Jump to content

MUHAMMED YALANCIDIR.

Recommended Posts

• İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Xİslam,

Dostum güzel bir konuya el atmışsın fakat Muhammed'in mantığına göre bir yanlışın var. İddaa da bulunanlar için şahit getirmeleri başka mevzular içindir. Vahiy olayında bu sistem tamamen geçersizidir. Zaten Muhammed'e inanan insanlar için böyle bir sorun yoktur, onlar gönülden inanırlar. Şimdi biraz Muhammed'i sıkıştıralım ne dersin? Başlıyoruz.

- Söyle

bakalım ey Muhammed! Bu kitabı senin uydurmadığını nereden bileceğiz?

11/13-
Yoksa "onu kendi uydurdu" mu diyorlar? O halde sen de onlara de ki: "Haydi siz de onun gibi uydurulmuş on sûre getirin. Allah'dan başka çağırabileceğiniz kim varsa onları da yardıma çağırın. Eğer doğru söylüyorsanız" (bunu yaparsınız).

- Ne yani, senin uydurmadığını bilmek için bizimdemi uydurmamız gerek? Hadi diyelim ki uyduramadık, bu senin Allah tarafından vahy aldığının bir ispatı mıdır?

11/14-
Yok eğer bunun üzerine size cevap vermedilerse, artık bilin ki, bu Kur'ân ancak Allah'ın ilmiyle indirilmiştir. O'ndan başka ilâh yoktur. Artık müslüman oluyorsunuz, değil mi?

- Hop hop! Dur bakalım. Hemen havalara girme. Hem senden daha iyi yazamıyorum, hemde bu kitabın Allah tarafından indirildiğini ispatlamanı istiyorum. Bunu yapabilecek misin? Yoksa senin mantığını kullanacaksak bütün şairler Allah'dan vahy alıyorum der. Senin Allah'ın böyle birşey ortaya çıkarabilecek duruma nasıl izin verir?

11/35-
Yoksa "Onu uydurdu" mu diyorlar? De ki; "Eğer uydurdumsa vebali benim boynumadır. Bense sizin yüklendiğiniz vebalden uzağım".

- Yahu neden kaçamak cevaplar veriyorsun ki.. Boşver şimdi vebali falan. Ben hâlâ Allah'dan vahiy alarak yazdığına inanmıyorum bu kitabı.

13/43-
O kâfirler: "Sen Allah tarafından gönderilmiş bir peygamber değilsin" diyorlar. De ki: "
Benimle sizin aranızda şahit olarak Allah yeter
, bir de yanında kitap ilmi bulunan (yeter)."

- Peki Muhammed, sen & Allah beraberce uslu uslu oynayın. Birşey lazım olursa seslenin.

Çok güzel bir post :)...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...