Jump to content

Sevinir misiniz yoksa banae mi dersiniz?

Recommended Posts

iş yerinde 30 kişi var kendilerini

müslüman sanıyorlar ama mülümanlıktan

haberleri yok içlerinde tek kuranı okuyan

benim dinin bile bilmeyen cahil birisini nasıl

ateist yapabilirimki :rolleyes:

aynen.kuran ve muhammedin hayatı hakkında en ufak bir fikri olmayan çok insan tanıdım.kendilerini müslüman sanıyorlar..anlatmaya çalıştım hepsine kurandan ispatlarıyla.ama bu cehennem korkusu öyle bir etki yaratmışki ne kadar anlatsamda bir süre sonra dinlemek istemediklerini görüyorum.adeta kulaklarını tıkayıp başka odaya kaçmak istiyor gibiler.muhammed çok zekiymiş her şeye rağmen..

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben sevinirim. Zaten etrafimdakilerin alayini süpheye düsürdüm. Yillardir misyoner gibi calisiyorum. Emeklerimin karsiligini gördüm elbette. Iki arkadsim ateist, diger onlarcasida(akrabalarimda dahil) süphe icinde kivraniyorlar. Simdi yahudilerden gelecek milyonlarimi nasil ic edecegimin hesabini yapiyorum!

Siz nasilki bonus sevap icin calisiyorsaniz, bende para icin calisiyorum! Üstelik benimki somut ve gercek, sizinki hayal ve sahte.

Sitelerde Paylaş

Muslumanliktan hop diye ateizme veya ateizmden muslumanliga atlamak bana oldukca garip geliyor. Sanki alternatifi yokmus bunlarin gibi.

Bir yanda,

"Muhammed yalan soylemis... O zaman bir tanri kesinlikle yok, varolusun anlami yok, biz de oylesine anlamsiz biyolojik makineleriz" gorusu..

Obur tarafta:

"Ruyamda gordugum cikti! demek Islam dogruymus!" "Veya Tanri beni odullendirdi (cezalandirdi) demek ki muhammed dogru soylemis!!" mantigi..

Bir tek benmi goruyorum buradaki garipligi??

Sitelerde Paylaş
sevinmek ne kelime..günlerce halay çekip oynarlar ateistler. :lol:

Zeybek oynarım. Rakı,karpuz,peynir,ekmek vs.. Ohh..

Kutlu olsun lan ateistliğe hoşgeldin diye ensesine çakarım bi de.

Çocuk oyuncağımı bu? Yıkanmış bi beyni düzene sokmak kolay mı? O herifin beyninde : "ya Allah varsa..." diye düşünceler olacak. Neden sevineyim.

Sitelerde Paylaş
Çocuk oyuncağımı bu? Yıkanmış bi beyni düzene sokmak kolay mı? O herifin beyninde : "ya Allah varsa..." diye düşünceler olacak. Neden sevineyim.

insanın inançsızlığını sağlam bir zemine oturtması tabi ki zaman alır.ama araştımaya,düşünmeye devam ettiği sürece olacaktır.önemli olan tirbülans anında ateist kalabilmektir :)

sonuçta kuran denilen kitap ortadayken bunu başarmak çok zor olmasa gerek. insanın zihni açık olsun yeter

Sitelerde Paylaş
insanın inançsızlığını sağlam bir zemine oturtması tabi ki zaman alır.ama araştımaya,düşünmeye devam ettiği sürece olacaktır.önemli olan tirbülans anında ateist kalabilmektir :)

sonuçta kuran denilen kitap ortadayken bunu başarmak çok zor olmasa gerek. insanın zihni açık olsun yeter

Sonuç itibariyle: bu insanların zihni kapalı. Gerisi ne?

Hiçte zor insanlar olduklarını düşünmüyorum. Sadece cahil,sefil,zavallı..

Ha bir de: İnatçı olmaları "zor"insan imajı veriyor : )

tarihinde nobodysfooll tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ben sevinirim. Zaten etrafimdakilerin alayini süpheye düsürdüm. Yillardir misyoner gibi calisiyorum. Emeklerimin karsiligini gördüm elbette. Iki arkadsim ateist, diger onlarcasida(akrabalarimda dahil) süphe icinde kivraniyorlar. Simdi yahudilerden gelecek milyonlarimi nasil ic edecegimin hesabini yapiyorum!

Siz nasilki bonus sevap icin calisiyorsaniz, bende para icin calisiyorum! Üstelik benimki somut ve gercek, sizinki hayal ve sahte.

yıllardır misyoner gibi çalışıyormuşta,emeklerinin karşılığını almışta :lol:

ateistler sana para yediricek ha.güleyim bari.

ateizmin dünyada güçlü bir finansman desteği yoktur..örgütleşmesinde 0 dır..herkes kafasına göre ateist işte.

şu evrim denen safsata ortadayken,nasıl olurda ateist kalabiliyorsunuz aklım almıyor...ateistler bu evrim konusunda okadar rezil oldularki,artık bu ateizmi derhal terketmeleri lazım..sonuçta evrim denen saçmalık ortadayken bu çok zor olmasa gerek..insanın zihni açık olsun yeter...

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
şu evrim denen safsata ortadayken,nasıl olurda ateist kalabiliyorsunuz aklım almıyor...

Evrim gelişmesini anlayabilmek için :

1- Akıl, mantık ve düşünce ,

2- İlim ve felsefe hakkında, geçmişteki ve günümüzdeki gelişmeleri elden geldiği kadar takip edebilmek,

3- Nihayet, edinen bilgilerin analiz ve sentezini yapabilmek.

Bunlar sende yoksa, hele hele aklın, 7. yy deve çobanının uydurduğu arap putunun gönderdiği saçmalıklarla dolu kutsal kitabın sayfaları arasına sıkışıp kalmışsa; ateistleri anlayabilmek aklının kârı değildir.

Hem sonra, cennetteki ölümsüz hayattaki pıtırcık bakire hurilerin hayalini kurmak varken; yorma o beynini atelerle.

Sitelerde Paylaş
Evrim gelişmesini anlayabilmek için :

1- Akıl, mantık ve düşünce ,

2- İlim ve felsefe hakkında, geçmişteki ve günümüzdeki gelişmeleri elden geldiği kadar takip edebilmek,

3- Nihayet, edinen bilgilerin analiz ve sentezini yapabilmek.

Bunlar sende yoksa, hele hele aklın, 7. yy deve çobanının uydurduğu arap putunun gönderdiği saçmalıklarla dolu kutsal kitabın sayfaları arasına sıkışıp kalmışsa; ateistleri anlayabilmek aklının kârı değildir.

Hem sonra, cennetteki ölümsüz hayattaki pıtırcık bakire hurilerin hayalini kurmak varken; yorma o beynini atelerle.

ateizm/evrim= bilim sanan çömez ateistlerdensin galiba..

hey gidi gafil..sana bu hikayeleri kim öğretti.

siz darwinin evrim teorisini bile değiştirdiğiniz kafanıza göre..sen kimi yiyorsun be...

bakire huriler diyorsun ha..siz ateistler..cinsellik düşkünü olduğunuzu bilmediğimimi sanıyorsunuz..<genel konuşmuyorum..kendini bilen biliyor>

bu halde buraya gelipte,hurileri eleştirmeniz cidden çok komik..yaman çelişkinin böyle bencilinede pes doğrusu.

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ateizm/evrim= bilim sanan çömez ateistlerdensin galiba..

Bu eşitlik senin kuruntun.

Evrimin, ateizmle alâkası yoktur.

Bilim, ateizm'in doğmadığı zamanlar da bilimdi. Dedim ya ! Senin aklın, ateizmden pek anlamaz.

hey gidi gafil..sana bu hikayeleri kim öğretti.

7. yy deve çobanının uçkur ve kadın hikâyelerinden daha ilginç geldi de !....

siz darwinin evrim teorisini bile değiştirdiğiniz kafanıza göre..sen kimi yiyorsun be...

Bilim, yanlışlanabilirse; seve seve değişir. Zaten en büyük özelliği de budur. Devamlı arayış içerisindedir.

Senin gibi, Kur'an'ın sayfaları arasında sıkışıp kalmak yok.

bakire huriler diyorsun ha..siz ateistler..cinsellik düşkünü olduğunuzu bilmediğimimi sanıyorsunuz..<genel konuşmuyorum..kendini bilen biliyor>

Bana iftira atma !

Uçkuru düşük Mohammad'ın dötünden uydurduğu arap putu Allah vadediyor sizlere bakire hurileri.

bu halde buraya gelipte,hurileri eleştirmeniz cidden çok komik..yaman çelişkinin böyle bencilinede pes doğrusu.

Hâlâ bir şey anlamamışsın ! Ben bakire hurileri eleştirmiyorum, onları sizlere vadedeni eleştiriyorum.

yaman çelişkinin böyle bencilinede pes doğrusu.

Akşamları verilen Türkçe kurslarına gitmen gerekiyor. <_<

Sitelerde Paylaş
Bilindiği gibi İslam inancına göre bir kişiyi Müslüman yapmak büyük sevap...

Ve bu nedenden dolayı Müslümanlar birini Müslüman yaptıklarında çok sevinir.Mutlu olur...

Pekii bir ateist inanan birini ateist yaparsa,daha doğrusu onu ateist yapmak için uğraşır mı?

Uğraşıyorsa niye?

Pekii bir ateist inanan birini,ateit yaptığı taktirde sevinir mi yoksa banane mi der?

ben sevinirim şahsen.

mesela bak, şu an senin kafanın karışık oluşu beni mutlu ediyor.

sevgiler...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...