Jump to content

Korona yalanını, deşifre ettim,4 açık! ve net! kanıt.

Recommended Posts

Sars virüsü çıkış tarihi:(tibbi kanıt) 2002.. 

kodu:U07.3 ICD

buda görseli  dikkat ettiniz mi? bu aslında kovid diye iddia ettikleri korona görseli gariplik şu,

bu görsel kovid-19 değil, açık ve net olarak sars virüsünün tıbbi keşifidir.

sars görselinden kopy paste yapmışlar ve adınada kovid-19 demişler, işte asıl gerçek bu.

image.jpeg.d810810c9a9f6a257c4ee5da23464e14.jpeg

Sitelerde Paylaş

Peki covid-19 un neden kanıtı yok?

1: Mikroskopla henüz böyle bir tııbi keşfe ulaşılmadı yani basitçe tıbben kanıtlanmadı.

bu çok büyük bir sahtekarlık!

TIP!  felsefe'ye hiç benzemez,  felsefe kanıt olmaz iddia olur, ama tıpta kanıt olmak zorunda ve  korona virüsü heniz kanıtlanmadı,

peki aşıları neden yapıyorlar? çok basit!

2002 deki sars virüsünün mutasyonlarından! reelde ise korona sadece korkutmak için yapılan çok zekice bir proje   şimdi asıl soruya geçiyorum,

2002 den beri neden maske mesafe hijyen kuralları yoktu? ne olduda 2019 sa aniden bir proje başladı?

Eğer korona virüsünün kanıtı olsaydı,

1: görseli çok farklı  olurdu.

2: 18 yaş altı aşı yasak,  hiç hasta olan 18 yaş altı yok, ölmeyi bırakın hasta olan bile yok, siz hiç gördünüz mü?

hastanede yoğun bakımda ölen yada yatan 18 yaş altı hasta ben hiç görmedim, sizede çok garip gelmiyor mu?

3: madem kovid ölümcül o zaman neden 18 yaş altına aşı yok??

Soru cevap şeklinde gidiyoruz,

cevabı çok basit!

çünkü korona hayali bir proje  bu hastalık sadece 'kronik' insanları öldürüyor,

ve biz hala sarsın mutasyonlarını yaşıyoruz.

konu başında beri ısrar etmemin nedeni bu işte,

Tıpta  iddia olmaz kanıt olur.

bazı doktorlar yarasa dan  çıktı derken, bazıları da  laboratuvar da oluşturuldu der,

ama hiç bir doktor kanıt! sunamaz imkansız çünkü korona çok büyük bir yalanın küçük bir parçasıdır, asıl projeye henüz geçilmedi.. o günlerde gelicek hiç merak etmeyin,

tarihinde Ignostik kahin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Ignostik kahin yazdı:

Peki covid-19 un neden kanıtı yok?

1: Mikroskopla henüz böyle bir tııbi keşfe ulaşılmadı yani basitçe tıbben kanıtlanmadı.

bu çok büyük bir sahtekarlık!

TIP!  felsefe'ye hiç benzemez,  felsefe kanıt olmaz iddia olur, ama tıpta kanıt olmak zorunda ve  korona virüsü heniz kanıtlanmadı,

peki aşıları neden yapıyorlar? çok basit!

2002 deki sars virüsünün mutasyonlarından! reelde ise korona sadece korkutmak için yapılan çok zekice bir proje   şimdi asıl soruya geçiyorum,

2002 den beri neden maske mesafe hijyen kuralları yoktu? ne olduda 2019 sa aniden bir proje başladı?

Eğer korona virüsünün kanıtı olsaydı,

1: görseli çok farklı  olurdu.

2: 18 yaş altı aşı yasak,  hiç hasta olan 18 yaş altı yok, ölmeyi bırakın hasta olan bile yok, siz hiç gördünüz mü?

hastanede yoğun bakımda ölen yada yatan 18 yaş altı hasta ben hiç görmedim, sizede çok garip gelmiyor mu?

3: madem kovid ölümcül o zaman neden 18 yaş altına aşı yok??

Soru cevap şeklinde gidiyoruz,

cevabı çok basit!

çünkü korona hayali bir proje  bu hastalık sadece 'kronik' insanları öldürüyor,

ve biz hala sarsın mutasyonlarını yaşıyoruz.

konu başında beri ısrar etmemin nedeni bu işte,

Tıpta  iddia olmaz kanıt olur.

bazı doktorlar yarasa dan  çıktı derken, bazıları da  laboratuvar da oluşturuldu der,

ama hiç bir doktor kanıt! sunamaz imkansız çünkü korona çok büyük bir yalanın küçük bir parçasıdır, asıl projeye henüz geçilmedi.. o günlerde gelicek hiç merak etmeyin,

Bu yazı ile hayal dünyasından başka bir dünya tanımayan bir çocuğun hayal dünyasına bir göz atmış olduk.

Sevgiler

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, DreiMalAli yazdı:

Bu yazı ile hayal dünyasından başka bir dünya tanımayan bir çocuğun hayal dünyasına bir göz atmış olduk.

Sevgiler

:D

Kendisi aynı zamanda kronikleşmiş bir umutsuz bir vakadır. Ara sıra böyle damlar ve boş beleş atıp tutmakta üstüne yoktur. En iyisi onu kendi haline bırakmak. 

Sitelerde Paylaş
On 15.08.2021 at 23:48, kavak yazdı:

:D

Kendisi aynı zamanda kronikleşmiş bir umutsuz bir vakadır. Ara sıra böyle damlar ve boş beleş atıp tutmakta üstüne yoktur. En iyisi onu kendi haline bırakmak. 

Yine de böyle komplo teorileri olan üyeleri çok seviyorum. Hayatımıza renk katıyorlar.

Sitelerde Paylaş

İnanç da aynen el gibi kol gibi, ayak gibi bir uzuvdur.

Zihin verilere ve gördüklerine yönelik bir dikkat uzatır. Buna odak da diyebilirsiniz.

Eğer zihin prensipli, organize ise bu odak denilen şey de organize derli toplu olur.

Seri katillerde organize diye bir terim kullanılır.

Bu onların metodolojik bir akla sahip olduklarını, sırf öldürme güdüsüyle hareket etmediklerini anlatmak için.

İşte bu tür insanlar da odakları organize olmayan, hiç bir mantık, düşünce ve gerçeklik prensibi olmayan insanlardır.

Bu davranışlar inancı güçlendirdiğinden dinci çevreler bunu çok kullanır.

Mesela Müslümanların dünya ile bağlantılarını kesmek için Yahudilerin, Hristiyanların, İlüminatinin gibi insanların Müslümanlara komplo kurdukları sürülür sık sık.

Bu dedikoduyla Müslümanların yüzde sekseni ile bilgi ve iletişimin arasına filtre uygulanır.

Ben amatör olarak bu konularla ilgileniyorum.

Veri toplamam ve sentezlerim bir sonuca ulaştığında tek tek testler uygulamaya başlayacağım.

Çünkü çok basit bir programları var bu inananların.

Güçlü sandıkları toplumları kurtlara av olmaktan öteye gidemeyecek bir koyun, zebra, antilop sürüsünden başka bir şey değil.

tarihinde AteistBakish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
On 17.08.2021 at 01:37, Brad pit yazdı:

Anladığım kadarıyla Sars virüsü.

Bravo sars virüsü aşısı oldunuz tebrikler! 

tıp eğitimi almamış biri bunu anlıyamaz, ama sen anladın tebrikler,

sarsın kanıtı var,

ama korona sadece bir iddia ,

keşke kanıtı olsaydı,

onu heryerde  görürdük 

hala anlamadın mı? 

8 milyarı aptal yerine koydular, korona yerine sarsın görselini koymuşlar, bu virüsler en ilkel teleskoplarla bile görülür. 

ben salgın yok  demiyorum ki? 

ben aşı karşıtı değilim, 2 doz aşımı oldum. 

şu an sars!  virüsünün en tehlikeli mutasyonunu yaşıyoruz. 

korona ise sadece korkutmak için bir kılıf eger sars deselerdi, hiç kimse kormazdı değil mi?

ben çok zekiyim, zeka seviyemi çok az insan algılıyabilir.. saygılar..

Sitelerde Paylaş

Burda bir takım kendini zeki sanan üyeler var, buyrun hodri meydan bana koronanın görsel kanıtını gösterinde görelim bakalım kim daha zekiymiş?  eee hadiii..

bulamadınız mı yoksa? :D?

arayın arayın umarım hayal kırıklıgına ugramazsınız,

siz bu kafayla daha çook ararsınız,

koronayı..

aylardır korona yok diyorum hala beni eleştiriyorlar, ee yuhhh yanii.

hiç mi tıp eğitimi almadınız? tıpta kanıt olmaz mı? 

böylece kimin gerçek tıp eğitimi aldığıda ortaya çıktı bence...

virüs yapmak o kadar basit ki benim için, sars mikrobundan 1 adet mikrobu yumurta ölü dokusuna enjekte ederiz ve böylece yeni bir tür ortaya çıkar.

adınada ne diyelim? korona tamam korona olsun .. ve daha sonrada bu canlı dokuyu hava yoluyla

yayarım ..

işte size koronanın değilde sarsın kanıtı.. anlıyan anlamıştır umarım.. 

Sitelerde Paylaş

Haaa unutmuşum mrna aşısı olmadan önce size bir kagıt imzalattılar, neden biliyormusunuz? ölürseniz sorumluluk almamak için, uyandınız mı? günaydın , kobaysınız , ben aşı olmak zorundaydım çünkü kronık hastayım,

ölüceksemde hiç umrumda olmaz ama şu bir gerçek ki bir aşı faz-4 olmadan asla ve asla uygulanmaz sadece farelerde uygulanır..

bilmediğiniz o kadar çok şey var ki,en iyisi artık susmak be nartık bu konuyu bırakıyorum, artık felsefeye  yapıcam..

Sitelerde Paylaş
On 17.08.2021 at 01:36, Brad pit yazdı:

Yine de böyle komplo teorileri olan üyeleri çok seviyorum. Hayatımıza renk katıyorlar.

Hala anlamandın  değil mi? ben onlar gibi değilim, teorilerle işim olmaz, ben sadece kanıtları ciddiye alırım, komplocular koronaya inanıyor,

onun birer bio silah! oldugunuz iddia ediyor bu çok trajıkomık! bir durum ama ben kanıt veriyorum  hepinize korona diye birşey gerçekten yok.

sars virüsü var.

ve 2 yıl sonra daha tehlikeli mutasyonlar ortaya çıkıcak senın anlıyacagın daha uzun süre maske ve aşı olmaya devam edicez..

. büyük olasılıkla  her yıl aşı olucaz.. ..benım söylediklerimi test et olduğunu gözünle görüceksin.

bu durumda bir ateist gibi olmalısın görmediğin hiç bir şeye inanma koronayı göremiyorsun çünkü  kanıtı yok olmayan birşeyin kanıtı olmaz saygılar...

bu proje sayesinde aziz nesinın ne kadar haklı olduğunu bir kez daha görmüş oldum..

dünyanın % 70 şi gerçekten aptaldır..

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Expecto yazdı:

Bu kadar zeki birinin düz dünya hakkında ne düşündüğünü merak ediyorum. Bir de Rockelfeller ailesi vs hakkında?

Bu projeyi ilk düşünen bil gates, aslında , tek başına başaramazdı, öyle bir şey yapmalıydı kı.

tüm dünya kapitalizmin gerçek gücünü görsün, ve gördü de aslında,

teknik olarak hazırdı fakat, güç olarak hazır değildi, ve Rockelfeller ailesiyle işbirliği  sayesinde bir proje başlattılar.

,

asıl amaç küresel cileri zengin  etmekti  başardılarda, aşı firmaları milyar dolarlar kazandı, 

bunu anlamıyanın IQ seviyesi, 50 nin altında eminim..

düz dünya teorisi  bu soruyu görmemiş olim,

kendime akla ve mantıga hakaret ve ihanet!  sayarım.. saygılar..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...