Jump to content

uyuşturucu?!'?!?!?!?

Recommended Posts

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum: ******** bu mereti denemeyin.

Hatta araştırmaya bile kalkmayın çünkü evde basit maddelerle üretimi çok kolaydır ve keşfetmeyi seve, kanı hızlı akan gençlerin ulan bir kereden birşey olmaz yanlıgısıyla denemesine neden olabilir: )

***********:)

düzenleme:keklik

Sitelerde Paylaş

biz ne için uğraşıyoruz sen ne diyorsun atheturk. bunu ulaştırabildiğin yere kadar ulaştır ki bilinçlensin millet bilinçlenmemekten kaynaklanıyor çoğu zararlar

özellikle gençleri uyarmak lazım sonuç ta deli kanlılar kanları deli yani deli bunlar bir akıllının yol göstermesi lazım.

kendisi gençlerimizi mahvediyor. parası da dağ da mehmetçiğe kurşun ve yollara mayın olarak içimizi yakıyor.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de pek bilinen bir uyuşturucu değildir, aslında uyuşturucu da değildir, bilakis uyandırır. Açlık, uykusuzluk ihtiyacınızı bastırır, cesaret verir. 2. dünya savaşında askerlere verilme sebebide bunlardır zaten.

Bağımlılık yapmasına gelince: aslına bakarsanız abartıldığı kadar değildir, caydırıcı olması açısından bağımlılık patansiyelinin çok yüksek olmasından bahsediyorlar. Maddeyi aldıktan çok kısa bir süre sonra etkin kan seviyesini oluşturur ve bünyeye göre 6-7 saat sürer. Kafasının zirveye ulaşmasından sonra yavaş yavaş düşüşe geçersiniz, bu düşüş süresince kendinizi aşırı mutsuz hissedip eski kafaya tekrar dönme isteğiniz kabarır dolayısıyla bir kere daha alırsınız, bu böyle devam eder, lanet olasıca bir kısır döngü.Deneyeceklere tavsiyem: açlık hissini bastırdığı için günlerce sıkıntı çekmeden aç kalabilirsiniz ve bu haberiniz dahi olmadan ölmenize neden olabilir, cıgarayla beraber kullanınki bari kan şekeriniz düşüp şekerli sıvılar tüketebilesiniz :)Kullanmak istemezsiniz fakat onsun yapamazsınız, her kullanımınızda bu sonuncu diye söz verirsiniz kendinize ama bu sonlar bitmez. Bir meth bağımlısı günde 2-3 defa kullanmak zorundadır bu mereti.

Sitelerde Paylaş

İyi kötü herşey bir kere denenmelidir elbet ama bağımlılık başkadır. Bağımlılar zavallıdırlar. İnsanlara uyuşturucu almak için dilenirler, yerlerde sürünürler, namusları kalmaz. Böyle bir yaşam iyi mi. Ateist olmak ise güçlülüğü gerektirir, tanrı düşüncesine boyun eğmeyen birisi uyuşturucuya da boyun eğmemelidir.

Sitelerde Paylaş

Bu dallama maddeler yüzünden bilim forumunda hacıya yok psikolojik prekardiyal ağrı yok orgazmik baş ağrısı hakkında sorular soruyorum. Asla çok istesenizde, cafede barda önünüze koysalarda geri çevirin. Ben sigarayı bile bıraktık, mutluyum. En iyi kafa ayık kafadır unutmayın.

Sitelerde Paylaş
İyi kötü herşey bir kere denenmelidir elbet ama bağımlılık başkadır. Bağımlılar zavallıdırlar. İnsanlara uyuşturucu almak için dilenirler, yerlerde sürünürler, namusları kalmaz. Böyle bir yaşam iyi mi. Ateist olmak ise güçlülüğü gerektirir, tanrı düşüncesine boyun eğmeyen birisi uyuşturucuya da boyun eğmemelidir.

Hiç birşeyin kontrolü altında olmak istemeyiz değil mi?

Tanrı kontrolünde olmayı bile reddetmiş özgür ruh nasıl olurda uyuşturucu bağımlılığının kontrolü altında olmayı ister.Şaşılacak şey haklısın.

Ne Tanrı, ne kadar, ne de uyuşturucu.

tarihinde atheturk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu dallama maddeler yüzünden bilim forumunda hacıya yok psikolojik prekardiyal ağrı yok orgazmik baş ağrısı hakkında sorular soruyorum. Asla çok istesenizde, cafede barda önünüze koysalarda geri çevirin. Ben sigarayı bile bıraktık, mutluyum. En iyi kafa ayık kafadır unutmayın.

bilader, karar ver!

tavsiye ediyor musun etmiyor musun? :)

uzmanına soralım dedik ama...

neyse şaka bi yana,

zaten bu tarz maddeleri ancak zorla benim bünyeme sokabilirler.

hiç bir şekilde denemeyi dahi düşünmem.

sigara bile içmişliğim yoktur.

iyi aile çocuğuyum galiba biraz. :D

hadi sen de güzel bir mesaj ver de arkadaşlara nasihat olsun. ;)

sevgiler...

Sitelerde Paylaş

Tamam. Sosyal mesaj vererek sonlandıralım bu başlığı : )

En büyük uyuşturucu İslam'dır. Bağımlılık potansiyeli çok yüksektir. Öyle ki tek dozda dahi hayatınızı karartır. Kurtulma şansı yok denecek kadar azdır. Diğer uyuşturucular gibi beyin hücrelerinizi öldürmez fakat kullanılamaz hale getirir. : )

Sitelerde Paylaş

En büyük uyuşturucu İslam'dır. Bağımlılık potansiyeli çok yüksektir. Öyle ki tek dozda dahi hayatınızı karartır. Kurtulma şansı yok denecek kadar azdır. Diğer uyuşturucular gibi beyin hücrelerinizi öldürmez fakat kullanılamaz hale getirir. : )

bu söylediklerin en doğrusuydu.... fakat diğer

uyuşturucuların zararları ortada kullanmamak

özendirmemek gerekir

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sakın özenmeyelim bu tür şeylere.. Bu meret uyuşturucular arasında bile en zararlısı.. kokain 1 kaç saat etkisini gösterirken, bu meret 5-10 saat gösteriyo ve bildiğim kadarıyla tüm hormonları harekete geçiriyor.. Bunu aldığınız taktirde 3-4 gün boyunca yemek yiyemiyosunuz ve uyuyamıyosunuz diye biliyorum ben.. Ve bağımlılık yaptığı taktirde hiçbi hormonal salgılarınız vücutta işlemiyor, yani hiçbi his, duygu oluşmuyo bünyede. Sadece uyuşturucuyu kullandığınız zaman eskisi gibi oluyor. Ve buna başladıktan sonra bırakma oranı diğer uyuşturuculara göre çok çok düşük. Dikkatli olalım, başlamak isteyen birileri varsa etrafımızda hemen uyaralım derim ben.

tarihinde sangre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yaptığın şey çok tehlikeli.

Senin kadar iyi, hatta senden daha iyi biliyorum ben uyuşturucunun kafasını.

Başka bir başlıkta hiç denemedim demiştin. Tümünü denedim. Hastalarımı daha iyi anlamak,

onların çok zekice soruları karşısında onların mantığıyla düşünüp cevapsız kalmamak için denedim.

Tedavisi zordur uyuşturucunun mantığını bilmezseniz. Bu nedenle tedavi edilemediğini söylerler; genel olarak psikiyatristler de çaresiz kalır madde hastası karşısında. Sorun:Maddenin mantığıdır.

Hiçbir keyfi ya da güzelliği yok kardeşim hiçbirinin. Bağımlılık yaptığını söylemeye bile gerek yok, onu bilmeyen zaten yok.

Beyninizin özgür kalmasını engelleyen birşeyi övmek büyük gaflettir.

Bir insan, uyuşturucu ya da alkol almadan da kafayı bulup sarhoş olabilir amaç buysa.

Beyin, bunu yapabilecek güçtedir.

İnsanın uyuşturucuya hiç ama hiç ihtiyacı yoktur.

Dünyadaki, paradan güçlü tek şeydir uyuşturucu. Genç ve eğitimli bir kadın, halüse olup çocuğunun karnında eroin olduğuna inandığından çocuğunu kesiyorsa, senin dalga geçiyor olman benim canımı yakar, hatta kızdırır.

Anne babalar bağımlı çocuklarını tedavi ettirmek için halısını yorganını satmak zorunda kalıyor, olmadığında tanrıya "Lütfen öldür onu, kurtulsun" diye yalvaracak kadar acz içinde kalıyorsa sen,in dalga geçmen beni kızdırır.

Gencecik kız ve erkekler fahişelik yapıyorsa (ki en hafifidir bu) yazdıkların beni kızdırır.

İnsan onurunu bu kadar ayaklar altına alan, yerle bir eden başka hiçbirşey yok! Dinden, paradan herşeyden güçlüdür uyuşturucu.

Sakın dalga geçme, sakın...

Sitelerde Paylaş
Ne ABD ne AB, kafası güzel TÜrkiye!

Narkotik hareket engellenemez! Feanor

Düşünce özgürlüğüne ket vurulamaz : )

kafa bulmayı bırak da güzel bir mesaj ver.

arkadaşlar da rahatlasın sen de.

bu yazıyı okuyan kişilerin hepsi senin bu söylediklerinde

ne kadar ciddi olup olmadığını kestiremeyebilir.;)

Sitelerde Paylaş
kafa bulmayı bırak da güzel bir mesaj ver.

arkadaşlar da rahatlasın sen de.

bu yazıyı okuyan kişilerin hepsi senin bu söylediklerinde

ne kadar ciddi olup olmadığını kestiremeyebilir.;)

Sevgili Murtedd;

Athetürk'ün vereceği olumlu mesaja ihtiyaç falan yok.

Ciddi olup olmamasından bize ne? Onun sorunu.

O, uyuşturucu kullanmadığını, çünkü bağımlılık yaptığını daha önce belirtti.

Onu kullanmaktan alıkoyan sadece bu faktör. Bağımlılık yapması yani.

Bunu kendisi döyledi, benim çıkarımım değil.

Sorun onun ne düşündüğünde değil, bu bizi ilgilendirmez de.

Sorun, onun bu saçma sapan, zararlı düşüncelerini ifade biçiminde.

Dalga geçilmeyecek kadar ciddi bir sorundur bu.

21.yy'ın vebasıdır. Yakın zamanda sokaklarda yatıp kalkan zavallı tinerci, hapçı çocuklarla

başedemeyip, tıpkı Brezilya'nın 80'lerde yaptığı gibi bir gecede tarayarak yokedeceğiz.

İlköğretim kapılarında artık torbacılar bekliyor.

Athetürk bu methiyeleri ailesi içinde de yapıyor mu acaba?

Nedense herkes kendisinden çok uzak olduğunu düşünür bu belanın...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...