Jump to content

ülkücü-faşizmin zeka gerililiğine en büyük örnek!

Recommended Posts

nedir bu faşistlerden halkin cektiği.köpeklikleri yetmiyormus gibi bir de caddelerde terör estiriyorlar.altlarina şahin,kartal ve dogan slx gibi 3 yy'lik magara döneminden kalma egzos düzenegi patlamiş kulustur otomobilleri alip,sesi sonuna kadar açilmiş anormal muzikler eşliğinde gaza yükleniyorlar..böyle iğrençlik olamaz,bunu yapanda findik cekirdeği hacminde bir beyin olamaz..bir de bu gerizekalilarin ezici cogunlu araçlarina türk bayragi asiyor..(gazimiz türk bayragi kadar diyorlar yani :) )

tüm bunlar yetmiyormus gibi birde internet kafe kültürü bu mikroplarin eli ile hizlaniyor..tamamini toplayip termik santrallere atmali ve yakarak küllerinin üzerine işesek bu sayede toplu bir temizlik yapılmıs olur..

niteliği böylesine geri olan sağin anti-tezi olan solda ise niteliksel bir karşitlik sözkonusu.iyi araştirilirsa solcularin ezici cogunlugunun iyi üniversitelerde kaliteli bölümleri okuduklari görülecektir(ODTU,Bilkent,Boğaziçi,DokuzEylül Mühendislik- Mimarlik fakülteleri..)

siz ne derseniz deyin,ben sağ ile sol arasindaki farkin zeka düzeyinden kaynaklandiğina kesinlikle inaniyorum..ikisi arasindaki entelektüel seviye farki bile buna kesin bir delildir.

tarihinde subotnik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tv'de Kurtlar Vadisi'nin haftanın bir değil en az beş günü yayınlanması için kampanya başlatalım. Her nasılsa bütün bu saydığın tipler o saatte tv karşısına saplanıp dünyadan kopuveriyorlar. İnsan o saatlerde güvenle etrafta gezebiliyor. Saçın uzun olduğu için, sakalını farklı kestiğin için, modern giyindiğin için, yanında kız arkadaşın olduğu için ya da yabancı dilde müzik dinlediğin için saldırıya uğramıyorsun.

Sitelerde Paylaş
Tv'de Kurtlar Vadisi'nin haftanın bir değil en az beş günü yayınlanması için kampanya başlatalım. Her nasılsa bütün bu saydığın tipler o saatte tv karşısına saplanıp dünyadan kopuveriyorlar. İnsan o saatlerde güvenle etrafta gezebiliyor. Saçın uzun olduğu için, sakalını farklı kestiğin için, modern giyindiğin için, yanında kız arkadaşın olduğu için ya da yabancı dilde müzik dinlediğin için saldırıya uğramıyorsun.

inan liberalizme düşmemek için elimden geldiğince kontrollü hakaret etmeye calişiyorum,yoksa daha ileri gider ve kendi sinirlarimi bile aşabilirim.bu da beni yipratir.benim sakallarim var ama saclarim uzun değil,hiç bir zamanda olmadi,kizlarlada aram yoktur ama bundan rahatsiz olmamak için duble moronluk hali gerekir..

Eger ideolojik gorusun sol, ise ki oyle gorunuyorsun, her turlu kisiye karsi kucumseme yakismaz.

ben komünistim,kolay kolay adam aşağilamam ancak böyle organizmalar bu yorumlari fazlasiyla hakediyor.çünkü gerizekalilar,bunun aksini kim iddia edebilir..

Sitelerde Paylaş
nedir bu faşistlerden halkin cektiği.köpeklikleri yetmiyormus gibi bir de caddelerde terör estiriyorlar.altlarina şahin,kartal ve dogan slx gibi 3 yy'lik magara döneminden kalma egzos düzenegi patlamiş kulustur otomobilleri alip,sesi sonuna kadar açilmiş anormal muzikler eşliğinde gaza yükleniyorlar..böyle iğrençlik olamaz,bunu yapanda findik cekirdeği hacminde bir beyin olamaz..bir de bu gerizekalilarin ezici cogunlu araçlarina türk bayragi asiyor..(gazimiz türk bayragi kadar diyorlar yani :) )

tüm bunlar yetmiyormus gibi birde internet kafe kültürü bu mikroplarin eli ile hizlaniyor..tamamini toplayip termik santrallere atmali ve yakarak küllerinin üzerine işesek bu sayede toplu bir temizlik yapılmıs olur..

niteliği böylesine geri olan sağin anti-tezi olan solda ise niteliksel bir karşitlik sözkonusu.iyi araştirilirsa solcularin ezici cogunlugunun iyi üniversitelerde kaliteli bölümleri okuduklari görülecektir(ODTU,Bilkent,Boğaziçi,DokuzEylül Mühendislik- Mimarlik fakülteleri..)

siz ne derseniz deyin,ben sağ ile sol arasindaki farkin zeka düzeyinden kaynaklandiğina kesinlikle inaniyorum..ikisi arasindaki entelektüel seviye farki bile buna kesin bir delildir.

Tespitlerinin çoğu doğru...

Ülkücüler gerçek anlamada milliyetçi değiller malesef.Ülkü ocakları falan bunlar kavgada adam arayan yerler gibi geliyor daha çok...

Pekii ne demek oluyor sadece ülkücünün yediği haltları göstererek hepten sağa b.k atmalar?

Ben de sağ görüşlüyüm ama liseyi bitirince,iyi üniversite kazanırsam yakana yapışırım haberin olsun ;)

Çapuluları eleştirip de sovyet yalakası özentilerden hiç bahsetmemen ve sağ ile sol hakkında iş zekaya vurman,senin gözleminin yanlı olduğunu gösteriyor <_<

Sitelerde Paylaş

sağci teröristlerin arasinda iyi üniversite kazananlar bir itü bir de gazi üniversitesi olarak biliniyor ama ne yazikki bölümleri okul kadar iyi değil..bu gerizekalilarin türkçü-turanci ya da başka tür zm benzeri türk usulu faşizmlere dönüşmeye başladiğini göremiyor musunuz?eskiden türk-islamcilardi,şimdi islami birakmaya başladilar..çünkü türkeş İTİ,islami anadolu halkinin zaafi oldugu için kullanmiştir.kendisi de başli başina bir b*k olan islamin türkçülükle sentez edilebilmesi ise kafalarda başka soru işaretleri birakmaktadir(bir türkçü ateist olamaz gibi..)

ben komünistlerin tamami zekidir demedim(özentileri bile eledikten sonra),iyi üniversitelerde okuyanlarin istatistiksel olarak cogunlugu komünist ya da sol içerisindeki başka türden fraksyondan biri oldugunu söyledim.yoksa istisnalar her durumda mutlak bir biçimde vardir.

özellikle 68 olaylarinin odtü merkezli gelişmesi bu olgumu desteklemektedir.29 Eylül 1980'de askeri a tarafindan katledilen,TİKB MK üyelerinden Osman Yaşar Yoldaşcan'da öğrenci secme sinavi türkiye birincisidir.bir cok örneğine rastlayinca beynimde soru işaretleri olusmaya başladi.

Sitelerde Paylaş

Bu tartışma uzar gider..

Fakat yıllar önce bir Psikiatri Profösörünün öğrenciyken hocasının anlattığı bir öyküye göre.. 1980 askeri darbesi zamanında ozamanın yönetimi bir grup hocaya sağcı ve solcu mahkumlara zeka testi yapmasını söyler .Araştırmanın sonucunda sağcılar gerizekalı solcular ise anti sosyal ve psikopat çıkmış.. Bu sonuç karşısında ordu projeyi iptal etmiş. Bunun başındaki hocaya ise dost sohbetlerinde bunu nalatmak kalmış.. keh keh kehhh ... Kendi bazen anti sosyal ve psikopat vari özellikler seziyorum neden acep :D:lol: :lol:

tarihinde Kıtipiyoz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu tartışma uzar gider..

Fakat yıllar önce bir Psikiatri Profösörünün öğrenciyken hocasının anlattığı bir öyküye göre.. 1980 askeri darbesi zamanında ozamanın yönetimi bir grup hocaya sağcı ve solcu mahkumlara zeka testi yapmasını söyler .Araştırmanın sonucunda sağcılar gerizekalı solcular ise anti sosyal ve psikopat çıkmış.. Bu sonuç karşısında ordu projeyi iptal etmiş. Bunun başındaki hocaya ise dost sohbetlerinde bunu nalatmak kalmış.. keh keh kehhh ... Kendi bazen anti sosyal ve psikopat vari özellikler seziyorum neden acep

bahsettigin şey bu mu?

http://www.haber7.com/haber/20070828/Sagci...cu-psikopat.php

böyle bir şey kesinlikle var,hemde %100 lik bir ihtimalle..buna inaniyorum.işi gücü kesmek dogramak kavga cikarmak hirlamak,hamile kadinlarin karnini neşterle deşmek olan gerizekali ülkücü ve diğer faşistlerde ne beyin olacak..

Sitelerde Paylaş

sağci teröristlerin arasinda iyi üniversite kazananlar bir itü bir de gazi üniversitesi olarak biliniyor ama ne yazikki bölümleri okul kadar iyi değil..bu gerizekalilarin türkçü-turanci ya da başka tür     zm benzeri türk usulu faşizmlere dönüşmeye başladiğini göremiyor musunuz?eskiden türk-islamcilardi,şimdi islami birakmaya başladilar..çünkü türkeş İTİ,islami anadolu halkinin zaafi oldugu için kullanmiştir.kendisi de başli başina bir b*k olan islamin türkçülükle sentez edilebilmesi ise kafalarda başka soru işaretleri birakmaktadir(bir türkçü ateist olamaz gibi..)

Ülkücülerin milliyetçilikle, turancılıkla hiçbir alakası yoktur.

Hepsi arap özentisi serserilerdir. Türkeş de koyu şeriatçıdır ve Atsız'a ihanet etmiştir. Yani bunların Türkçülükle alakası yok, kız için kavga eden, beline silah takıp polat alemdar a özenen serserilerdir.

Bir Türkçü ateist olur ama müslüman Türkçü olmaz. Çünkü islam Türklüğün en büyük düşmanıdır.

Sitelerde Paylaş
Ülkücülerin milliyetçilikle, turancılıkla hiçbir alakası yoktur.

Hepsi arap özentisi serserilerdir. Türkeş de koyu şeriatçıdır ve Atsız'a ihanet etmiştir. Yani bunların Türkçülükle alakası yok, kız için kavga eden, beline silah takıp polat alemdar a özenen serserilerdir.

Bir Türkçü ateist olur ama müslüman Türkçü olmaz. Çünkü islam Türklüğün en büyük düşmanıdır.

a.catli h.kırcı gibi hayvan psikolojisi cercevesi altinda incelenmesi gereken aşağilik faşist katiler,bu İT ve KÖPEK sürülerinin içinden cikmadi mi?TİPli öğrencilerin öldürülmesi(bahcelievler katliami),6-7 eylül olaylari gibi faşist terörün en azgin saldirilari ülkücü-faşizmin işi değil miydi?irkciliğa vurgusu belki sizin gibi nazizm özentisi faşistlere nazaran az olabilir,ama türkeş'e şeriatçi demek komedidir?adamin islami açik secik cikar amaciyla kullandiğini anlamiyor musunuz?esas amac ayni yani devletin ve o devletin sahibi olan ulusun korunmasi..mussolini italya'si kemalizme,türkcü-turancilik nazizme bu hayvanlarda ikisinin arasinda bir şeye benziyor..hepsi de faşizm,hepside şövenist mikrop sürüsü..toplayip kitle imha silahlari ile yok etmek lazim!

gene iddia ediyorum 2005 yilinda MKP/HKO adli örgüte dersim(tunceli)'de devlet tarafindan yapılan operasyonda katledilen bayan bir militan (berna ünsal) odtü endüstri mühendisliği bölümü öğrencisi oldugu ortaya cikmişti,geçtiğimiz aylarda ankara kurtulusta öldürülen kevser mizrakta dokuz eylül üniversitesi tıp fakültesi..yüzlerce örneğini verebilirim..solcular akilli sagcilar ahmaktir..bu genelleme ne kadar dogru bilmiyorum ama istatistiksel olarak bu böyle..

Sitelerde Paylaş
Kürtlerin zekası Türklerin zekasının üçte biri bile etmez. O araştırmalarda zeki çıkan solcular, safkan Türk'türler.

Ne güzel değil mi ?

ben sana ayni okullardan,PKK'li PKK/Vejin li PKK/DÇS'li Apocusu,Kürdistan devrimcisi de tonla gösteririm.Sen yeterki iste..ne bileyim türk mü? kürt mü? oturup soyağacinimi araştiriyorum?

ama ülkücülere bakin,hep fen-edebiyat fakülteleri hep iki senelik meslek y.okullari,selcuk üniversitesi,inönü üniversitesi,firat üniversitesi vb.. yerler bunlarla kayniyor.daha dogrusu BİR KÜLTÜR BİÇMİ OLARAK SOL iyi üniversiteler ve iyi bölümlerde ve gene BİR KÜLTÜR BİÇMİ OLARAK SAĞ dandik üniversitelerde palazlanma imkani buluyor..yoksa istisnalar elbette olacaktir,kimsenin buna itirazi yok.

kürtçülüğe şiddetle karşiyim.Benim için bir türk'ün kürt'ten ya da ermeniden bir farki olmadiği gibi,ayni şey tersi içinde geçerlidir.zaten irkciliğin bilimsel bir temeli yoktur.Bilimsel bir temeli olsa,göreceli bir kavram olmaz yani herkes kendi irkini önplana cikarmaz(ayni dinlerin yaptiği gibi)objektif yaklasim tutunurdu.Aradaki farklilaşma cok olsa iki farkli irk bir araya gelip melez ve verimli bireyler olusturamazdi.Demek birbirleri ile aralarindaki fark cok cok azdir.Oysaki tüm insanlar Homo Sapiendir.Bunlarin dolikosefal,brakisefal ya da mezosefal tipi kafatasi türlerinin olusu birinin diğerine üstünlüğü sayilmaz,tıpkı deri renklerinden hareket edilerek bir yere varilamayacaği gibi.bugün kürtlerin ya da kürdistan'in geri görünmesinin nedeni,irksal değil üretim ilişkileridir(bunu belirleyende raslantidir,yani sanayinin ilk avrupada cikişi bir tesadüfün ürünüdür).Eğer o yöredeki feodal-ataerkil ilişkiler bir demokratik devrimle yikilip tasfiye edilirse,arada hiç bir farkin olmadiği görülecektir.

Sitelerde Paylaş

bence herkes birlik beraberlik içinde hareket etmeli yok sen solcusun ben sağcıyım değil biz insanız bu ülkede doğduk bari insnca birbirimizi yemeden birlikte yaşamaya hatta destek olmaya çalışalım. haaa birlği beraberliiği bozan hain şerefsizlerede fırsat vermiyelim

Sitelerde Paylaş
ben sana ayni okullardan,PKK'li PKK/Vejin li PKK/DÇS'li Apocusu,Kürdistan devrimcisi de tonla gösteririm.Sen yeterki iste..ne bileyim türk mü? kürt mü? oturup soyağacinimi araştiriyorum a.q?

ama ülkücülere bakin,hep fen-edebiyat fakülteleri hep iki senelik meslek y.okullari,selcuk üniversitesi,inönü üniversitesi,firat üniversitesi vb.. yerler bunlarla kayniyor.daha dogrusu BİR KÜLTÜR BİÇMİ OLARAK SOL iyi üniversiteler ve iyi bölümlerde ve gene BİR KÜLTÜR BİÇMİ OLARAK SAĞ dandik üniversitelerde palazlanma imkani buluyor..yoksa istisnalar elbette olacaktir,kimsenin buna itirazi yok.

kürtçülüğe şiddetle karşiyim.Benim için bir türk'ün kürt'ten ya da ermeniden bir farki olmadiği gibi,ayni şey tersi içinde geçerlidir.zaten irkciliğin bilimsel bir temeli yoktur.Bilimsel bir temeli olsa,göreceli bir kavram olmaz yani herkes kendi irkini önplana cikarmaz(ayni dinlerin yaptiği gibi)objektif yaklasim tutunurdu.Aradaki farklilaşma cok olsa iki farkli irk bir araya gelip melez ve verimli bireyler olusturamazdi.Demek birbirleri ile aralarindaki fark cok cok azdir.Oysaki tüm insanlar Homo Sapiendir.Bunlarin dolikosefal,brakisefal ya da mezosefal tipi kafatasi türlerinin olusu birinin diğerine üstünlüğü sayilmaz,tıpkı deri renklerinden hareket edilerek bir yere varilamayacaği gibi.bugün kürtlerin ya da kürdistan'in geri kalmasinin nedeni irksal değil üretim ilişkileridir(bunu belirleyende raslantidir,yani sanayinin ilk avrupada cikişi bir tesadüfün ürünüdür).Eğer o yöredeki feodal-ataerkil ilişkiler bir demokratik devrimle yikilip tasfiye edilirse,arada hiç bir farkin olmadiği görülecektir.

Alıntıladığın iletim ironiydi.

Benim bütün kürtleri bu şekilde genellemem ne kadar saçmaysa, sağcıların da bu başlıkta olduğu gibi genellenmesi yanlıştır.

Sağcı kimdir bilmek lazım önce.

Bana göre de ülkücülerin büyük bir kısmı "beynelmilelci serseri"lerdir.

Sitelerde Paylaş
Alıntıladığın iletim ironiydi.

Benim bütün kürtleri bu şekilde genellemem ne kadar saçmaysa, sağcıların da bu başlıkta olduğu gibi genellenmesi yanlıştır.

Sağcı kimdir bilmek lazım önce.

Bana göre de ülkücülerin büyük bir kısmı "beynelmilelci serseri"lerdir.

marksist-leninist teriminolojideki sağ(oportunist) kavrami ile konu alakali olmadiği için değinmeyeceğim.bu yuzden herkesin anladiği anlamda sağci demek,egemen sinifi(kapitalistler ve toprak sahipleri) ve onun devletini korumaya calişan, cogunluklada dinlere sahip cikip sola karşi bunu kullanan(eskiden bu modaydi şimdi biraktiniz)ideolojilerdir.bunun çeşitleri ülkücülük,türkçülük,turancilik,atatürkçülük vb..dir.

tamamina yakini emperyalist büyük güclerin usagidir,köleliği kader olarak görür,dünyayi cennete cevirmek yerine,zulum yeri olmasini için cabalar,durmadan işadamlarini över,işçiye-emekçiye söver,devlete tapar,oruc tutmayana dayak atar(burasi sadece ülkücü-faşizme özgü) ve günes dil gibi irkci ideolojilere inanir.

ateizm,devrimcidir,bireyin özgürlüğü ve kurtulusu için manevi baski otoriterlerine başkaldirir hemde en radikal ve en cesur biçimde.Sağ ideolojiler ise gericidir,zulum,işkence,katliam,irkcilik her türlü pisliği barindirir.Bu yuzden türkçüler ateist olamaz,olduklarini sanirlar.

Sitelerde Paylaş
marksist-leninist teriminolojideki sağ(oportunist) kavrami ile konu alakali olmadiği için değinmeyeceğim.bu yuzden herkesin anladiği anlamda sağci demek,egemen sinifi(kapitalistler ve toprak sahipleri) ve onun devletini korumaya calişan, cogunluklada dinlere sahip cikip sola karşi bunu kullanan(eskiden bu modaydi şimdi biraktiniz)ideolojilerdir.bunun çeşitleri ülkücülük,türkçülük,turancilik,atatürkçülük vb..dir.

tamamina yakini emperyalist büyük güclerin usagidir,köleliği kader olarak görür,dünyayi cennete cevirmek yerine,zulum yeri olmasini için cabalar,durmadan işadamlarini över,işçiye-emekçiye söver,devlete tapar,oruc tutmayana dayak atar(burasi sadece ülkücü-faşizme özgü) ve günes dil gibi irkci ideolojilere inanir.

ateizm,devrimcidir,bireyin özgürlüğü ve kurtulusu için manevi baski otoriterlerine başkaldirir hemde en radikal ve en cesur biçimde.Sağ ideolojiler ise gericidir,zulum,işkence,katliam,irkcilik her türlü pisliği barindirir.Bu yuzden türkçüler ateist olamaz,olduklarini sanirlar.

Sağcılar, elit kesimin savunucusu olmak zorunda değillerdir. Bir Türkçü, sefil durumdaki bir Türk'ü, sırf Türk olduğu için sevebilir. Size göre bu imkansızsa, böyle birini hangi kategoriye koyacaksınız?

Tanrı kavramı ile ideolojinin ne alakası var? Ateizm bir ideoloji, din değildir, kuralları, yasakları yoktur. Bütün zencileri öldürmek isteyen biri, çocuğuna tecavüz edildiği için kafasında tanrıyı bitirip, ateist olabilir. Bu kişinin ırkçı olması, Tanrı inancı ile alakasızdır.

Yani hayatında tek kitap okumamış insan da, Tanrıya inanmıyorsa; ateisttir.

Sitelerde Paylaş
gene iddia ediyorum 2005 yilinda MKP/HKO adli örgüte dersim(tunceli)'de devlet tarafindan yapılan operasyonda katledilen bayan bir militan (berna ünsal) odtü endüstri mühendisliği bölümü öğrencisi oldugu ortaya cikmişti,geçtiğimiz aylarda ankara kurtulusta öldürülen kevser mizrakta dokuz eylül üniversitesi tıp fakültesi..
Dostum,bu haberler beni çok derinden etkiledi...
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...