Jump to content

Buluşma

Recommended Posts

• İleti 475
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1)Şimdi benim gidiş/dönüş uçak bileti almam,birinin beni havaalanından alması ve ertesi gün bırakması,geceyi geçirecek yer bulmam gerekiyor.2 bira içeceğiz diye hem o kadar masraf yapmak,hem de insanları yormak istemedim :)

2)Bizimkiler sıcak bakmadı pek,bir şekilde ikna edebilirim ama uzatmayayım,hazır böyle karar vermişken...

Siz gezin,tozun :D

tarihinde Kara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hmm yaman beni vurcak ama doğruya doğru yani.. sen ve ailende haklısınız :blink: yorulmazdım ve bu işi üstlenebilirdim ama ben ne kadar güvenilir biriyim.. pfff ailenin aklı sende kalmasın.. :( başka bir zaman ailenle falan gelirsen yine düzenleriz bir buluşma.. en azından sadece bizim için gelmemiş olursun..

Sitelerde Paylaş
1)Şimdi benim gidiş/dönüş uçak bileti almam,birinin beni havaalanından alması ve ertesi gün bırakması,geceyi geçirecek yer bulmam gerekiyor.2 bira içeceğiz diye hem o kadar masraf yapmak,hem de insanları yormak istemedim :)

2)Bizimkiler sıcak bakmadı pek,bir şekilde ikna edebilirim ama uzatmayayım,hazır böyle karar vermişken...

Siz gezin,tozun :D

Kara adamı hasta etme ben seni havaalanından alır ertesi gün götürürüm o sorun değil crossfox kalacak yer sorununu çözsün gerisi önemli değil tabi ulaşım parası var onda zorlanırım diyorsan bişey diyemiyorum.

Sitelerde Paylaş
Kara adamı hasta etme ben seni havaalanından alır ertesi gün götürürüm o sorun değil crossfox kalacak yer sorununu çözsün gerisi önemli değil tabi ulaşım parası var onda zorlanırım diyorsan bişey diyemiyorum.

kara yerin hazır olduğunu biliyor, hem de ne yer :) ancak konuştuğumuzda ailesinin de sıcak bakmadığını söyledi + masraflar; haklıdır.

ancak gelirse başımızın üzerinde yeri var, bilir...

Sitelerde Paylaş
kara yerin hazır olduğunu biliyor, hem de ne yer :) ancak konuştuğumuzda ailesinin de sıcak bakmadığını söyledi + masraflar; haklıdır.

ancak gelirse başımızın üzerinde yeri var, bilir...

Bu alıntıladığım ifade hayra alamet değil gibi duruyor gerçi ama, hayırlısı :) :)

Sitelerde Paylaş

adamı idare ediverin madem.

kızlara biraz daha az para yedirin,

yol parasında destek çıkın adama. :)

E bence de, Kara hangi şehirde ikamet ediyor? Otobüs fiyatlarının, 2-3 kişi birleşsek, bizi öldürecek düzeyde yüksek olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum :)

roquentin;

kanka, garip imalarda bullunmayalım reca ederim. :)

Kanka, benle ilgili bir geyik mi çevirdiler diye merak ettim de, kusuruma bakma artık :)

Sitelerde Paylaş
E bence de, Kara hangi şehirde ikamet ediyor? Otobüs fiyatlarının, 2-3 kişi birleşsek, bizi öldürecek düzeyde yüksek olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum :)

Kanka, benle ilgili bir geyik mi çevirdiler diye merak ettim de, kusuruma bakma artık :)

çevirdik kanka, ben seni savundum yalnız hep. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...