Jump to content

ölüyü yikamak us isimi

Recommended Posts

Iste böyleee,

Ölüyü yikamak beyinsizligin dik alasi degilmi?

Ölüyü yiyecekllere temiz etmi ikram ediyorlar.Müslümanlardaki beyine bak.Mezere konan ölü zaten cürümmeye basliyor sen onun nesiini yikiyorsun.Yobazlar burdada bir gelir kapisi acarlar kendilerine

Islama inanmayan bir din adamini köylü cagirir sevilen ölüye dua icin.Imam  Türkce güzel bir dua yaparKöylüü imama kizarÖlü sahibide imama az para verirNeyse bu duadan sonra camiye övle namazina giderler,Imam namazdan sonra derki siz TÜRKCE duayi begenmediniz Simdi size arapca bir dua okuyacam öölünüz icin,Köylü sevinir,Imam baslar arapca duaya.------------------------------------------------------------------------------------------------------------..........Sizin yeddi sülalenizi kakalayim camaattan alkis ve AMiNNNNN.Sizi gidi beyinsiz cahal putpereslerTekrar alkis ve AMiiNNNNNler.Sizi gidi seytana inananlar.Tekrar alkiss ve AMINLER.Imaam uzun bir küfür duasi eder bunlara tekrar alkis ve aminler.Köyün muhtari okadar memnun olurku caminin cikisi öncesine bir mendil acar camaat cebinde ne varsa mendile atar.Camaat camiden ciktiktaan sonra muhtar mendile konmus binlerce lirayi imama verir.Imam bukadar parayi görünce sasirir ve derki bunlar küfürden pek memnun oluyorlar.Bundan sonra bunlara küfür dualari yapacam,-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Buda olmus bir olay.Marasin bir kazasinda bir aga ramazanda müftüyü iftara davet eder Aganin arkadasininda ilcede bir marbaasi var.Aga derki gidiyim arkadasima bana güzel bir dua yazsin.Aga gider matbaaciya derki bana güzel bir arapca dua yaz.Matbaacci icinden kizar Türkce degilde arapca dua heee.Ben sana cok üzel bir dua yazarim.Matbacaci baslar duayi yazmaya.Allahim senden istirhamim beni su daglarin en büyük ayisi yap ve daha birsürü böyle seyler ekler kagidi verir agaya.Aksam olur müftü gelir iftari yaparlar aga derki su arapca duayi müftüye okiyim.Aga duayi okur ama,müftü pek etkkilenmez.Aga derki herhalde müftü anlamadi aga duayi yeniden okumaya baslayinca müftü derki aga sen bu duayi sakin baskaarina okuma.Aga sorar niye.Müftüde derki sen buduada söyle diyorsun.Allahim senden cokk rica ediyorum,beni bu daglarin en büyük AYIISI yap.Aga cok kizar müftü gittikten sonra aga tabanncayi kor beline dogru matbaacinin evine,kapiyi calar matbaaci kapiyi acar aga ceker tabancayi seni öldürecem der.Matbaaci birak öldürmeyide gel iceri.neyse matbaaci derki otur suraya.Neyse aga oturur Matbaaci derki senin derdin ne?Ulan ben senden dua istedim,sen bana ne yazdin.Matbaaci sorar sen türk degilmisin neden TÜRKCE dua istemedinde arapca istedin?Aga biraz düsünür haklisin der.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...