Jump to content

Modern Hristiyanların Katliam sicili

Recommended Posts

Dinler çoğu zaman vahşeti adil göstermek için din adamlarının ve siyasetçilerin elinde alet olmuştur bu doğru..Ancak dünyadaki her türlü kötülüğün nedeni sadece DİN derseniz yanılırsınız..Milliyetçilik, Irkçılık, Materyalist hevesler de insanları birbirine düşürmüş ve tarihsel katliamlara neden olmuştur..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 246
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bir baska hiristiyan vahseti

Nijerya'da kilise yardım toplamak için akla hayale gelmeyecek bir yöntem uyguluyor. Önce bebek ve çocukları büyücü ilan edip, sonra da onları büyüden kurtarmak için ailelerinden astronomik paralar istiyor. Veremeyenlerin çocuklarını ise korkunç bir son bekliyor.

Petrol ve gaz zengini Nijerya, inanılması güç bir insanlık dramına sahne oluyor. Kilise fakirliğin ve cehaletin kol gezdiği bölgelerde halktan para toplamak için korkunç bir yol buldu. Bebek ve çocuklar önce 'büyücü' ilan ediliyor ardından da ailelerden, çocuklarını büyüden kurtarmak için onları yakmalarını, zehirlemelerini, ağaçlara zincirlemelerini hatta diri diri gömmelerini istiyor.

İngiliz Observer gazetesinin haberine göre, ülkenin en fakir bölgesinde yer alan Akwa Ibom köyünde Hıristiyanlık adına şimdiye kadar binlerce çocuk ve bebek öldürüldü. Salgın hastalıkların, kazaların ve işsizliğin kol gezdiği Akwa Ibom'da papaz, halkın dikkatini çocukların üzerine çekmeye başlayınca karanlık bir dönem başlamış oldu.

Bebek ve çocukların büyücüler tarafından ele geçirildiğini iddia eden kilise, deyim yerindeyse bölgede terör estiriyor. Herkesin düzenli olarak kiliseye gittiği köyün sakinleri, din görevlilerinin telkinleriyle çocuklarını zehirlemeye, parçalamaya, ağaçlara zincirlemeye ve diri diri yakmaya başladı.

Bazı aileler ise çocuklarını büyüden kurtarmak için kiliseye, bir çalışanın 2-3 aylık maaşını bağışlamaya razı oldu. Bazı aileler de, çocuklarını komşularının saldırısından önlemek için onları sokağa dahi bırakmıyor.

okumak isteyen

http://www.cukurovaguncel.com/?Sayfa=HaberDetay&id=2387

insanlari günahker ilan ederler (iftiranin daniskasi) sonra kurtarici olarak gelirler ,

yok hz.adem elmayi yedi dieye tüm insanlar günahkar dogar mis , tanri dayanamamis ve et-beden olmus ve kendini camrihda feda etmis (Tanri öldü yani) ,

cadi dokmagi http://de.wikipedia.org/wiki/Hexenhammer

insanlari diri diri yakmak inqvisition http://de.wikipedia.org/wiki/Inquisition

14 yasidaki bir cocugun cadi olarak yarigilanip diri diri yaklimasi http://www.bamberga.de/hexenverhoer_daniel_bittl.htm

Sitelerde Paylaş

Al İsacıyı vur Muhammedciye. Hep katliam hep katliam. Keşke bugün, forumdan bir arkadaşımızın "Falanca Dinin Bilime Katkıları" veya "Falanca Dinin İnsanlığa Katkıları" başlıklı forumlar açabilme imkanı olsaydı katliamlar yerine. Ama malesef mizah forumları dışında böyle bir imkan yok :angry:

Sitelerde Paylaş

dünyada baris varken ,Islam hizla genisliyordu ,

malesef su an kaos , yalan, iftira , aclik, savas var bunlarin oldugu yerde misyonerlik eksik olurmu hic , zaten ilk önce fitne fesat kan savas sonra misyonerlik

1-(Matta 5/1)-Ne mutlu ruhta yoksul olanlara!

Göklerin Egemenliği onlarındır.( yani aptalarin) .

2-Luka 5/31

İsa onlara şu karşılığı verdi: «Sağlıklı olanların değil,hastaların hekime ihtiyacı var.( yani hastalarin)

3-luka 5/32

32Ben doğru kişileri değil, günahkârları tövbeye çağırmaya geldim.»(yani günahkarlarin)

insanlari ilk önce ruhsal yoksun ,hasta sonra günahkar( asil gunah yalanniyla kandirarak) yaptiktan sonra misyonerlik olur ve yapilir.

annanem derdi ben kücükken " Allah birdir , 3 olsa fitne fesat (kaos) olur "

veya Allah 3 olmasi icin fitne fesat ve kaos gerek .

ispanyada , balkanlarda Islam hakim iken genelde baris ve huzur vardi , ne zammanki hiristiyanlar hakim oldular yahudilei ve Muslumanlari diri diri yaktilar , balkanlar hakeza

misyonerlik yesermesi icin savas kan finte fesat sart

yeni ahit

Ibrani 12/29 Çünkü Tanrımız yakıp tüketen bir ateştir. savas atesi gibi.

petrus 2: 12

Ama anlamadıkları konularda sövüp sayan bu kişiler, içgüdüleriyle yaşayan, yakalanıp boğazlanmak üzere doğan, akıldan yoksun hayvanlar gibidir. Hayvanlar gibi onlar da yıkıma uğrayacaklar. ( hiristiyan olmayanlar icin bir ayet)

Johannes 15/6

Bir kimse bende kalmazsa, çubuk gibi dışarı atılır ve kurur. Böylelerini toplar, ateşe atıp yakarlar. yani isaya inanmayani toplayin ve yakin(engizision)

Luk 19/27 `Beni kral( ikinci gelisi isayin kral olarak olcak) olarak istemeyen o düşmanlarıma gelince, onları buraya getirin ve gözümün önünde kılıçtan geçirin!'»

Sitelerde Paylaş

Akheneton asıl en büyük katliamı es geçmişsin. İspanyollar tarafından yapılan Güney Amerikada ki katliam..

Boer ler yani Hollandalılar tarafından Endonezya ve Güney Afrika Cumhuriyetinde yapılan katliamlar..

Güney Afrika Cumhuriyetinde ki 1996 yılında biten ırk ayrımı(apartheit)

Sitelerde Paylaş

hristiyanlar gerçekten zalim ve barbardır. afrika nın hristiyanlaştırılması dünyanın gördüğü en büyük zulmlerden biridir. afrikaya incil götürüp, yer altı-üstü bütün zenginliklerine el koymuşlardır. yıllarca amansız bir sömürü düzenini sürdürmüşlerdir. afrikanın bu kadar kötü durumda olmasının tek nedeni hristiyanlardır.

tarihinde buldum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hıristiyanların ne mal olduğu orta çağdan ve skolastik felsefeden bellidir..

geri kalmış ülkelerin sadece yeraltı kaynaklarını sömürmekle kalmayıp kültür emperyalizmi uygulamaktadırlar ve bunu günümüzde demokrasi kisvesi altında yapmaktadırlar..

bunda da başarılı olmuşlardır.. afrikayı sömüren sonra sözde afrikalı çocuklara yardım elini uzatarak dünya halklarının gözünü boyamalarında üstlerine yoktur.. beyinleriyle cinsel organları yer değiştirmiş insanlar bunları görmezden gelmektedir.. bunları görmezden gelmeleri için de koşullar zaten hıristiyan kökenli gelişmiş sanayi ülkeleri ve o ülkeleri yöneten oligarklar tarafından hazırlanmıştır..

iki üç hıristiyan katledildi diye olayı duygusal boyuta taşıyıp bunları görmezden gelmek aptallıktır..

Sitelerde Paylaş
Son yillarda Turkiyede hristiyanlara yonelik fiziksel saldirilarin bilancosunu doksem mi ortaya??

dünyada

milyonlarca müslüman katlettiniz

türkiyede 3 5 tane hristyan öldü bizmi olduk cani

işte sizinle bizim aramızdaki fark bu

afganistanı ıragı çeçenistanı azerbaycanı şimdi aklıma gelmiyor daha nereleri insanları katlettiniz acımadan vahşice öldürdünüz barbarlığın en büyüğünü yaptınız

türkiyede 2 tane hristyan ölmüş gelmiş onnla bunu karşılaştırıyorsun

ateist arkadaşlar samimiyetimle soruyorum

tamam inanmıyorsunuz ama şu dünya üzerinde hristyanlarmı daha barbbar müslümanlarmı daha barbar buna tüm içtenliğinizle cevap vermenizi bekliyorum

saygılar

tarihinde Müslüman_Türk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ateist arkadaşlar samimiyetimle soruyorum

tamam inanmıyorsunuz ama şu dünya üzerinde hristyanlarmı daha barbbar müslümanlarmı daha barbar buna tüm içtenliğinizle cevap vermenizi bekliyorum

Kime soruyorsun? musluman ateistlere mi :lol:

Dinler inanirlariyla degil ana kaynaklariyla elestirilebilinir. Kendine hristiyan diyen insanlarin yaptiklari hristiyanligi baglamaz.

Islam disnda hicbir dinde cihat anlayisi da bulunmaz,Oldurunce cennete gitme garantisi de verilmez..Sizin soylediginiz gibi gibi “kafirleri oldurecegim””allah yolunda savasacagim””oldurup cennete gidecegim “gibi soylemlerde bulunan hristiyanlarin olmamasi tesaduf degil cunku bu anlayis hristiyanligin mesajina aykiridir ve Kutsal Kitapta yoktur..

Sitelerde Paylaş
Kime soruyorsun? musluman ateistlere mi :lol:

Dinler inanirlariyla degil ana kaynaklariyla elestirilebilinir. Kendine hristiyan diyen insanlarin yaptiklari hristiyanligi baglamaz.

Islam disnda hicbir dinde cihat anlayisi da bulunmaz,Oldurunce cennete gitme garantisi de verilmez..Sizin soylediginiz gibi gibi “kafirleri oldurecegim””allah yolunda savasacagim””oldurup cennete gidecegim “gibi soylemlerde bulunan hristiyanlarin olmamasi tesaduf degil cunku bu anlayis hristiyanligin mesajina aykiridir ve Kutsal Kitapta yoktur..

yok tarafsız olmadıgım için tarafsız olanlara (ateistlere) soruyorum...

buna komik olan nedir?

tabi hristyanların yaptıkları hristyanlıkla bagdaşmaz ama camiide bir müslüman ölünce onu kaldırmayanların yaptığı kocaman İSLAM alemiyle bagdaşır

işine gelmedimi hristyanların yaptıklar hrstyanlarla bagdaşmaz deyip çıakrsın işin içinden

1 hristyan ölür koparırsınız yaygarayı

1000lerce müslüman ölür sesiniz çıkmaz

biz öyle insanların torunlarıyızki öz kardeşini acımadan öldürdüğünüz selahaddin eyyubinin kudüse girerken acımadan öldürdüğnüz müslmanlar varken

sizlerden hepinizin sağ salim gemilere kadar götürüp bindirp evinize gönderdik biz böyle insanalrın arkasından gidiyoruz

işte sizin bizim aramızdaki fark

ama sen bu farkı göremeyecek kadar körsün

Sitelerde Paylaş
tabi hristyanların yaptıkları hristyanlıkla bagdaşmaz ama camiide bir müslüman ölünce onu kaldırmayanların yaptığı kocaman İSLAM alemiyle bagdaşır

iste soyluyorum ya, islamla tabi ki bagdasir teror ve vahset.cunku sizin kitabinizda var bu.Islami vahsetle terorle eslestiren kisiler, islami bilmediklerinden degil aksine iyi bildiklerinden dolayi bunu soyluyorlar..

Muslumanlar kurandan esinlenip dinlerinin geregini yerine getirirler.Fakat savaslarla,insanlari oldurmeyi hristiyanlikla bagdastiramazsin

Kilic kullanmayi bile yasaklayan tek din hristiyanlikken,vahset yaratan insanlar kendilerini hristiyan olarak tanimliyor diye hristiyanligin bu oldugunu iddia edemezsin..

Sitelerde Paylaş
iste soyluyorum ya, islamla tabi ki bagdasir teror ve vahset.cunku sizin kitabinizda var bu.Islami vahsetle terorle eslestiren kisiler, islami bilmediklerinden degil aksine iyi bildiklerinden dolayi bunu soyluyorlar..

Muslumanlar kurandan esinlenip dinlerinin geregini yerine getirirler.Fakat savaslarla,insanlari oldurmeyi hristiyanlikla bagdastiramazsin

Kilic kullanmayi bile yasaklayan tek din hristiyanlikken,vahset yaratan insanlar kendilerini hristiyan olarak tanimliyor diye hristiyanligin bu oldugunu iddia edemezsin..

savaşmı

bu kadar da kör olunmaz yazıklar olsun

siz ırakta çeçenistanda afganistanda azerbaycanda afrikada savaşmı yaptınız

katliam yaptınız katliam bu karşılıklı savaş değil hristyan barbarların hristyan teröristlerin yaptıgı ilkellik barbarlıktır

bal gibide iddaa ederim bu kadar kanıt varken çıkıpta hala utanmadan hristyanlıkla bagdaşmaz diyemezsin tabi işine gelmedimi bağdaşmaz

benim insanım ölür benim insanım taş kullanır senin insanın tank kullanır

benim insanım ezilir

tamam ben teröristim sen iyilik meleği

senin kadar kör zihniyetli bir insan hayatımda görmedim

kıvır kıvır

bu söylediklerimi

istanbul kartalda kilisedeki hristyan kaçtane insana sordum gık diyemediler

bana şunu dediler haklısınız ama onlar kendini hristyan sanan insan azmanları bunu bütün hristyanlarla bagdaştırmayınız dediler

sen çıkmış utanmadan bu insan azmanlarını savunuyorsun

bu kadar kör zihniyet olunmaz gör artık gerçekleri gör

at üzerinden şu kara gözlüğü

Sitelerde Paylaş

Yahu ben merak ediyorum, savaşma seviş diyen, otellerde alemler yapan tarikatlara neden yükleniyorlar, neden kızıyorlar, deşifre programlarında yerden yere vuruyorlar. Ne güzel dinler bunlar, adamlar nüfus artışına katkı sağlıyorlar. Esas sevgi dini bu değil mi? Tamam biraz fazla seviyorlar ama olacak o kadar. Bakın sicilleri tertemiz. Tek bir katliamları yok :lol:

Tabiki önce karar verelim nüfüsu azaltan hıristiyanlara mı destek olacağız, yoksa artıran raeliancılar gibi yeni nesil dinlere mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...