Jump to content

Hayatımı yazdım

Recommended Posts

6 dakika önce, bilibid yazdı:

peki bu kişi hakkında ne düşünüyorsun onada benim gibi deli diyorlardı

Adam ya deli ya da trol. Evet ikisinden birisi. Ama ben insanlara deli demeyi hoş karşılamıyorum. Hasta desek daha iyi. 

Senin de acil tedaviye başlaman lâzım. 

Sitelerde Paylaş

ulan sana orda bir küfrederim akıllımı delimi anlarsın  bu kişi  gözümün önünde annemin maaşını haczettirdi   bunu da beni müslüman yapmak için dedi  daha ne  diyecem sana

tarihinde bilibid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, bilibid yazdı:

ulan sana orda bir küfrederim akıllımı delimi anlarsın  bu kişi  gözümün önünde annemin maaşını haczettirdi   bunu da beni müslüman yapmak için dedi  daha ne  diyecem sana

Yani?

Bak ben deli demeyi sevmiyorum. Ben akıl hastası demeyi tercih ederim. Ne yazık ki bir rahatsızlığın var gibi duruyor. Bir doktora görünmelisin. Senin için diyorum. Eğer yok illa da gitmem diyorsan gitmezsen gitme bana ne.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, kavak said:

O forumda senden başka kimse yok.:D

Ayrıca diğer forumdaşı dinle ve bir doktora görün.

siteyi yeni açtığım için olabilir mi  ayrıca yazıyı okumamışssın neden  siteyi hitlendiremediğimi

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, bilibid yazdı:

Seni bu hocaya annen götürmüştü, hatırlıyorum. Bak adam sana neler yapmış bunca sene içinde... Bir de annene bir güzel kredi çektirip dolandırmış.

Ama doktorun, seni korumak için şizofren teşhisi koyarak ve ilaç vererek çok doğru bir iş yapmış. Annen biraz eski kafalı, biraz cahil bir kadın, tamam; senin gibi ateist birini hocaya götürerek zaten çok bildik o berbat hatayı yapmış ama sen de artık tekrar doktora git ve kendini hoca dedikleri sahtekardan daha sağlam koru. İlaçların gerçekten ağır, haklısın, yan etkileri bazen katlanılmaz olur ama inan bana seni hocadan da annenin vermesi muhtemel zararlarından da daha iyi korur.

O yan etkilere katlanacaksın, başka yol yok. Daha iyi olduğunda annen de peşini bırakıp seni böyle sahtekar, kötü niyetli hocalara götürmekten vazgeçer.

Sitelerde Paylaş

Sen tekrar doktorunu gör bilibid. Şizofren değildin belki ama anenin götürdüğü bu hoca, kardeşinin sana ait olan ve kiraya vermeyi düşündüğün eve konması ve olan biten bir dolu şey sinirlerini bozmuş, bak intihara bile kalkışmışsın. Yani sağlıklıymışsın belki ama inan bana bozmuşlar senin sağlığını. Yazık değil mi sana?

Doktoruna tekrar git, ilaçlarını düzgünce kullan, sağlığına olabildiğince kavuş ki annen de peşini bıraksın, hoca denen sahtekarın yaptığı o uzaktan yönlendirmeler de sana işlemesin.

Ateistsin sen. Hatırla. Ateist gibi davran, doktoruna tekrar git. Sinirlerini bozmuşlar, akıl sağlığına resmen zorla zarar vermişler. Kendini topla, daha iyi ol ki bu cahil ve kötü niyetli adam ve onun gibiler artık etkileyemesin.

O zaman siten de daha fazla hit alır, sen de zaten daha çok ilgilenir ve üretirsin. Başka yolu yok bunun. Sen kendine iyi bakacaksın, sağlam olacaksın. İki kuruşluk sahtekarın, dolandırıcının büyüsü, zihin kontrolü numarası o zaman sana işler mi hiç?

Sitelerde Paylaş
13 minutes ago, Türk Ateist said:

Sen tekrar doktorunu gör bilibid. Şizofren değildin belki ama anenin götürdüğü bu hoca, kardeşinin sana ait olan ve kiraya vermeyi düşündüğün eve konması ve olan biten bir dolu şey sinirlerini bozmuş, bak intihara bile kalkışmışsın. Yani sağlıklıymışsın belki ama inan bana bozmuşlar senin sağlığını. Yazık değil mi sana?

Doktoruna tekrar git, ilaçlarını düzgünce kullan, sağlığına olabildiğince kavuş ki annen de peşini bıraksın, hoca denen sahtekarın yaptığı o uzaktan yönlendirmeler de sana işlemesin.

Ateistsin sen. Hatırla. Ateist gibi davran, doktoruna tekrar git. Sinirlerini bozmuşlar, akıl sağlığına resmen zorla zarar vermişler. Kendini topla, daha iyi ol ki bu cahil ve kötü niyetli adam ve onun gibiler artık etkileyemesin.

O zaman siten de daha fazla hit alır, sen de zaten daha çok ilgilenir ve üretirsin. Başka yolu yok bunun. Sen kendine iyi bakacaksın, sağlam olacaksın. İki kuruşluk sahtekarın, dolandırıcının büyüsü, zihin kontrolü numarası o zaman sana işler mi hiç?

haklısın hocam dediklerini yapıcam ilaçlarımıı tekrar kullanıcam umarım düzelirim eski günlere dönerim

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, bilibid yazdı:

haklısın hocam dediklerini yapıcam ilaçlarımıı tekrar kullanıcam umarım düzelirim eski günlere dönerim

Düzelirsin, edki günlere de dönersin. Yeter ki doktoruna tekrar git ve vereceği ilaçları düzenli kullan.

Annene de bunu böylece söyle. "Anne, ben tekrar doktora gitmek ve iyileşmek istiyorum" dersen o da rahatlar ve peşini biraz bırakır.

İyileşince göreceksin, bu dolandırıcı hocanın uzaktan zihin yönlendirme işleri de sana işlemeyecek. Sağlam ateist bir beyne işler mi hiç böyle şeyler? O yüzden yapman gereken iyileşmek ve sağlam olmak.

İlaçların sevimsiz yan etkileri geri gelecek ama onun nedeni bu pis hoca olmayacak bilibid. Tamam, o sana uzaktan bir dolu pis şey yapıyor ama kusmalarının, ağrılarının, gerginliklerinin nedeni o sahtekar hoca değil ilaçlar olacak. Hocayı unut şimdilik, kendine bak.

İstersen sitendeki yazını da sil ki görüp de başarıya ulaştığını düşünmesin, mutlu olmasın pis adam.  Hatta istersen bu başlığı da silelim. Silinmesini istersen bir mesaj at, sileyim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...