Jump to content

Muhammede cok kizginim

Recommended Posts

Adam 30 bilemedin 40 sene sefa sürmek, o kadin senin bu kadin benim gönlünü eglendirmek, ganimet manimet indira gandi yapmak icin, bir sürü sey uydurdu. Buda yetmedi birde uyduruklar kitap haline getirildi, aynen bir deli kuyuya tas atti 40 akilli cikaramadi sonucu cikti bu olaydan.

1400 senedir bu adam yüzünden insanlar birbirini kirdi, kadinlar asagilandi, bu dine mensup toplumlar geri kaldi, dünyanin nimetlerinden faydalanamdilar.

Eger bir cehennem varsa bu kisi en dibinde yanmayi haketmiyor mu?

Sitelerde Paylaş

Rabbimden sizin icin hidayet dilyiorum.

gercekten size kizmaktan cok üzülüyorum.

eminimki hepiniz müslüman ailelerde yetistiniz. ve eminimki cogunuzun ailesi bu düsüncelere sahip oldugunuzu bilmiyordur bile.

ve ben kendimize kiziyorum hemde cok....

Sitelerde Paylaş

eminimki hepiniz müslüman ailelerde yetistiniz. ve eminimki cogunuzun ailesi bu düsüncelere sahip oldugunuzu bilmiyordur bile.

Rabbine söylede her moka maydanoz olmasın.Eğer olacaksa adam gibi bir şeyler yapsın.

Sitelerde Paylaş
Bilirsin ki sigara gibi küçük bir alışkanlığı , küçük bir kavimde büyük bir hâkim, büyük bir gayretle ancak dâimî kaldırabilir.

Sigara, insan ticareti, kölelik, cariyelik gibi şeyler yasak değil ki kardeşim sizin dininizde niye kaldırıyorsun; bırak kalsın sıkma sen canını...

Sitelerde Paylaş

Sen kimsinki başkaları adına allahtan hidayet diliyorsun allah senin mahalle arkadaşınmı?

İşte hepinizin düştüğü yanılgı bu hepiniz kendinizi ya allah sanıyorsunuz yada allaha yakın bireyler.

Madem allah ile aran iyi kendin için birşeyler iste allahlık yapma burda bakaları adına da şafaat dileme geçersizdir.

Sitelerde Paylaş
Adam 30 bilemedin 40 sene sefa sürmek, o kadin senin bu kadin benim gönlünü eglendirmek, ganimet manimet indira gandi yapmak icin, bir sürü sey uydurdu. Buda yetmedi birde uyduruklar kitap haline getirildi, aynen bir deli kuyuya tas atti 40 akilli cikaramadi sonucu cikti bu olaydan.

1400 senedir bu adam yüzünden insanlar birbirini kirdi, kadinlar asagilandi, bu dine mensup toplumlar geri kaldi, dünyanin nimetlerinden faydalanamdilar.

Eger bir cehennem varsa bu kisi en dibinde yanmayi haketmiyor mu?

muhammed'in o zamanki putperestlere hitap ettiği cok açık, bu kitap geleceğe hicbir şekilde uyum sağlayamamış, geride kalmıştır. ayrıca putperestlik o zamanlar en fazla 100 yıl daha sürer ve kendi kendini yok ederdi ama islam 100 sene sonra bitecek şeyi birkaç senede bitirmiş fakat insanları 1400 sene cahil bırakmıştır. söyleyin şimdi bu kadar şeyin yaratıcısı allah bu kitabın sonunu nasıl göremedi?

Sitelerde Paylaş

Siz sosyolojiden, bilimden ve insan psikolojisinden çok uzaksınız.. Madde ve zevk içinde o kadar boğulmuşsnuz ki; hakikati göremiyorsunuz.. Bu şuan böyle, yolun sonuna doğru içinizdeki bu yara öyle büyüyecek ki; hiç varolmamayı arzu edeceksin...

Hz. Muhammed öyle bir asırda geldi ki; insanlık en bedevi ve vahşi dönemini yaşıyordu..O karanlık asra ve sonrasına öyle bir nur ve ışık oldu ki; insanlığın önü açıldı.. Terakkiyat başladı.. Bedeviyetten medeniyete geçildi..

Ve öyle bir müjde ile geldi ki; ebedi bir hayat ve saadet müjdesi ile insanlığa umut oldu...

Bazı şeylerin kıymeti çok geç anlaşılır; siz bu hakikati bu dünyada anlıyamasanızda, öldükten sonra mutlaka anlıyacaksınız.. Ölüm ile yüzleştiğinizde bu soru ve sorunların tamamı çözülmüş olacak ama telefisi mümkün olmayan bir hata yapmış olacaksınız...

Dua edin, sürekli ve ısrarla yaratıcınıza dua edin.. Dua size iman penceresini açacaktır.. Yeterki duaya devam edin...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...