Jump to content

ülkücü-faşizmin zeka gerililiğine en büyük örnek!

Recommended Posts

21.yy'a değin ateizmin bilimsel propagandasini üstlenen biz marksistlerden başka kimse değildi(halende öyle sayilir),şimdi daha dünün "kafirlere ölüm" diye naralar atan takkelileri,bugun ateist olmus bizlerden hesap soruyorlar.gericiliğin ve feodalizmin halen kalintilarinin oldugu(çok az) 60-70 yillarin türkiye'sinde ataerkil bir kurum olan dini karşisina alan daima marksistler olmustur.burada türkçü kimliğiyle yazanlarin ya da liberallerin tamamininin geçmişte takkeli islamci ya da ülkücü-faşist oldugundanda eminim..kisacasi her cağda herkesin saldiri ve hücumuna maruz kaliyoruz..ama bir şey ne kadar somut,gerçek ve ciddi ise o kadar saldiri ve hücuma ugrar..

tarihinde subotnik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

valla tartışma güzel yere kayıyor.. Günün sorusu Türkler mi zeki? Kürtler mi zeki? Yoksa melezler mi? 1 kilo pirinç mi ağırdır bir kilo bulgur mu?

Bunların işleri guclerı her buldukları fırsatta kürtlere hakaret etmek baska beyin basmaz la durunda adam gibi tartışalım konu neyse yooookkk olmaz illa Kürt-Türk ayrımclıgına getirtcekler konuyu kac tane konu var forumda nerden baslayp Kürt-Türk die tartsma haline gelen ...

Sitelerde Paylaş
Kardeş gel senle zeka konusunda yarışalım beni gecersen Kürrtlerin Türklerden geri zekalı oldugunu soyliyebilirsin rahatlıkla bende diyorum ki türklerin zekası kürtlerin üçte biri etmez hadi gel

Küçük bir ironiyi anlamaktan aciz mahluk, heyecanını yen öyle gel...

Zekadan filan bahsetmen, alıntıladığın tezi -gönderme yapmak amacıyla yazmış olsam da- meşrulaştırmaktan başka bir işe yaramaz...

Senin gibilerden çok olduğundan yine belirteyim; "Kürtlerin zekası Türklerin zekasının üçte biri bile etmez. O araştırmalarda zeki çıkan solcular, safkan Türk'türler." bu kısım ironidir, heyecan yapmayın, salyalarınızı çekemeyeceğim.

Sitelerde Paylaş
21.yy'a değin ateizmin bilimsel propagandasini üstlenen biz marksistlerden başka kimse değildi(halende öyle sayilir),şimdi daha dünün "kafirlere ölüm" diye naralar atan takkelileri,bugun ateist olmus bizlerden hesap soruyorlar.gericiliğin ve feodalizmin halen kalintilarinin oldugu(çok az) 60-70 yillarin türkiye'sinde ataerkil bir kurum olan dini karşisina alan daima marksistler olmustur.burada türkçü kimliğiyle yazanlarin ya da liberallerin tamamininin geçmişte takkeli islamci ya da ülkücü-faşist oldugundanda eminim..kisacasi her cağda herkesin saldiri ve hücumuna maruz kaliyoruz..ama bir şey ne kadar somut,gerçek ve ciddi ise o kadar saldiri ve hücuma ugrar..

Kendi doğrularının içinde boğulmuşsun...

İlericilikten bahsetmeden önce at gözlüklerini çıkar...

Eski islamcı-ülkücü hakaretini geri iade ediyorum...

Sitelerde Paylaş
Küçük bir ironiyi anlamaktan aciz mahluk, heyecanını yen öyle gel...

Zekadan filan bahsetmen, alıntıladığın tezi -gönderme yapmak amacıyla yazmış olsam da- meşrulaştırmaktan başka bir işe yaramaz...

Senin gibilerden çok olduğundan yine belirteyim; "Kürtlerin zekası Türklerin zekasının üçte biri bile etmez. O araştırmalarda zeki çıkan solcular, safkan Türk'türler." bu kısım ironidir, heyecan yapmayın, salyalarınızı çekemeyeceğim.

Safkan türk beyefendı safkan oldugunu biliyosun zaten ondan suphende yok gel diyorum bende bu iddianın bilimsel bir kanıtıda yok gotunden uydurma ama yinede ezilmek istiyosan gel gör.

Sitelerde Paylaş
Kendi doğrularının içinde boğulmuşsun...

İlericilikten bahsetmeden önce at gözlüklerini çıkar...

Eski islamcı-ülkücü hakaretini geri iade ediyorum...

ben hiç bir zaman ilericilik(reformizm)den bahsetmem,fikirlerimin muhtevasi ihtilalciliktir(devrimcilik),eskiye yönelik şiddet ve zor,yıkıcılıktır.bundan başka bir yönteme inanmam.yukarıdaki son iletimde yazdiklarim tamamen dogrudur,bu benim değil toplumun gerçekleridir.KIZIL terimini direkt KAFİR ile anlamdaş tutan(ki öyledir zaten) gene sizin gibiler değil miydi?devrimci mücadeleye karşi terör ve şiddete girişen ayni sizler.SSCB ve Doğu Blogunu idare eden sosyal-emperyalist ve revizyonist bir avuc burokrat toplamasinin(sbkp) partiyi fesh etmesini "sosyalizm öldü" çiğirtkanliği içerisinde yayan gene ayni sizler,aradan sadece 17 yil geçmesine ragmen hareketin gerilemesini arkaniza alarak ateizmi desteklemeye calişiyorsunuz..

ateizm ile siz ya da türevleriniz olan "kemalizm" "ülkücülük" vb.. ideolojilerin hiç bir alakasi olamaz..tam tersine teorik ateizm'in en büyük düşmanlari sizlerin arasindan türemiştir.kökeni türkçülüğe dayanan,ülkücü-faşizmde bunun örneğidir.

tarihinde subotnik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Safkan türk beyefendı safkan oldugunu biliyosun zaten ondan suphende yok gel diyorum bende bu iddianın bilimsel bir kanıtıda yok gotunden uydurma ama yinede ezilmek istiyosan gel gör.

Bana zeki olduğunu kanıtlamaya çalışmadan önce, bir beyne sahip olduğunu kanıtla...

Şimdi defol git Kürtçe yayın başlığında masturbasyon yap, bir daha da iletilerimi alıntı yapma...

Sitelerde Paylaş

Salaklık abidesi bilimsel kanıtın yoksa konusma burda boş boş zaten beyninin içinin boş oldugu burdan belli oluyor.

Bana emir vermeye kalkmıs bide lan sen kimsin dallama senden 10 tane olsa zekalarıyla beni haltedemezler aslında seninle muhattab oldugum için yazık degerli parmaklarımı sana yazı yazmakla yoruyorum smdi git faşistliginle barbarlıgınla ve aptallıgınla ovun.

Sitelerde Paylaş

forum katilimcilari;

başliğimin kapanmasini istemiyorum,bu yuzden IQ puanlariniz üzerine tartişmalarinizi başka başliğa taşiyin,burasi benim mintikam..

NOT:bana göre uluslar arasinda bir zeka farki yoktur,tamami aynidir.zeka farkliliği bireyler için sözkonusudur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...