Jump to content

"Mrna"asi onay formu.

Recommended Posts

Yorum yapmiyacagim;

IQ seviyesi 90 ve ustu 

4.paragrafı bastan sona okusun.

https://www.google.com/search?q=mrna+asi+onam+formu&client=ms-android-om-lge&prmd=invx&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjjo6Ls3uXyAhXmgf0HHVekBicQ_AUoAXoECAIQAQ#&biw=360&bih=513

tarihinde Ignostik kahin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

6.paragrafta biontek firmasi cio su itiraf etmis.

Bu asinin uzun sureli etkileri bilinmiyor; olurseniz firmamiz sorumlu degildir!

Bu yuzden asi formu imza atiyorsunuz olurseniz maddi be manevi tazminat davasi acamiyorsunuz.

Heyy ben ne anlatiyorum aylardir;

Bir asinin guvenli olmasi icin 4.5 yil gecmek zorunda aksi halde:

O asi kobay asidir.

Mrna asisi faz 2 dir yani kobay asidir..

Hepinize gecmis olsun.

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Moderna, Japonya'da da uygulanan Kovid-19 aşılarından bir tanesi. Ancak dikkatli bir eczacının fark ettiği tuhaf durum ülkeyi paniğe sevk etti. Japonya'da içinde yabancı maddeye rastlanan ve kullanımı durdurulan Moderna serisinden aşı yaptıran bir kişi öldü. Böylelikle aynı seriden aşı yaptırarak hayatını kaybedenlerin sayısı üçe yükseldi.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/japonyada-sok-ustune-sok-kullanimi-durdurulan-asi-bir-can-daha-aldi-41889333

Japonya' da moderna aşıları içinde yabancı madde bulunmuş.

Bizim ülkede aşıların içeriğinin detaylı  inceleme  yapılmadıysa benim gibi aşı olanların durumu vahim.?

Öldürmese bile zehirlenip  felç kalma olasılığı var.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, pozitivizm yazdı:

Bizim ülkede aşıların içeriğinin detaylı  inceleme  yapılmadıysa benim gibi aşı olanların durumu vahim.?

Bu kadar da korkmaya gerek yok. Yarın öbürgün hiç ummadığın bir anda, en basit ve bambaşka bir nedenden dolayı ölüp gidebilirsin.

Moderna´yı falan bilmem ancak Biontech aşısı olduysan, telaşlanmana hiç gerek yok. Çünkü Biontech aşısının üretim kalitesi en üst seviyededir.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Asi olmaya gittim;

Hic kimse onay formu nu okumadi ve aceleyle imzaladi..sadece ben okudum.

Onay formunda olurseniz sorumlu degiliz yaziyor.

Bu korkunc  birsey ama dahada korkun cu cehalizm!

Aziz nesin hakliydi.

Turklerin %70 si dogustan cahil!!

Sanada garip gelmiyor mu?

Suriyelilere neden asi yasak?

Onlar insan degil mi?

Onlarda akciger yok mu?

Bu ulkede sadece turklere mi

Zorunluluk var?

Hastanelerin yogun bakimlarini tek tek arastirdim.

1 tane suriyeli yok!

Vayy bee

Dur bakalim daha ne yalanlar yorucez.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Ignostik kahin yazdı:

Asi olmaya gittim;

Hic kimse onay formu nu okumadi ve aceleyle imzaladi..sadece ben okudum.

Onay formunda olurseniz sorumlu degiliz yaziyor.

Bu korkunc  birsey ama dahada korkun cu cehalizm!

Aziz nesin hakliydi.

Turklerin %70 si dogustan cahil!!

Sanada garip gelmiyor mu?

Suriyelilere neden asi yasak?

Onlar insan degil mi?

Onlarda akciger yok mu?

Bu ulkede sadece turklere mi

Zorunluluk var?

Hastanelerin yogun bakimlarini tek tek arastirdim.

1 tane suriyeli yok!

Vayy bee

Dur bakalim daha ne yalanlar yorucez.

Suriyeliler de aşı oluyor. O kadar rahat oluyorlar ki inanamazsın. Kafalarına göre gidip oluyorlar, bizim gibi sıra almaları bile gerekmiyor. Olsunlar tabii. Bunu, onları çok düşündüğümden istiyor değilim, onu da ekleyeyim de hümanist falan sanmasınlar.

Sen rüyaya mı yatıyorsun, ne yapıyorsun da bu tuhaf şeyleri uydurup uydurup böyle yazıyorsun bilmiyorum ama gerçekten sağlıksızsın.

Bu başlığın da Tavanarası'na taşınacak.

Sitelerde Paylaş
On 06.09.2021 at 18:30, Ignostik kahin yazdı:

6.paragrafta biontek firmasi cio su itiraf etmis.

Bu asinin uzun sureli etkileri bilinmiyor; olurseniz firmamiz sorumlu degildir!

Bu yuzden asi formu imza atiyorsunuz olurseniz maddi be manevi tazminat davasi acamiyorsunuz.

Heyy ben ne anlatiyorum aylardir;

Bir asinin guvenli olmasi icin 4.5 yil gecmek zorunda aksi halde:

O asi kobay asidir.

Mrna asisi faz 2 dir yani kobay asidir..

Hepinize gecmis olsun.

Sana ne? Sen BioNTech değil Sinovac olmuşsun, bitmiş gitmiş.

BioNTech tüm aşılar içindeki en başarılı ve güvenlisi, bu zaten açık ama tut ki millet patır patır ağır hastalanarak ölüyor diyelim. Göbek mi atacaksın? Uçacak mısın mutluluktan? Ne kötü, ne sakat akıllı bir insansın sen? O bahsettiğin aşı formunu, muhtemel yan etkilerini bilmiyor muyuz sanıyorsun?

Ne kadar hadsiz insansın sen ya? Millet deli deyip geçiyor ama haddini hududunu hiç bilmiyorsun.

Ne taciz edip duruyorsun milleti aşı da aşı diye?

Sağlıksızlığın beni bağlamaz. Millete sarma, bu saçma sapan düşüncelerinle, kafandan uydurduğun yalanlarla da daha fazla kirletme ortalığı.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Suriyeliler de aşı oluyor. O kadar rahat oluyorlar ki inanamazsın. Kafalarına göre gidip oluyorlar, bizim gibi sıra almaları bile gerekmiyor. Olsunlar tabii. Bunu, onları çok düşündüğümden istiyor değilim, onu da ekleyeyim de hümanist falan sanmasınlar.

Sen rüyaya mı yatıyorsun, ne yapıyorsun da bu tuhaf şeyleri uydurup uydurup böyle yazıyorsun bilmiyorum ama gerçekten sağlıksızsın.

Bu başlığın da Tavanarası'na taşınacak.

Suriyelilerin asi olduguna dair kanit yok beni aptal mi sandin?

Bos bos yorum yapiyorsun;

Mantikli birseyler yazarsan 

Mantikli cevaplar alicaksin.

Tum yorumlarin hakaret icerikli sen once duzgun yorum yapmasini ogren sonra seni ciddiye alip yorum yapim.

Bu formun zeka seviyesi cok dusuk ve trol dolu.

Suriyeliler nasil olucak?

Tc vatandaşı değiller e devlette asi tanimlamasi yok dahada onemlisi

Suriyelilere asi hukukende yasaktır.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Sana ne? Sen BioNTech değil Sinovac olmuşsun, bitmiş gitmiş.

BioNTech tüm aşılar içindeki en başarılı ve güvenlisi, bu zaten açık ama tut ki millet patır patır ağır hastalanarak ölüyor diyelim. Göbek mi atacaksın? Uçacak mısın mutluluktan? Ne kötü, ne sakat akıllı bir insansın sen? O bahsettiğin aşı formunu, muhtemel yan etkilerini bilmiyor muyuz sanıyorsun?

Ne kadar hadsiz insansın sen ya? Millet deli deyip geçiyor ama haddini hududunu hiç bilmiyorsun.

Ne taciz edip duruyorsun milleti aşı da aşı diye?

Sağlıksızlığın beni bağlamaz. Millete sarma, bu saçma sapan düşüncelerinle, kafandan uydurduğun yalanlarla da daha fazla kirletme ortalığı.

2 doz biontek oldum;

Gercekten cok bos konusuyorsun

Kim patir patir oluyor,

Kanitin var mi?

Ama benim cok fazla kanitim var

Koronanin proje olduguna dair.

Olenlerin tamami kronik ust solunum yolu enfeksiyonu hastalari

Genc ve saglikli bir insan

Asi olmamali bagisiklik sistemi asidan 1500 kat daha fazla antikor uretiyor.

Asi dedigin nedir yahu?

Sadece antikor üreten

Biyolijik zehir.baska bir bokada

Yaramaz.

Sitelerde Paylaş

Biz aşıyı olurken yan etkilerini bilerek olduk zaten. Bende çok bir yan etkisi olmadı açıkçası ilerde olabilir mi evet olabilir. 

Senin sorunun komplo teorilerine direk inanmak bence. Ben internette dolanan bütün teorilere baktım ve hepsi hakkında bilgi sahibiyim hiç birine inanmadım.

Aralarında mantıklı olan teorilerde var ama çokta inandırıcı gelmiyor bunlar bana.

Ekonomik savaş yada ilerdeki yıllar için insanlar üzerinde denemeler yapılıyor olabilir bunu bilmeyiz. Kim neden böyle bir şey yapmaya çalışsın. Neden insanlar öldürülmek istensin. 

Sitelerde Paylaş

Aşılar bir çeşit antrenmandır.

Neyine itiraz ediyorsunuz anlamadım.

Aşı koşu bandıdır.

Eğer koşu bandında koşarak form tutmak istemiyorum diyorsan buyur korona ve varyasyonları orada.

Doğada dağda bayırda koşmak gibi.

Bir virüse maruz kaldığında başına gelebilecek olası 1000 senaryo vardır.

Tüberküloz hastası olman, pıhtı atması vs vs bir sürü senaryo açık hesap karşında koronayla baş başa iken.

Aşı olduğunda bu olası 1000 senaryo 10-15 senaryoya düşürülerek sana antrenman ortamı sunuluyor.

Aşıdan sonra karşılaşacağın virüs sana olası 1000 senaryo yaratamaz.

Muhtemelen 10-15 riskle atlatırsın.

Hayat böyle bir şey.

Ayrıca sağlık endüstrisinde garanti yoktur.

Bir göz ameliyatında bile başına yüzlerce şey gelebilir. 

Bunun için kağıt imzalarsın.

Hastaneye yatışlarda da imzalatılıyor artık feragatler ve şikayetçi olamam taahhütleri.

Sen neyin gürültüsünü çıkarıyorsun?

Doktorlar İlaççılar hiç bir zaman hiç bir şeyin garantisini vermiyordu ki zaten önceden de.

Neyin garantisini istiyorsun? :D

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Ignostik kahin yazdı:

Suriyelilerin asi olduguna dair kanit yok beni aptal mi sandin?

Bos bos yorum yapiyorsun;

Mantikli birseyler yazarsan 

Mantikli cevaplar alicaksin.

Tum yorumlarin hakaret icerikli sen once duzgun yorum yapmasini ogren sonra seni ciddiye alip yorum yapim.

Bu formun zeka seviyesi cok dusuk ve trol dolu.

Suriyeliler nasil olucak?

Tc vatandaşı değiller e devlette asi tanimlamasi yok dahada onemlisi

Suriyelilere asi hukukende yasaktır.

19 saat önce, Ignostik kahin yazdı:

2 doz biontek oldum;

Gercekten cok bos konusuyorsun

Kim patir patir oluyor,

Kanitin var mi?

Ama benim cok fazla kanitim var

Koronanin proje olduguna dair.

Olenlerin tamami kronik ust solunum yolu enfeksiyonu hastalari

Genc ve saglikli bir insan

Asi olmamali bagisiklik sistemi asidan 1500 kat daha fazla antikor uretiyor.

Asi dedigin nedir yahu?

Sadece antikor üreten

Biyolijik zehir.baska bir bokada

Yaramaz.

Adamı zorla konuşturuyorsun.

Yahu, sen bu dünyaya harbiden gerizekalı olarak mı geldin de, böyle saçma sapan konular açıp bir o kadar öküzce yanıtlar iliştiriyorsun?

Sendeki gri hücreler kesin sulanmıştır; bunun başka bir açıklaması yok!

Senin hayatın yalan!

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, kavak yazdı:

Adamı zorla konuşturuyorsun.

Yahu, sen bu dünyaya harbiden gerizekalı olarak mı geldin de, böyle saçma sapan konular açıp bir o kadar öküzce yanıtlar iliştiriyorsun?

Sendeki gri hücreler kesin sulanmıştır; bunun başka bir açıklaması yok!

Senin hayatın yalan!

Gel seninle bir anlasma yapalim bana 2002 de kesfedilen rna virusu olan korona nin;

2019 a kadar neden maske ve mesafe ve hijyen kurallarin a gerek gorulmedigini kanitla bende bir daha yorum yapmim anlastik mi?

2002 ortaya cikan rna korona ama maske ve asi gelistirilmedi neden 2020 kadar beklendi.2002 deki korona ile 2019 daki korona arasındaki fark nedir?

Hadi bekliyorum.

Koronavirüs) Belirtileri Nelerdir?

Yeni koronavirüs enfeksiyonu belirtileri arasında ateş, öksürük, nefes darlığı ve solunum güçlüğü bulunur. Daha ağır vakalarda enfeksiyon zatürreye, akut solunum yetmezliğine, böbrek yetmezliğine ve hatta ölüme neden olabilir.

Bütün virüs türleri gibi zaman içinde sürekli evrimleşen koronavirüsler 2002 senesinden itibaren grip benzeri semptomlar gösteren daha ciddi sağlık sorunlarına neden olmaya başlamıştır.

Koronavirüsler hayvanlar ve insanlar arasında bulaşma riski taşıyan, yani zoonik virüslerdir. Geçmişte MERS adıyla bilinen Orta Doğu Solunum Sendromu’nun develerden, SARS adıyla bilinen Şiddetli Akut Solunum Sendromu’nun da misk kedilerinden insana geçtiği düşünülmektedir.

Koronavirüs enfeksiyonlarının yayılmasını önlemek için standart öneriler arasında düzenli olarak alkollü el dezenfektanları veya su-sabunla el yıkanması ve temizliği, öksürme ve hapşırma sırasında ağız ve burnun mendil veya dirsek içi ile kapatılması, bu semptomları gösteren kişilerle yakınlaşmaktan kaçınılması yer alır. Kullanılan mendilin derhal çöpe atılması gereklidir.

Koronavirüs vakalarının görüldüğü yerlerde canlı hayvan pazarlarından uzak durulması tavsiye edilir.

Koronavirüsün belirtileri arasında en sık karşılaşılan semptomlar birkaç gün boyunca devam eden yüksek ateş, baş ağrısı ve kuru öksürük olarak bilinmektedir. Fakat bazı hastalarda aşağıdaki semptomlarda gözlemlenmektedir;

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Ignostik kahin yazdı:

Gel seninle bir anlasma yapalim bana 2002 de kesfedilen rna virusu olan korona nin;

2019 a kadar neden maske ve mesafe ve hijyen kurallarin a gerek gorulmedigini kanitla bende bir daha yorum yapmim anlastik mi?

2002 ortaya cikan rna korona ama maske ve asi gelistirilmedi neden 2020 kadar beklendi.2002 deki korona ile 2019 daki korona arasındaki fark nedir?

Hadi bekliyorum.

Yeni koronavirüs enfeksiyonu belirtileri arasında ateş, öksürük, nefes darlığı ve solunum güçlüğü bulunur. Daha ağır vakalarda enfeksiyon zatürreye, akut solunum yetmezliğine, böbrek yetmezliğine ve hatta ölüme neden olabilir.

Bütün virüs türleri gibi zaman içinde sürekli evrimleşen koronavirüsler 2002 senesinden itibaren grip benzeri semptomlar gösteren daha ciddi sağlık sorunlarına neden olmaya başlamıştır.

Koronavirüsler hayvanlar ve insanlar arasında bulaşma riski taşıyan, yani zoonik virüslerdir. Geçmişte MERS adıyla bilinen Orta Doğu Solunum Sendromu’nun develerden, SARS adıyla bilinen Şiddetli Akut Solunum Sendromu’nun da misk kedilerinden insana geçtiği düşünülmektedir.

Koronavirüs enfeksiyonlarının yayılmasını önlemek için standart öneriler arasında düzenli olarak alkollü el dezenfektanları veya su-sabunla el yıkanması ve temizliği, öksürme ve hapşırma sırasında ağız ve burnun mendil veya dirsek içi ile kapatılması, bu semptomları gösteren kişilerle yakınlaşmaktan kaçınılması yer alır. Kullanılan mendilin derhal çöpe atılması gereklidir.

Koronavirüs vakalarının görüldüğü yerlerde canlı hayvan pazarlarından uzak durulması tavsiye edilir.

Koronavirüsün belirtileri arasında en sık karşılaşılan semptomlar birkaç gün boyunca devam eden yüksek ateş, baş ağrısı ve kuru öksürük olarak bilinmektedir. Fakat bazı hastalarda aşağıdaki semptomlarda gözlemlenmektedir;

Anlaşma yapacakmış...mış....

Sen harbiden salaksın!

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
20 saat önce, Ignostik kahin yazdı:

Hadi bekliyorum.

Biyolog değilim.

Viruslerin çoğalabilmesi için çoğaldığı  konak canlı ölmemeli.

Hafif belirtiler gösterenler taşıyor.

Ayrıca karantina uygulanmıştı o dönemde.

Birde viruslerin genetik dizilimi her kopyalamada değişiyor.

Her insanın genetik dizilimi farklı olduğu içinde bağışıklık sistemi farklı.

Sitelerde Paylaş

Biyolog değilim.

Viruslerin çoğalabilmesi için çoğaldığı  konak canlı ölmemeli.

Hafif belirtiler gösterenler taşıyor.

Ayrıca karantina uygulanmıştı o dönemde.

Birde viruslerin genetik dizilimi her kopyalamada değişiyor.

Her insanın genetik dizilimi farklı olduğu içinde bağışıklık sistemi farklı. 

Ne olduda aniden 2019 da devletler anayasa ve evrensel insan haklarini ihlal etmeye basladilar?

4 milyon mu daha fazla 23 milyon mu?

Bunun proje oldugunu anlamamak icin zeka seviyesinin cok dusuk olması gerekir;

Ben sana kanit veriyorum.

Yorum degil gorsel kanit istiyorum;

Bu konuyu kapatmak istiyorum;

2019 daki yeni versiyon kovid 2002 deki orjinal sars virusunden farkli!

Insan yapimi iddiasi var ;

Sars virusunden alinan doku ornegi ile güncelleme yapilmis ise lbt de;

O zaman farkli bir gorsel kanit olmak zorunda eger gorsel kanit yok ise;

Hepimiz sarsin 2019 versiyonu ile gelistirilen asilar olduk demektir. bu asilar 'rna'

Virusu yani ust solunum milrobudur.

Asil sorulmasi gereken soru su;

2002 den beri ciddi anlamda insanlar olmus.

2019 da 4 milyon insan olurken

2002 de;

23 milyon insan ölmüş;

Bu cok tehlikeli bir soru!

Neden bu kadar insan olurken

Ne maske nede mesafe nede asi vardi?

Madem. Rockefeller!projesi degil..

Sitelerde Paylaş

Yeri gelmisken birseyi daha kanitliyalim;

Pcr testi ile virus kanitlanamaz bu imkansiz!

Virusun kanitlanmasi icin tukruk ornegi. Veya burun salyasi ornegi alinir;

Elektro mikroskop yardimiyla;

Virus gozlemlenir; tek yol bu

Devletler suc isliyor hepiniz kandirildiniz.

Zaten cogu doktor itiraf etmis.

Pcr testleri ile bu is olmaz virus olmuyan. B.negatif !bireyleri pozitif olcebilir.

B.pozitif bireyleride; negatif gosterebilir..

Sizi yaniltabilir hatta olumle sonuclanabilicek pcr hatalari olabilir.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, Ignostik kahin yazdı:

Yeri gelmisken birseyi daha kanitliyalim;

Pcr testi ile virus kanitlanamaz bu imkansiz!

Virusun kanitlanmasi icin tukruk ornegi. Veya burun salyasi ornegi alinir;

Elektro mikroskop yardimiyla;

Virus gozlemlenir; tek yol bu

Devletler suc isliyor hepiniz kandirildiniz.

Zaten cogu doktor itiraf etmis.

Pcr testleri ile bu is olmaz virus olmuyan. B.negatif !bireyleri pozitif olcebilir.

B.pozitif bireyleride; negatif gosterebilir..

Sizi yaniltabilir hatta olumle sonuclanabilicek pcr hatalari olabilir.

Elektron mikroskopu ile saptamak samanlıkta iğne aramak gibi olur.?

Ayrıca dış görünüşten viruslerin   genetik dizilimini tespit edemezsin.

Gel Electrophoresis and pcr  diye ara youtubeda. :)

https://www.youtube.com/watch?v=v8gCzz6OiOE

https://www.youtube.com/watch?v=KeKNrzmS8gw

https://acikders.ankara.edu.tr/pluginfile.php/6152/mod_resource/content/1/5.%20Hafta.pdf

https://tr.wikipedia.org/wiki/Polimeraz_zincir_reaksiyonu

https://tr.wikipedia.org/wiki/Elektroforez

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, pozitivizm yazdı:

Elektron mikroskopu ile saptamak samanlıkta iğne aramak gibi olur.?

Ayrıca dış görünüşten viruslerin   genetik dizilimini tespit edemezsin.

Gel Electrophoresis and pcr  diye ara youtubeda. :)

https://www.youtube.com/watch?v=v8gCzz6OiOE

https://www.youtube.com/watch?v=KeKNrzmS8gw

https://acikders.ankara.edu.tr/pluginfile.php/6152/mod_resource/content/1/5.%20Hafta.pdf

https://tr.wikipedia.org/wiki/Polimeraz_zincir_reaksiyonu

https://tr.wikipedia.org/wiki/Elektroforez

Forumun en gerisine bir şeyler anlatmaya çalıştığına göre, senin canın  sıkılıyor olmalı. Ancak havanda su dövmekten öteye gidemezsin, çünkü karşındaki zat laftan falan anlamaz.:D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...