Jump to content

euro 2008 başlıyor

Recommended Posts

• İleti 149
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Amerikalilarin gozunde Panama kadar adimiz yok.

Hindiyiz biz. Hindi..

Daha once de ceyrek finale ciktik, dunya ucuncusu olduk, ama hala "Hindi" muamelesi goruyoruz futbol cahillerinden..

Aslında "Hindi" muamelesi görmemiz daha iyi. Adamlar bizi önemsemiyor ve sonuç ortada :rolleyes:

Ben Almanya'yı eleyip finale çıkarız ama finalde İtalya bizi eler diye düşünüyorum. Kupa takımı ne de olsa İtalya :P

Sitelerde Paylaş
Bu başlığa yazdığım yorum neden silindi?Adminlerden acil cevap..

Hiçbir hakaret vs içermeyen bir yazı kim sildi ya da sildirdi?

Türk milli takımını kutluyorum ve Almanya karşısında da başarılar diliyorum..

Selamlar..

Sevgili Sokrates..

Bazan böyle durumlar oluyor.

Hatanın kökenini bulmak mümkün olmayabilir.

Zahmet edip yazılan bir iletiyi göndermeden önce kopyasını almak iyi bir tedbir.

Burada kimse kurallara uyan iletileri silmez.

Silinen iletiler bile aslında yok olmuyor..

Geri dönüşüm forumuna gidiyor.. Onu siz göremiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Haci yapma gozumunu seveyim..

2002 dunya kupasinda brezilyanin kiyagi ile gruptan ciktik...

ardindan japonya ve senegal gibi keklik takimlari birer golle zar zor yenerek yari finale ciktik..

sonra karsimiza ilk disli rakip (brezilya) ciktiginda elendik.. 3.luk macini bile kore ile oynadik..

dunya kupasi tarihinde yari finale kadar cikan takimlar almanya, ispanya, italya gibi futbol devlerini devirirken biz japonlar, senegallilerle oynamistik..

bundan daha buyuk bal olur mu? :)

aslında ilk cümlende teknik bir hata var, gruptan hakkımızla çıktık, Brezilya'nın yaptığı sadece kıllık edip maçı Kostarika'ya bırakmamaktı. kosta'nın gücü Brezilya karşısında avarajını ayarlamaya yetmedi fark yedi. Biz ise brezilya'ya bariz penaltısı verilse belki onu yenecek bir takımdık.

üstelik, Çin'e fark atmamız sayesinde bizim avarajımız, brezilya kosta'yı 1-0 yense bile, gruptan çıkmak için yetiyordu.

yani kosta'dan bariz daha güçlüydük, kimsenin kıyağıyla geçmedik.

öteki maçlarda da (yine klasik söylemlerle) haklı olabilirsin. ama nedense ev sahipleri en güçü takımları yendi, biz de ev sahiplerini...

tarihinde templet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Almanya maçı 11'ini oluşturmak artık çok kolay..Cezalar ve sakatlarla 14 oyuncuya düşen milli takımın Almanya karşısında ilk 11 'i sizce nasıl olmalı

İşte benim Tahminim..

Semih(Tek forvet)

Uğur Boral- Mehmet Aurelio-Mehmet Topal-Hamit-Kazım (Orta saha 5 li)

Hakan Balta-Gökhan Zan-Servet Çetin*-Sabri (Defans 4 lü)

Rüştü

* Eğer Servet oynayamazsa Mehmet Topal geri mevkiye çekilip orta sahaya onun yerine Ayhan veya iyileştiyse Emre Belözoğlu konulabilir..

Yine de iyi kadro...Almanya Maçında milliere yürekten başarılar..

Selam..

tarihinde sokrates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence Almanya kazanır.

Almanlar turnuva takımı ve şans mans tanımazlar, kupayı da Rusya alır.

Yanılsam, yanılmışımdır en azından tahminimi cesurca söyledim ;)

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hırvatların Teknik Direktörleri çok gençti. Deneyimsizdi bir de kanımca. Kendisinin zaten bir rock bandı var. Futbola o grup kadar zaman ayırdığını düşünmüyorum. Futbolcular iyiydi ama kendilerini yere atmaları hakemin onlara inanması vsvs..

Hatta hakem maç sonrası Hırvat oyuncular zırlarken onları bir güzel pışpışlamıştı (:.

Ha bir de: Bilic'in bir açıklaması: "Türk'ler gol atmadan önce yemeyi bekliyor. Hınç istiyorlar."

Ayrıcaaa: Bizim teknik direktörümüzün spor kariyerine lafım yok. Sadece mezhep ayrımı yapıp bir oyuncuyu milli takıma almaması gözümden bir kez daha düşmesine yetmiştir.

14 kişilik dev kadroya başarılar diliyorum!

Kartlarla,sakatlarla,cezalarla.. Biz kazanacağız!

tarihinde nobodysfooll tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Almanlarin ölüsü cikar yinede o maci alirlar. Buraya kadar bütün maclari ilahlarin yardimiyla son saniyede gola atarak aldik. yendigimiz takimlarin seviyeside cok üst degildi bir tek Portekiz vardi onada yenildik zaten.

Almanya ya karsi sansimiz %10 bana göre.

doğrusunu söylemek gerekirse şansımız %10'dan daha az. Ama kesinlikle Türkiye kazanacak.

Sitelerde Paylaş

Hollanda'ya üzüldüm. 1978'de ilk kez, dünya kupalarını seyretmeye başlamıştım. O zaman, Rep, Ressenbrink, Kerkof kardeşler, Haan'lı müthiş bir takımdı. Finalde Arjantin'e uzatmada yenilmişlerdi. Cruyf yoktu, futbolu bırakmıştı. Bu Avrupa kupasında Hollanda'yı seyrederken, 78'in müthiş Hollandasını anımsatmıştı bana, çocukluğuma götürmüştü. Rusya, Hollanda'nın hayallerine son verdi.

Finali Almanya - İspanya oynar, kupayıda Almanya alır diye tahmin ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Bizim maçın galini kupayı alır diye düşünüyorum. Türkiye, Almanya, İspanya, Rusya 4'ü de kupaya layık takımlardır. En azından önceki gibi bir takımın kupaya uzanmayacağını biliyoruz. En azından gerçekten de hak edenin kazanacağını biliyoruz. Hadi bakalım iyi olan kazansın :) İlk tercihim elbette bizim takım, sonrası için seçmek zor kim kazanırsa kazansın kazandı diye üzülmeyeceğim, bizim kazananamız dışında. Dört takımında şansını çok yakın görüyorum.

Sitelerde Paylaş
Hollanda'ya üzüldüm. 1978'de ilk kez, dünya kupalarını seyretmeye başlamıştım. O zaman, Rep, Ressenbrink, Kerkof kardeşler, Haan'lı müthiş bir takımdı. Finalde Arjantin'e uzatmada yenilmişlerdi. Cruyf yoktu, futbolu bırakmıştı. Bu Avrupa kupasında Hollanda'yı seyrederken, 78'in müthiş Hollandasını anımsatmıştı bana, çocukluğuma götürmüştü. Rusya, Hollanda'nın hayallerine son verdi.

Finali Almanya - İspanya oynar, kupayıda Almanya alır diye tahmin ediyorum.

İnanır mısınız?

1978'de o bahsettiğiniz maçları seyrettim.

Bugünkü Türkiye ara ara ve daha çok maçların sonuna doğru Holanda gibi oynuyor..

Holanda'nın taktiği takım olarak müdafa ve takım olarak saldırı idi.

10 futbolcu geriyi savunuyordu, 10 futbolcu atağa geçiyordu..

Bence Almanya karşısındaki taktiğimiz de bu olmalı..

Bu iletiyi Fatih Terim'e iletmek mümkün olsaydı ne iyi olurdu.

En azından onu düşünmeye zorlardık..

Ne acı..

HACI

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...