Jump to content

Başınıza gelen her musibet kendi yaptıklarınız nedeniyle midir?

Recommended Posts

2 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Yok ben hodri meydanda olmamasına değil gayet felsefi ve muazzam cevaplara hayran kaldım. Anibal ciddi bir filozofmuş onu anladım demek istedim.

Ne demek istediğin(!) gayet açık. 3-4 seneden beri buradasın, kimin kim olduğunu ve nasıl bir duruşu olduğunu gayet iyi biliyorsun.  Demek hayran(!) kaldın?! Ne mutlu sana.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 237
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

8 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Tamam aga en kral sensin.

Bu sidik yarışı değil.

Sen söyle ne yapabilirsin insanlık için?

Yahu gerçeğe bağlı kalamayacak kadar istikrarsızsın.

Yalan dolana meyilli, en vasat hikaye anlatana bile katılıp onun askeri kölesi olabilecek birisinin ortak insanlık hedefine faydası nedir?

Biliyorsun değil mi? En fazla 300-400 yıl içinde kendi hava, su, habitatımızı mobil hale getirip çıkmamız lazım bu gezegenden.

Meteor tehdidini geçtim bakteri ve virüs tehdidi katlanıp bin kat güçlenecek. Bakteri ve virüsler güçlenir.

Penisilinlerimiz doğru düzgün işe yaramaz hale geldi 100 yılda.

Senin gibi bir iş gücüyle mi bu döngü oluşturulacak? Parmağını emen çocuk kategorisindesin.

tarihinde AteistBakish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, AteistBakish yazdı:

Bu sidik yarışı değil.

Sen söyle ne yapabilirsin insanlık için?

Yahu gerçeğe bağlı kalacak kadar istikrarsızsın.

Yalan dolana meyilli, en vasat hikaye anlatana bile katılıp onun askeri kölesi olabilecek birisinin ortak insanlık hedefine faydası nedir?

Biliyorsun değil mi? En fazla 300-400 yıl içinde kendi hava, su, habitatımızı mobil hale getirip çıkmamız lazım bu gezegenden.

Meteor tehdidini geçtim bakteri ve virüs tehdidi katlanıp bin kat güçlenecek. Bakteri ve virüsler güçlenir.

Penisilinlerimiz doğru düzgün işe yaramaz hale geldi 100 yılda.

Senin gibi bir iş gücüyle mi bu döngü oluşturulacak? Parmağını emen çocuk kategorisindesin.

Helal be aga döktürmüşsün yine.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Aynen sana iade!

Okusan anlarsın dışarıdan birini davet ediyoruz gelene argo içeren cümleler kurmalar hoş değildi işte hacı. Kim olursa olsun adam yeni gelmiş bir şey dememiş. Sana yapılsa hoşuna gitmez belki de. Ben ona takıldım ben de anibal güzelce tartışacak bir şeyler öğrenecegiz sandım. Tek öğrendiğimiz terbiyesizlik ve fevri konuşmanın menbaının kendisi olduğunu gördük. Anibala güvendim cidden ama hakaretle bir konuşma olmaz hacı. Kafasında bir kurgu var ona saldırıyor bu açık değil mi biraz insafla oku bak. Merak etme anibal sana zarar vermez korkma. En fazla söver.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Yok o gerçek bir bilim insanı insanlığın kurtuluşu onda.

Yok ya, ne demezsin. Halbuki  sen olmazsan, tüm insanlığın hali duman. Bu kesin.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...