Jump to content

Modern Hristiyanların Katliam sicili

Recommended Posts

Simdi Hiristiyan Arkadaslari Yamyamliktan kurtarip,Serhos yapcam amma Millet bilsin diye yaziyorum.

Papazlar Kilisilerde Cematin Önünde ici Kirmizi Serap dolu Altin bir Kadehten bu Isanin Kani diye Icerler.

Birde Isanin Eti diye:Beyaz yuvarlak Chipse benziyen Gofreti buda Isanin eti diye,Siraya giren Cematin azina tek,tek ,verir.

Yani allayi Alkoliktir bu yüzden.Benim gibi. :D

SAYGILAR

Şarapı kendi içiyor millete gofret veriyor yani ..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 246
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet.Serabi da Kadehe Ayin sirasinda yardim eden Daha Hatim etmemeis cocuklar herkezin gözü önünde doldururlar.

Cocuklarin Hatim etmeleri 2 sene yakin sürer.

Iste bu Süre icerisinde Cocuklar Ayin okumayi Dini saygiyi falan ögrenirler.

Cok gittim Kiliseye.

Tanidik Almanlar Hakin Rahmetine kavusmuslardi,10 Kere gitmisimdir.

Ölüyü gömmeden Önce olan bu isler.Her Ayinleri Böyledir.Normal zamanlardada.

Ölüyü gömdükten,hemen sonrada,Mezarligin yanindaki Yemekhanede bir Güzel yemek yerler.Simdi Türkiyedede bu Adet olmus.de bu böyle yapiliyor.Mezrlikta Lahmacun ,Pide falan datiyorlar.

SAYGILAR.

Sitelerde Paylaş
Evet.Serabi da Kadehe Ayin sirasinda yardim eden Daha Hatim etmemeis cocuklar herkezin gözü önünde doldururlar.

Cocuklarin Hatim etmeleri 2 sene yakin sürer.

Iste bu Süre icerisinde Cocuklar Ayin okumayi Dini saygiyi falan ögrenirler.

Cok gittim Kiliseye.

Tanidik Almanlar Hakin Rahmetine kavusmuslardi,10 Kere gitmisimdir.

Ölüyü gömmeden Önce olan bu isler.Her Ayinleri Böyledir.Normal zamanlardada.

Ölüyü gömdükten,hemen sonrada,Mezarligin yanindaki Yemekhanede bir Güzel yemek yerler.Simdi Türkiyedede bu Adet olmus.de bu böyle yapiliyor.Mezrlikta Lahmacun ,Pide falan datiyorlar.

SAYGILAR.

Güzel din ama, şarap iç yemek ye..Bana uyar aslında..Ama papaz olmam lazım..

Sitelerde Paylaş

yuhanna 6-55

Çünkü bedenim gerçek yiyecek, kanım gerçek içecektir. 56Bedenimi yiyip kanımı içen bende yaşar, ben de onda. 57

papas lar isayin kanini iciyor , isada yasiyanlarda papas lar, yani kurtulan papaslar mi tek hiristiyan cemat ne olacak , papaslar cenneti tabuladi cematte yer yok demek olur.

dogrumu anladim ?

Sitelerde Paylaş
Siz Müslüman olduğunuz için size ters geliyordur tabi bunlar.. :(

Ben Müslüman degilim.Deistim.

Ben Domuz etide yerim,Her gün Ickimi de icerim.

Hiristiyanlari da,diger Din mensuplarini sevdigim kadar berki biraz daha fazla severim.

Cünkü Adamlalarin Memleketinde yasiyor,Ekmeklerini yiyiyor vede ayaricada Hiristiyan bir Ülke Vatandasiyim.

SAYGILAR.

Sitelerde Paylaş
papzlarlarin ( bunlar her pazar isayin-tanrinin kanini -sarapi icerler ) 10 000 cocuk tesavus etmisler . ama isa bu papazlarin gunahlari icinde öldü camrihta ,

fanatikler missiyoner cocuklar abd de, jeus(isis) camp

http://youtube.com/watch?v=ZKHt1A8Kf80

Evet enNazzam Arkadas.

Bu degerli yapi Amerikada Papazlarin 10 bin cocuga tecavüz etigini gösteriyor.

Amma Hz.Isanin Carmaha gerilipte kendi Hiristiyan halkinin günahlarini Af etirmesi akla uygun gelmiyor.

Yani sacmaliktir.

Eger öyleyse ben de Carmaha gerileyim Dünyadaki Insanlarin Günahlari af olsun diye.Vede Millet Hz.Isaya inananlar devam etsinler her türlü kötülügü ve Günahi islemeye.Nasil olsa Kendileri icin Aci cekmis Kan akittmis biri var Hz.Isa diye.

Yani bütün Günahlar,gecmis ve gelecekte Hz. isa sayesinde Afolunmustur.Gibi bir hava veriyor.

Almanca bilen arkadaslar lütfen yukarida arkadasimizin verdigi Linke tiklayip baksinlar.Bunu yayinliyanlarda Hiristiyanlar.

Yani gercek uydurma degil.

Tesekür ve Saygilar.

Sitelerde Paylaş

İnsanların ahiretlerini satıp dünya hayatını satın alması ve bu bağlamda dünya üzerinde bozgunculuk çıkarması sizce dinin getirdiği bir yobazlık mıdır...Hayır çünkü din sana bunu emretmez...Din iyiyi,güzeli,marufu emreder kötülüklerden neyh eder...Kalkıpta sırf dünya menfaatleri uğruna insanları katleden bir zihniyetle İslamla yada Hristiyanlıkla bağdaştırmak zalimane bir tutumdan başkası değildir...Din emreder yapar mısın???Senin kararındır...Kimse kalkıpta burda hristiyanları suçlamasın...

Sitelerde Paylaş

yalnız sana kulluk ederiz.. ezberini boz biraz kardeş.. müslümanların cihad anlayışı ile yakıp yıktığı şehirler.. kendi dinlerinden vazgeçmediği için kafası kesilen, acımasızca öldürülen insanlar.. savaşta esir düşen kadınlarla yaptıkları cinsel münasebetler..

Sitelerde Paylaş
İnsanların ahiretlerini satıp dünya hayatını satın alması ve bu bağlamda dünya üzerinde bozgunculuk çıkarması sizce dinin getirdiği bir yobazlık mıdır...

Konu bundan bağımsız bir konudur..İslam'a iftira atan misyoner beyinlerin kendi ülkelerindeki vaziyetleri görmesi adına bu tip linkleri veriyorum...

Hayır çünkü din sana bunu emretmez...

Din zulmü emretmez evet ama din adına yapılan zulümler ve bir dine mensup olduğunu söyleyen zalim kişiler tarihte ve günümüzde ve gelecekte de olacaktır..

Din iyiyi,güzeli,marufu emreder kötülüklerden neyh eder...Kalkıpta sırf dünya menfaatleri uğruna insanları katleden bir zihniyetle İslamla yada Hristiyanlıkla bağdaştırmak zalimane bir tutumdan başkası değildir..

Malesef bu dinlerle bağdaştırılmış çok katliamlar vardır tarihte ve günümüzde..

Kimse kalkıpta burda hristiyanları suçlamasın...

Zaten ortada bir suçlama yoktur.Sadece bu tip suçlamaları yapmış kişilere sorunun odak noktasını görmesini sağlama arzusu var..

Selam...

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

romalilar

7 Ama benim yalanımla Tanrı'nın gerçeği O'nun yüceliği için daha açık şekilde ortaya çıkmışsa, ben niçin yine bir günahkâr olarak yargılanıyorum?

8 Bazılarının bizi kötüleyerek, söylediğimizi ileri sürdüğü gibi niçin, «Kötülük yapalım da bundan iyilik çıksın» demeyelim?

bu ayete dayanarak dunya savaslar yapiyorlar

Kötülük yapalım da bundan iyilik çıksın , her bombanin , kafasi kesilenin arkasinda bunlar var maksat Islami kötülemek ve missyonerlik

Sitelerde Paylaş
kimse kendininkini savunmasın.semavi dinlerin hepsi aynı bok... :angry::angry::angry:

katilmiyorum , cünki insanlik tarihine bakarsan , hiristiyanlarin zülmunu ne Müslümanlar nede Yahudiler yapmistir ,

hiristiyanlar oscar ödülüdür bu konuda ,

insafli davranalim

Sitelerde Paylaş
katilmiyorum , cünki insanlik tarihine bakarsan , hiristiyanlarin zülmunu ne Müslümanlar nede Yahudiler yapmistir ,

hiristiyanlar oscar ödülüdür bu konuda ,

insafli davranalim

islam daha mı aşağı islam daki şiddeti tasvip eden sayısız ayet var.müslümanlar eğer sayıca daha az katliam yaptılarsa belki fırsat bulamamışlardır.malum emperyalist batı yüzlerce yıldır zavallı müslümanların tepesinde.

ancak hristiyanların aydınlanmadan sonra yaptıkları hristiyanlıktan ziyade kendi hayvanlıkları ile dilgili.dinin dolaylı bir etkisi var belki.

sebep ne olursa olsun insanların birbirlerini katletmesi tasvip edilemez birşey.

:angry::angry::angry:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...