Jump to content

Modern Hristiyanların Katliam sicili

Recommended Posts

!

Kuran dünyaya hakim olmazsa.bunlar daha çok olur.

neyse bu derin bir mevzu.açması çok uzun sürer.burda kapamasıda mümkün olmaz.

Kuran der ki.haksız yere bir insanı öldürmek bütün insanları öldürmek gibidir.bence bu doğrudur.

hristiyanlar yaptıda müslümanlar yapmadımı

dindarlar yaptıda dinsizler yapmadımı

dürüst olmak gerekirse az yada çok ( işte bunun azı çoğu olmaz ! )

herkez aynı şeyleri yaptı.

sivasta adamları göz göre göre yakanlar.Allahu ekber demiyormuydu.

demek ki bu zihniyet müslümandada var.

önemli olan kişisel şeyleri.dine mal edip edemeyeceğimizdir.

ben hristiyanlıkta gidin milleti katledin denileceğini sanmıyorum

yada ateizmin bunu diyeceğini sanmıyorum.stalin-lenin-mao 50 milyon insan öldürdü.

islamda bunu demez.

bunu yapanlar insan olmayanlardır.

bir sınıf ayrımı yapacaksak.

insan olan ve olmayan olarak yapabiliriz.

bunları yapanlar insan olamaz.

ben çerkesim.

dünyanın en büyük soykırımlarından biride orada oldu.

ve 400 yıldır devam ediyor.kaç kişi biliyor.

bugün türkiyede türkçe yazıyorum.bu sitede sizlerle konuşuyorum.

benim dedelerim yollara ölüler bırakarak.abilerini annelerini eşlerini babalarını gömerek buralara geldi.

bu dünyada hep olan şey

ama bence sebebi dinler değil.dinsizlikte değil.

hiçbir kitaba inanmayada gerek yok bunun için.

benim kardeşime yapılsa ne hissederdim diye bir cümle kurabilmek yeterlidir.

eğer insanlık bu cümleyi kuramadıysa.

koca koca din felsefelerinden.yada karşıt felsefelerden çakamaz onlar.

bu tür felsefelerin özünde kötülük yoktur.

bu tamamen insanın akılsızlığıdır.

bana göre çözümüde Kurandır.

bir çoğunuz buna karşı çıkacak biliyorum.

ama bence çözümü Kurandır.

fırsat olursa bir yazı yazacağım.

bahçe duvarları ve Kuran

diye bir başlık açacağım.

bildiğiniz bahçe duvarından evrime savaşlara kadar gideceğim.

orda neden çözüm Kuran dediğimi anlatırım.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 246
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen Müslümanları savunacağına kök Tanrını savun biraz..Uzaylılar kafana ateş yağdıracak yoksa.. :lol:

murti suan güncel bir haber senin evangelist kan emiciler ırakta 5 yılda 1 milyon insanı öldürmüşler.

bu sadece hastane kayıtlarına yansıyan.yansımayanı sen hesap et.

incili uzattınız petrolü aldınız.

Sitelerde Paylaş
murti suan güncel bir haber senin evangelist kan emiciler ırakta 5 yılda 1 milyon insanı öldürmüşler.

bu sadece hastane kayıtlarına yansıyan.yansımayanı sen hesap et.

incili uzattınız petrolü aldınız.

Bana ne lan evangelistlerden...Onlar senin kardeşin..Senin gibi çok Tanrılı deli onlarda.. :P

Siz çok Tanrılılar hep aynı b.kun soyusunuz..

Sitelerde Paylaş
Bana ne lan evangelistlerden...Onlar senin kardeşin..Senin gibi çok Tanrılı deli onlarda.. :P

Siz çok Tanrılılar hep aynı b.kun soyusunuz..

murti sen ne boksun bir yazda bilelim

nerde açığın varsa ben o değilim diyorsun sen.

salyangoz satıcılarının hangisisin sen yazda ona göre cevap verelim sana.

cesaretin varsa eğer.. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
murti sen ne boksun bir yazda bilelim

nerde açığın varsa ben o değilim diyorsun sen.

salyangoz satıcılarının hangisisin sen yazda ona göre cevap verelim sana.

cesaretin varsa eğer.. :lol: :lol:

Git sen çok tanrılı sapık kardeşlerinin yanına..Ben Tek Tanrıya inanıyorum ..Gerisi palavra..

Dünya tarihinde ne kötülük varsa senin gibi pis putperestlerden geldi..

Kendini izah etmekten bile korkuyorsun şurda ödlek herif..

Sitelerde Paylaş
Git sen çok tanrılı sapık kardeşlerinin yanına..Ben Tek Tanrıya inanıyorum ..Gerisi palavra..

Dünya tarihinde ne kötülük varsa senin gibi pis putperestlerden geldi..

Kendini izah etmekten bile korkuyorsun şurda ödlek herif..

hadi bir tane örnek yaz putperestlerden gele kötülüklerden.

benim izah edecek bir durumum yok Kök-Tengri panteist bir anlayıştır diyorum ama

onu sende anlayacak kafa yok.

bak hala ne olduğunu yazamadın..nesin sen , katolik,protestan,....hangi bokun lacivertiysen yaz

eğer varsa cesaretin.. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
hadi bir tane örnek yaz putperestlerden gele kötülüklerden.

benim izah edecek bir durumum yok Kök-Tengri panteist bir anlayıştır diyorum ama

onu sende anlayacak kafa yok.

bak hala ne olduğunu yazamadın..nesin sen , katolik,protestan,....hangi bokun lacivertiysen yaz

eğer varsa cesaretin.. :lol: :lol:

Defalarca yazdım ne olduğumu.. Herkes anladı bir sen anlayamadın..Pis putperest herif..

Git putperest müslüman kardeşlerinin yanına..Sen de onlarla aynı b.ksun..

Sitelerde Paylaş
Defalarca yazdım ne olduğumu.. Herkes anladı bir sen anlayamadın..Pis putperest herif..

Git putperest müslüman kardeşlerinin yanına..Sen de onlarla aynı b.ksun..

niye şimdi yazamadın korktunmu.

bak müslümanlar açıkça müslümanım diyor.

siz sanal kahramanları peygamber yapanlar gölgesinden bile korkuyor.. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
20 yaşından küçükler, 60 yaşından büyükler okumasın

--------------------------------------

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=4512...p;dt=2007/11/22

ADANA’nın Aladağ İlçesi’nde görev yapan tarih öğretmeni Güven Aykan, Ortadoğu tarihini araştırırken batı kaynaklarında, Fransızların 1098-1099 yıllarında yaptığı katliamlara ilişkin bilgilere rastladığını söyledi. Aykan, batılı tarihçi ve araştırmacıların kayıtlarına göre, Haçlı seferleri sırasında Fransızlar’ın, Suriye’nin Maara bölgesinde Müslüman ve Yahudileri öldürüp etlerini yediklerini iddia etti.

Niğde Eğitim Fakültesi Tarih Bölümü mezunu ve Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Ana Bilim Dalı yüksek lisans öğrencisi Güven Aykan, batıda Türkler ‘Ermeni soykırımı’yla suçlanırken, kendi bilimsel kuruluşlarında Fransızların katliamlarıyla ilgili bilgilerin bulunduğunu söyledi. Fransız Bilimsel Araştırmalar Merkezi (CNRS) başta olmak üzere bir çok bilimsel kuruluşun arşivlerinde, çok sayıda bilim adamı ve araştırmacının belgelerinde bu yönde kayıtlar bulunduğunu belirten Aykan, bazı ünlü yazarların kitaplarında da bunlara yer verildiğini kaydetti.

RESİMLERDE TASVİR EDİLMİŞ

Ortadoğu’nun tarihini araştırırken özellikle Fransızca kitaplarda Fransızların Suriye’nin Halep kenti yakınlarındaki Maara adlı bölgede insan eti yiyecek kadar vahşi katliamlar yaptığına dair metinlere rastladığını anlatan Aykan, şu bilgileri aktardı:

“Yabancı kitapları çeşitli araştırmalarım için çevirttiğimde, çok ilginç ve insanın tüylerini diken diken eden satırlara rastladım. Bu kaynaklarda yazdığından anlaşıldığına göre, Fransa Kralı I. Philippe’nin torunu olan Bohemond komutasındaki 600 bin Fransız’dan oluşan Haçlı ordusu, 1096’da Maara’ya geldi. O sırada Suriye Selçukluları’nın idaresindeki Maara’nın nüfusu 250 bindi. Nüfusun 160 bini Müslüman Türk ve Araplardan, diğerleri ise Yahudiler ve Hıristiyan Araplardan oluşuyordu. Haçlılar 2 yıl kadar bölge halkına büyük bir katliamda bulunmadılar. Ancak 1098’de yiyecek sıkıntısı çekince tam anlamıyla vahşileştiler. 1098 ve 1099 yılları boyunca toplam 200 bin Müslüman Türk ve Arap’ı öldürüp, etlerini pişirerek yediler. Bu yaşananlar, Fransız Bilimsel Araştırma Merkezi’nin arşivlerindeki kayıtlarda geçiyor. Belgelerde, Fransızların o dönemde sadece Maara’da değil, Antakya’da da küçük de olsa benzer katliamları yaptığı yazıyor. Ayrıca yine aynı merkezde saklanan bazı minyatür, resim ve heykellerde, Maara katliamları tasvir ediliyor. Merkezde bu belgeler olduğu gibi korunurken, Fransa’da öğrencilere bu bilgiler aktarılmıyor. Öte yandan Türkler Ermenileri katletmekle suçlanıyor.”

KAZANLARDA KAYNATIYORLARDI

Güven Aykan’ın bazı kaynaklarda rastladığı ifadelere göre batılı araştırmacı ve bilim adamları, Fransız haçlılarının Maara ve Antakya’da yaptığı katliamları şöyle anlatıyor:

- Maara’da bizimkiler Türk yetişkinleri kazanlarda kaynatıyorlar, çocukları şişe geçiriyorlar ve ızgara yaparak yiyorlardı. (Raoul de Caen-Fransız kronikçi (günlük tutucu))

- Katliam korkunçtu. Öldürülenlerin kanları sokaklarda akıyor, atıyla gezenlerin üzerine sıçrıyordu. Akşam karanlığında Fransızlar, sevinçten haykırarak kiliseye geldiler ve kana bulanmış ellerini ayin için uzattılar. (G.E. Perry - The Middle East. Fourteen Islamic Centuries Englewood Cliffs)

- Böyle bir katliamı ve yamyamlığı o güne kadar hiç kimse ne duymuş, ne de görmüştü. Ölüler piramitler şeklinde yığınlar haline getirilerek yakıldı. Sayılarının ne olduğunu Tanrı bilir. (Haçlı seferlerine katılmış bir şövalyenin hatıralarından alıntı) (T.G. Djuvara - Türkiye’yi Parçalamak İçin 100 Plan)

- Şövalye ve askerlerimiz öldürdükleri insanların midelerini deşip, bağırsaklarının içlerini boşalttılar ve sağken yuttukları altınları aldılar. Bütün evlere giren askerlerimiz, bir kişinin bile sağ kalmasına izin vermediler. Hatta bebeklerin ve yalvaran kadınların bile. (Ortadoğu tarihçisi Fulcherius Carnotensis’ten alındı) (T.G. Djuvara - Türkiye’yi Parçalamak İçin 100 Plan)

- Askerlerimiz Maara’da dinsizlerin (Müslümanlar) yetişkinlerini yemek kazanlarında kaynar suda haşladılar, çocukları şişlere geçirerek öldürdüler ve sonra da ızgarada pişirip yediler. (Fransız tarihçi Rudolf of Caen’den alıntı) (Amin Maalouf - The Crusades Through Arab Eyes)

- Antakya’da Bohemond (Haçlı ordusu komutanı), bir kaç Türk esirini boğazlattı, herkesin gözü önünde kızarttı. Sonra seyredenlere seslenerek, iştahını tatmin etmek için geldiğini söyledi. (Ch. Mills - Histoire des Croisades)

- Antakya önlerinde açlıktan şikayet eden haçlılara, Hıristiyan din adamı Pierre I’Ermit şu tavsiyede bulunur: ’Açlığınızın sebebi korkaklığınızdır. Türk cesetlerini toplayın. Tuzlayarak pişirilirse daha lezzetli olur.’ Bunun üzerine Fransızlar onun dediğini yaptılar. (Funck Brentano - Les Croisades)

Oben Kırdök / DHA

yam yamlik incilde var, isa incilde diyorki kim benim eti yer ve kanimi icerse kurtulur

vampirismus kanibalismus yam yam cilik incilde

yuhanna 6-55

Çünkü bedenim gerçek yiyecek, kanım gerçek içecektir. 56Bedenimi yiyip kanımı içen bende yaşar, ben de onda. 57

ekmek bolme sarap icme ayinleri pazar günleri kilisede , isayin eti ve isayin kani niyetiyle yeyip iciyorlar , vede isaya et olmus tanri diyorlar , netice tanriyi yiyorlar guya (seytanin kandirmacasi ancak boyle olabilir )

hacli köpekler su incildeki ayeti uygulamislar

petrus yeni ahiit

2: 12 Ama anlamadıkları konularda sövüp sayan bu kişiler, içgüdüleriyle yaşayan, yakalanıp boğazlanmak üzere doğan, akıldan yoksun hayvanlar gibidir. Hayvanlar gibi onlar da yıkıma uğrayacaklar.

Sitelerde Paylaş
yam yamlik incilde var, isa incilde diyorki kim benim eti yer ve kanimi icerse kurtulur

yuhanna 6-55

Çünkü bedenim gerçek yiyecek, kanım gerçek içecektir. 56Bedenimi yiyip kanımı içen bende yaşar, ben de onda. 57

ekmek bolme sarap icme ayinleri pazar günleri kilisede , isayin eti ve isayin kani niyetiyle yeyip iciyorlar , vede isaya et olmus tanri diyorlar , netice tanriyi yiyorlar guya (seytanin kandirmacasi ancak boyle olabilir )

petrus yeni ahiit

2: 12 Ama anlamadıkları konularda sövüp sayan bu kişiler, içgüdüleriyle yaşayan, yakalanıp boğazlanmak üzere doğan, akıldan yoksun hayvanlar gibidir. Hayvanlar gibi onlar da yıkıma uğrayacaklar.

En nazzam sen herhalde Müslümansın..

Peki sen hiç kendi kitabını okumaz mısın kardeşim. Kuran hep şiddet ... :(

Sitelerde Paylaş
şuda bir gercekki islamiyet hristiyanlık kadar vahsi psikopat bir din değildir

Bu görüşünüzü neye dayanarak söylüyorsunuz anlayamadım doğrusu ..Hristiyan toplumlar daha fazla şiddet uygulamış diyorsanız doğru buna katılıyorum..Ancak İslamın özündeki gibi şiddet yoktur Hristiyanlıkta..

Sitelerde Paylaş

hayır müslüman değilim panenteistim ,yani dini bakımdan amca oğlu oluyoruz ^_^ ,incilde siddet ayetleri yok diyosunuz burda yanılıyosunuz ,hemen savunmaya gectiniz diyosunuz burdada yanıldınız islam savunulacak bir din değildir islam kendisinden savunulacak bir dindir

Sitelerde Paylaş

yuhanna 6-55

petrus yeni ahiit

Simdi Hiristiyan Arkadaslari Yamyamliktan kurtarip,Serhos yapcam amma Millet bilsin diye yaziyorum.

Papazlar Kilisilerde Cematin Önünde ici Kirmizi Serap dolu Altin bir Kadehten bu Isanin Kani diye Icerler.

Birde Isanin Eti diye:Beyaz yuvarlak Chipse benziyen Gofreti buda Isanin eti diye,Siraya giren Cematin azina tek,tek ,verir.

Yani allayi Alkoliktir bu yüzden.Benim gibi. :D

SAYGILAR

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...