Jump to content

Site Kendi Kurallarına Uyacak mı Uymayacak mı ?

Recommended Posts

Merhaba :

Site Kuralları Kısmında Bulunan 

2-) Bir Başka Üyenin Şahsına Yönelik Küfür Ve Hakaret İçeren İletilere İzin Verilmez. Bu Tür İleti Göndermiş Kişi Uyarılacak, Bu Davranışın Devamı Halinde Forumdan İhraç Edilecektir.

3-) Bir Üye Gelir Gelmez Hakaret Ve Küfür Etmiş İse, Uyarılmaya Gerek Görülmeden Forumdan Derhal Süresiz Olarak Uzaklaştırılacaktır.

Bu İki Maddeye Neden Uyulmuyor?

Sayın Admin Ben Müslümanım Ve Ateist Değilim. Sorum Şu;

Küfür Etmeden Özgür Bir Şekilde Fikirlerimizi Yazmak Hususunda Serbest miyiz ?

Geldiğim 5 Günlük Süre İçerisinde Her Yorumumun Altına Sürekli Küfür Yazılıyor. Ateizm Demek Küfür mü Demek?

Küfür SİN KAF MI? Kasıt? Yoksa Alaya Almak Aşağılamak Dahil mi?

Küfür Eden Kullanıcıların İsmini Ettikleri Küfürleri Ulaştırabileceğimiz Bir Merci Var mı ( Yazılımcı Ve Bilişimci Ve Taa mIRC'Den Beri Sanal Alemde Olan Birisi Olarak Takibi Zor ..İsterseniz Bir Kod İle ŞİKAYET BUTONU EKLEYELİM, Sizide Zahmetten Kurtaralım. Lakin Benim Gözlemim Bu Durumda Size de Ateist Kalmaya Bilir. )

3. Madde de Denilmiş ki: Gelir Gelmez Hakaret Ve Küfür Etmiş İse, Uyarılmaya Gerek Görülmeden Forumdan Derhal Süresiz Olarak Uzaklaştırılacaktır. Peki Gelir Gelmez Küfüre MARUZ KALANIRSA BU KÜFÜRÜ EDENLER ATILACAK MI?

Çifte Standart Uygulanıyor mu? Mesele Biz Küfür Etsek Veya Küfür Eden Ateist İse Kurallar Değişiyor mu ?

Saygılar

tarihinde Tikky tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, AteistBakish yazdı:

Yahu Niye Adminden Yardım İstiyorsun?
Dua Et De Allah Kahhar Sıfatıyla Kahretsin O Küfredenleri...

Ne Yapayım Bekliyorum Bekliyorum Bir Türlü Evrim Geçirip İnsan Olmuyorsunuz ki :)

Bende Allah'tan Yardım 

Vesilesini de Admin'den İstiyorum.

Yoksa Allah Kahreder Ama Hem Bizim Amacımız Kahrolmasını İstemek Değil ki İnsanları Kurtarmak !... Diğer Husus Sınav Sırasında Hoca Nasıl Talebeye Müdahale Etmez Yanlış Yapsa Belki Geri Döner Düzeltir Diye Bekler. Sınav Bitince Alacağı Not Zaten Bu Kafayla Giderse Kahır Olacaktır.  (Bu Kısım Latife İçerir )

Gelelim Asıl Meseleye. Bu Vesile İle Ateistlerin Hakkında Bir Çok Şeyi Öğrenmiş Olacağız.

Bakalım Ne Karar Verecek ?

Adalet mi?

Kendi Kurallarını Kendisi mi Çiğneyecek ?

tarihinde Tikky tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Tikky yazdı:

Ne Yapayım Bekliyorum Bekliyorum Bir Türlü Evrim Geçirip İnsan Olmuyorsunuz ki :)

Bende Allah'tan Yardım 

Yoksa Allah Kahreder Ama Hem Bizim Amacımız Kahrolmasını İstemek Değil ki İnsanları Kurtarmak !... Diğer Husus Sınav Sırasında Hoca Nasıl Talebeye Müdahale Etmez Yanlış Yapsa Belki Geri Döner Düzeltir Diye Bekler. Sınav Bitince Alacağı Not Zaten Bu Kafayla Giderse Kahır Olacaktır.  (Bu Kısım Latife İçerir )

Gelelim Asıl Meseleye. Bu Vesile İle Ateistlerin Hakkında Bir Çok Şeyi Öğrenmiş Olacağız.

Adalet mi?

Geçen akılsız şuursuz embesil ve onun çağırdığı tayfasınız değil mi lan sizler?

Yazı tarzlarınız benzer

Acizlikle mücadele kazanmak

Mültecilerin taktiğidir bu

:)

Sen hangisisin, ahlak tartışan dallamaya benziyor tarzın....

tarihinde AteistBakish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
27 minutes ago, Tikky said:

Bende Allah'tan Yardım 

Adalet mi?

Sen gelip burada amsatanlık ve sübyancılık propagandası yaparken iyi ama di mi?

Sitelerde Paylaş

Admin, kurallar insanlar arasındaki eşitliği sağlamak içindir ve daima iyi niyet şartı vardır.

Bir insan kuralları cilalı taş gibi yontup, kendi için silah kullanmaya çalışıyorsa ki, burada durum o, bu kötü niyettir.

Hukuk iyiler içindir, kötüler için hukuk yoktur, ceza vardır.

Madem bu arkadaş ATeistforum'un hukukunu konuşturmasını istiyor, konuşturun hukukunuzu

Kışkırtıcı mesajlarını inceleyin, profiline yazdığı maymun terbiyecisi ifadesini inceleyin, üslubunu inceleyin, niyeti görün

Sonra da hak ettiği sonucu verin adama

Çifte standart olmasın.

Eğer burada küfür hakaret yemişse, buna yol açtığı ve insanları rahatsız ettiği belli.

Bunu burada dile getirmesi de bu husustan zarar görüp mağdur olduğunu değil, bunu silah olarak kullanmaya çalıştığını gösterir.

BU ve bunun gibilerin cezasını vermelisiniz.

Çifte standart yapmayın.

Ben de taraf oluyorum.

Site acilen kendi kurallarına uysun.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, anibal yazdı:

Sen Gelip Burada Amsatanlık Ve Sübyancılık Propagandası Yaparken İyi Ama Di Mi?

Benim Niye Bundan Haberim Yok?

Bak Ben Foruma Geldiğimden Beri İslami Meselelerde Sorulara Cevap Verdim. Hatta Hatta !

Daha İlk Mesajında Küfür Eden Hakaret Eden Sensin. Sadece Bana da Değil Bir Çok Kişiye Hakaret Ediyorsun. 

SENİN BU FORUMDA EĞER KURALLAR UYGULANACAKSA OLMAMAN LAZIM!

YADA FORM ADINI KÜFÜR FORUMU OLARAK DEĞİŞTİRSİN.

Sonra Bu Nasıl Bir Yalancılıktır

İnsan Utanır Be. Yazılanlar Ortada İsteyen Bakabilir

Sübyancılık Propagandası Neymiş? 

SEN EFENDİMİZE İFTİRA ATTIN BEN ONUN CEVABINI VERDİM.Olay Bu. Bundan Farklı Bir Durum Varsa Link Ver Görelim

Sen Burada Bile "A.salak " Diyerek Zaten Ne Kadar Ahlaksız Birisi Olduğunu Gösteriyorsun

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, AteistBakish yazdı:

Admin, Kurallar İnsanlar Arasındaki Eşitliği Sağlamak İçindir Ve Daima İyi Niyet Şartı Vardır.

Bir İnsan Kuralları Cilalı Taş Gibi Yontup, Kendi İçin Silah Kullanmaya Çalışıyorsa Ki, Burada Durum O, Bu Kötü Niyettir.

Hukuk İyiler İçindir, Kötüler İçin Hukuk Yoktur, Ceza Vardır.

Madem Bu Arkadaş Ateistforum'un Hukukunu Konuşturmasını İstiyor, Konuşturun Hukukunuzu

Kışkırtıcı Mesajlarını İnceleyin, Profiline Yazdığı Maymun Terbiyecisi İfadesini İnceleyin, Üslubunu İnceleyin, Niyeti Görün

Sonra Da Hak Ettiği Sonucu Verin Adama

Çifte Standart Olmasın.

Eğer Burada Küfür Hakaret Yemişse, Buna Yol Açtığı Ve İnsanları Rahatsız Ettiği Belli.

Bunu Burada Dile Getirmesi De Bu Husustan Zarar Görüp Mağdur Olduğunu Değil, Bunu Silah Olarak Kullanmaya Çalıştığını Gösterir.

BU Ve Bunun Gibilerin Cezasını Vermelisiniz.

Çifte Standart Yapmayın.

Ben De Taraf Oluyorum.

Site Acilen Kendi Kurallarına Uysun.

Bunu Sürekli Forumda da Yapıyorsunuz

NİYET OKUMA ARTIK YA !..

Bilişimdi Birisi Sadece Giriş İP'Lerine Bakarak Kimse O Kişiler Benim Onlarla Alakası Olmadığımı Anlar.

Senin Korkun Şu. Küfür Olmazsa Forumda İddialarınızı Tek Tek Çürütürüyorum

Tek Yaptığınız Bakmayın Onlara Bunlar Şu Bu Demek

Neya Konu Değiştirmek

Veya  KAFANDA BİR İSLAM UYDURMUŞSUN Kİ BİZDE ÖYLE BİR İSLAMI KABUL ETMİYORUZ

SONRA KENDİ UYDURDUĞUN İSLAMA BAKIP BUNLAR BÖYLE Şunlar Böyle Deyip Onun Üzerinden İslama Saldırıyorsun

Ben Senin Yazını ALIP Sadece Ateist Olan Kısımlarını İSLAM Yapınca Sustun

Neden? Kendi Ayıbını Gördün Belki Utandın. Ben Burada Kimseyide Kışkırtmıyorum. Ama Cevabınıda NET Veriyorum. İddialarını tek Tek Çürütüp İspat Ediyorum. ,Kaldıki Seninde Bana İlk Yorumun Hakaretti

AÇ Geriye Doğru Git Gör

HER ŞEY ORTADA

ADALET BEKLİYORUM !

Sitelerde Paylaş
19 minutes ago, Tikky said:

Benim Niye Bundan Haberim Yok?

Bak Ben Foruma Geldiğimden Beri İslami Meselelerde Sorulara Cevap Verdim. Hatta Hatta !

Daha İlk Mesajında Küfür Eden Hakaret Eden Sensin. Sadece Bana da Değil Bir Çok Kişiye Hakaret Ediyorsun. 

SENİN BU FORUMDA EĞER KURALLAR UYGULANACAKSA OLMAMAN LAZIM!

YADA FORM ADINI KÜFÜR FORUMU OLARAK DEĞİŞTİRSİN.

Sonra Bu Nasıl Bir Yalancılıktır

İnsan Utanır Be. Yazılanlar Ortada İsteyen Bakabilir

Sübyancılık Propagandası Neymiş? 

SEN EFENDİMİZE İFTİRA ATTIN BEN ONUN CEVABINI VERDİM.Olay Bu. Bundan Farklı Bir Durum Varsa Link Ver Görelim

Sen Burada Bile "A.salak " Diyerek Zaten Ne Kadar Ahlaksız Birisi Olduğunu Gösteriyorsun

Sen foruma gelince islami meselelerde cevap falan vermedin. Hoş, zaten senden bişey falan isteyende yoktu, o ayrı mesele. Kurallara mı saklanacaksın?

Sana dediğimiz gayet açık ve net: Sen, amsatanlık ve sübyancılık propagandası yapıyorsun. Senden istenen, sana sorulan falan da bu zaten. Tımarhane artığı deli saidin teranelerinin bilmem kaç bininci baskısını okumak değil burada kimsenin derdi. 

Yok, sen amsatan değilim, sübyancı değilim falan diyorsan buyur, bunu göster önce. Yoksa, hele öyle amanda ben bağdat caddesi çocuğuyum falan gibi hödüklükler ile kimse seni ciddiye almaz, sana laf sokar, sayar başka da hiç bir bok çıkmaz.

Sitelerde Paylaş
19 minutes ago, Tikky said:

Bunu Sürekli Forumda da Yapıyorsunuz

NİYET OKUMA ARTIK YA !..

Bilişimdi Birisi Sadece Giriş İP'Lerine Bakarak Kimse O Kişiler Benim Onlarla Alakası Olmadığımı Anlar.

Senin Korkun Şu. Küfür Olmazsa Forumda İddialarınızı Tek Tek Çürütürüyorum

Tek Yaptığınız Bakmayın Onlara Bunlar Şu Bu Demek

Neya Konu Değiştirmek

Veya  KAFANDA BİR İSLAM UYDURMUŞSUN Kİ BİZDE ÖYLE BİR İSLAMI KABUL ETMİYORUZ

SONRA KENDİ UYDURDUĞUN İSLAMA BAKIP BUNLAR BÖYLE Şunlar Böyle Deyip Onun Üzerinden İslama Saldırıyorsun

Ben Senin Yazını ALIP Sadece Ateist Olan Kısımlarını İSLAM Yapınca Sustun

Neden? Kendi Ayıbını Gördün Belki Utandın. Ben Burada Kimseyide Kışkırtmıyorum. Ama Cevabınıda NET Veriyorum. İddialarını tek Tek Çürütüp İspat Ediyorum. ,Kaldıki Seninde Bana İlk Yorumun Hakaretti

AÇ Geriye Doğru Git Gör

HER ŞEY ORTADA

ADALET BEKLİYORUM !

Gelelim diğer mevzuya. KAfasında bir islam uyduran bizzat sensin. Buyur, tarih burada, bizzat senini amanda negzel, pek bir şukela dediğin osmanlı tarihi mesela. Git bir bak bakalım nasıl bir şeymiş islam. 

Zaten çok insan artık hadisleri inkar ediyor, ama biz burada ayetleri de inkar eden, birde hala öyleyken kendini müslüman sanan sen gibi çok dallamalar gördük. Şunu unutma, en azından kendi adıma, sizi hakaret edilecek kadar önemli görmüyorum. Velakin sizin için söylediğim her şey tamamen sizin dininizin hakikatleridir. 

Mesela, amsatan değilmisin? Buyur, o zaman bu nedir:

Cariyeler: Kadın Köleler ve Osmanlı Cariye Esir Pazarları - Düşünmek ve  Paylaşmak

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Tikky yazdı:

insan olsan insan muamelesi görürsün.

fakat ben eminim ki sana edilen hakaretlerden içten içe mutlu oluyorsun.

çünkü onlar hakaret değil, senin vasıfların.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...