Jump to content

Türban Düzenlemesine RED

Recommended Posts

Ya sanki duyanda sokakta turbanlilarin basindan turbanlari cekiliyor sanacak

Sokakta magdur olan normal giyimliler, turbanlilar degil!

keh keh keh..

doğru haklısın..

üni kapılarında zorunlu isteğe bağlı olarak başlar açılıyor değil mi?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Orada birak kurumlarda olmasini, sokakta yasaklar var!

Nasil bir mantik iran'i savunup bizdeki yasaklari elestirmek?

Tamamen cifte standard..

O yasaklarin olmadigi tek yer begenmedigin Amerika!

siz ateistlerin amerikayı beğenmesini hiç yadırgamıyorum..wampir ruhunuza gayet uygun

Sitelerde Paylaş

beyin fukarası seriatci ayak takımının hayallari suya dustu..

Velev ki turban sıyasi simge diye lafa baslayan, liderinizin suratını bu karar acıklandıktan sonra gormek isterdim..

ulkemizin cahil, beyin fukarası karaktersiz, oyunu bır torba malzemeye satan kisiliksiz güruhunu siyasi simge turban pesinde kosturarak, kendi kafasına gore laiklik tanımları yaparak halkımızın inanclarini kutuplastıran bu zihniyete Anayasamızın 2. ve 4. maddeleri minarelerinizin süngusu gibi itina ile girmistir...

Anayasa mahkememizin kararı yerinde ve gecikmis bir karardir..

Kararı begenmeyenler buyursunlar gitsinler İrana veyahutta Yemene ya da baska bir yere ..

Sitelerde Paylaş
İran gibi olmak isteseler yine eh işte derdim onaylamasamda belki bir nebze saygı duyardım belki bunlar amerikan kıçında biten "ılımlı" islam laleleri

Son beş yıldır Türkiye'deki ulusalcı takım ABD onlara pas versin diye Amerika'ya ve Dick Cheny'e yalvarmaktan dillerinde tüy bitti..

Ordunun tüm silahları ABD'nin, Başbakan ya da G.kurmay başkanı olan her şahıs Washington'u tevaf etmeden göreve başlamıyor..

Kimse kimseyi kandırmasın..

Sitelerde Paylaş
siz ateistlerin amerikayı beğenmesini hiç yadırgamıyorum..wampir ruhunuza gayet uygun

benim ateist olmadigimi biliyorsun da neyse..

ABDyi begenmiyorsan Osmanliyi da begenmeyeceksin

Turkiyeyi begenmiyorsan Irani da begenmeyeceksin

Hic tutarli degilsin, tamamen tarafli ve cifte standardli yaklasiyorsun

Sitelerde Paylaş

benim ateist olmadigimi biliyorsun da neyse..

ABDyi begenmiyorsan Osmanliyi hic begenmeyeceksin

Turkiyeyi begenmiyorsan Irani hic begenmeyeceksin

Hic tutarli degilsin, tamamen tarafli ve cifte standardli yaklasiyorsun

Sitelerde Paylaş
Ağzını topla

Meclisten çıkan her karar Tanrı hükmü değildir, yasama yargıdan üstün değildir. Anayasa'nın değişmez ilkeleri durdukça (ancak bir darbe yapabilirseniz değiştirirsiniz) bu tür girişimlerin sonucunun böyle olması kaçınılmazdır

anayasa mahkemesinin kararlarımı tanrı hükmü? bukadarınada pes diyorum ya.

Sitelerde Paylaş

Velev ki turban sıyasi simge diye lafa baslayan, liderinizin suratını bu karar acıklandıktan sonra gormek isterdim..

ulkemizin cahil, beyin fukarası karaktersiz, oyunu bır torba malzemeye satan kisiliksiz güruhunu siyasi simge turban pesinde kosturarak, kendi kafasına gore laiklik tanımları yaparak halkımızın inanclarini kutuplastıran bu zihniyete Anayasamızın 2. ve 4. maddeleri minarelerinizin süngusu gibi itina ile girmistir...

Kararı begenmeyenler buyursunlar gitsinler İrana veyahutta Yemene ya da baska bir yere ..

Uslubunda şu anlaşılıyor: Tayyip ve arkadaşlarının her iktidara gelişi ve Gül'ün cumhurbaşkanı oluşu sende oluşturduğu travmanın yanında minarenin maket kaldığı anlaşılıyor..

Yakında belediye seçimleri var, sanırım ufukta yeni bir travma var..

sanırım bu defaki travma seni tramvaya bindirecek..

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Milletetten oy almak için kıçından üfüren politikacı takımı, halk iradesine tecavvüz edilmiş seslerini çıkarmıyorlar..

Hangi halkın iradesinden bahsettigin ortada..Kendin gibi ikı cümleyı bır araya getıremeyen cahıl guruhun eline mi teslim olacak koskoca Turkıye Cumhurıyeti..

Asıl tecavuzculer sizlersiniz ..Tecavuz etmediginiz yasa kalmadı..

Memnun degilseniz gidip seriatci ulkelerde yasayın..Sizi tutan mı var..???

Sitelerde Paylaş

seçim sonuçları ne olursa olsun ,

şeriat isteyenler her zaman avucunu yalayacak.bunu bildikleri için daha çok kuduruyolar gelecek seçimde görüşürüz gibi klişeleşmiş lafları zırvalayıp dururlar.kardeşim,isterseniniz %70 oy alın,boşuna...olmaz

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hangi halkın iradesinden bahsettigin ortada..Kendin gibi ikı cümleyı bır araya getıremeyen cahıl guruhun eline mi teslim olacak koskoca Turkıye Cumhurıyeti..

Asıl tecavuzculer sizlersiniz ..Tecavuz etmediginiz yasa kalmadı..

Memnun degilseniz gidip seriatci ulkelerde yasayın..Sizi tutan mı var..???

Senin zihniyetin bu ülkeyi yıllarca bitlere mahkum etti, Öğrencilerin ve askerlerin saçı bitlenmesin diye sıfıra senin icraatsiz zihindaşların sayesinde vuruldu..

Cilalı parlak salonlarda kıvırmaktan başka işe yaramayan bu zihniyet müzede sergilenmeye mahkumdur..

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kuyruk acisi olanlar havlamaya baslamis bile.

Host Host Host.

Kafasi 1400 sene öncesinde kalmis bedevi göt yalayicilari. Birakin bu insanlarin yakasini.

Allahinizi peygamberinizide alin gidin kutsal topraklariniza

Kuyruk acısını altı yıldır yaşıyorsun, anlat bakalım nasıl bişey..

Sitelerde Paylaş

kedicim sen iyi hoş diyorsunda birşeyi atlıyorsun..

bıu tür kararlar ak partinin gücüne güç katacaktır.bak görürsün ak parti kesinlikle kapatılamicak,ve seçim zamanı gelincede bu sefer yüzde 60 la iktidar olacaktır..

şunu unutmaki zorba ve diktatör rejimlerden Türk halkı hep nefret etmiştir vede seçimlerde ak partiye gerekli desteği verecektir.

Sitelerde Paylaş
kimi kimin memleketinden kovuyon lan sen..

sığ beyinli zavallı seni..

sen önce çanakkkale şehitliğine git..memleketin sahipleri kimmiş gör..

boynuzlu kör seni..

sonrada ekmek yediğin için teşekküğr et bu insanlara..

sıçıp pisletmekten başka ne yararın oldu bu ülke topraklarına..

Allahın düldülü seni

ben senin gibi seriatciyi , Turkiye Cumhuriyetinden kovuyorum..

Cankkale de savasan sehıtlerin kemiklerini sizlatan asıl senin gibi seriatci itlerdir..

Sen canakkalenin adini agzina almay alayık biri degilsin..Yuru git hayran oldugun İrana ..Yallah..

Sitelerde Paylaş
Kuyruk acisi olanlar havlamaya baslamis bile.

Host Host Host.

Kafasi 1400 sene öncesinde kalmis bedevi göt yalayicilari. Birakin bu insanlarin yakasini.

Allahinizi peygamberinizide alin gidin kutsal topraklariniza

sende laikliğiin ortaya çıktığı Fransanın kıçını yalayanlardan birisin.yeter artık düşün yakamızdan ya.

al laikliğini defol git Fransaya..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...