Jump to content

Buluşma

Recommended Posts

• İleti 475
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Buluşma olayı Ankara'da ve tatilde olursa ben de gelmek isterim.

istanbulda olacaz gene hetero yaf.. :( berguzar ablada gelecek ankaradan.. sungur nerede bilmiyorum ama o da gelmek isteyen arasında..

hasip kaplan, üzmez avatarın korkutur valla beni ya.. sen gelirsen muhtemelen ben gelmem.. :D

Sitelerde Paylaş

Buluşunca neler yapılıyor? Mesela ne konuşuyorsunuz? Gene ateizm-din mevzuları mı yoksa havadan sudan mı?

Bir de aslında buluşmak tehlikeli ya. Yarın öbür gün en küçük bir kavgada ne var yok ne yok ortalığa dökülmesi ihtimali var.

Bir de adamın avatarı ve yazılarından onun hakkında kafanda bir görüntü oluşturursun ama buluşunca hepsi yıkılıp gidebilir. Bu ihtimal de var.

Bu arada, Kütahya'da buluşmak isteyeniniz varsa benimle irtibata geçsin. :ph34r:

Sitelerde Paylaş
bende geliyim mi <_<:wub: :drinks:

sen gel valla ya başımın üstünde yerin var.. :friends:

sevgili freddie bizim daha önceki buluşmamızda sevgili oğuzda aynı şeyi söylemişti ama biz bu yönde sıkıntı yaşamadık.. ve ben şahsım adına inanılmaz keyif almıştım.. normal arkadaşlar gibi sanki birbirimizi çoook uzun zamandır tanımıyormuş gibi herşeyden konuşuldu neredeyse.. yeri geldi kızlardan bile konuştuk diyeyim.. :)

bu arada yer olarak gene alkollü bir mekan düşünülmüş sanırım. müslüman olup katılmak isteyen olursa ben şimdiden söylemiş olayım.. en azından söylenmedi denmesin..

Sitelerde Paylaş
Buluşunca neler yapılıyor? Mesela ne konuşuyorsunuz? Gene ateizm-din mevzuları mı yoksa havadan sudan mı?

Bir de aslında buluşmak tehlikeli ya. Yarın öbür gün en küçük bir kavgada ne var yok ne yok ortalığa dökülmesi ihtimali var.

Bir de adamın avatarı ve yazılarından onun hakkında kafanda bir görüntü oluşturursun ama buluşunca hepsi yıkılıp gidebilir. Bu ihtimal de var.

Bu arada, Kütahya'da buluşmak isteyeniniz varsa benimle irtibata geçsin. :ph34r:

evet evet, haklısın. ben nasıl olduysa metalci ateiz genç imajı çizmişim, ama nurcu görünümlü sıradan genci görünce birden ağlamaya başladılar; hatta o gün benimle kimse konuşmadı, bu yüzden olabilir sanırım...

Sitelerde Paylaş

fredddie, beni görünce asla hayal kırıklığına uğramayacağına dair seni temin ederim.

crossfoxa sorabilirsin valla. :)

Sitelerde Paylaş
fredddie, beni görünce asla hayal kırıklığına uğramayacağına dair seni temin ederim.

yaavğğğ bırak alllaaağğğsenn... feysbuk a sultan ahmet camisine ilk kez gitmiş nurcu kılıklı fotoğraflarını koymuşsun, gördük; daha neyin bıdıbıdısı bu :)

ps: evet, sultan ahmet e gitmiş, estergon falan derse yemeyin...

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
:)

iyi ama, buluşma 21 haziranda falan olacak, o dönemde okul var mı?

Öyle mi? Tarihi bilmiyordum. Yakın zamanda buluşacaksınız sanıyordum.

21 Haziran'da okul bitiyor. Gelirim belki, neden olmasın?

Hem daha çok var. Burada haberleşiyor herkes nasılsa.

Sitelerde Paylaş
Öyle mi? Tarihi bilmiyordum. Yakın zamanda buluşacaksınız sanıyordum.

21 Haziran'da okul bitiyor. Gelirim belki, neden olmasın?

Hem daha çok var. Burada haberleşiyor herkes nasılsa.

çok var tabi de, ben işi sağlama aldım

sonradan "vay efendim geç haberim oldu", "yok bana söylemediler" falan denmesi ihtimaline karşın :)

Sitelerde Paylaş

:D Tam nurcu tipi var murtedd abimde sizi temin edebilirim :D

Cross Baby face ,yamanla bende sokak çocugu :D

tarihinde CasTRo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Buluşmaya az kala buluşmak için başlık açacağım arkadaşlar yaman organizasyon güvencesiyle buluşacağız gene :) mekanlar belli zamanı gelince gelenlerin haberi olacak ifeelgood gelmeni isterim ama en çok freddie nin gelmesini isterim :)
Sitelerde Paylaş
Buluşmaya az kala buluşmak için başlık açacağım arkadaşlar yaman organizasyon güvencesiyle buluşacağız gene :) mekanlar belli zamanı gelince gelenlerin haberi olacak ifeelgood gelmeni isterim ama en çok freddie nin gelmesini isterim :)

Evet freddie gelsin, yer benden abi. Biletini kapsın, gelsin. Hatta sanırım buluşma 21'inden sonra olacak ki, o dönemde aylık harçlığımı da alıyorum; kişisel masraflar da benden, sadece bilet sana kalsın freddie :)

Sitelerde Paylaş

O tarihte İstanbul'da olmaya gayret edeceğim. Gerçekten katılmayı istiyorum. Neden derseniz, gözünüz şöyle modern-laik-bakımlı-allı pullu bir müslüman kadın görsün :lol:

İçkili mekan konusunda sorunum yok, ben zaten namazı kılar gelirim...

Sevgiler herkeslere...

Bu arada Ifeelgood ile tekrar görüşmekten büyük zevk duyarım, onunla vakit çok güzel geçiyor inanın... Ha bir de sevgili eyetisen ile <_<

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...