Jump to content

Buluşma

Recommended Posts

1. geleneksel buluşmayı Pinokyo ile yaptık gayet güzel geçti beni kesmeye kalkmadı :P cafede nargile falan içtik biraz dolaşıp çay bahçesinde oturduk yolda evrim ve dinden sohbet ettik birazcıkta Hitlerden tabi :rolleyes: sonra tekrar görüşmek üzere ayrıldık güzel bir gündü :)

pinokyoyu kesmediğine sevindim.korktuğum gibi çıkmadı :lol: :P

Sitelerde Paylaş
  • İleti 475
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Pinokyo ile bugunde buluştuk sinemaya gittik ordan yürüdük biraz sanki tüm dilencilerde beni buluyomuş gibi yanıma geldiler <_< bende onlara yardımda bulunmayınca kalpsiz oldum <_< sonra sohbet ederken aldatmalar falan mevzuu açıldı doğanın gereği erkek aldatır dedim sapık oldum <_< sonra aşıklar parkında oturduk biraz siyasetten bahsettim sıkıcı oldum <_< ama herşeye rağmen benim açımdan güzel bi gündü :) Pinokyo ne düşünüyo bilmiyorum bidaha gelmem falan diyodu ama bakıcaz :(
Sitelerde Paylaş
:D :D :D valla bilmiorum bakalım ama sıkıcı kısmı fln yalandı yani ben öle bisi dedimi hatırlamıorum :D bakalım ya ins. önümüzdeki günlerde geri gitmezsek bida görüsürüz herhalde bencede gayet hos bi gündü dünmüydü ne zmndı ya neyse salla :D
Sitelerde Paylaş

Beyler ben hazırım, buluşma vakti çağırın mutlaka :P

250pxmilitantatheistly4.jpg

Sitelerde Paylaş

Ben de geçen gün hmd ile buluştum. Kahvaltıyı onların evinin selamlığında yaptık. Sonra molotof kokteyli hazırlayıpi sinagog çıkışı iki tane yahudi yaktık. İkindiyi kıldıktan sonra da ankesörlüden Tuncay Özkan'ı ödemeli arayıp işlettik. Peşinden Cüppeli Ahmet hoca ile minder sohbeti ve zikrullah... 23.30 Suudi Arabistan milli marşı ve kapanış.

Sitelerde Paylaş
ya bisi sorcam siz dalga flnmı geciorsunuz ne is öle???? savasa flnmı hazırlık yapıorsunuz*?? isin icine bushuda koymussunuz tam olmus fln yani

Yoo, ne dalgası PiNokyo, buluşunca nasılsa birbirimizi haklayacağız ya, hazırlık bir nevi. Karşı tarafı korkutma çabası. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...