Jump to content

ateistler bilimden anlar mı?

Recommended Posts

istemeyen yanıt eklemez ve başlık geriye doğru gider zaten..

demek ki insanlar bu başlık altında tartışmak istiyor..

bunun neresi yanlış..

birine hakaret mi ettim..

eğer gereksiz şeyler yazarsam zaten kimse yanıt yazmaz ve başlık geriye gider..lütfen bunları göz önüne alın..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 310
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

temcit pilavı gibi aynı zırvaları sıralıyorsun da ondan.

o zaman gelip yazmazsın ve başlık geriye doğru gider zaten..

bunu neden sorun yapıyorsun ki?

ayrıca bu başlık yeni açılmadı..sadece yazılanlara yanıt vererek bugüne geldi..

insanlar yazmasaydı zaten kaybolup gitmiş olrdu

Sitelerde Paylaş

kimseye kötü bir şey yapmadım..

lütfen bunları dikkate alın..

asla gereksiz ileti eklemedim..

zaman zaman şaka yaptığım doğrudur..

ama sanki bunu bir tek ben mi yapıyorum..

lütfen benzer durumdaki bir ateistte vereceğiniz cezayı verin..

tek istediğim adalet

Sitelerde Paylaş

Cem81,

Oğlum, bütün başlığı sonuna kadar okudum. Sen bir zavallısın yaa!

Bir sürü bilim adamı sıralanmış, sen adamların bilim adamlığını kabul etmiyorsun, hani sana kaldıya buna karar vermek. Yazık walla ya!

Senin gbiiler ile konuşulması ve karşılıklı bir argüman üzerinden ilerlenmesi imkansız.

Anlama olasılığının yüksek olacağı bir örnek vereyim başımdan geçen;

Trafikte araba kullanmaktan bacağıma kramp girdi ve debriyaja basmakta zorlandığımdan emniyet şeridine girerek durmaya karar verdim. Geçtim durdum.

Arkamdan bir araba geldi, selektör yaktı, olmadı korna çaldı, olmadı benim solumda yer alan normal şeride geçti ve yanımda durup " ne duruyosun lan şeridin ortasında" dedi. Ben de dedim ki: " kardeşim burası emniyet şeridi"

Adam cevap verdi: "sonuçta şerit değil mi ulan!"

Bu adamla nasıl daha fazla tartışmanın anlamı yoksa seninle de tartıuşmanın anlamı yok. Aynı adamsınız çünkü...

İlerle...

Sitelerde Paylaş
Cem81,

Bir sürü bilim adamı sıralanmış, sen adamların bilim adamlığını kabul etmiyorsun, hani sana kaldıya buna karar vermek. Yazık walla ya!

Senin gbiiler ile konuşulması ve karşılıklı bir argüman üzerinden ilerlenmesi imkansız.

Trafikte araba kullanmaktan bacağıma kramp girdi ve debriyaja basmakta zorlandığımdan emniyet şeridine girerek durmaya karar verdim. Geçtim durdum.

Arkamdan bir araba geldi, selektör yaktı, olmadı korna çaldı, olmadı benim solumda yer alan normal şeride geçti ve yanımda durup " ne duruyosun lan şeridin ortasında" dedi. Ben de dedim ki: " kardeşim burası emniyet şeridi"

Bu adamla nasıl daha fazla tartışmanın anlamı yoksa seninle de tartıuşmanın anlamı yok. Aynı adamsınız çünkü...

İlerle...

başlık boyunca verilen kaçamak yanıtlara sen yanıt mı diyorsun..

eğer yanıt anlayışın buysa kusura bakma ama asıl zavallı olan sensin..

Sitelerde Paylaş
başlık boyunca verilen kaçamak yanıtlara sen yanıt mı diyorsun..

eğer yanıt anlayışın buysa kusura bakma ama asıl zavallı olan sensin..

Sana yazılan, aşağıda bir örneğini verdiğim bu postu tane tane bir daha oku: :)

Cem81,

İlerle...

Sitelerde Paylaş

Hiç birini okumadan sadece başlığa hitaben yazıyorum '' Ateistler bilimden anlarlarmı'' başlık bu..

Anlamazlar...Bilim Tanrıyı bulsa bilimi reddederler..Dinler tanrıyı reddetse en dindar bunlar olurlar..

Yani Ateistlerin işi Tanrıyladır bilimle değil..

Bilim kim Ateist kim..

Sitelerde Paylaş
Hiç birini okumadan sadece başlığa hitaben yazıyorum '' Ateistler bilimden anlarlarmı'' başlık bu..

Anlamazlar...Bilim Tanrıyı bulsa bilimi reddederler..Dinler tanrıyı reddetse en dindar bunlar olurlar..

Bilim kim Ateist kim..

:lol: sınır tanımayan cahiller sizi.

Sitelerde Paylaş

.Bilim Tanrıyı bulsa bilimi reddederler..Dinler tanrıyı reddetse en dindar bunlar olurlar..

Bilim kim Ateist kim..

Akıl ve mantıktan yoksun bir iftira.

Bu müfteri bilimden ne anlıyor acaba?

Allah, Cinler, periler, şeytanlar, ruhlar, cennetler, cehenemler alemini mi?

Hangi bilim dalı bunları konu olarak ele almış. İncelemiş. Bunları inceleyen bilim dalına bilim denir mi?

Ateistler, tanrıya ilişkin somut bir delil bulunmadığı için, Bilim böyle saçmalıklarla uğraşmadığı için ateisttir.

Bilim; zaman ve mekandan bağımsız, herşeyi bilen, her şeye gücü yeten, her şeyi yaratan bir varlık bulabilir mi? Böyle bir varlığın olduğunu iddia etmek, yalnızca hayal kurmak ile mümkündür, hayal mahsülü olmaktan çıkması için objektif kanıtların olması gerekir. Allah'a ilişkin objektif kanıt/lar nedir?

Bilim kim, din kim....

Bilim nere, din nere.....

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...