Jump to content

Buluşma

Recommended Posts

Ben bu forumda tanıdığım pek çok kişi ile forum dışı ortamda interntten sohbet ettim

iki kişi ile istanbulda yüzyüze görüştüm, çay içtik vs... henüz kesilmedi bir tarafım

ama olası bir buluşmanın pek akıllıca olacağını pek zannetmiyorum

Sitelerde Paylaş
  • İleti 475
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ciddi bi şey olursa ben varım ölüm korkusu falan taşımam inancımdan dolayı öldürülceksem umrumda olmaz

hem madem islama göre ateistlik serbest leküm diniküm veliya din ve zor şartlar altında allaha küfretmek müslümanlara bile serbest o zaman korkcak bişey yok

ama işin içine başka örgütler girerse sakınca doğar.

Sitelerde Paylaş

Geçmiştede sık sık gördük bu konuları ancak olmadı olmasını canı gönülden isteriz ama olmaz.Msn de tanışılır konuşulur ancak öyle oda artık kendi rengini ciddi ciddi belli etmiş adamlarla olur.

haftaya cumartesi 11 de ykm nin öünde gibi bi buluşmada pala satır ve benzeri şeylerle bizden önce gelecek arkadaşlar olduğuna eminim:)

Sitelerde Paylaş

Elalem 10. geleneksel forum buluşmasını düzenledi burda tık yok daha :D

Bence abartıyorsunuz meseleyi. Tamam tüm forumu kapsayan bir plan yapılamaz ama aynı şehirdekiler yazar adını sonra özelden görüşülür, ekilmek istenen ekilir :P ,uygun yer zaman belirlenir, küçük çaplı bir buluşma gerçekleştirilir. Ankaralılar yazsınlar mesela bu başlığa (ben değilim), ama en güzeli İstanbul'da olur herhalde daha çok kişi katılır (İstanbullu da değilim :) ) Kimbilir belki zaten buluşuyorlardır :lol:

Sitelerde Paylaş
Ben bu forumda tanıdığım pek çok kişi ile forum dışı ortamda interntten sohbet ettim

iki kişi ile istanbulda yüzyüze görüştüm, çay içtik vs... henüz kesilmedi bir tarafım

ama olası bir buluşmanın pek akıllıca olacağını pek zannetmiyorum

bende burda bi kişiyle görüştüm.zaten erzurumda forum üyesi olarak 2 kişiyiz :lol:

sanırım burda ateistler sadece müslümanlara değil,birbirlerinede güvenmiyolar?

haksızmıyım?

Sitelerde Paylaş
bende burda bi kişiyle görüştüm.zaten erzurumda forum üyesi olarak 2 kişiyiz :lol:

sanırım burda ateistler sadece müslümanlara değil,birbirlerinede güvenmiyolar?

haksızmıyım?

haksızda olabilirim yani.neden?

çünkü toplu bi buluşma pek doğru olmaz.2-3 kişi buluşup görüşebilir ama gizli olarak.msn den yazışmaları daha uygun olur.

provokatörler var,forumu dışardan izleyen örgüt mensupları vsvs.

el kaide,hamas,pkk ve sol örgütler foruma adam sızdırabilir.

amaç huzursuzluk çıkarmak işte.

bu nedenle toplu bi buluşma kesinlikle tehlikeli.

biz müslümanlarda tehlike altındayız yani.

anlicağın herkes tehlike altında.

Sitelerde Paylaş

Selam:

Ben Ankaradayım, isteyenlerle buluşabilirim ve müslümanım. Ama bırakın birine vahşeti, karıncayı dahi incitemem ben.

Ve yazılanlardan şunu gördüm, insanın içindeki vahşet duygusu, kendinden olmayanı kabullenmeme dürtüsü herkeste eşit miktarda vardır. Çünkü bunlar insana özgü şeylerdir...

Hoşçakalın..

Sitelerde Paylaş

Ya bırak ne tehlikesi...Müslümanların hiç bir tehlikesi yok. Neden mi?

Olası bir ölüm durumunda öbür taraf hazırlanmış bekliyor sizi. Birileri gelse de burda yaşasa diye. Zaten bahane de hazır. "İslamı yayıyorduk, savunuyorduk..." Yani? Şehit statüsü. Direk cennet. Huriler, güneş ohh...

Bir de bize bak. Yaşayacak tek bir hayatımız var. Ne yaşayacaksak burda, yoksa kimse bize bir şey hazırlamıyor başka yerlerde öyle konforlu, rahat... :)

Sitelerde Paylaş
Selam:

Ben Ankaradayım, isteyenlerle buluşabilirim ve müslümanım. Ama bırakın birine vahşeti, karıncayı dahi incitemem ben.

Ve yazılanlardan şunu gördüm, insanın içindeki vahşet duygusu, kendinden olmayanı kabullenmeme dürtüsü herkeste eşit miktarda vardır. Çünkü bunlar insana özgü şeylerdir...

Hoşçakalın..

BERGUZAR ABLAM sen öyle hümanist ayaklarına takılıyon ama ben yemem bu numarayı

mesela sexi huri ankaraya gelse sen kesin onun sacını başını yolarsın buna eminim :lol:

valabiz bile ayırt edemeyiz kavgayı

en iyisi huri amerikada kalsın böylesi her iki taraf icin daha iyi :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Selam:

Hoşçakalın..

senin karıncayı bile incitmeyeceğini bende biliyorum 190 boy 100 kilo lennox lewis gibi adamım ama bende bir karıncayı incitmem :}

yalnız tehlikeli şeyler var kendim için korkmam biraz manyağım yani yüzlerce kez ölümden döndüm ölümün üstüne gittim risk almayı severim

benim endişem çoğunluk için ne siz ne biz bişey yapmayız ama gündem olsun diye başkaları bişeyler yapabilir

yani hiç tanımadığımız örgütler türkiye gibi bi ortamda dikkat etmek lazım

ancak msn den görüşmeler olabilir isteyenlere msn veririm

izmirde olanlarla görüşmek isterim bende.

Sitelerde Paylaş
haksızda olabilirim yani.neden?

çünkü toplu bi buluşma pek doğru olmaz.2-3 kişi buluşup görüşebilir ama gizli olarak.msn den yazışmaları daha uygun olur.

provokatörler var,forumu dışardan izleyen örgüt mensupları vsvs.

el kaide,hamas,pkk ve sol örgütler foruma adam sızdırabilir.

Forumun tek tehlikeli adamı sensin, herkes hakkında bilgin var..

Sitelerde Paylaş
senin karıncayı bile incitmeyeceğini bende biliyorum 190 boy 100 kilo lennox lewis gibi adamım ama bende bir karıncayı incitmem :}

Vay canına!

Lennox Lewis'i tanıdığına göre bayağı kültürlüsün.. :unsure:

Sitelerde Paylaş
Sapancada hafta sonu piknik maiyetinde göl kenarında toplanmaya ne dersiniz?

sapancamı müthiş ya.oralarda az piknik yapmadık göl kenarında.çok anılarım var oralarda. :)

Sitelerde Paylaş
Sen sapanca'yı olsa olsa askere giderken, otobüs camında görmüş olmalısın..

mazot saçmalama. :angry: laf sokmak için söylüyorsun.orda akrabalarım var çok kaldım oralarda.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...