Jump to content

Küçük Muhammed

Recommended Posts

Yazilarimi yazmamdaki amac sitede her konuyu sabote etmek isteyen yikanmis beyinlere isik olmak degil. Onlar uysturucunun tadina varmislar bir kere. Esas amac siteyi ziyaret eden onlarca genc ve masum beyinlerin bu uysturucunun muptelasi olmamalari icindir. Allahin 99 ismi olduguna ve tum isimleri arapca oldugunu sanan uyusuk beyinlilere laf anlatma gibi bir gaye icerisinde degiliz.

tarihinde Sexy Huri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

DUNYANIN EN IYI 200 ÜN.AVRUPADA AMERİKADA DOGRU AMA AVRUPALI HRISTIYAN YANI ALLAHA INANIYOR

AMERIKAN BASKANI TV LERDE ALLAHIN ADINI AGIZLARINDAN DUSURMEZ MESELA

Hristiyanlar Allah'a inaniyor!... oyle mi?....

Allah'a inanan birine musluman denir. 13 Avrupa ulkesi gezdim, bugune kadar "Ben Allah'a inaniyorum!" diyen bir tek hristiyan gormedim.

Inansa musluman olurdu zaten...

Lafa gelince de hristiyanlara "putperest" dersiniz.

Sitelerde Paylaş
Yazilarimi yazmamdaki amac sitede her konuyu sabote etmek isteyen yikanmis beyinlere isik olmak degil. Onlar uysturucunun tadina varmislar bir kere. Esas amac siteyi ziyaret eden onlarca genc ve masum beyinlerin bu uysturucunun muptelasi olmamalari icindir. Allahin 99 ismi olduguna ve tum isimleri arapca oldugunu sanan uyusuk beyinlilere laf anlatma gibi bir gaye icerisinde degiliz.

KENDİNLE İLGİLİ ABARTILI HAYALLERİN VAR SEX İCIGIM ACTIGIN ABSURD KONULAR VE CARPTIRMALARINLA EGER HAKLIYSANIZ BİLE IŞIK OLMAKTAN ÇOK UZAKLARDASIN.IŞIK OLMAK İSTİYORSAN HAHAHA HİHİHİ LERİ BIRAKIP SAÇMA SAPAN TESPİTLERDEN VAZGECİP İNANDIGINIZ TEORİYİ VE İNANCI BİLİMSEL BİR DİL VE KİŞİLİKLE ANLATMALISIN.

SİTEYE GİREN MASUM VE GENÇ BEYİNLERE ANCAK BU ŞEKİLDE İNANDIRIP KAZANIN ALTINDAKİ MUM OLMAKTAN KURTULABİLİRSİN.

Sitelerde Paylaş

Evet, zaten bizler de bu yuzden buradayiz. Sirf forum disindaki sessiz takipciler icin ciddiyetimizi bozmadan emek ve zaman harciyoruz burada.

Yoksa buradaki beyni tursulanmis 3-5 musluman icin kim ugrasir.

Sitelerde Paylaş
halfer1974,

Konulara verecek bir cevabın varsa yaz yararlanalım.

kişilere yazınca verecek bir cevabı olmayan kişi durmuna düşüyorsun.

xislam

XİSLAM BU BANA ÖZEL BIR DURUMMUKI BANA EDILEN HAKARETE CEVAP YAZMAM SIZI RAHATSIZ ETMIS VE MESAJIMI EDITLEMISSINIZ.KI ABARTI OLAN BIRSEY OLDUGUNUDA SANMIYORUM.ZATEN KONUYA CEVAP YAZDIM ONCE SONRA BANA YAZILAN MESAJA KARSI MESAJ YAZDIM.BELKI ANLAMISSINIZDIR VERECEK BIR CEVABIM HER ZAMAN VARDIR USLUP NASILSA OYLE DAVRANIYORUM...VERECEK CEVABI OLMAYAN KIVIRMALRI YAPANLARI HEP BERABER GORUYORUZ..AMA MADEM BOYLE KONUYA DEGILDE SAHISA VERILEN CEVAPLAR DIREK EDITLENIYOR SIZE YARDIMCI OLUP BU TUR MESAJLARI BILDIRMMI ISTERMISINIZ...!!! AMA O ZAMAN 24 SAAT MESAJ EDITLEMEK ZORUNDA KALIRSINIZ SANIRIM

EYVALLAH ALDIM MESAJINI...

Sitelerde Paylaş
Evet, zaten bizler de bu yuzden buradayiz. Sirf forum disindaki sessiz takipciler icin ciddiyetimizi bozmadan emek ve zaman harciyoruz burada.

Yoksa buradaki beyni tursulanmis 3-5 musluman icin kim ugrasir.

AMAN AMAN EVRENSEL BÜYÜK UYANIŞIN BİLGE ÜSTADI :lol:

DEMEK TAKİPÇİLERİNİZ VAR BENDE BİZİM İÇİN BURADA OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜP

KENDİMİ BİRŞEY SANIYORDUM...ÜZÜLDÜM BAK ŞİMDİ :P

EE TAKİPÇİLERİNİZE VERMEK İSTEDİĞİNİZ BİLİMSEL KONULAR KANITLAR ONLARIN KAFALARINDA AMPUL

PATLATACAK EVRENSEL MESAJLARINIZ NEDİR ACABA BİZİ AYDINLATIRMISINIZ..

MUHTEMEL CEVAP: İNANANLAR SALAKTIR APTALDIR MUHAMMEDIN ŞEYİ SOYLEDİR

HEM SONRA HHAAAAA Hİİİİİİİ

TEŞEKKUR EDERIZ AYDINLANDIK YAŞASIN EVRİMMMMMM

Sitelerde Paylaş
O BİLE İMAN ETTİ

İnsanın DNA şifresini çözerek bilim tarihine geçen Francis Collins, Laboratuvarda çalışırken Tanrı nın varlığını hissettim dedi

Arkadaşım, yine okumadan atmışsın. Francis Collins eski bir ateisttir ve evangelist hristiyan mezhebine dönmüştür ama evrim kuramını hala kabul eder, bunu "kendi tanrısının bir yolu" olarak görür kısacası senin allah dediğin, muhammedin sapık fantezilerini yarattığına inandırdığı hayalle bir ilgisi yoktur bu nedenle hy nin sitesinden aldığın herşeyi gurur tablosu gibi arkana takma.

Sitelerde Paylaş
Hristiyanlar Allah'a inaniyor!... oyle mi?....

Allah'a inanan birine musluman denir. 13 Avrupa ulkesi gezdim, bugune kadar "Ben Allah'a inaniyorum!" diyen bir tek hristiyan gormedim.

Inansa musluman olurdu zaten...

Lafa gelince de hristiyanlara "putperest" dersiniz.

YANİ BU KADARINA DA PES DIYORUM HATTA OHA CEKMEK GECIYOR ICIMDEN 13 AVRUPA ULKESI GEZMIS ADAMA BAK ALLAHA İNANIYOR DERKEN YARATICIYA DEMEK ISTEDIGIMI ANLAMIYOR BUNDAN SONRA SANA OZEL DIP NOT ACARIM

OH MY ALLAH :lol: YAW GİT İŞİNE BE KARDEŞİM BU KONUŞMANA BAKILIRSA DIYARBAKIRIN KOYUNDEN CIKMAMIŞSIN

:lol:

Sitelerde Paylaş
Arkadaşım, yine okumadan atmışsın. Francis Collins eski bir ateisttir ve evangelist hristiyan mezhebine dönmüştür ama evrim kuramını hala kabul eder, bunu "kendi tanrısının bir yolu" olarak görür kısacası senin allah dediğin, muhammedin sapık fantezilerini yarattığına inandırdığı hayalle bir ilgisi yoktur bu nedenle hy nin sitesinden aldığın herşeyi gurur tablosu gibi arkana takma.

http://www.yaklasansaat.com/haberdosya/200...berleri/h37.htm

H.Y MI BIR BAK AYRICA ADAM ALLAHIN(YANI YARATICININ YANI GOD IN) VARLIGINI KABUL ETTIGINI VE BUNUN NEDENLERINI SOYLUYOR.....

BU BÖLÜM İLGİNİ ÇEKER SANIRIM

Din konusuna ilişkin en tartışma yaratcak haber dosyası Time dergisinde yayınlandı. Time'a konuşan ünlü ateist Richard Dawkins, evrim teorisini savunarak, "Bilimsel ilerlemeler, insan vücudunu hatta duygu ve davranışlarını genlerin belirlediğini gösterdi. Genetik yapımızdan milyarlarca yıllık bir süreçte değişti ve sonuçta tesadüfen modern insan ortaya çıktı'' dedi. Dawkins'in iddialarına yanıt dünyanın en önemli gen uzmanlarından biri olarak gösterilen Dr. Francis Collins'ten geldi. Eskiden bir ateist olan Dr. Collins, 1993'ten bu yana Human Genome Research Institute'un direktörlüğünü yapıyor. Dr. Collins'in öncülüğündeki 2400 kişilik bir ekip 3 milyarlık bir dizilimden oluşan insanın genetik yapısını çözmüştü. Dr. Collins, Time'a yaptığı açıklamalarda, Tanrı'nın varlığını bilimsel olarak kanıtlayacak bir araştırma başlattıklarını belirterek şöyle konuştu:

KAYNAK Milliyet, 07/11/06

tarihinde halfer1974 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
SexyHuri'den gayet güzel ve kaliteli bir yazı, düşündüren ilginç tespitler.

yersen tabi..

adam resmen senaryo yazmış....kendi hayalinde canlandırdığı muhammedi buraya aktarmış..

bence seksi huri çok hayalperest bi insan.burayı dışardan takip eden gençlerimize büyük zararlar verebilir ben bundan korkuyorum..

Sitelerde Paylaş
http://www.yaklasansaat.com/haberdosya/200...berleri/h37.htm

H.Y MI BIR BAK AYRICA ADAM ALLAHIN(YANI YARATICININ YANI GOD IN) VARLIGINI KABUL ETTIGINI VE BUNUN NEDENLERINI SOYLUYOR.....

BU BÖLÜM İLGİNİ ÇEKER SANIRIM

Din konusuna ilişkin en tartışma yaratcak haber dosyası Time dergisinde yayınlandı. Time'a konuşan ünlü ateist Richard Dawkins, evrim teorisini savunarak, "Bilimsel ilerlemeler, insan vücudunu hatta duygu ve davranışlarını genlerin belirlediğini gösterdi. Genetik yapımızdan milyarlarca yıllık bir süreçte değişti ve sonuçta tesadüfen modern insan ortaya çıktı'' dedi. Dawkins'in iddialarına yanıt dünyanın en önemli gen uzmanlarından biri olarak gösterilen Dr. Francis Collins'ten geldi. Eskiden bir ateist olan Dr. Collins, 1993'ten bu yana Human Genome Research Institute'un direktörlüğünü yapıyor. Dr. Collins'in öncülüğündeki 2400 kişilik bir ekip 3 milyarlık bir dizilimden oluşan insanın genetik yapısını çözmüştü. Dr. Collins, Time'a yaptığı açıklamalarda, Tanrı'nın varlığını bilimsel olarak kanıtlayacak bir araştırma başlattıklarını belirterek şöyle konuştu:

KAYNAK Milliyet, 07/11/06

http://en.wikipedia.org/wiki/Francis_Colli...28geneticist%29

Tanrı ile allah eşit değildir. Sen müslümanlığı bile öğrenememişsin bir de burada utanmadan şirk koşuyorsun. Ayrıca "evrim teorisini kabul eden bir müslümanı" ne kadar kabul edebilirsen bu adamı da kendi allah inancına o kadar denk görebilirsin.

tarihinde Sorrow tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muhammed peygamberliginin daha da yayilmasi icin fakir halk ve kolelerden olusan muridlerine, Mekke'nin zenginlerinide katmak istiyordu.

Buyuk Islam alimi Ibni ishak soyle der;

"Insanlar ne zaman bir yerde toplansa veya Muhammed Mekke'ye meshur bir kisinin gelecegini duydugunda, her zaman o orada bulunurdu" Ibni Ishak (bakiniz: siret-i resul sayfa 195)

not= Konuya yazi yazan kisileri yazilarini daha cok islami kaynaklari kullanarak yazmalarini tavsiye ediyorum..

Sitelerde Paylaş
İNGİLİZCEM İYİ DEĞİL FRANSIZCA SAYFASI VARSA BIR ANLAM CIKARABILRIM ZAHMET OLMAZSA

ingilizcen iyi değilse çekiç sayfasını nereden bulmuştun bir açıklarmısın?

Sitelerde Paylaş
Muhammed peygamberliginin daha da yayilmasi icin fakir halk ve kolelerden olusan muridlerine, Mekke'nin zenginlerinide katmak istiyordu.

Buyuk Islam alimi Ibni ishak soyle der;

"Insanlar ne zaman bir yerde toplansa veya Muhammed Mekke'ye meshur bir kisinin gelecegini duydugunda, her zaman o orada bulunurdu" Ibni Ishak (bakiniz: siret-i resul sayfa 195)

not= Konuya yazi yazan kisileri yazilarini daha cok islami kaynaklari kullanarak yazmalarini tavsiye ediyorum..

BUNDAN DAHA DOĞAL NE OLABİLR ONUN GOREVI ISLAMI YAYMAK VE BU SEBEBLE EN ETKILI EN GUCLU INSANLARI ISLAMA KATMAK ISLAMIN DAHA HIZLI BUYUMESINE YOL ACAR..SENIN BAKIS ACINA GORE SADECE FAKIRLERI MI DAVET ETMELI SADECE ONLARLAMI UGRASMALIYDI

(BAKINIZ :ATEİSTFORUM KÜCÜK -MUHAMMET-SAHİFE 2 HALFER1974) ( 6)

Sitelerde Paylaş

hurinin yaptığı bi tarihi roman yazmaktır.

ve olayları biraz daha dallandırmak,

psikolojik tahlillere yer vermektir.

ancak huri bunu yaparken rivayetlere bağlı kalmakta,

sadece boşlukları kendi yorumlarıyla doldurmaktadır.

itirazı olan? :blink:

Sitelerde Paylaş
ingilizcen iyi değilse çekiç sayfasını nereden bulmuştun bir açıklarmısın?

ÇEKİÇİ NERDENMİ BULDUM KIT İNGİLİZCEYLE ??? KONUYU DEGILDE MESAJI KARISTIRDIN SANIRIM

DUR SENİ MUTLU EDEYİM ÖLESİNE DENK GELDİ SAZAN GİBİ ATLADIM ( ASLINDA SAZAN GIBI ATLADIGIM DOGRU ÇEKİC SAHIDENDE 700 YILLIKMIŞ) BU SEBEBLE ÖZURDE DILEMISTIM BAKABILIRSIN....

GENEDE 500 MILYON YILLIK KAYANIN ICINDE OLMASI GARIP..... :blink:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...