Jump to content

Kızlar 1 yaşında evlenebilirmiş!

Recommended Posts

Suudi bir imam, "Bir kızın bir yaşında, ancak cinselliği erteleme koşuluyla evlenebileceğini" söyledi. Haberi Lübnan televizyonundan aktaran Fox televizyonu, "Buna İslami stilde evlilik diyebilirsiniz" yorumunda bulundu.

Suudi evlilik yetkilisi Dr. Ahmed El Mubi, evlilik için asgari yaş bulunmadığını, bir, yedi, sekiz ve dokuz yaşlarındaki kızların bir evlilik sözleşmesi yapabileceklerini belirtti. El Mubi, "Ama, kız cinsellik için hazır mı? Cinsellik için uygun yaş nedir? Bunlar çevre ve geleneklere göre değişir. Bu durumda babanın fikrinin alınması gerekir" dedi.

Dr. El Mubi şöyle devam etti: "Yemen’de kızlar sekiz, dokuz, 11 ve 13 yaşlarında evleniyorlar. Diğer ülkelerde ise bu 16. Bazı ülkelerin yasalarına göre 18 yaşından önce kıza seks yasağı var. Biz Peygamber’in modeline göre hareket ediyoruz. Ayşe, Peygamber’in eşi olduğunda altı yaşındaydı. İlk kez seks yaptıklarında ise Ayşe dokuz yaşındaydı."

Haber

Sitelerde Paylaş
  • İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Biz Peygamber’in modeline göre hareket ediyoruz. Ayşe, Peygamber’in eşi olduğunda altı yaşındaydı. İlk kez seks yaptıklarında ise Ayşe dokuz yaşındaydı."

Ne diyorsunuz acaba en çok dikkat çekilen noktayı alıntıladım

tarihinde PrisonersOfFate tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hürriyetin haberi

Suudi bir imam, "Bir kızın bir yaşında, ancak cinselliği erteleme koşuluyla evlenebileceğini" söyledi. Haberi Lübnan televizyonundan aktaran Fox televizyonu, "Buna İslami stilde evlilik diyebilirsiniz" yorumunda bulundu.

Suudi evlilik yetkilisi Dr. Ahmed El Mubi, evlilik için asgari yaş bulunmadığını, bir, yedi, sekiz ve dokuz yaşlarındaki kızların bir evlilik sözleşmesi yapabileceklerini belirtti. El Mubi, "Ama, kız cinsellik için hazır mı? Cinsellik için uygun yaş nedir? Bunlar çevre ve geleneklere göre değişir. Bu durumda babanın fikrinin alınması gerekir" dedi.

Dr. El Mubi şöyle devam etti: "Yemen’de kızlar sekiz, dokuz, 11 ve 13 yaşlarında evleniyorlar. Diğer ülkelerde ise bu 16. Bazı ülkelerin yasalarına göre 18 yaşından önce kıza seks yasağı var. Biz Peygamber’in modeline göre hareket ediyoruz. Ayşe, Peygamber’in eşi olduğunda altı yaşındaydı. İlk kez seks yaptıklarında ise Ayşe dokuz yaşındaydı."

bunlar kafayı peynir ekmekle yemişler... :)

Sitelerde Paylaş

metalin başlığına yazmayın, benimkine yazın. :D

neyse aynı başlığı açmışız, sen erken davranmışsın biraz.

benimkini siliversinler bi zahmet...

klavuzu karga olanın burnu b.ktan çıkmaz.

sünneti takib etmeye devam...

bizim müslimler de islamın doğrusunu biz biliyoruz demeye devam etsinler.

pedofili sünneti yani... :D

Sitelerde Paylaş
Müslümanlar bu konu hakkında ne dicek acaba.

Ne diyebilirler ki,ya susacaklar ya da herzamanki gibi kıvıracak bazıları."Ama onlar vahabi" ama işte aslında 18 yaşındaymış ayşe" falan filan,zırvalayacaklar yine.

BU sapıklık değil de nedir! başka bir izahı olamaz! Nerdeyse ana ahminde nikahlayacaklar..

Sitelerde Paylaş
Ne diyebilirler ki,ya susacaklar ya da herzamanki gibi kıvıracak bazıları."Ama onlar vahabi" ama işte aslında 18 yaşındaymış ayşe" falan filan,zırvalayacaklar yine.

BU sapıklık değil de nedir! başka bir izahı olamaz! Nerdeyse ana ahminde nikahlayacaklar..

Cinsiyeti bilseler yaparlardı..Şimdi biliyorlar yapmamaları için mani kalmadı:)

Sitelerde Paylaş
Biz Peygamber’in modeline göre hareket ediyoruz. Ayşe, Peygamber’in eşi olduğunda altı yaşındaydı. İlk kez seks yaptıklarında ise Ayşe dokuz yaşındaydı."

Ne diyorsunuz acaba en çok dikkat çekilen noktayı alıntıladım

beşik kertmesinidemi islam dini çıkarttı..heryerde saçmalıyorsunuz siz ateistler

sizin çok övdüğünüz avrupada, bacısıyla,kızıyla evlenenleri nereye saklicaksınız?

Cinayet,sübyancılık,palavracılık, bencillik ve hırs islamın beş şartıdır.

http://www.haberler.com/anne-katili-genc-p...degilim-haberi/

genel konuşursan cevabını alırsın :angry:

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
beşik kertmesinidemi islam dini çıkarttı..heryerde saçmalıyorsunuz siz ateistler

sizin çok övdüğünüz avrupada, bacısıyla,kızıyla evlenenleri nereye saklicaksınız?

Terbiyesiz olucam bu sefer kusura bakma Hadi ****

Nerden saçmalama sen arabistandan dahamı bilicen.

He ondan sonra bacısıyla kızıyla diyorsun ulan 1 2 haber geliyorsunuz avrupayı ensest yaptınız yaygın olan arapları şeyleri çıkarttı diyorsun sen uzaylımısın hacı.....

Sitelerde Paylaş

sıkışınca bana hakaret eden ilk ateist değilsin..sonda olmicaksın..

çünkü sürekli ateistleri mat ediyorum..

şimdi saçmalamayı kes ve meşik kertmesini ve sizin çok sevgili avrupanızın sapıklıklarını açıkla..

Sitelerde Paylaş
Senin kimseyi mat ettiğin falan yok..

İnsanları zıvanadan çıkartıyor, o sözleri etmeye zorluyorsun..

Unutmadan; forumda küfür etmek yasak ama tahrik edip küfür ettirmek de yasak..

Geçmişte küfür edeni değil, tahrik edeni atmışlıklarım da vardır.. Bir hatırlatayım dedim..

ne güzel iş..peki benide tahrik eden olursa küfür etmem serbestmi? çünkü bende aşırı derecede tahrik oluyorum bazen..

sanırım sıcaktan dolayı iyice mayışmışsın.bak bi ben ne yazmışım? küfürmü? hakaretmi?

sıkışınca bana hakaret eden ilk ateist değilsin..sonda olmicaksın..

çünkü sürekli ateistleri mat ediyorum..

şimdi saçmalamayı kes ve meşik kertmesini ve sizin çok sevgili avrupanızın sapıklıklarını açıkla..

demekki ateistlerin küfürbaz olduklarıını kabül ediyorsun..tartışmadan anlamayan yobazlar grubu..başka birşey değil..

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...