Jump to content

Proje doktorlarının korona mikrobu hakkında trajikomik yalanları.

Recommended Posts

Proje doktorları siyorum, ilginç geliyor bana, sizleri kandırmak kolay belliki tıp eğitiminiz bile  oldukça zayıf ve düşük seviyede, 

peki! doktorlar ne diyor du?

korona mikrobu değilde korona virüsü tıpta tekrar ediyorum virüs diye bir kavram yoktur, tıpta mikrop vardır, virüs yazılımcıların sıkça kullandıgı,

kötü yazılımın adıdır. 

, gelelim ciddi ve amatörce yalanlara,

korona virüsü tıpkı bir tavuk gibi yumurtluyormuş,

ve bademciklere yumurta bırakıyormuş, 

ve kuluçka süresi varmış

hadi yaaa..

seni kım doktor yaptı?

Hipokrat değil herhalde hipokrat yaşasaydı

bu tezin tıbba ciddi anlamda hakaret oldugunu savunurdu .

bakın size mikrobun nasıl vücuda yerleştiğini ve nasıl cogaldıgını ispatlim çok basit konular bunlar üniversite 1 başlangıç konuları..

,ikroplar (bakteriler) ikiye bölünerek kendilerini çoğaltır. Çoğalmak için uygun ortamın sağlanması gerekir. Sıcaklık, rutubet vb… Mikroplar bizi nasıl hasta ederler; Bakteri ya açık yara ya da vücudun açık olan giriş yerlerinden girerek veya toksin (zehir) yolu ile vücuda girerek kendini çoğaltır.

daha basit bir ifadeyle.

Korona! mikrobu hava yoluyla vücuda girer, bir program gibi kana karışır, 

ve Akyuvarları ve alyuvarları yemeye başlar, bu yüzden  kandakı öksijen miktarı düşer,

ve nefes darlıgı baslar  ve hasta bir kaç günde ölür.

Alyuvarları,

ve Akyuyarları,

yemeye başlıyan,

kortona mikrobu bölünerek çogalmaya başlar, 

eger yeterince bagısıklık sisteminiz zayıf ise bir kaç satte milyonlarca mikrop sizi esir alır ve nefes alamaz ölürsünüz.

burdan anibaldı sanırım,  ona seslenmek istiyorum, sayın anibal,

kim oldugunuzu  bilmiyorum ama sanırımn sert kayaya çarptınız ben burdakı cahil üyelere benzemem,

senınle çatır çatır tıp ve felsefe yi tartışırım.. hodri meydan cesaretin var mı?

umarım sende diger üyeler gibi hakaretleri değil zekanı! konuşturursun, inan bana hayatındakı en zevkli tartışmalardan biri olurdu hiç şüphesiz..

tarihinde Ignostik kahin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...