Jump to content

Başlıklar neden kilitleniyor?

Recommended Posts

Gündemi geren siyasi konular forumda extra gerginlik yaratıyordu ..Kilitlenmesi bu süreç için iyi oldu..

Meclis Başkanı Köksal Toptan senato fikrini önermiş bugün demekki bunun çözüm yeri dini ve felsefi forumlar değil siyasi makamlar:)

Burda extra bir kamplaşma ve siyasal gerilim yersiz..

Selam..

tarihinde sokrates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yersiz olup olmayacağına hangi ulu makam karar veriyor?... İsteyen tartışmaya girer, İSTEMEYEN GİRMEZ, kimseye zorla "şu başlıkta yaz" denilmiyor. Orada kavga eden yok, hakaret eden yok, adam gibi insanlar görüşlerini yazıyor. Ama tepeden birilerinin "hoşuna gitmedi" diye engel konuluyor. Üstelik de aynı sansürcü zihniyetin mağduru olmuş (yani sansürcülüğün ne kadar kötü olduğunu bilmesi gereken) bir site yapıyor bunu!

Ateistcafe'de siyasi konular hakkında bir not yazılmış, ama onun da hiçbir inandırıcılığı yok. Kaldı ki o notta "siyaset konuşmayın" değil, "gereğinden fazla başlık açmayın" yazıyor... Gündemde bu kadar büyük ve önemli bir konu varken, sadece 1 (bir) başlık açılıyor, o başlık da "gereğinden fazla"(?!) bulunup kapatılıyor!

Ben bu kadar saçma bir ülke görmedim. "Türban" veya "din" söz konusu olunca hemen "özgürlük!!" deniyor, ama özgürlüğün açıkça ihlal edildiği başka konularda kimse özgürlük mözgürlük demiyor! Nedense konuya bu açıdan yaklaşmak akıllarına gelmiyor!

Benim yazılarımda neyden bahsedip neyden bahsetmeyeceğime "yönetim" nasıl karar verebilir?!? Bu kadar saçma birşey olur mu? (Üstelik "ateist", yani en büyük tabuyu bile yıkmış bir forumda.)

"Siyaset konuşulması yasaktır" deyin, biz de ona göre forumu terkedelim veya kalıp o kurala uyalım. Böyle "keyfi" uygulama olmaz... "Belki de başlık kilitlenmez, ben bir şansımı deniyim" umuduyla mı yazacağım görüşlerimi?

Sitelerde Paylaş

Alterman konunun senden dolayı kilitlendiğinimi düşündün yoksa?Yazdığım senin alınmanamı sebep oldu bilemiyorum.Böyle birşey varsa kusura bakma...Kilitleyen moderatör arkadaşın bu konuda açıklaması ikimizi de aydınlatacaktır..

Sitelerde Paylaş

"Benden dolayı" demiyorum ama kimden dolayı olduğu da belli değil! Çünkü ne bir açıklama var ortada, ne de o başlıklarda kavga, küfürleşme gibi ("gerekçe" görülebilecek) birşey var... Yani "bu konuları konuşmayın, dikkatli olun, çekerim kulağınızı" denmek isteniyor?!

Ben de yönetimden bir açıklama bekliyorum.

tarihinde AlterMann tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar

düşüncelerimi paylaşmak

gayesiyle bu satırları yazdım.işine gelen okur işine gelen okumaz,

aklıma ilk gelen düşünce şuydu,şu ezan çilesini istanbulda bir kenar semmete duyan bir insanla

newyork veya amsterdam yada berlin veya paristeki kenar mahallede yaşayanla ne gibi bir farkla hissettiğimdi

bende kanıksamanın yarattığı derin uyuşukluğa ek olarak ayık olduğum zamanlardaki fark etme öfkelenme çaresizlik sarmalı hakim....

Söz ettiğim uzak diyarlardaki kenar semttlerde yaşayan kişiler ezan benzeri bir uygulamayla karşılaşsaydılar emin olun böyle bir şey

mümkün olmazdı.toplumla çatışmamız kaçınılmaz olduğundan dolayı bu boktan konu ancak bu sitede dile getirilebiliyor,yada ezanın çirkinliği

ve gereksizliği ve topluma yapılmış faşizan bir dayatma olduğu konusunda özel bir site yapmak lazım multimedia ağırlıklı .çirkin ezan örneklerinizi

bu iletiye eklerseniz memnun olurum.

öyle veya böyle ezan gerçeği ve tabi islam karşısında ateist tavır takınan tanrı tanımayan biyolojik evrim ve zekaya inanan biz değerli ateistler,

kıçımızı yırtsakta tahta kafa müsloların yüzyıllar süren ağır egemenliğini asla aşamayacağımızı biliyoruz.

Fikirlerimizi ikna için kendimizi ortaya koyup yapacağımız her şey derin nefret,linç,imha,yakılma.arkadan hançerlenme olarak bize geri yansıyacaktır.

buna emin olun.işte bu sebebten bu sitenin kıymetini iyi bilmek lazım.ve benzeri amaç güden uyandırma servisleri için hepimiz gönüllüyüz ben öyle düşünyorum.

matrix free tv gibi birşey bu....

yığınların kontrolü ve manüplasyonu işinde istesekte istemesekte bazı güçlerin çıkarları söz sahibi oluyor.bunlar artık dünyaya malolmuş ulvi güçler

olduklarından ve bize yansıyanların soft olmasını sağlayabilmemiz açısından internet en büyük mecra bence.yoksa yazıcıdan çıktı alıp bunu çoğaltıp

sokakta,dağıtabiliriz ezana hayır diye ama başımıza gelecekler bellidir sonucunda buralarda yaşayan az çok bilir alacağı tepkiyi,aksini idda eden

buralarda yaşamıyordur herhalde

ben yukarda söz ettiğim gibi kanıksamanın verdiği vurdum duymazlıkla hareket ediyorum artı alkol.

tek sorunum ezan değil tabiki bana bir anlam ifade etmeyen ama bana bir anlam ifade etsede etmesede bağlayan sonumun ateşlerde yanmak olduğunu

bildiğim. senaryosu ve suçlaması belli,kafir damgasını peşin peşin yapıştıran bir dinle karşı karşıyayız.

Ya yığındansın yada hiç olmamalı.bu sitede ezandan muzdarip olanlar adına sürekli iğneli bir başlık olmalı.bu mevzudan zahatsız olan herkes ara

sırada olsa bir şeyler eklemeli

belki gelecekte bir mucize gerçekleşe bilir.kalkmasada softlaşabilir bu rezillik.inancımızı yitirmemeliyiz dimi.

herkese saygılar

Sitelerde Paylaş
20'yi aşkın yorum yaptığım halde, neden hala başlık açamıyorum??? :(

Attığınız ileti adedini kafanızdan saymanıza gerek yok, sistem bunları saymakta ve göstermektedir.

İletilerinizin yanında, kullanıcı bilgilerini gösteren bir bölüm vardır orada kaç adet ileti yolladığınız görünmektedir.

An itibariyle ileti adetiniz 17'dir, 3 ileti atmanızın ardından başlık açma yetkisine sahip olacaksınız.

Sitelerde Paylaş
Attığınız ileti adedini kafanızdan saymanıza gerek yok, sistem bunları saymakta ve göstermektedir.

İletilerinizin yanında, kullanıcı bilgilerini gösteren bir bölüm vardır orada kaç adet ileti yolladığınız görünmektedir.

An itibariyle ileti adetiniz 17'dir, 3 ileti atmanızın ardından başlık açma yetkisine sahip olacaksınız.

Ben 20'yi geçmiştir diye tahmin etmiştim...Demek geçmemiş :( peki...bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...