Jump to content

ülkücü-faşizmin zeka gerililiğine en büyük örnek!

Recommended Posts

Salaklık abidesi bilimsel kanıtın yoksa konusma burda boş boş zaten beyninin içinin boş oldugu burdan belli oluyor.

Bana emir vermeye kalkmıs bide lan sen kimsin dallama senden 10 tane olsa zekalarıyla beni haltedemezler aslında seninle muhattab oldugum için yazık degerli parmaklarımı sana yazı yazmakla yoruyorum smdi git faşistliginle barbarlıgınla ve aptallıgınla ovun.

Gerizekalı çocuğum, ironi nedir biliyor musun sen? Bak ben bir kaç ileti öncesinde ne yazmışım.

Bilimsel kanıt diye de bir tarafını yırtma. "Doğru düzgün cümle kuramamak, okduğunu anlamamak" bilimsel kanıt mıdır bilmiyorum ama, senin geri zekalılığının en masum kanıtları bunlar.

Daha fazla kanıt istiyorsan özel mesaj at, burada yeni tartışmalar başlatmayalım. ;)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet yolsuzlukta calmakta cırpmakta yani aklına gelebilicek butun fitne fesatlıkta en zeki insanlardır dogru .n0ktA.

Aşağılık maymun...

Sen sol perdesine bürünmüş aşağılık bir Türk düşmanısın...

Anlaşılan özrünü yüzüne vurmam canını yakmış ki, sinirlenip içindekini kusmuşsun.

Sitelerde Paylaş

İlla o olmayan beyiniin anlaması için ana avrad sovmek mı lazım guzel dille anlmıcaksan yazma burası kufur etme yeri degil merak etme ironi nin ne oldugunu biliyoruz.

Aşşagılık olan kendi halkına bak ilk once sonra tartış bundan sonra istersen direk kufurde edebilirsin merak etme cevap vermicem.

Sitelerde Paylaş

benim babam kürt annem türk. ırkçılık yapmak aptallıktan başka birşey değildir.

hulaguhan öncelikle türkler kürtlerden daha zeki demen senin pekte sağlıklı düşünmediğini gösterir. bu durumda tüm türkler senin gibi düşünüyor diyemeyiz. yani anlatmak istediğim bi kaç salağın yaptığı şeyi bir millete mal etmek çok saçma. öyle olsaydı senin salaklığınla tüm türklere salak derdik.

aynı şey bir kürt içinde geçerli eğer senin ki gibi bir kıyaslama yapıyorsa oda salaktır ve onuda bütün kürtlere mal etmek ahmaklıktır.

Sitelerde Paylaş

Kürtler o kadar zekiyse niye yüzyıllardır başka milletlerin egemenlikleri altında yaşamışlar?... Niye bir Ruslar, Türkler, İngilizler, Fransızlar, Almanlar, Çinliler, Araplar gibi kendilerine ait devletleri hiç olmamış?... Hala da kendilerine ait bir devletleri yok.. Bu coğrafyada olamazda... Bence kürtleri emperyalist devletler kullanıyor... Kürtlere dünyada en çok hak tanınan ülke Türkiye Cumhuriyeti... İran'da, Suriye'de burdaki hakların yarısına sahip değiller... Daha iki gün önce Irak'ta Saddam kafalarına nükreel füze atıyordu... ABD Saddam'ın elinden kurtardı bunları...

Sitelerde Paylaş
gene iddia ediyorum 2005 yilinda MKP/HKO adli örgüte dersim(tunceli)'de devlet tarafindan yapılan operasyonda katledilen bayan bir militan (berna ünsal) odtü endüstri mühendisliği bölümü öğrencisi oldugu ortaya cikmişti,geçtiğimiz aylarda ankara kurtulusta öldürülen kevser mizrakta dokuz eylül üniversitesi tıp fakültesi..yüzlerce örneğini verebilirim...

Yahu bu insanlar bu kadar egitimi almalarina ragmen boyle abuk sabuk orgutlerde ne yapiyorlar?

Demek egitim alamamislar, dunya gorusu alamamislar..

Cahil seriatcilardan, azgin lumpen ulkuculerden korktugumuz gibi bir de beline bomba baglayan tip mezunlarindan korkacagiz ustune..

Hepsi kompleksli insnlar, baska aciklamasi yok.

Sitelerde Paylaş
Kürtler o kadar zekiyse niye yüzyıllardır başka milletlerin egemenlikleri altında yaşamışlar?... Niye bir Ruslar, Türkler, İngilizler, Fransızlar, Almanlar, Çinliler, Araplar gibi kendilerine ait devletleri hiç olmamış?... Hala da kendilerine ait bir devletleri yok.. Bu coğrafyada olamazda... Bence kürtleri emperyalist devletler kullanıyor... Kürtlere dünyada en çok hak tanınan ülke Türkiye Cumhuriyeti... İran'da, Suriye'de burdaki hakların yarısına sahip değiller... Daha iki gün önce Irak'ta Saddam kafalarına nükreel füze atıyordu... ABD Saddam'ın elinden kurtardı bunları...

türkiye devlet olmuş da ne olmuş. sen sabahtan akşama kadar çalış çabala kazancın başka milletlere gitsin bumu türkün zekası? senin sırtından para kazansınlar tüm devleti karış karış satsınlar, sende burda utanmadan devlet olmaktan gurur duy. ben burda kürt şövenistleri de savunmuyorum türk şövenistleride. senin şuan tek yaptığın kendine düşman kazanmak. eğer sen bu şekilde konuşursan terör olayları bitmez. öncelikle tüm ülkenin bu düşünceden arınması gerekir. sen televizyonda izlediğin herşeye inanma bu arada, izliyeceksen magazin haberi izle. yalan öğrenmektense boş bak tv ye. benim tanıdığım çok zeki kürtler de var türklerde, bunun yanında senin gibi saçma sapan düşünen insanlarda var etrafımda. kürt müslümanlar içinde bunları düşünüyormusun çok merak ediyorum apocan?_

Sitelerde Paylaş
siz ne derseniz deyin,ben sağ ile sol arasindaki farkin zeka düzeyinden kaynaklandiğina kesinlikle inaniyorum..ikisi arasindaki entelektüel seviye farki bile buna kesin bir delildir.

Sen Harun Yahya, Nurcu gibi toplulukların entellektüelliğini bilmiyorsun galiba, sağ ile sol arasındaki tek fark toplumsal değerlere verilen önemin çokluğu/azlığıdır.

Sitelerde Paylaş
Ulus devleti bilincine varmak kolay değildir... Bunu dünyada yapabilen sayılı ulus vardır... Bu bilince ulaşmak için belli zeka ve bilgi seviyesinde olmak gerekir... Eline silah alıp dağa çıkmakla ulus devleti olunamaz...

osmanlılar tarihi boyunca savaşarak kazandıkları savaş ganimetleri sömürdükleri milletlerle bir devlet kurdu. yani arkasında belli bir zeka veya bilgi seviyesi sayesinde gelmedi. elindeki imkanlarla gelişmiş bir ülke kuramadılar ama bak avrupaya amerika kıtası bulunduktan sonra gelen gelirleri türkler gibi zevke sefaya harcamadı. gelişmek için zekalarını kullandılar türkiye gibi geri kalmış ülkeleri sömürdüler ve sömürmeye devam ediyorlar.

sen soruma cvp versene kürtlerde müslüman bir topluluk. müslüman kürtler için ne düşünüyorsun? noldu ırkçılığın dininden ağırmı bastı.

Sitelerde Paylaş
Müslüman Kürtler için hiçbirşey düşünmüyorum... Ama Marksist-Lenist terör örgütü pkk için kötü şeyler düşünüyorum...

salak dediğin kürtler müslüman değil mi? birden birşey düşünmez oldun kürtler hakkında. pkk için bende kötü şeyler düşünüyorum, fakat sen bütün kürtler için ileri geri konuşursan bütün kürtler dağa çıkar, etki-tepki dir bu. pkk dan önce kötü şeyler düşünmen gereken insanlar bu terör sayesinde cebine para indiren türk hainlerinde oldugunu unutma. 30 yıldır çözülemeyen bir sorun sence arkasında birşey yokmudur. biraz mantıklı düşün iki halkı birbirine düşürüp burdan çıkar sağlayan insanlar var. tabi bunları medyamızda görmemiz mümkün değil. senin komunist diyipte taşladığın küfür ettiğin insanlar bunlara karşı gelmekte. ama sen sadece devleti böldükleri düşüncesi içindesin. insanları bi kalıba sokmadan yaptıklarına bak.

Sitelerde Paylaş
Yahu bu insanlar bu kadar egitimi almalarina ragmen boyle abuk sabuk orgutlerde ne yapiyorlar?

Demek egitim alamamislar, dunya gorusu alamamislar..

Cahil seriatcilardan, azgin lumpen ulkuculerden korktugumuz gibi bir de beline bomba baglayan tip mezunlarindan korkacagiz ustune..

Hepsi kompleksli insnlar, baska aciklamasi yok.

her ne kadar sol içerisinde bana oldukca uzak kalsalarda,o maoist ablamiz sonuc olarak odtü endüstri mühendisliği mezunudur.türkiye şartlari altinda komünizme küfredenlerin % kaçi acaba o bölümü birakalim okuyup mezun olmayi,kazamiştir?daha bu bir şey değil,zaten odtü bahar şenliklerine giderseniz oradaki ortami görüp hakli oldugumu anlayacaksiniz..

üstelik abuk örgüt olmaz,örgüt zaten başli başina bir yapılanma olup kurulmasi cok zor sürecleri gerektiren bir şeydir.devlette ordusu polisi ve burokrasisi ile bir çeşit örgüt olarak görülebilir,bu baglamda mücadelede kimin terörist! kimin mesru oldugu görece bir kavramdir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...