Emrimiz gelince oranın altını üstüne getirdik ve üzerlerine sağanak halinde, rabbin katında işaretlenmiş taşlar yağdırdık. Böyle cezalar zalimlerin başından hiç eksik olmaz.

Gecenin bir vakti Lut gidiyor.

Melekler kalıyor.

Sabah da kavim cezalandırılıyor.

O arada meleklerle kavim okey oynadı değil mi?

:)

Ne biçim kafa bu hocam? Nerede melekler kaldı ve siktiler diyor? Melekler isterse oradan uzaklaşır zaten sabah helak gelmiş ayete göre. Tamam niyetleri vardı akşamdan ama sabah zaten hepsi pert.

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Ne biçim kafa bu hocam? Nerede melekler kaldı ve siktiler diyor? Melekler isterse oradan uzaklaşır zaten sabah helak gelmiş ayete göre. Tamam niyetleri vardı akşamdan ama sabah zaten hepsi pert.

Disleksik misin?

Onlar sana dokunamayacaklar diyorlar ya?

Sana dokunamayacaklar niye desinler Luta?

Onlar hiç kimseye bir şey yapamayacaklar derdiler.

Bir de küstah küstah karşıdakine anlayışı kıt iması yapıyorsun.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Geta yazdı:

turistlerin içinde olan kişi avrupalıları anlayıp aydınlanıyor he!

sen turistlere bakıp, bunların hepsi ahlaksız, bunlar hep cehennemlik diyen mallardan biri değil misin?

anibal'a, yav sadece müslümanlar mı am satıyor diyen geri zekalı değil misin?

Olum sen mal mısın nesin çözemedim. Aklın fikrin amda olunca hep onun üstüne düşünüyorsun. 

Ahlak başka şey fuhuş başka şey. Git bunları öğren sonra o küçük beyninle gel cevap yaz. 

La beyin yok götünden anla anla cevap yaz. Hanginiz ile uğraşayım. 

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, kavak yazdı:

Herkes görürse dediklerim geçerli zaten. Peygamber görecek tam tatmin olacak ve insanlara öyle tebliğ yapacak. 

Bizler elçilerle bir olamayız. Kaldı ki onlarda görmüyor sadece Cebrail A.s tarafından vahi yolu ile diyaloğa giriyor. 

Ama onların iletişimi ile bizimkisi bir olamaz.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, rahip yazdı:

Herkes görürse dediklerim geçerli zaten. Peygamber görecek tam tatmin olacak ve insanlara öyle tebliğ yapacak. Bizler elçilerle bir olamayız. Kaldı ki onlarda görmüyor sadece Cebrail A.s tarafından vahi yolu ile diyaloğa giriyor.  Ama onların iletişimi ile bizimkisi bir olamaz.

Sizin gibi dindarlar böyle diyorsa, kesin böyledir zaten. Harbiden şimdi merak ettim, şu elçi denilenler bir avuç insandan mı ibaret, yani şimdiye kadar kaç tane gelmiş...miş? 10 bin, 100 bin civarında ise bunların sayısı, bence "herkes"  görmüş gibi olur.:D

Ayrıca herkesin görmesine gerek yok, sadece bana bir uğrasın. Şöyle mălum kitaplarda adı geçen sözde elçilerden herhangi bir eksiğim yok benim. Yani amanda bizler elçi olamayız, onlar özel insanlar iddiaları, boş laftan ibaret bence.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, kavak yazdı:

Sizin gibi dindarlar böyle diyorsa, kesin böyledir zaten. Harbiden şimdi merak ettim, şu elçi denilenler bir avuç insandan mı ibaret, yani şimdiye kadar kaç tane gelmiş...miş? 10 bin, 100 bin civarında ise bunların sayısı, bence "herkes"  görmüş gibi olur.:D

Ayrıca herkesin görmesine gerek yok, sadece bana bir uğrasın. Şöyle mălum kitaplarda adı geçen sözde elçilerden herhangi bir eksiğim yok benim. Yani amanda bizler elçi olamayız, onlar özel insanlar iddiaları, boş laftan ibaret bence.

Senin ne özelliğin var ki hacı. Her şeye zırva demekten başka:d

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...