Jump to content

Modern Hristiyanların Katliam sicili

Recommended Posts

Ben burada Diktatör'ü savunayım bari.Şöyle ki:

Türkiye'de devamlı islami toplumun baskısı altında yaşıyan bir insan, hristiyanlığın daha iyi, daha medeni olduğunu düşünebilir. Bu onu hristiyan yapmaz, sadece hristiyan ülkelere baktığımızda daha modern ve demokrat olduklarını görürüz. Bizi yanıltan budur. Ayrıca Türkiye'de yaşıyan hristiyanlar baskı altında oldukları için normal davraş biçimlerini sergileyemezler, tıpkı Avrupa'da yaşayan müslümanlar gibi. Bütün bunlar insanın kafasında yanlış bir hristiyanlık imajı oluşmasına neden olmaktadır. Bu düşüncede olan bir ateisti misyonerlikle suçlamak yanlış olur. Benide zamanında çok suçlamışlardır

Müslüman dininin propagandasını yapıyor birşey olmuyor hristiyan yapınca adı misyoner oluyor.Bu bir ironi.Devlet iki dine de eşit olmalı idi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 246
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben burada Diktatör'ü savunayım bari.Şöyle ki:

Türkiye'de devamlı islami toplumun baskısı altında yaşıyan bir insan, hristiyanlığın daha iyi, daha medeni olduğunu düşünebilir. Bu onu hristiyan yapmaz, sadece hristiyan ülkelere baktığımızda daha modern ve demokrat olduklarını görürüz. Bizi yanıltan budur. Ayrıca Türkiye'de yaşıyan hristiyanlar baskı altında oldukları için normal davraş biçimlerini sergileyemezler, tıpkı Avrupa'da yaşayan müslümanlar gibi. Bütün bunlar insanın kafasında yanlış bir hristiyanlık imajı oluşmasına neden olmaktadır. Bu düşüncede olan bir ateisti misyonerlikle suçlamak yanlış olur. Benide zamanında çok suçlamışlardır

jadı,hristiyanlık hakkında neden kötü düşünmüyorum,incide katliam ve şidde ayetlerinin 3-5 tane olması,yani kurandan daha az,aşırı derecede daha az,bu yüzden bütün dinler aynıdır demek yanlış.

ha uyutuyor mu uyutuyor,ama islamdan daha beter değil bana göre.

2.si hristiyan ülkeler diye bir şey yok.hristiyan ülke sadece vatikandır.

avrupa ülkeleri medeniymiş veya berbatmı banane yahu,ben hristiyanlığı değerlendireceksem Cumhuriyet,insan anayasası ve çoğu ateistlerin çıktığı ülkelere niye bakarım,incile bakarım.

tarihinde Diktator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ah mürtedim ahhhh bu işlerde daha acemisin.

eski defterleri açtıracaksın bana.

Mac' a sor hemen söylesin sana.

Bak imzamı tekrar oku.

açsana,merak ettim aç,bende bilmiyorum çünkü,olmassa pm at bana.

Sitelerde Paylaş
jadı,hristiyanlık hakkında neden kötü düşünmüyorum,incide katliam ve şidde ayetlerinin 3-5 tane olması,yani kurandan daha az,aşırı derecede daha az,bu yüzden bütün dinler aynıdır demek yanlış.

ha uyutuyor mu uyutuyor,ama islamdan daha beter değil bana göre.

2.si hristiyan ülkeler diye bir şey yok.hristiyan ülke sadece vatikandır.

avrupa ülkeleri medeniymiş veya berbatmı banane yahu,ben hristiyanlığı değerlendireceksem Cumhuriyet,insan anayasası ve çoğu ateistlerin çıktığı ülkelere niye bakarım,incile bakarım.

İncile bak ne görüyorsun merak ettim.

Hristiyanların hepsi İsrail'de yaşanan katliamları sevinçle karşılamaktadır.

Çünkü İsa'nın dünyaya geri dönmesinin ön şartı, İsrail devletinin tevratta bildirilen sınırlar ile kurulmasıdır. Bunsan sonra mesih gelecek tapınağı yeniden yapacak falan filan. Sevgi diniymiş, pöhhhh

Sitelerde Paylaş
Bunlar ısındırma başlıkları ;

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=21871&hl=

aynı kişi Ekşi Sözlük hakkında ne düşünüyorsunuz ?

diye başlık açmıştır. :lol:

ekşi sözlükte takılan hristiyan mı olmuş oluyorum ?

ha ayrıca,Adolf hitlerin karısı Eva Braun'u avatar yapan hristiyan.

ne güzel.

ısındırmaysa devamını getir neferkamin.

Sitelerde Paylaş
Ah mürtedim ahhhh bu işlerde daha acemisin.

eski defterleri açtıracaksın bana.

Mac' a sor hemen söylesin sana.

Bak imzamı tekrar oku.

aç yav, eski defterler açılırsa senin işine gelmez.

cutie pie senin tayfandaydı diye biliyorum ben.

ayrıca foruma zarar vermek için yediğiniz moklardan da haberdarım.

bırak bu işleri, sen kendi işine bak.

maccin konuştuklarından senin lehine bişey çıkmaz, çıkmadı da zaten.

Sitelerde Paylaş
İncile bak ne görüyorsun merak ettim.

Hristiyanların hepsi İsrail'de yaşanan katliamları sevinçle karşılamaktadır.

Çünkü İsa'nın dünyaya geri dönmesinin ön şartı, İsrail devletinin tevratta bildirilen sınırlar ile kurulmasıdır. Bunsan sonra mesih gelecek tapınağı yeniden yapacak falan filan. Sevgi diniymiş, pöhhhh

ah jadı,belki benimde fikirlerim değişir,ancak %100 sevgi var demiyoruz herhalde,ama islamla eş tutmak haksızlık,bana göre bu.

yahu en kötüsünden ayşe gibi bir şey yok,daha siftahı olmayan bi peygamber hikayesi var :D

Sitelerde Paylaş
aynı kişi Ekşi Sözlük hakkında ne düşünüyorsunuz ?

diye başlık açmıştır. :lol:

ekşi sözlükte takılan hristiyan mı olmuş oluyorum ?

ha ayrıca,Adolf hitlerin karısı Eva Braun'u avatar yapan hristiyan.

ne güzel.

ısındırmaysa devamını getir neferkamin.

Bu forumdaki insanlar tahmin edemeyeceğin kadar zekidir.

Fazla söze gerek yok,

Sitelerde Paylaş
Bu forumdaki insanlar tahmin edemeyeceğin kadar zekidir.

Fazla söze gerek yok,

kendini o grubun içinde saymıyorsun herhalde.

oyununu iyi oynuyorsun neferkamin.

Sitelerde Paylaş
Açıkçası ben İncil'i daha çok beğenerek okurum.Kuran'da daha çok sevdiğim bir metin.

Özellikle TANRI SEVGİDİR sözü hep beğendiğim bir sözdür.Çok bilgece sözler var.Hristiyanlık ibadet şeriat esaslı bir din değil gönül işine dayalı bir dindir.

İslam'daki katliamların çoğu Kuran'dan kaynaklıdır.Ama Hristiyan katliamı İncil'e dayanmaz.

neferkamin bak buda gizli hristiyan bunada taksana

Sitelerde Paylaş
ah jadı,belki benimde fikirlerim değişir,ancak %100 sevgi var demiyoruz herhalde,ama islamla eş tutmak haksızlık,bana göre bu.

yahu en kötüsünden ayşe gibi bir şey yok,daha siftahı olmayan bi peygamber hikayesi var :D

Daha beter işte anlamıyomusun,

Müslümanlar en azından kendilerinden olmayanları sevmediklerini ve öldürmek istediklerini dürüstçe söylüyorlar, bizde tehlikeyi görüyor ve tedbirimizi almaya çalışıyoruz.

Hristiyanlık göya sevgi dini ama katliam blançosu üç katı. Sağ yanağına vurana sol yanağını çevirirmişmiş. Böyle diyip milleti s.kiyolar, sinsi oldukları için tehlikenin büyüklüğünü anladığımızda iş işten geçmiş olabiliyor

Sitelerde Paylaş
aç yav, eski defterler açılırsa senin işine gelmez.

cutie pie senin tayfandaydı diye biliyorum ben.

ayrıca foruma zarar vermek için yediğiniz moklardan da haberdarım.

bırak bu işleri, sen kendi işine bak.

maccin konuştuklarından senin lehine bişey çıkmaz, çıkmadı da zaten.

Kimse benim tayfamdan değildir mürted, forumda bir kaç misyonerin direk şahsına başlık açmışlığım vardır. fazla bilediğin konularda yorum yapma önce öğren. Foruma zarar verme işinide oguzla konuştuk sen hayal gücünün esiri olma bu kadar bir şey sormak istiyorsan direk bana sor öğren.

al budan sor ; .....................com

tarihinde Neferkamin Anu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Daha beter işte anlamıyomusun,

Müslümanlar en azından kendilerinden olmayanları sevmediklerini ve öldürmek istediklerini dürüstçe söylüyorlar, bizde tehlikeyi görüyor ve tedbirimizi almaya çalışıyoruz.

Hristiyanlık göya sevgi dini ama katliam blançosu üç katı. Sağ yanağına vurana sol yanağını çevirirmişmiş. Böyle diyip milleti s.kiyolar, sinsi oldukları için tehlikenin büyüklüğünü anladığımızda iş işten geçmiş olabiliyor

siyasi tutumlar ile bir dini asla eleştiremem jadı,incilde bazı katliam ayetleri var,örneğin yok şunları getirip önümde kılıçtan geçirin gibisinden,pekte temiz değil.

benim tutumum bu,birine çıkıpta bak müslüman dövüyo sizin dininiz bu işte demiyorum,anlatıyorum ona,siyasete girmiyorum,dini eleştiriyorum insanı değil.

orta çağı anlatıpta hristiyanlığı eleştirmekte mantıksız.

mesela,peygamberi savaşla yayıyor islamı,

ama isa denen şahsiyet yaymıyor bile,üstüne üstlük milli bile olmamış henüz,ha ondan sonra gelenler coşuyor tabi.

sinsilik hristiyanlarda söz konusudur zaten.

Sitelerde Paylaş
Kimse benim tayfamdan değildir mürted, forumda bir kaç misyonerin direk şahsına başlık açmışlığım vardır. fazla bilediğin konularda yorum yapma önce öğren. Foruma zarar verme işinide oguzla konuştuk sen hayal gücünün esiri olma bu kadar bir şey sormak istiyorsan direk bana sor öğren.

çok büyük oynuyorsan neferkamin,kendini süper zekamı falan sanıyorsun nedir,ne hikmetse bizde seni özürlü sanıyoruz,kimi aşağıladığını öğrensen iyi olur,bak mürtede gıcığım var benim çıkıpta senden zekiyim mi diyorum adama,kendini pohpohlamaktan başka bir şey yapmıyorsun.

Sitelerde Paylaş
çok büyük oynuyorsan neferkamin,kendini süper zekamı falan sanıyorsun nedir,ne hikmetse bizde seni özürlü sanıyoruz,kimi aşağıladığını öğrensen iyi olur,bak mürtede gıcığım var benim çıkıpta senden zekiyim mi diyorum adama,kendini pohpohlamaktan başka bir şey yapmıyorsun.

Benim yazılarımı alıntılayıp bir daha bana mesaj yazma.Misyonerlerden fazla hoşlanmam.

Sitelerde Paylaş

noldu neferkamin ısınma diyip kaldın öyle,bu kadar mı kanıtın.

neferkamin tamam ben misyonerim oldu mu cia ajanıyım ülkeyi ele geçiricem nıhahaha

çocuk.

Sitelerde Paylaş

sor dediklerin adamlar iyi şeyler söylemiyorlar da

o açıdan ben söyledim bunu.

neyse ney,

neticede bu adamı türk düşmanı misyoner ilan etmek için

elimizde birşey göremiyorum.

yarın oğuz gelsin, o da bir baksın.

belki o görebilir birşeyler.

---------------------------------------------------------------------------

diktatörün silinen iletisi:

islam ülkelerini eleştirebiliyoruz,çünkü onlar şeriat;yani kurana göre yönetiliyor.

ancak hristiyan ülkeler dediğin devletler incil şeriatı gibi bir şey ile yönetilmiyor.

yani o devletlerin yaptığını hristiyanlığa mal edemezsin,hristiyanlığı incile bakarak eleştirebilirsin.

ayrıca hristiyanlık islamdan daha iyi bir dindir hiç kusura bakma.

salt islam düşmanlığı ile alakası yok bunun.

bir yanda insan anayasası ve Cumhuriyet ile yönetilen devletler var hristiyanlık ile alakası yok.

bir yanda kurana islama göre yönetilen ülkeler var.

ha eleştireceksen vatikanı eleştir bak.

ayrıca o tabletteki el-ilah ve kızlarıdır.

senin silinen iletin:

Foyanın ortaya çıkması ne acı değilmi,

Seni elli defa uyardım " Tanrının ismini boş yere ağzına alma diye "

Atatürk maskesini kullanarak sözde Ateistcilik yaparak Türk insanına olan öfkeni kusmaya kalktın.

Şimdi fazla söylem yapmıyorum, çünkü işi provakasyona dökersin.

Uruk çağına ait tabletin ne olduğunu bilip bilmedende sallama.

Atatürk avatarını değiştir.

diktatör hangi tanrıdan bahsetmiş ki iletisinde tanrının adını ağzına alma demişsin?

biz de açık arıyoruz madem; sen de bizi bi aydınlat.

Sitelerde Paylaş

adam ispatlayamassa bunun bir suçu olmayacak mı ? türk düşmanı diyor misyoner diyor kanıt vermiyor,tamam oğuzda baksın.

kendi çalıp kendi oynuyor,iftiraya ceza yok mu ? sinirim geçti geçmediği zamanıda gördük,nasıl kullandı sinirimi,rant sağladı,bu kadar işte.

yahu adamdan kanıt yalvarıyorum vermiyor,konuyu geçiştiriyor.

Sitelerde Paylaş
sor dediklerin adamlar iyi şeyler söylemiyorlar da

o açıdan ben söyledim bunu.

problem değil mürted, oguz bir ara baktı zaten.

senin tarafıma edilen küfürleri laf kalabalığına getirmenin bir anlamı yok, sana ne demiştim Mod'san adaletli davranmalısın. Gerisi hikaye.Benim yerimde bu başlıkta sen olsaydın tarafına edilen küfürde ne tepki verirdin.

Bu başlığa yazmanada gerek yok beniç için anlamsız, çünkü insanları iyi tanıyan biriyim.

İmzamdaki yazı bellidir, ötesi laf kalabalığı.

tarihinde Neferkamin Anu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...