Jump to content

SON DAKİKA GOLÜNÜN TEK İYİ TARAFI

Recommended Posts

Almanlardan yediğimiz son dakika golü oldukça dramatik oldu ama bu sayede 1111 canlının hayatı kurtuldu,nasıl mı?

Haluk Ulusoy'un ayağını kaydırarak koltuğuna oturan AKP li Hasan Doğan Almanya maçı öncesi ilkel kabilelerde bile olmayacak bir vaadde bulundu,"Finale kalırsak 1111 hayvanı kurban edeceğiz"...

THY de ki deve muhabbeti ve sokak köpeklerine uygulanan katliamlardan sonra birde kurban rezilliğiyle tüm dünyanın gündemine oturacaktık...Teşekkürler LAHM...

Sitelerde Paylaş

Gollerden sonra Abdullah Gulun karisina sarilan adam Mehmet Ali Talat degilmiydi ya? Kibris Basbakani?

Ya kadınlar ne yapsın baskı yüzünden kim elini uzatsa sıkıca kavrıyorlar.Bebecan'ın gavur bakan'ın koluna girmesini unuttunuz mu? Ha bide yıllar önce Yunan başbakanının emine hanımı cuk cuk diye öpmesi vardı.

Sitelerde Paylaş
Gollerden sonra Abdullah Gulun karisina sarilan adam Mehmet Ali Talat degilmiydi ya? Kibris Basbakani?

Ya kadınlar ne yapsın baskı yüzünden kim elini uzatsa sıkıca kavrıyorlar.Bebecan'ın gavur bakan'ın koluna girmesini unuttunuz mu? Ha bide yıllar önce Yunan başbakanının emine hanımı cuk cuk diye öpmesi vardı.

Yazik o kadinlara, ne mutlu birbirlerini ozgurce secmis kadinlarla ve erkeklere!

tarihinde Obi-wan Gyatso tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yok Hasan Doğan'dı o federasyon başkanı..Yanındaki kapalı bayanda eşiydi..

tarihinde sokrates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Zaten AKP müslümanlığı böyle bişey,kafalarını sarınca insani duygulardanda sıyrıldıklarını sanıyorlar.Konuyla ilgisi yok ama Suudi Kralının karılarından biri Istanbula geldi geçengün.Sırf şehiriçi turu için 30 mercedes tahsis etmiş kendine.

Gelde iki ülkeyi karşılaştır.

Finlandiyada iki yıl yaşamış bir arkadaşım anlattı bana.

Oranın başbakanı (adını hatırlamıyorum) gider markette alışveriş yapar, sıraya girer, trafikte hızlı kullanırsa ceza öder, köpeğiyle yerel parka gezer ve hiç kimse de aaa bakın başbakan sokakta, markette dolaşıyor demez.

Karşılaştırmayı size bıraktım.

Sitelerde Paylaş

1111 hayvanın yanı sıra kimgilir kaç kişi magenda kurşununa kurban gidecekti..

Bunlar züğürt tesellisi olabilir.

Ama yine de yediğimiz golden teselli bulacağımız şeyler..

İyi oynadık..

Şimdiye kadar hep şanslı idik..

Bu keresinde işi şansa bırakmak istemedik ama, bu keresinde şanssızlığa yenildik..

Başımız sağ olsun..

HACI

Sitelerde Paylaş

Kurban kesmek nazara karşı korur ve o işin hayırlı olmasına vesile olur. Her ne kadar futboldan hazzetmesemde eğer Türkiye yarı finalde kazanır ve finale kalsaydı kesilen bu kurbanlar sayesinde kupayı kesin alırdı.. Arkadaşlar bir başarıda çalışıp, çabalamanın payı küçüktür.. Başarıyı esas sağlayan Allah'ın yardımıdır. Allah yardım etmeden siz ne kadar çalışırsanız çalışın başarı olmaz...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...