Jump to content

Korona aşıları antikor azaltıyor, tıbben kanıtlandı..

Recommended Posts

• 2 weeks later...
On 12.07.2021 at 10:07, anibal yazdı:

Basitçe, grip dahil hiç bir aşının antikor çoğaltmak falan gibi bir görevi yoktur. Pek çok aşıdan sonra vücutta ilgili hiç görülmeyedebilir falan, karışık mevzu. Bu bok beyinlilere itimat etmemeniz, menfaatiniz icabıdır. 

(diğer yorumların gerçekten ,sadece hakaret içerdiği için alıntı yapmadım, sadece bu paragrafı aldım kı bu paragraf üzerine buyur tartışalım, 

bu linki incele istersen , zihnini geliştir biraz, çok amatörsün! çok ilginç bir site burası yahu, gerçekten tıp etimi almış birisi yok galiba,

açık ve net görebiliyorum.

grip aşıları antikor üretmiyor diyen birini nasıl ciddiye alıcagımı düşünüyorum sadece,

https://www.amerikanhastanesi.org/klinik-laboratuvar/asi-sonrasi-antikor-olusumu-konusunda-bilgilendirme

On 12.07.2021 at 10:07, anibal yazdı:

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, Ignostik kahin said:

(diğer yorumların gerçekten ,sadece hakaret içerdiği için alıntı yapmadım, sadece bu paragrafı aldım kı bu paragraf üzerine buyur tartışalım, 

bu linki incele istersen , zihnini geliştir biraz, çok amatörsün! çok ilginç bir site burası yahu, gerçekten tıp etimi almış birisi yok galiba,

açık ve net görebiliyorum.

grip aşıları antikor üretmiyor diyen birini nasıl ciddiye alıcagımı düşünüyorum sadece,

https://www.amerikanhastanesi.org/klinik-laboratuvar/asi-sonrasi-antikor-olusumu-konusunda-bilgilendirme

Senin hakaretten başka bir şey edilecek yanın yok gerçi, ama sana hakaret değil, senin aslını söyledik sadece. 

Linkmiş, deme ya? Sen gibi sıçılmış bir bokun vereceği linkten mi öğreneceğiz biz bir şeyleri?

Sitelerde Paylaş
On 12.07.2021 at 11:17, husnu yazdı:

Çevremde koronaya yakalanıp ölenlerin çoğu erkek.

Kadınlar nedense  daha dayanıklı. :)

Dostum TEN TEN,  sen kanıtları seversin, gates 5 yıl önce yıl 2016 korona mikrobunun ortaya çıkıcagını nerden biliyor du? bu adam tanrı değil ki,

senın benım gibi insan,

demekkı bu proje 2016 düşünülmüş ve 2019 da uygulanmış,

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, anibal yazdı:

Senin hakaretten başka bir şey edilecek yanın yok gerçi, ama sana hakaret değil, senin aslını söyledik sadece. 

Linkmiş, deme ya? Sen gibi sıçılmış bir bokun vereceği linkten mi öğreneceğiz biz bir şeyleri?

Proje olduguna dair kanıttla verim,  problem değil, Belki o daracık beynın birazcık birşeyleri basitçe anlayablicek zakaya sahiptir, ben sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum, yoksa krem peynire inanın umrumda değilsiniz,

gates 5 yıl önce yıl 2016 korona mikrobunun ortaya çıkıcagını nerden biliyor du? bu adam tanrı değil ki,

senın benım gibi insan,

demekkı bu proje 2016 düşünülmüş ve 2019 da uygulanmış

tarihinde Ignostik kahin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Ignostik kahin yazdı:

Dostum TEN TEN,  sen kanıtları seversin, gates 5 yıl önce yıl 2016 korona mikrobunun ortaya çıkıcagını nerden biliyor du? bu adam tanrı değil ki,

senın benım gibi insan,

demekkı bu proje 2016 düşünülmüş ve 2019 da uygulanmış,

Korona ismi  bir virus ailesinin genel adı olduğu için önceden  bahsedebilir.

Ama  bu virus ailesinden birinin genlerini değiştirme  olasılığını ciddiye alıyorum.

tarihinde husnu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, husnu yazdı:

Ama  bu virus ailesinden birinin genlerini değiştirme  olasılığını ciddiye alıyorum.

Ten ten  çok eski saygı deger dostum,  aklını okuyabiliyorum,  kafan çok karıştı değil mi?   artık eskisi gibi  tıbba ve doktorlara  % 100 inanmıyorsun, haklısında, 

dogru yoldasın,

bak şimdi beni çok iyi dinle, sana bir sır vericem,

meslek sırrı,

sakın ama sakınnnn  pfizer biontech  yani ! mrna' yani açılımı genetik genom aşısını olma, 

sinovack aşısı ol, in active aşılar gerçek! korona aşısıdır.. .

dikkatli ol! hayatın söz konusu olabilir, 

geri dönüşü olmuyan yola girme sakın,

mrna aşısı pfizer biontech bu grip aşısı değil,

bunu sana detaylı bir şekilde anlatıcam şimdi değil daha sonra  aşı olucaksan in active aşıları ol .

antikor seviyesi yükseltiyor.

aksine pfizer biontech  antikor azaltıyor  çünkü grip aşısı değil, 8 milyara  2 aşıyı birden vurucaklar. bu çok tehlıkeli sonuçlar dogurucak.  şimdi anlıyamazsın  örnegın evlenırsın. çocugun  sana benzemez   bil gatese benzer  veya proje doktorlarından birine benzer,, bu korkunç birşey, bunu  istemezsın değil mi? erken ölmek istemezsın değil mi? en onemlısı ne biliyor musun? -4.. doz 5. doz. 6. doz ve  7. dozlar artık 500 tl olucak.. tıbben kanıtlandı. bir suru  link var.. tekrar görüşmek üzere saygılar. 

Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin olasılık imkansız! üzgünüm, KOVID-19 pandemisi veya koronavirüs pandemisi, 1 Aralık 2019 tarihinde Çin'in Hubei bölgesinin başkenti olan Vuhan'da ortaya  ÇIKTI, 

korona ismi ilk defa 2016 da ortaya atıldı. atanda gatestır.

sars, virüsleri  1960'larda keşfedildi.[10] İlk keşfedilmiş virüsler arasında tavuklarda görülen infeksiyöz bronşitis virüsü ile soğuk algınlığı semptomları insan hastaların burun boşluklarından alınmış ve insan koronavirüsü 229E ve OC43 olarak isimlendirilmiş iki virüs türü yer almaktadır.[11] İlerleyen zamanlarda aralarında 2003'te keşfedilen SARS koronavirüsü, 2004'te belirlenmiş HCoV NL63, 2005'te teşhis edilmiş HKU1, 2012'de fark edilmiş MERS-CoV ile Vuhan kökenli CoVID-19'un da yer aldığı pek çok yeni koronavirüs türü keşfedilmiştir. Bu virüslerin çoğu ciddi solunum yolu enfeksiyonlarına neden olmaktadır.

asıl soru  o değil dostum, asıl  soru!  şu 1)..neden ama neden? 2003 te keşfedilen ilk sars virüsünün mutasyonu olan korona ismini sadece  proje doktorları biliyor du? işte en cıddı soru bu,

bu soru cevabı açık ve net! ,

bu bir proje ve biz tıpçılar koronanın sarstan bagımsız oldugunu  ve isim olarak covıd-19 oldugunu  ilk defa 2019 da öğrendik. covıd 19 un açılımı 2019 oldugu içindir 2020 olsaydı. şöyle olurdu. covid-20..

2. soru çok ciddi bir bir o kadarda anlamlı bir soru neden ama neden 2003 ten beri maske ve mesafe kuralları yoktu?

, ne olduda aniden 2019 da kurallar ortaya çıktı? bu virüs 2003 te bulundu. 2019 değil. evet yanlış duymadın 2019 da sadece korku psıkolojısı operasyonu basladı. ve kurallar başladı.  çok fazla şey biliyorum dikkat çekmesin bu kadar yeter. dostum saygılar..

Sitelerde Paylaş

2003 te korona vardı.

1: neden maske takmadık.

2: neden kurallar yoktu?

2003 te bir çizelge hazırladım.

30 milyondan fazla insan ölmüş .

2020 ise sadece 4 milyon sizede çok garip gelmiyor mu?

yoksa benmı çok zekiyim..

ee hangisi? karar verin.

, yıl 2003 ölü sayısı 30 küsür milyon kurallar yok. . yıl 2020 ölü sayısı sadece 4 milyon ve kurallar var.. 

😉

hala proje değil diyorsanız lütfen bir psikiyatriste görünün ciddi sorunlarınız var demektir.. yada alternatif tıp uygulayın..

beyninizi değiştirin beyın naklı yaptırın..

Sitelerde Paylaş

BUNU İZLEMEDEN ÖLME SAKIN... 

https://www.facebook.com/BeyazTV/videos/covid-19-küresel-bir-aldatmaca-mı-pandemi-halkı-kontrol-etmek-için-bir-araç-mı/3513307528689883/

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, husnu yazdı:

Facebook kullanmadığım için açamadım.

İkinci biontech aşısını olalı 25 gün oldu.

Sen bekarsın değil mi?  senin bekar olduğunu biliyorum, bekar olduğun için, genetik bir sorun yaşamazsın, kısırlık dışında,

zaten bekar ölüceksen , kısırlıkta bir anlam ifade etmiyor, 

senin aklını okuyabiliyorum, bekar ölmeyi düşünüyorsun dogru düşünmüş  müyüm? 

maddi olarak hemde manevi olarak evlilik senden çok uzak..

şimdi eski dostum, seni severim bilirsin, sana asla yalan söylüyemem,

biontech aşısı, olmuşsun.

yanlış aşı olmuşsun sinovac olmalıydın.

yanı gerçek grip aşısı.

çok geç değil , en kısa sürede sınovac olmalısın, çünkü 1 yıl içinde aşılar ücretli olucak...

ücretsiz iken acele etmelisin.

biontech aşısı seni fazla etkilemez,

en fazla kalp  rahatsızlıgı yaşarsın 60 yaşına gelince,

erken ölüm dışında hiper tansiyon dışında bir sorun olmaz.

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...