Jump to content

Dindarlar neden çocuk yapar?

Recommended Posts

1) Dininizde çocuk yapın demiyorsa neden çocuk yapıyorsunuz? İşiniz ne çocukla? Amacınız dünyadan cennete kurtulmak değil mi? Sadece kurtulurken ortaya çıkabilecek sorunları arttırmış oluyorsunuz çocuk yaparak.

2) Az evvel bir dindarın "Tanrım kurtar beni bu çileden beni yanına al" diye dua ettiğini gördüm. Ve o kişinin içinde bulunduğu "vahim" durum bu gün beş kilometre yürümüş olmak ve yaz aylarında masa başında çalışmaktı.

Bunu insanlara din yapıyor.

Yaymak istediğiniz şey işte bu.

İnsanları hayattan bıktıran bir ölüm tarikatı.

Dîni kınıyorum.

Sitelerde Paylaş

üremek için çocuk yapıyoruz daha doğrusu yapacağız ve tek kelime cevaplanacak bir sorun değil ansiklopediler dolar bunun cevabı ile.

o kişi hayattan vazgeçtiyse onun sorunu. islam intiharı yasaklaması sana aksi birşeyler düşünüdürmesi lazım şu düşüncen için

bir diğer husus ta hep islama yüklenme ben de ateist olup ta dünyada başka tadacak zevk kalmadı diyiyp ölüm zevkini?! nasıl oluyor sa tadan kişileri tanıyorum. onlar neden intihar ediyor. o zaman tüm ateistler intihar eder diye bir de genelleme yapoayım mı?

tarihinde swqazxsa2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

cihada asker, ümmet-i muhammed çoğalsın sloganıyla (evet, bunu bir slogan olarak kullanıyor) üreyen bir adam tanıyorum (18 çocuk 7 si 1. hanımından, toprağı bol olsun bir gün yüzü göremedi kadıncağız).

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
üremek için çocuk yapıyoruz daha doğrusu yapacağız ve tek kelime cevaplanacak bir sorun değil ansiklopediler dolar bunun cevabı ile.

Yani cevap yok.

o kişi hayattan vazgeçtiyse onun sorunu. islam intiharı yasaklaması sana aksi birşeyler düşünüdürmesi lazım şu düşüncen için

Ölümün kaçınılmaz olduğu bir savaşa isteyerek girince cennetlik şehit, ölümün kaçınılmaz olduğu intihara teşebbüs edince cehennemlik. İslamın intiharı yasaklaması, yaşam sonrasının kurtuluş olduğunu müjdelediği insanların yaşam sevincini elinden aldıktan sonra zorla hayatta tutmasını düşündürtüyor bana.

bir diğer husus ta hep islama yüklenme ben de ateist olup ta dünyada başka tadacak zevk kalmadı diyiyp ölüm zevkini?! nasıl oluyor sa tadan kişileri tanıyorum. onlar neden intihar ediyor. o zaman tüm ateistler intihar eder diye bir de genelleme yapoayım mı?

Din insanların hayâtı geçiştirip gitmeye çabalamalarını sağlıyor. Öteki insanların sebepleri de kendine. Onların da yardıma ihtiyacı var.

Sitelerde Paylaş
1) Dininizde çocuk yapın demiyorsa neden çocuk yapıyorsunuz? İşiniz ne çocukla? Amacınız dünyadan cennete kurtulmak değil mi? Sadece kurtulurken ortaya çıkabilecek sorunları arttırmış oluyorsunuz çocuk yaparak.

2) Az evvel bir dindarın "Tanrım kurtar beni bu çileden beni yanına al" diye dua ettiğini gördüm. Ve o kişinin içinde bulunduğu "vahim" durum bu gün beş kilometre yürümüş olmak ve yaz aylarında masa başında çalışmaktı.

Dîni kınıyorum.

1.Sİ SADECE MUSLUMANLAMI COCUK YAPAR?SENİN ANNEN VE BABAN SENİ NEDEN DOĞURDU?BOYLE SACMA İDDİA YADA SORU OLURMU?

2.Sİ KARDES SEN KENDİ AĞZINLA SOYLUYORSUN "bu gün beş kilometre yürümüş olmak ve yaz aylarında masa başında çalışmaktı" ONUN YURUYUP YORULMASI VE MASA BASINDA CALISMASI ONU YORMUS.ONUN YORULMASINDA DİNİN HİÇ BİR ETKİSİ YOK.OYLEYSE NEDEN İSLAMI KOTULUYORSUNUZ.

Sitelerde Paylaş

dunyanin akli basinda olan kismi su an cocuk uretimini azaltmaya calisiyor cunku adamlar 100 sene sonrasini dusunuyor kaynaklar yetmeyecek ,enerji sorunlari ,hava kirliligi bi ton ivir zivir.allah dunyada bu kadar insanin yasayacagini ongormemis anlasilan su an bile kaynak problemi var ve dunyanin yarisindan fazlasi aclik sinirinda.

bizim elemanlarda pompaliyor cocuk yapin cocuk yapin duzen bize izin vermesede ilerde nufus cokluguyla onlari ele gecirecegiz.

dunyanin kaynagi bitmis aclik sefalet heryerde dunyayi yonetsen ne olur yonetmesen ne olur ?

Sitelerde Paylaş

Boyuk ilim ve devlet adami El-Tayyib ul erdogan ne dedi? 3 cocuk.

Belinize kuvvet, ha gayret.

Allah denen seye gercekten kendini adamislarin cocuk yapma nedenleri Allah ugruna savasta Islam ordusuna asker vermektir.

Diger yonden bizim Tr muslumanlari boylemi dusunuyor? Bence HAYIR. Onlar ne Allahi nede Muhammedi dusunur cocuk yaparken. Birazcik cilvelesme falan derken olan oluyor, zaten adamlar aile planlamasi nedir bilmiyorlar, zaten adamlar prezervatif nedir bilmiyorlar.

Ehh bu durumdan faydalanan coook degerli Allahin sevgili kulu El-Tayiib ul erdogan firsattan istifa ederek; en az 3 cocuk olmali bi ailede, diyor. Gelecege yatirim denir buna, Nede olsa ticaret adami.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Tayyip Erdoğan'ın konuşması, istatistik kurumunun kürdi nüfus artışı rakamlarını açıklaması sonrası yapılmıştır.

Her neyse.

Öncelikle belirteyim soru din gözetmiyordu. Müslümanlar çabucak üstlerine alınıyor. Din demek islam demek değildir. Sonra da gelip bunlar islamı kötülüyor diye site kapattırmaya çalışırsınız. Bana göre her din zırva.

1.Sİ SADECE MUSLUMANLAMI COCUK YAPAR?SENİN ANNEN VE BABAN SENİ NEDEN DOĞURDU?BOYLE SACMA İDDİA YADA SORU OLURMU?

Eğer dininizde çoğalmanız emredilmiyorsa neden çoğalıyorsunuz? İsteğiniz üzere islamdan bahsedelim, çocuklarınızın "islam ordusuna" katılmasını istediğiniz için mi çocuk yapıyorsunuz? Yoksa neden başınıza, başkalarının başına dert açabilecek şeyler yapıyorsunuz? Hani dünya hayatı bir oyuncak, geçici bir sınavdı? Bir iki dini gereğinizi yapın, hacca gidin ticaret yapın emekli olun sonra da kapanın eve bekleyin. İşte size cennet kapısı.

2.Sİ KARDES SEN KENDİ AĞZINLA SOYLUYORSUN "bu gün beş kilometre yürümüş olmak ve yaz aylarında masa başında çalışmaktı" ONUN YURUYUP YORULMASI VE MASA BASINDA CALISMASI ONU YORMUS.ONUN YORULMASINDA DİNİN HİÇ BİR ETKİSİ YOK.OYLEYSE NEDEN İSLAMI KOTULUYORSUNUZ.

Tekrar anlatayım, şahıs ona ölümden sonra iyilik vaadeden bir kurum yüzünden ölmek istemektedir. Fiziksel olarak altında bulunduğu baskı ise son derece hafiftir. Dikkatinizi çekerim, beş kilometre yürüyüş ve bir yaz masa başında çalışmak. Normalde buna gülecek yapıda bir insan din yüzünden telef olmak istiyor.

Ve bunun başka örneklerini de yaşadım.

tarihinde teenspirit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuzum size bu başlıkları silah zoruyla mı açtırıyorlar?

Başlığa bak = Dindarlar neden çocuk yapar? (mış)

Tamam bundan sonra ateistler çocuk yapsın sayınız artısın amacınıza ulaşın.

Yarından tez yok Anayasa'da karar çıkartalım gelişemiyoruz çünkü dindarlar çocuk yapıyor diye sonra dindarların fecrinin başını iple sıkmak suretiyle çocuk yapmalarını da engelleyelim veya kısırlaştırmak suretiyle...

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yanılmıyorsam İslam peygamberinin çoğalmak üzerine telkinleri falan var.

Ne garip. En fakir ülkeler müslüman ülkeler ama tavşan gibi çoğalanlar da aynı müslüman ülkeler.

Müslümanlar günümüzde hritiyanlara göre daha dindar, daha muhafazakar olduklarına göre demek ki dindarlıkla üreme arasında doğru bir orantı var.

Ne kadar dindarsan o kadar hızlı çoğalıyorsun.

Bir keresinde TV'de seyrediyorum, kıronun tekine soruyorlar neden bu kadar çok çocuk yaptın diye "Allah verdi" diyor. (bu arada kıronun 30'dan fazla eniği var)

Merak ediyorum, acaba "Allah verdi" derken kendi yapabildiği kadar yaptı da, sonradan işin içine bizzat Allah girip sayıyı 30'un üstüne mi çıkardı.

Sitelerde Paylaş

Dîni kınıyorum.

bundan 3-4 ay evvel bu başlığı açmayı düşünüyordum...ama bir türlü fırsatım olmadı...

ama benim sorum tam tersiydi...

" Ateistler neden çocuk yaparlar"

evrende milyar yıllardan bahsedilirken neden 60-80 sene için bir hayat dünyaya getirilir...hiçbir amaç yokken...bir yere ulaşmak yokken...dünya da bu kadar kötülük varken...neden bir hayat dünyaya getirilir ve o kişi ölümü bekler...neden sonsuz olmayı bekler...bir daha war olmayacağını bildiği halde sonsuza kadar yok olacağını düşündüğü halde çocuk yaparlar...neden o dünyaya getirdikleri hayatlara acı çektiriler...neden...anlamış değilim

neden....

saygılar...

Sitelerde Paylaş
evrende milyar yıllardan bahsedilirken neden 60-80 sene için bir hayat dünyaya getirilir...hiçbir amaç yokken...bir yere ulaşmak yokken...dünya da bu kadar kötülük varken...neden bir hayat dünyaya getirilir ve o kişi ölümü bekler...neden sonsuz olmayı bekler...bir daha war olmayacağını bildiği halde sonsuza kadar yok olacağını düşündüğü halde çocuk yaparlar...neden o dünyaya getirdikleri hayatlara acı çektiriler...neden...anlamış değilim

neden....

saygılar...

Genel anlamda biz dinsizler aile sevgisinin o tatlı mutluluğu yaşamak ve faydalı bireyler yetiştirerek ülkesinin adını ilelelebet yaşatmak amacıyla çocuk yaparız.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

Sitelerde Paylaş
Genel anlamda biz dinsizler aile sevgisinin o tatlı mutluluğu yaşamak ve faydalı bireyler yetiştirerek ülkesinin adını ilelelebet yaşatmak amacıyla çocuk yaparız.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

"aile sevgisinin o tatlı mutluluğu yaşamak "

yani kendi benciliğin yüzünden o insanı hayata getiriyorsun...sakat doğma riskini göze alıyorsun...hayatta başına gelebilecek kötü şeylerin küçük bir ihtimal de olsa göze alabiliyorsun...çevresindeki insanları kaybettiğinde yaşyacağı acıyı tahmin ettiğin halde bir çocuk sahibi olmayı isityorsun...ve dünyaya gelmenin hiçbir espirisinin olmadığını bildiğin hlade çocuk yapıyorsun...

pesssssss

" faydalı bireyler yetiştirerek ülkesinin adını ilelelebet yaşatmak amacıyla çocuk yaparız."

hayır öyle olmaz....sen öldükten sonra ülken ne olmuş ne olmamış umrunda olmaz...çünkü sen sonsuz olmuşsun...yoksun....ülken isterse dünyanın en büyük ekonomisine sahip olsun...en moder ülkesi olsun sana bir faydası olmayacak...aynı şekilde çocuğunda...çocuğunun cocuğuda...sonunda sonsuz olacaksın...boş yere hayatlar ortaya çıkarıyorsunuz...bir hiç için yok etmek için...sonsuz etmek için...değer mi 60 sene için bir canlıyı sonsuz etmek..bırakın hiç var olmasınlar...dünyadaki acıları yaşamasınlar...bu daha güzel değil mi

saygılar...

Sitelerde Paylaş
Yanılmıyorsam İslam peygamberinin çoğalmak üzerine telkinleri falan var.

Ne garip. En fakir ülkeler müslüman ülkeler ama tavşan gibi çoğalanlar da aynı müslüman ülkeler.

Müslümanlar günümüzde hritiyanlara göre daha dindar, daha muhafazakar olduklarına göre demek ki dindarlıkla üreme arasında doğru bir orantı var.

Ne kadar dindarsan o kadar hızlı çoğalıyorsun.

Bir keresinde TV'de seyrediyorum, kıronun tekine soruyorlar neden bu kadar çok çocuk yaptın diye "Allah verdi" diyor. (bu arada kıronun 30'dan fazla eniği var)

Merak ediyorum, acaba "Allah verdi" derken kendi yapabildiği kadar yaptı da, sonradan işin içine bizzat Allah girip sayıyı 30'un üstüne mi çıkardı.

çok haklısn abi dindarlar özeliklede kıro cinsinden olanları çok hızlı ürüyorlar yaşadıkları yerleri bi görsen bir kaç göz oda da 10 kişi kalabiliyor tıpkı ahır gibi

Sitelerde Paylaş
  • 10 years later...

İnsanların çoğunu cehennem için yarattım diyen bir Tanrı profiline inananların çocuk yapması,doğumu yüceltmesi epeyi ilginç ve düşündürücüdür.Çocuğun izni olmadan çocuğu var et,onu acılarla,sorunlarla,hastalıklarla dolu,insanın insan köle olduğu bir düzene sal,baskılar ve dayatmalarla dolu,insanların para,mal,makam için yarıştırıldığı,savaştırıldığı bir yerde geçim derdine düşür ve en önemlisi insanların çoğunu cehennem için yarattım,insanların çoğu cehennem için yakıt olacak diyen kendisine inanılması konusunda sınav yapan bir Tanrının sınavına sok.İşin ilginç yanı şu tabi.Bu Tanrı profilinin kimin cehenneme gideceğini,kimin cennete gideceğini bilmesi.Şu iki kişi çocuk yapacak.Bunların yaptığı çocuk cehenneme gidecek ve sonsuza dek yanacak.Bu Tanrı bunu biliyor.O kişiler çocuk yapmamış olsaydı,cehenneme gidecek bir çocuk da olmayacaktı.İnsanlara üreme,çoğalma içgüdüsü verip,cehennemine yakıt ürettiren bir Tanrı profiliyle ve bu Tanrı profiline inanıp çocuk yaratan,doğumu ve insan neslinin sürekliliğini yücelten tiplerle karşı karşıyayız.

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...